Dzisiaj jest czwartek 2 kwietnia 2020, imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17467) SPORT FORUM FIRMY (5473) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Siedem mandatów karnych za zabronione zgroma ... (6)Konin. Policjanci dwukrotnie interweniowali przy s ... (6)

Kleczew, czyli strefa kibica w rodzinnym mieście Jana Bednarka

Dodano: 19.06.2018 21:51
Źródło: LM.pl

Jan Bednarek zagrał w drugiej połowie meczu z Senegalem. Kciuki za reprezentanta Polski najmocniej trzymali mieszkańcy Kleczewa.

W kleczewskim kinie „Zachęta” stworzono strefę kibica. Wszystko po to, by wspólnie kibicować polskim piłkarzom, ale najbardziej Janowi Bednarkowi. Wychowanek „Sokoła” zadebiutował dzisiaj na mistrzostwach świata. Kiedy jednak nie pojawił się w pierwszym składzie, kleczewscy kibice byli zawiedzeni.

- Liczymy na to, że jeszcze wyjdzie – mówili.

- Znam Janka od dzieciaka. Jego ojciec jest moim przyjacielem. Zarówno Jan jak i jego brat Flip sławią gminę w świecie. Kiedy Janek ma piłkę to adrenalina wzrasta trzykrotnie. Mamy nadzieję, że jeszcze go zobaczymy na mistrzostwach – mówi Stanisław Maciejewski, zastępca burmistrza Kleczewa.

W drugiej połowie meczu trener Adam Nawałka dał szansę Janowi Bednarkowi. Wtedy w kleczewskiej strefie kibica rozległy się brawa. Wszyscy liczyli, że 22-latek da nową energię drużynie. Niestety Senegalczycy strzelili drugiego gola, przy którym widać było moment zawahania Bednarka.

- Sędzia wprowadził go w błąd. Tej bramki nie powinno być – mówi jeden z kibiców.

Ostatecznie reprezentacja Polski przegrała 1:2, ale występ kleczewianina wszyscy oceniali bardzo dobrze.

- To było bardzo stabilne pół godziny gry. Trzeba przyznać, że dobrze się pokazał. Jak za młodu z nim grałem w piłkę, pokazywał tak samo ambicje na boisku Sokoła. Jak Janek w następnych meczach będzie na napastniku to finał mamy jak nic, albo co najmniej półfinał – mówią Kacper i Olwer z Kleczewa.

Kolejny mecz 24 czerwca o godz. 20:00. Wtedy Polska zmierzy się z reprezentacją Kolumbii.

  • Kleczew. Strefa kibica w rodzinnym mieście Jana Bednarka
  • Kleczew. Strefa kibica w rodzinnym mieście Jana Bednarka
  • Kleczew. Strefa kibica w rodzinnym mieście Jana Bednarka
  • Kleczew. Strefa kibica w rodzinnym mieście Jana Bednarka
  • Kleczew. Strefa kibica w rodzinnym mieście Jana Bednarka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

No to pokazali,nie ma co.Grunt,że włosy nażelowane buhahahah
Dodano: 19.06.2018 22:06    Przez: ~dsfv
Litości, dzisiaj kadra razem z Bednarkiem i Milikiem na czele zabiła we mnie miłość do piłki nożnej. Dzięki Janek, wracaj do Kleczewa.
Dodano: 19.06.2018 22:09    Przez: ~Yy
Skonczcie juz z tym Bednarkiem i tymi kopaczami DNO po dzisiejszym dniu widac ze z grupy moze wyjsc Japonia i Senegal bo maja pomysl na gre.
Dodano: 19.06.2018 22:12    Przez: ~Kola
Nie róbcie jaj, nie wqrwiajcie ludzi! Bednarek musi się jeszcze dużo uczyć. Na razie to poziom drugiej ligi polskiej. KATASTROFA! Zrozumcie to szybko.
Dodano: 19.06.2018 22:03    Przez: ~Deser
Zejdzcie na ziemię... Bramka ewidentnie druga na konto Janka. Ostatni obrońca, musi mieć przegląd pola.. Przecież zawodnik Senegalu nie biegł dziesięciu metrów, a dobre czterdzieści. Więc czasu na przejrzenie co się dzieje wokół, bardzo dużo. Sędzia błąd popełnił ? Za chwilę będę czytać, że byliśmy lepsi, madrzejsi, a sędzia nas skręcił. Fatalny mecz Polski. Mimo wszystko, Janek, walcz i trzymamy kciukole :)
Dodano: 19.06.2018 23:24    Przez: ~Real

