Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17999) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Złodzieje grasowali w GOK. Zniknęły instrumenty orkiestry dętej

Dodano: 28.06.2018 11:00
Źródło: LM.pl

Trąbki, klarnety, saksofon i puzon. Między innymi takie instrumenty zostały skradzione Młodzieżowej Orkiestrze Dętej OSP we Władysławowie. Złodziei szuka policja.

Do włamania do Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie, pow. turecki doszło w nocy z wtorku na środę ( 26 na 27 czerwca). Sprawca, bądź sprawcy dostali się do budynku pokonując zabezpieczenia budynku. Zniknęły instrumenty dęte wraz z futerałami.

- Złodzieje pozbyli się nut, oliwek, pulpitów, dlatego odnalezienie konkretnych egzemplarzy może być bardzo trudne – piszą mediach społecznościowych przedstawiciele orkiestry.

Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych. Sprawą zajmuje się policja. Na razie nic konkretnego nie wiadomo.

- Trwają czynności wyjaśniające i zmierzające do ustalenia sprawców i odzyskania skradzionego mienia – mówi Katarzyna Kotońska z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Póki co ustalono, że zniknęło osiem instrumentów: Trąbka b Jupiter, Trąbka b Prelude By Bach TR 710, Trąbka b Roy Benson TR 101.4, Klarnet b J.Michael, Klarnet b, Klarnet b Buffet, Saksofon sopranowy es STAGG oraz Puzon wentylowy b Jupiter JTB700V. Muzycy proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Apelują do wszystkich, którzy zauważą ich instrumenty na przykład w lombardach o zgłaszanie tego policji.

fot. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP we Władysławowie

  • Złodzieje grasowali w GOK. Zniknęły instrumenty orkiestry dętej
  • Złodzieje grasowali w GOK. Zniknęły instrumenty orkiestry dętej
  • Złodzieje grasowali w GOK. Zniknęły instrumenty orkiestry dętej
  • Złodzieje grasowali w GOK. Zniknęły instrumenty orkiestry dętej
  • Złodzieje grasowali w GOK. Zniknęły instrumenty orkiestry dętej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Co ostatnio w naszym powiecie się dzieje ciągle jakieś złodziejstwa jak nie jakaś cyganka kradnie kasę jako kurierka to teraz to nie wspominając o urzedniczkach które przyjęły łapówkę 100 tyś zł i je uniewinniono gdzie ja żyję co to za powiat dziadowski
Dodano: 28.06.2018 12:04    Przez: ~Cggy
ale świnie
Dodano: 28.06.2018 11:43    Przez: ~koko

KOMENTARZE

ale świnie
Dodano: 28.06.2018 11:43    Przez: ~koko
Po prostu złodzieje, człowiek nie jest świnią, chyba, że ty ?
Dodano: 28.06.2018 12:03    Przez: ~Alfons
Bydom groli se we wizniu
Dodano: 28.06.2018 20:42    Przez: ~Pikolik
Nie kradnij !, Ale kto się przejmuje tym przykazaniem bożym ? Niewierny wszystko i wszystkich jest w stanie okraść.
Dodano: 28.06.2018 12:02    Przez: ~Chrzescijanin
To raczej przykładni katolicy okradli drugich . Ja jakoś nie należę do żadnej sekty i nie kradnę ,także szukaj dalej .
Dodano: 28.06.2018 12:17    Przez: ~kosmos
do kosmos - nie kradniesz ale jad ci się sączy z gęby, taki przykładny jesteś.
Dodano: 28.06.2018 12:26    Przez: ~Mars
ale jesteś mondry
Dodano: 28.06.2018 12:31    Przez: ~ksiondz
kosmos, do takich jak Ty nie mam za grosz zaufania, Ciebie bym nie wpuścił do domu, jak rozumiem nie wierzysz w Boga, a tacy ludzie są najgorsi, dlatego, że są synami diabła.
Dodano: 28.06.2018 13:32    Przez: ~Wierzący
Marsiku,a od kiedy słowa prawdy są jadem ? To raczej chrześcijanin stwierdził ,że niewierny to złodziej. Coś słabo z myśleniem ? Aaaa... już wiem .Prawda to jad . Bo Wy raczej unikacie prawdy ,zasłaniając się Bogiem i mówiąc starą przyśpiewkę ...wszystko w rękach Boga .
Dodano: 28.06.2018 14:08    Przez: ~kosmos
Boze,lub nie kto to wie ? Ot nie kradnij i tyle.
Dodano: 28.06.2018 14:12    Przez: ~realista
Wierzący...natrzyj się czosnkiem na wieczór ,to nie przyjdę do Ciebie. Fajnie jak byś to powiedział np. W sądzie ...psychiatryk masz gwarantowany .
Dodano: 28.06.2018 14:12    Przez: ~kosmos
Dokładnie realista .Ale mi tego nie musisz tłumaczyć .Wytłumacz to tym wyżej .
Dodano: 28.06.2018 14:14    Przez: ~kosmos
kosmos, czekam na Ciebie w piekle.
Dodano: 29.06.2018 12:12    Przez: ~Diabeł
Co ostatnio w naszym powiecie się dzieje ciągle jakieś złodziejstwa jak nie jakaś cyganka kradnie kasę jako kurierka to teraz to nie wspominając o urzedniczkach które przyjęły łapówkę 100 tyś zł i je uniewinniono gdzie ja żyję co to za powiat dziadowski
Dodano: 28.06.2018 12:04    Przez: ~Cggy
bo to zgrana ekipa byla.i kulturalna chyba tez skoro kradna instrumenty...
Dodano: 28.06.2018 13:49    Przez: ~ala
Kobrzycki ten id..a grał wszystkim na nerwach .Teraz będzie grał na klarnecie .Kurdupel kazał się nauczyć przed wyborami.
Dodano: 28.06.2018 14:55    Przez: ~Symp.PiS
Pn nie wysilaj się i nie mieniaj nicków
Dodano: 28.06.2018 18:15    Przez: ~Ala
Ala to dziś już nie jesteś anty Pn? Ok. To gdzie masz kota ?
Dodano: 28.06.2018 18:21    Przez: ~Symp.PiS
Ala, wyczułaś idiote z totalnej opozycji, jesteś mądra, pozdrawiam Cię serdecznie.
Dodano: 29.06.2018 12:14    Przez: ~Symp. PiS
typowe dla poluchów , nic tylko kraść
Dodano: 28.06.2018 15:03    Przez: ~Alfons
Uwaga Pn zmienił nicka na kosmos
Dodano: 28.06.2018 18:14    Przez: ~Józef
A Kobrzycki na Józef. Oj wiele ma twarzy ten owoc psiego wytrysku.
Dodano: 28.06.2018 18:23    Przez: ~Symp.PiS
ktos ma 30tys w kieszeni
Dodano: 28.06.2018 18:57    Przez: ~bt
Gdybym miał kieszenie ?
Dodano: 29.06.2018 12:16    Przez: ~tb