Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17938) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka

Dodano: 21.06.2018 17:18
Źródło: LM.pl

Kolejna nielegalna plantacja konopi indyjskich zlikwidowana. Tym razem zatrzymano 18-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego.

Młody mężczyzna wpadł wczoraj. Policjanci znaleźli krzewy konopi indyjskich w doniczach. Jak informuje Marlena Kukawka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, 18-latek zajmował się roślinami w domu, a później przeniósł je do kompleksu leśnego na terenie gminy Słupca.

Hodowca trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie zostanie do czasu wyjaśnienia sprawy. Grozi mu do 3 lat więzienia.

fot. KPP Słupca

  • Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka
  • Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka
  • Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Policja i redaktorzy powinni zająć się producentami żywności którzy dozują chemię i antybiotyki - bo to one nas trują i chorujemy.To przez nich inni muszą uprawiać konopie aby oczyścić swój organizm.
Dodano: 21.06.2018 18:11    Przez: ~wyedukowany
To dlaczego niektorzy ludzie lecza tym rozna schorzenia ?!?!?!?!
Dodano: 21.06.2018 20:07    Przez: ~Yri
Piotr M. z Konina dlaczego jest na wolności ???
Dodano: 21.06.2018 19:38    Przez: ~Gil
A to są legalne plantacje ziela skoro piszecie o nielegalnych? Jakie trzeba spełnić warunki aby uprawiać legalnie :) :) :)
Dodano: 21.06.2018 18:30    Przez: ~Hippis w krawacie
Rodzice dobrze chłopaka wychowali, ma zaledwie 18 lat, a już za biznes się bierze.
Dodano: 21.06.2018 19:04    Przez: ~Brawo rodzice

KOMENTARZE

Policja i redaktorzy powinni zająć się producentami żywności którzy dozują chemię i antybiotyki - bo to one nas trują i chorujemy.To przez nich inni muszą uprawiać konopie aby oczyścić swój organizm.
Dodano: 21.06.2018 18:11    Przez: ~wyedukowany
Zwierzęta sie hoduje konopie i inne rosliny sie uprawia hodowca hoduje krowy świnie jedwabniki a plantator uprawia ziemię i sieje rośliny takie tam uwagi pozdro
Dodano: 22.06.2018 03:17    Przez: ~Jhgc
Pisze się konopi czy konopii? Brawo redaktor!!! Hahahahaha
Dodano: 21.06.2018 18:19    Przez: ~Dno.lm.pl
Każdy przechwycony przez Policję krzak tego świństwa ratuje życie młodym ludziom. Narkotyki, a szczególnie dopalacze prowadzą ludzi do powikłań zdrowotnych i w konsekwencji do śmierci. Ilu aktorów, piosenkarzy, czy celebrytów pożegnało się z tym światem w młodym wieku uzależnionych od narkotyków, a mogli żyć.
Dodano: 21.06.2018 18:20    Przez: ~Monar
To dlaczego niektorzy ludzie lecza tym rozna schorzenia ?!?!?!?!
Dodano: 21.06.2018 20:07    Przez: ~Yri
Od konopii nikt nigdy nie stracił życia. To jest używka, nie narkotyk. Do tego ma właściwości lecznicze. A jeśli chodzi o dopalacze to zgadzam się w stu procentach.
Dodano: 22.06.2018 07:42    Przez: ~Bob Marley
A to są legalne plantacje ziela skoro piszecie o nielegalnych? Jakie trzeba spełnić warunki aby uprawiać legalnie :) :) :)
Dodano: 21.06.2018 18:30    Przez: ~Hippis w krawacie
Wielkie mi halooo.
Dodano: 21.06.2018 18:46    Przez: ~Ta
Rodzice dobrze chłopaka wychowali, ma zaledwie 18 lat, a już za biznes się bierze.
Dodano: 21.06.2018 19:04    Przez: ~Brawo rodzice
Biznes? Ja tu widzę kilka chwastów, które pewnie sam miał ochotę przysmażyć. Zarobek na tych paru liściach żaden.
Dodano: 21.06.2018 23:07    Przez: ~podpis
Piotr M. z Konina dlaczego jest na wolności ???
Dodano: 21.06.2018 19:38    Przez: ~Gil
a kto to jest Piotr M ?
Dodano: 21.06.2018 20:03    Przez: ~👤
Bo jeszcze nie zagoniles
Dodano: 21.06.2018 20:51    Przez: ~Anty konfident
Z tego co wiem to chyba jest dwóch słynnych Piotrów M. Z Konina którzy powinni siedzieć. Jednemu przykry zapach z ust się wydobywa. To o tego chodzi?
Dodano: 23.06.2018 09:15    Przez: ~zbyszek
Jak oni ich lapia? Dobry kolega donosi czy jak?
Dodano: 21.06.2018 21:19    Przez: ~Ciekawostka
Mówi się "życzliwy"
Dodano: 21.06.2018 23:20    Przez: ~Oko
I bardzo dobrze, że ludzie powiadamiają organy ścigania, z patologią powinniśmy walczyć zdecydowanie, jeśli chcemy mieć normalną i zdrową młodzież.
Dodano: 22.06.2018 11:36    Przez: ~Obywatel
Super! Kolejny kryminalista za kratami! Teraz można spokojnie wyjść z domu
Dodano: 27.06.2018 12:04    Przez: ~Facet
Kaja to ziomal !
Dodano: 18.07.2018 06:54    Przez: ~Kunta