Dzisiaj jest środa 18 lipca 2018, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25244) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (96) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 19oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Intensywne opady deszczu z burzami oraz z porywistym wiatrem do 65 km/h

Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPowalone drzewa i zerwane dachy, czyli krajobraz p ...

Powalone drzewa i zerwane dachy, czyli krajobraz po wichurze

Dodano: 22.06.2018 12:02
Źródło: LM.pl

Ponad 20 razy konińscy strażacy wyjeżdżali walczyć ze skutkami wczorajszej wichury. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wczoraj późnym popołudniem przez Konin i powiat koniński przeszedł silny wiatr z opadami deszczu. Przez niecałe pół godziny trwania ulewy do stanowiska kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło 26 zgłoszeń.

- Najczęściej strażacy wyjeżdżali do naderwanych konarów oraz powalonych drzew – informuje Michał Karczewski z KM PSP w Koninie.

Silny wiatr uszkodził też dachy na sześciu budynkach w powiecie.

fot. KM PSP Konin

  • Powalone drzewa i zerwane dachy, czyli krajobraz po wichurze
  • Powalone drzewa i zerwane dachy, czyli krajobraz po wichurze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Konin przeprasza za gosławice...
Dodano: 22.06.2018 12:35    Przez: ~kerol
ogólnie zieleń zielenią ale stare suche drzewa powinni wycinać żeby komuś krzywdy nie zrobiły podczas takich wichur.
Dodano: 22.06.2018 20:05    Przez: ~Koninianin
W Gosławicach i Cukrowni ledwie pokropiło kilka minut. Wiać trochę wiało. Ale deszczu prawie wcale.
Dodano: 22.06.2018 12:19    Przez: ~Ewa
Z naturą nie ma żartów, my mali ludzie powinniśmy z respektem podchodzić do nagłych zjawisk pogodowych, a będzie ich coraz więcej, jako że klimat się zmienia na gorsze.
Dodano: 22.06.2018 17:19    Przez: ~Meteo
SZCZEGÓLNIE STARE I KRUCHE AKACJE KTÓRE ŁAMIĄ SIĘ JAK ZAPAŁKI I STWARZAJĄ ZAGROŻENIE PODCZAS KAŻDEJ BURZY KTÓRE ROSNĄ PRZY UL.WYSZYNSKIEGO !!!!
Dodano: 22.06.2018 22:56    Przez: ~mieszkanka

KOMENTARZE

W Gosławicach i Cukrowni ledwie pokropiło kilka minut. Wiać trochę wiało. Ale deszczu prawie wcale.
Dodano: 22.06.2018 12:19    Przez: ~Ewa
Konin przeprasza za gosławice...
Dodano: 22.06.2018 12:35    Przez: ~kerol
LM przeprasza za Kobrzyckiego ale wiecie polityka i pieniądze z reklam.
Dodano: 22.06.2018 18:43    Przez: ~redakcja trakcja
W Koninie wszystko upada nawet drzewa
Dodano: 23.06.2018 05:05    Przez: ~Dfghh
To wszystko wina Pn.Przez niego te nawałnice coby na porzeczki nie mógł jeździć
Dodano: 23.06.2018 20:12    Przez: ~Anty Pn
Niech ktory z 5000 podwładnych barona posprząta chodniki na chorzniu i to migiem
Dodano: 22.06.2018 16:18    Przez: ~10000 mieszkancow
A co to Chorzeń, wszędzie brudno w całym Koninie, głównie połamane suche gałęzie walają się.
Dodano: 22.06.2018 16:21    Przez: ~Mieszkaniec
Po 3-4 tygodniach suszy spadło trochę deszczu, na lewacki Konin, być może to kara za to, że tu mieszkają w większości ludzie nie wierzący w Boga, a Bóg się z siebie nie da naśmiewać. Bóg potrafi nagradzać, ale i karać.
Dodano: 22.06.2018 16:18    Przez: ~Chrzescijanin
Z naturą nie ma żartów, my mali ludzie powinniśmy z respektem podchodzić do nagłych zjawisk pogodowych, a będzie ich coraz więcej, jako że klimat się zmienia na gorsze.
Dodano: 22.06.2018 17:19    Przez: ~Meteo
Wiatr, deszcz i błyskawice nie zaliczam do nagłych zjawisk pogodowych. To do tych zjawisk człowiek się musiał dostosować. Według tych zjawisk żyć. One były, są i będą. Trzeba się pogodzić z tym, że ludzi nie będzie a wiatr, deszcz i błyskawice pozostaną.
Dodano: 23.06.2018 13:49    Przez: ~Aura
Ludzi nie będzie ? Chyba w twoje bujnej wyobrażni ? Człowiek na ziemi będzie żył już zawsze !
Dodano: 23.06.2018 14:46    Przez: ~Mirka
ogólnie zieleń zielenią ale stare suche drzewa powinni wycinać żeby komuś krzywdy nie zrobiły podczas takich wichur.
Dodano: 22.06.2018 20:05    Przez: ~Koninianin
SZCZEGÓLNIE STARE I KRUCHE AKACJE KTÓRE ŁAMIĄ SIĘ JAK ZAPAŁKI I STWARZAJĄ ZAGROŻENIE PODCZAS KAŻDEJ BURZY KTÓRE ROSNĄ PRZY UL.WYSZYNSKIEGO !!!!
Dodano: 22.06.2018 22:56    Przez: ~mieszkanka
Czy posprząta ktoś w końcu ulice Przemysłowa koło Przedszkola nr.8 prze garażami???
Dodano: 22.06.2018 22:57    Przez: ~papiery i liscie od kilku la
Liczymy na ciebie, nygusie weż się do roboty, bo tylko trujesz i trujesz.
Dodano: 23.06.2018 14:49    Przez: ~Niesłusz
Jest okres lęgowy ptaków nie można wycinać drzew powinny one pozostać tak jak upadły ponieważ jajka są jeszcze nie wyklute czas zorganizować protest przed koninska strażą tak nie może byc
Dodano: 23.06.2018 05:10    Przez: ~Ekolog z ościsłowa xd :-)))
Jeśli się chce jajko czy drzewo a może inne stwory? Decyzja gospodarza. Dobry drwal potrafi i zimą i latem.
Dodano: 23.06.2018 14:07    Przez: ~Szyszka
dlaczego miasto nie sprzata wstyd;to co do smkonin nalezy jest czysto zobaczcie ,gdy sie idzie kolo przedszkola przy bloku przemyslowej 14 lub kolo boiska szkoly nr 8 OD KILKU LAT SMIETNIK przed wyborami robi sie chodniki i przystanki ,wola pomste do niebbrudny konin !!!!a kto wreszczcie cos zrobi mieszkanka konina janina kowalska