Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20704) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

Stacja Uzdatniania Wody w Jaroszewicach Rychwalskich jak nowa!

Dodano: 1.07.2018 15:28
Źródło: LM.pl

Ponad 3 mln zł kosztowała przebudowa i remont Stacji Uzdatniania Wody w Jaroszewicach Rychwalskich. Wczoraj inwestycję oddano do użytku.

Przebudowa stacji uzdatniania wody i budowa awaryjnej studni głębinowej były możliwe dzięki projektowi pod nazwą „Poprawa infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie gminy Rychwał” objętego PROW 2014-2020. Na jego realizację gminie udało się pozyskać blisko 1,6 mln zł dofinansowania.

Inwestycja obejmowała remont i ocieplenie budynku stacji, wymianę urządzeń technologicznych do uzdatniania wody, a takżę budowę dwóch zbiorników na wodę uzdatnioną. W uroczystości oddania SUW do użytku wziął udział wicemarszałek województwa Krzysztof Grabowski, starosta koniński – Stanisław Bielik, a także radni Rychwała, wykonawcy robót i mieszkańcy Jaroszewic Rychwalskich.

fot. UMiG Rychwał

  • Stacja Uzdatniania Wody w Jaroszewicach Rychwalskich  jak nowa!
  • Stacja Uzdatniania Wody w Jaroszewicach Rychwalskich  jak nowa!
  • Stacja Uzdatniania Wody w Jaroszewicach Rychwalskich  jak nowa!
  • Stacja Uzdatniania Wody w Jaroszewicach Rychwalskich  jak nowa!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A staryosta-czystą !!!!!!
Dodano: 1.07.2018 19:41    Przez: ~PROMIL
Każdy samorządowiec chce się wylansować przed kamerą, czy też aparatem fotograficznym, bo przecież jesienią wybory.
Dodano: 1.07.2018 17:41    Przez: ~Wyborca
no dobrze ze robią tylko szkoda ze nie za własne a pożyczone taki gospodarz za pożyczone to żaden gospodarz, niech najpierw długi spłacą a nie biorą kredyty żeby spłacić kredyty a najlepsze ze za 2 miliony za 6-7 lat trzeba będzie odać 2,7 miliona ale co lepsze przez pierwsze lata niskie raty albo 0we a później po pół miliona na rok płakać czy sie cieszyć z takich gospodarzy a najlepsze ze kredyt nie jeden . ciekawe kto to spłaci to nie socjalizm tu pieniądze sie nie dewaluacja panie dziamara i rado nasza to trzeba odac w nastepnych latach 0 inwestycji i zaciskanie pasa
Dodano: 1.07.2018 19:16    Przez: ~zapomniana ulica rychwałą

KOMENTARZE

I dobrze niech ludzie piją czystą wodę.
Dodano: 01.07.2018 15:47    Przez: ~Sołtys
A staryosta-czystą !!!!!!
Dodano: 01.07.2018 19:41    Przez: ~PROMIL
O! O! SBE w natarciu
Dodano: 01.07.2018 19:44    Przez: ~BURCZYMUCHA
A tych nożyczek do dziś mi nie oddali...
Dodano: 01.07.2018 23:25    Przez: ~Fryzjer .grochowy city
Starosta koniński S.Bielik jakby schudł, te 12 tys. pensji, które będzie nadal pobierał, a które poparli radni, czy aby nie za mało dla starosty do przeżycia ?
Dodano: 01.07.2018 15:54    Przez: ~Pytam
Na gumofilce i kufajkę powinno mu wystarczyć !!!
Dodano: 01.07.2018 18:21    Przez: ~na teczkę tyż
Dobra robota starosty przecinanie wstążki za 12 tys. Następnym razem proszę się zgłosić do mnie przetnę wstążkę za połowę tej kwoty i dorzucę parę flaszek na pokropienie.
Dodano: 01.07.2018 18:44    Przez: ~chętny
A starosta chłop młody wrzucił swoją babę do wody, to słowa piosenki ludowej.
Dodano: 02.07.2018 11:13    Przez: ~Stachu
Ta mlodsza Pani co przecina wstege, jest śliczna
Dodano: 01.07.2018 16:08    Przez: ~L
To znana i popularna aktorka z serialu "M jak miłość".
Dodano: 01.07.2018 17:12    Przez: ~Mroczek
A w ogóle nie rób sobie nadziei, jest już zajęta zapewne no i nie dla psa kiełbasa.
Dodano: 01.07.2018 17:15    Przez: ~Brat Mroczka
Śliczny to jest starosta !!!!
Dodano: 01.07.2018 18:19    Przez: ~PASKUDEK
Starosta jest ładny i przystojny, wiele kobie t się w nim kocha
Dodano: 02.07.2018 11:15    Przez: ~i ja też Zocha.
Cheba ślepe i głuche !
Dodano: 02.07.2018 18:53    Przez: ~Gulinianka
No nie,zeby pokazywac przeciecie wstegi w takiej stacji.na lby ktos poupadal,niedługo kazdy chodnik czy smietnik blokowy otworza ze wstęga.Nie robcie z nas juz glupkow
Dodano: 01.07.2018 17:16    Przez: ~Obluda
Każdy samorządowiec chce się wylansować przed kamerą, czy też aparatem fotograficznym, bo przecież jesienią wybory.
Dodano: 01.07.2018 17:41    Przez: ~Wyborca
no dobrze ze robią tylko szkoda ze nie za własne a pożyczone taki gospodarz za pożyczone to żaden gospodarz, niech najpierw długi spłacą a nie biorą kredyty żeby spłacić kredyty a najlepsze ze za 2 miliony za 6-7 lat trzeba będzie odać 2,7 miliona ale co lepsze przez pierwsze lata niskie raty albo 0we a później po pół miliona na rok płakać czy sie cieszyć z takich gospodarzy a najlepsze ze kredyt nie jeden . ciekawe kto to spłaci to nie socjalizm tu pieniądze sie nie dewaluacja panie dziamara i rado nasza to trzeba odac w nastepnych latach 0 inwestycji i zaciskanie pasa
Dodano: 01.07.2018 19:16    Przez: ~zapomniana ulica rychwałą
A po co tam stoi radny nie z tego terenu,jak zawsze tylko na wkretke dla lansu
Dodano: 01.07.2018 19:40    Przez: ~Szok
PRL w czystej postaci. Po minach widać ze mają wy..bane co poniektórzy...
Dodano: 02.07.2018 08:25    Przez: ~brak słów
PSL to wiejska SLD.
Dodano: 02.07.2018 11:18    Przez: ~Komuna
przepraszam czy na tych fotach jest dawny SB ?????
Dodano: 03.07.2018 14:46    Przez: ~TW