Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20931) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (3)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Zagórów. Mundial dla Patryka. Osiem drużyn zagra w turnieju

Dodano: 29.06.2018 13:42
Źródło: LM.pl

Od godz. 10.00 w sobotę na stadionie w Zagórowie trwać będzie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej ,,Mundial dla Patryka". Piłkarze będą zbierać pieniądze dla chorego na Klątwę Ondyny Patryka.

To kolejna odsłona akcji, która rozpoczęta została w styczniu bieżącego roku. Pochodzący z powiatu słupeckiego Patryk cierpi na rzadką chorobę zwanę Klątwą Ondyny. To zwyczajowa nazwa na zespół wrodzonej ośrodkowej hipowentylacji. Cierpiący na tę przypadłość mogą doznać zatrzymania oddechu we śnie. Cierpi również na nią siedmiomiesięczny Patryk. Każdej nocy musi być podłączany do respiratora. Szansą dla chłopca są kosztowne operacje za granicą.

Pomóc zebrać te pieniądze postanowili mieszkańcy Zagórowa. Już w najbliższą sobotę organizują Charytatywny Turniej Piłki Nożnej ,,Mundial dla Patryka". Zagra w nim osiem zespołów, a wpisowe przeznaczone zostanie na leczenie chorego chłopca. 

W imprezie wciąż mogą jednak również nie tylko piłkarze. Oprócz turnieju w sobotę odbędzie się festyn rodzinny z losowaniem fantów, licytacjami, grillowaniem, malowaniem twarzy i tatuaży, kolorowaniem włosów, zlotem motocyklistów i konkursami z nagrodami. Dochód z tych atrakcji również zostanie przeznaczony na leczenie Patryka.

Początek festynu i turnieju w sobotę o godz. 10.00 na stadionie w Zagórowie. O godz. 18.00 rozpocznie się natomiast zabawa taneczna z DJ Arko. Wstęp wolny.  • Zagórów. Mundial dla Patryka. Osiem drużyn zagra w turnieju

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

DUŻE BRAWA DLA ORGANIZATORA
Dodano: 29.06.2018 18:49    Przez: ~konin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.