KOMENTARZE

Nie róbcie jaj, nie wqrwiajcie ludzi! Bednarek musi się jeszcze dużo uczyć. Na razie to poziom drugiej ligi polskiej. KATASTROFA! Zrozumcie to szybko.
Dodano: 19.06.2018 22:03    Przez: ~Deser
Jak takiego nieopierzonego jeszcze zawodnika można było wpuścić na boisko w tak ważnym meczu. Nawałka daje plamy powołując do kadry takich młokosów jeszcze niewiele umiejących. Nasza drużyna to "dziady".
Dodano: 20.06.2018 16:16    Przez: ~Senegal
No to pokazali,nie ma co.Grunt,że włosy nażelowane buhahahah
Dodano: 19.06.2018 22:06    Przez: ~dsfv
No i jest materiał szkoleniowy !!!!
Dodano: 20.06.2018 16:17    Przez: ~KIbic
Bednarek na pewno przeczytasz te komentarze,jesteś zwykłym kopaczem, z normalnym światowym futbolem nie masz nic wspólnego. Dno!
Dodano: 19.06.2018 22:06    Przez: ~.n.n
Nie znasz się na piłce to zamilknij. Wojciech wielki zawalił na całej linii i Pazdan. Trochę podobno domieszał sędzia ale nie bardzo wiem co?. Nie mam satysfakcji, że trafiłem wynik ale bukmacher to kasa a ja ją dostanę.
Dodano: 20.06.2018 08:21    Przez: ~znafca
zgadzam się do kleczewa z powrotem
Dodano: 20.06.2018 10:07    Przez: ~rrr
Bednarek zgolił dredy i poszedl grac w pilke. Wez lepiej spiewaj to rege dalej!
Dodano: 20.06.2018 11:43    Przez: ~Urwis
jakie to POLSKIE, zadeptać człowieka, który się wybił z prowincji i lepiej mu się powodzi od innych!!!!!! ZAMIAST TRZYMAĆ KCIUKI lepiej zbesztesztać
Dodano: 20.06.2018 23:24    Przez: ~qrwy Poloki
Litości, dzisiaj kadra razem z Bednarkiem i Milikiem na czele zabiła we mnie miłość do piłki nożnej. Dzięki Janek, wracaj do Kleczewa.
Dodano: 19.06.2018 22:09    Przez: ~Yy
Skonczcie juz z tym Bednarkiem i tymi kopaczami DNO po dzisiejszym dniu widac ze z grupy moze wyjsc Japonia i Senegal bo maja pomysl na gre.
Dodano: 19.06.2018 22:12    Przez: ~Kola
Zejdzcie na ziemię... Bramka ewidentnie druga na konto Janka. Ostatni obrońca, musi mieć przegląd pola.. Przecież zawodnik Senegalu nie biegł dziesięciu metrów, a dobre czterdzieści. Więc czasu na przejrzenie co się dzieje wokół, bardzo dużo. Sędzia błąd popełnił ? Za chwilę będę czytać, że byliśmy lepsi, madrzejsi, a sędzia nas skręcił. Fatalny mecz Polski. Mimo wszystko, Janek, walcz i trzymamy kciukole :)
Dodano: 19.06.2018 23:24    Przez: ~Real
Niech ten chlopak gra w Sokole, ale nie w reprezentacji Polski.
Dodano: 20.06.2018 16:20    Przez: ~Kleczew
nie ty Poloku będziesz decydował, gdzie ten chłopak będzie grał
Dodano: 20.06.2018 23:24    Przez: ~coitko
ZawaCHania??? Marna redaktorka lm... kobieto bierzesz się za pisanie, jak ortografia na poziomie gimnazjum. Cytując klasyka (którego i tak pewnie nie kojarzysz) "Kończ waść, wstydu oszczędź".
Dodano: 20.06.2018 00:27    Przez: ~zenada
LMowi najlepiej wychodzi usuwanie merytorycznych komentarzy a hejt troli piSSuarskich to 80% portalu, z ktorym LM nic nie robi. Zalosne. 😡😡😡😡😡😡😡
Dodano: 20.06.2018 07:53    Przez: ~Pn
Pn-a LM powinien kasować z automatu, to człowiek bez kultury, obrażający porządnych i uczciwych ludzi.
Dodano: 20.06.2018 16:22    Przez: ~Czytelnik
sztacheta w plocie jest bardziej ruchliwa poprotu stal jak kolek
Dodano: 20.06.2018 06:43    Przez: ~rusek
"Niestety Senegalczycy strzelili drugiego gola, przy którym widać było moment zawachania Bednarka." 😄😄😄 Pani Aleksandro warto się doksztalcic z tym "zawachaniem" (wg słownika języka polskiego piszemy "zawahać") zamiast usuwać merytoryczne komentarze mojego autorstwa. 😂😂😂
Dodano: 20.06.2018 07:49    Przez: ~Pn
Pn-a LM powinien usuwać z automatu, przecież ten człowiek obraża ludzi, pisząc nie na temat. Pn powinien się leczyć na głowę i nie piszę tego złośliwie, ale w trosce o jego zdrowie psychiczne, jako że choroba będzie się pogłębiać, a tą chorobą jest nienawiść.
Dodano: 20.06.2018 16:27    Przez: ~Czytelnik
BTW tetaz co mecz będziecie pisac i kolejnych strefach kibica?? Strefa osiedla X, strefa blokow X-Y etc? A w kraju tyle się dzieje.... 😡😡😡