Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18044) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Beczki z chemikaliami znikają z Przyjmy. Gminę odwiedziło ABW

Dodano: 14.06.2018 21:11
Źródło: LM.pl

Usuwanie beczek z chemikaliami z nieczynnej żwirowni w Przyjmie jeszcze trwa. Monitoring terenu jest nadal prowadzony.

W maju ubiegłego roku ze żwirowni niedaleko Goliny wydobyto blisko 200 dużych beczek i 70 plastikowych pojemników pełnych chemikaliów. Przez rok czekały one na wywiezienie. W końcu w połowie maja tego roku zaczęła się akcja usuwania beczek, której na zlecenie właściciela terenu podjęła się specjalistyczna firma.

- Z tego co wiem to zostało jeszcze sześć - siedem beczek, które czekają na wywiezienie. Teren jest cały czas monitorowany przez policję – mówi Mirosław Durczyński, burmistrz Goliny.

Podczas dzisiejszej sesji rady gminy włodarz poinformował, że teren nieczynnego żwirowiska odwiedził niedawno funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Pojawił się on w gminie w związku z serią pożarów nielegalnych składowisk odpadów w różnych zakątkach kraju.

  • Beczki z chemikaliami znikają z Przyjmy. Gminę odwiedziło ABW

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tego kretyna Pn-a w beczke wsadzic i nie odkopać.
Dodano: 14.06.2018 22:18    Przez: ~Koślun Brejza
Czy cba cbś i abw zajmie się w końcu największą afera w naszym powiecie sprzedażą po cenie złomu kopalni i elektrowni strategicznych zakładów dla państwa i powiatu
Dodano: 15.06.2018 08:03    Przez: ~Ffccc
Czy ABW zajmnie sie Sprawa Mostu Uni Europejskiej???
Dodano: 14.06.2018 22:41    Przez: ~OBYWATEL
Niech się spieszą bo nie zdążą, i straż pożarna w końcu ugasi wszystkie składowiska... :)
Dodano: 15.06.2018 08:34    Przez: ~ImportDocelowySmieci

KOMENTARZE

Specjalistyczna firma....na zdjęciu
Dodano: 14.06.2018 22:00    Przez: ~Qń
Niech się spieszą bo nie zdążą, i straż pożarna w końcu ugasi wszystkie składowiska... :)
Dodano: 15.06.2018 08:34    Przez: ~ImportDocelowySmieci
To pewnie ABW w nowych autach z przetargu, a ty się czepiasz. ;)
Dodano: 15.06.2018 08:37    Przez: ~GńQńu
Tego kretyna Pn-a w beczke wsadzic i nie odkopać.
Dodano: 14.06.2018 22:18    Przez: ~Koślun Brejza
Taaa.. a potem przyszłe pokolenia odkopią puszkę "Pndora" ... chcesz taki los zagotować przyszłym pokoleniom? :)
Dodano: 15.06.2018 08:50    Przez: ~HejterWMajtachDziurawych
I zalać go kwasem solnym.
Dodano: 15.06.2018 16:39    Przez: ~Ala
Czy ABW zajmnie sie Sprawa Mostu Uni Europejskiej???
Dodano: 14.06.2018 22:41    Przez: ~OBYWATEL
Przecież most się nie spalił?
Dodano: 14.06.2018 23:19    Przez: ~xXx
XxX ... ty siedź cicho bo jeszcze podchwycą z tym pożarem ;)
Dodano: 15.06.2018 08:52    Przez: ~Hk
Niejakiemu panu Szyszko na podwórko powinni zawieźć te beczki....
Dodano: 15.06.2018 06:24    Przez: ~eco
Nie ma miejsca. Drewno na opał mu przywiezli...;)
Dodano: 15.06.2018 08:53    Przez: ~Hj
Za rządów pis-nieudaczników różne rzeczy się zdążają. Wiadomo Dojna Zmiana.
Dodano: 15.06.2018 07:56    Przez: ~Q
ZaPOmniałeś co się działo za PO ?
Dodano: 15.06.2018 16:41    Przez: ~Witek
Czy cba cbś i abw zajmie się w końcu największą afera w naszym powiecie sprzedażą po cenie złomu kopalni i elektrowni strategicznych zakładów dla państwa i powiatu
Dodano: 15.06.2018 08:03    Przez: ~Ffccc
Strategiczne co? Ten kraj nie istnieje jak to y Sowy powiedziano. Siedzimy na gazie, węglu i trochę nawet ropie. Mamy wody geotermalne, dostęp do morza, mnóstwo słodkiej wody i dobrych klasowo ziem uprawnych. A my nigdy nie byliśmy niezależni. Nawet z produkcją pasz dla zwierząt. Dobra zmiana zła zmiana. Co za różnica.. to tylko nazwy kraju w którym nic się nie zmienia. I sami sobie to robimy.
Dodano: 15.06.2018 08:58    Przez: ~Hkk
W Skawinie pod Krakowem zostało podpalone duże składowisko odpadów. Mafia śmieciowa ma się dobrze.
Dodano: 15.06.2018 16:46    Przez: ~Wiadomości
A w Przyjmie przegapili moment