Dzisiaj jest sobota 15 czerwca 2019, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18834) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Beczki z chemikaliami znikają z Przyjmy. Gminę odwiedziło ABW

Dodano: 14.06.2018 21:11
Źródło: LM.pl

Usuwanie beczek z chemikaliami z nieczynnej żwirowni w Przyjmie jeszcze trwa. Monitoring terenu jest nadal prowadzony.

W maju ubiegłego roku ze żwirowni niedaleko Goliny wydobyto blisko 200 dużych beczek i 70 plastikowych pojemników pełnych chemikaliów. Przez rok czekały one na wywiezienie. W końcu w połowie maja tego roku zaczęła się akcja usuwania beczek, której na zlecenie właściciela terenu podjęła się specjalistyczna firma.

- Z tego co wiem to zostało jeszcze sześć - siedem beczek, które czekają na wywiezienie. Teren jest cały czas monitorowany przez policję – mówi Mirosław Durczyński, burmistrz Goliny.

Podczas dzisiejszej sesji rady gminy włodarz poinformował, że teren nieczynnego żwirowiska odwiedził niedawno funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Pojawił się on w gminie w związku z serią pożarów nielegalnych składowisk odpadów w różnych zakątkach kraju.

  • Beczki z chemikaliami znikają z Przyjmy. Gminę odwiedziło ABW

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tego kretyna Pn-a w beczke wsadzic i nie odkopać.
Dodano: 14.06.2018 22:18    Przez: ~Koślun Brejza
Czy cba cbś i abw zajmie się w końcu największą afera w naszym powiecie sprzedażą po cenie złomu kopalni i elektrowni strategicznych zakładów dla państwa i powiatu
Dodano: 15.06.2018 08:03    Przez: ~Ffccc
Czy ABW zajmnie sie Sprawa Mostu Uni Europejskiej???
Dodano: 14.06.2018 22:41    Przez: ~OBYWATEL
Niech się spieszą bo nie zdążą, i straż pożarna w końcu ugasi wszystkie składowiska... :)
Dodano: 15.06.2018 08:34    Przez: ~ImportDocelowySmieci

KOMENTARZE

Specjalistyczna firma....na zdjęciu
Dodano: 14.06.2018 22:00    Przez: ~Qń
Niech się spieszą bo nie zdążą, i straż pożarna w końcu ugasi wszystkie składowiska... :)
Dodano: 15.06.2018 08:34    Przez: ~ImportDocelowySmieci
To pewnie ABW w nowych autach z przetargu, a ty się czepiasz. ;)
Dodano: 15.06.2018 08:37    Przez: ~GńQńu
Tego kretyna Pn-a w beczke wsadzic i nie odkopać.
Dodano: 14.06.2018 22:18    Przez: ~Koślun Brejza
Taaa.. a potem przyszłe pokolenia odkopią puszkę "Pndora" ... chcesz taki los zagotować przyszłym pokoleniom? :)
Dodano: 15.06.2018 08:50    Przez: ~HejterWMajtachDziurawych
I zalać go kwasem solnym.
Dodano: 15.06.2018 16:39    Przez: ~Ala
Czy ABW zajmnie sie Sprawa Mostu Uni Europejskiej???
Dodano: 14.06.2018 22:41    Przez: ~OBYWATEL
Przecież most się nie spalił?
Dodano: 14.06.2018 23:19    Przez: ~xXx
XxX ... ty siedź cicho bo jeszcze podchwycą z tym pożarem ;)
Dodano: 15.06.2018 08:52    Przez: ~Hk
Niejakiemu panu Szyszko na podwórko powinni zawieźć te beczki....
Dodano: 15.06.2018 06:24    Przez: ~eco
Nie ma miejsca. Drewno na opał mu przywiezli...;)
Dodano: 15.06.2018 08:53    Przez: ~Hj
Za rządów pis-nieudaczników różne rzeczy się zdążają. Wiadomo Dojna Zmiana.
Dodano: 15.06.2018 07:56    Przez: ~Q
ZaPOmniałeś co się działo za PO ?
Dodano: 15.06.2018 16:41    Przez: ~Witek
Czy cba cbś i abw zajmie się w końcu największą afera w naszym powiecie sprzedażą po cenie złomu kopalni i elektrowni strategicznych zakładów dla państwa i powiatu
Dodano: 15.06.2018 08:03    Przez: ~Ffccc
Strategiczne co? Ten kraj nie istnieje jak to y Sowy powiedziano. Siedzimy na gazie, węglu i trochę nawet ropie. Mamy wody geotermalne, dostęp do morza, mnóstwo słodkiej wody i dobrych klasowo ziem uprawnych. A my nigdy nie byliśmy niezależni. Nawet z produkcją pasz dla zwierząt. Dobra zmiana zła zmiana. Co za różnica.. to tylko nazwy kraju w którym nic się nie zmienia. I sami sobie to robimy.
Dodano: 15.06.2018 08:58    Przez: ~Hkk
W Skawinie pod Krakowem zostało podpalone duże składowisko odpadów. Mafia śmieciowa ma się dobrze.
Dodano: 15.06.2018 16:46    Przez: ~Wiadomości
A w Przyjmie przegapili moment