Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21910) SPORT FORUM FIRMY (5221) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin lubi książki. Aleksander Edelman w Koninie o ... (7)Sompolno. Święto Sadów w niedzielę. Gwiazdą Zenon ... (14)

Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka

Dodano: 21.06.2018 17:18
Źródło: LM.pl

Kolejna nielegalna plantacja konopi indyjskich zlikwidowana. Tym razem zatrzymano 18-letniego mieszkańca powiatu słupeckiego.

Młody mężczyzna wpadł wczoraj. Policjanci znaleźli krzewy konopi indyjskich w doniczach. Jak informuje Marlena Kukawka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, 18-latek zajmował się roślinami w domu, a później przeniósł je do kompleksu leśnego na terenie gminy Słupca.

Hodowca trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie zostanie do czasu wyjaśnienia sprawy. Grozi mu do 3 lat więzienia.

fot. KPP Słupca

  • Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka
  • Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka
  • Słupca. Nielegalna hodowla konopi. Policjanci zatrzymali 18-latka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Policja i redaktorzy powinni zająć się producentami żywności którzy dozują chemię i antybiotyki - bo to one nas trują i chorujemy.To przez nich inni muszą uprawiać konopie aby oczyścić swój organizm.
Dodano: 21.06.2018 18:11    Przez: ~wyedukowany
To dlaczego niektorzy ludzie lecza tym rozna schorzenia ?!?!?!?!
Dodano: 21.06.2018 20:07    Przez: ~Yri
Piotr M. z Konina dlaczego jest na wolności ???
Dodano: 21.06.2018 19:38    Przez: ~Gil
A to są legalne plantacje ziela skoro piszecie o nielegalnych? Jakie trzeba spełnić warunki aby uprawiać legalnie :) :) :)
Dodano: 21.06.2018 18:30    Przez: ~Hippis w krawacie
Rodzice dobrze chłopaka wychowali, ma zaledwie 18 lat, a już za biznes się bierze.
Dodano: 21.06.2018 19:04    Przez: ~Brawo rodzice

KOMENTARZE

Policja i redaktorzy powinni zająć się producentami żywności którzy dozują chemię i antybiotyki - bo to one nas trują i chorujemy.To przez nich inni muszą uprawiać konopie aby oczyścić swój organizm.
Dodano: 21.06.2018 18:11    Przez: ~wyedukowany
Zwierzęta sie hoduje konopie i inne rosliny sie uprawia hodowca hoduje krowy świnie jedwabniki a plantator uprawia ziemię i sieje rośliny takie tam uwagi pozdro
Dodano: 22.06.2018 03:17    Przez: ~Jhgc
Pisze się konopi czy konopii? Brawo redaktor!!! Hahahahaha
Dodano: 21.06.2018 18:19    Przez: ~Dno.lm.pl
Każdy przechwycony przez Policję krzak tego świństwa ratuje życie młodym ludziom. Narkotyki, a szczególnie dopalacze prowadzą ludzi do powikłań zdrowotnych i w konsekwencji do śmierci. Ilu aktorów, piosenkarzy, czy celebrytów pożegnało się z tym światem w młodym wieku uzależnionych od narkotyków, a mogli żyć.
Dodano: 21.06.2018 18:20    Przez: ~Monar
To dlaczego niektorzy ludzie lecza tym rozna schorzenia ?!?!?!?!
Dodano: 21.06.2018 20:07    Przez: ~Yri
Od konopii nikt nigdy nie stracił życia. To jest używka, nie narkotyk. Do tego ma właściwości lecznicze. A jeśli chodzi o dopalacze to zgadzam się w stu procentach.
Dodano: 22.06.2018 07:42    Przez: ~Bob Marley
A to są legalne plantacje ziela skoro piszecie o nielegalnych? Jakie trzeba spełnić warunki aby uprawiać legalnie :) :) :)
Dodano: 21.06.2018 18:30    Przez: ~Hippis w krawacie
Wielkie mi halooo.
Dodano: 21.06.2018 18:46    Przez: ~Ta
Rodzice dobrze chłopaka wychowali, ma zaledwie 18 lat, a już za biznes się bierze.
Dodano: 21.06.2018 19:04    Przez: ~Brawo rodzice
Biznes? Ja tu widzę kilka chwastów, które pewnie sam miał ochotę przysmażyć. Zarobek na tych paru liściach żaden.
Dodano: 21.06.2018 23:07    Przez: ~podpis
Piotr M. z Konina dlaczego jest na wolności ???
Dodano: 21.06.2018 19:38    Przez: ~Gil
a kto to jest Piotr M ?
Dodano: 21.06.2018 20:03    Przez: ~👤
Bo jeszcze nie zagoniles
Dodano: 21.06.2018 20:51    Przez: ~Anty konfident
Z tego co wiem to chyba jest dwóch słynnych Piotrów M. Z Konina którzy powinni siedzieć. Jednemu przykry zapach z ust się wydobywa. To o tego chodzi?
Dodano: 23.06.2018 09:15    Przez: ~zbyszek
Jak oni ich lapia? Dobry kolega donosi czy jak?
Dodano: 21.06.2018 21:19    Przez: ~Ciekawostka
Mówi się "życzliwy"
Dodano: 21.06.2018 23:20    Przez: ~Oko
I bardzo dobrze, że ludzie powiadamiają organy ścigania, z patologią powinniśmy walczyć zdecydowanie, jeśli chcemy mieć normalną i zdrową młodzież.
Dodano: 22.06.2018 11:36    Przez: ~Obywatel
Super! Kolejny kryminalista za kratami! Teraz można spokojnie wyjść z domu
Dodano: 27.06.2018 12:04    Przez: ~Facet
Kaja to ziomal !
Dodano: 18.07.2018 06:54    Przez: ~Kunta