Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18930) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (2)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (2)

Stracili dach nad głową. Władze Goliny chcą pomóc pogorzelcom

Dodano: 2.07.2018 17:34
Źródło: LM.pl

Pięcioosobowa rodzina, która straciła wczoraj dach nad głową na razie pozostanie w Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Ślesinie.

W niedzielę pożar strawił dach domu mieszkalnego i gospodarczego w Spławiu Kolonii, gm. Golina. Strażacy przez kilka godzin walczyli z ogniem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale budynek na razie nie nadaje się do zamieszkania.

- Strażacy pomogli rodzinie poprzenosić do stodoły dobytek, który ocalał – mówi Mirosław Durczyński, burmistrz Goliny.

Troje dzieci wraz z rodzicami trafiło do Ślesina. Póki co tam zostaną. Dom, który częściowo spłonął był wynajmowany. O jego ewentualnej odbudowie zdecydować musi właściciel. Pięcioosobowej rodzinie, która wynajmowała dom zamierza pomóc gmina.

- Muszą się określić co dalej. Są różne wyjścia i będziemy je wspólnie rozważać – podkreśla burmistrz Durczyński. - Jutro będę rozmawiał z tą rodziną i zobaczymy co dalej – dodaje.

O najpilniejszych potrzebach pogorzelców będziemy informować na bieżąco.

fot. OSP Golina

  • Stracili dach nad głową. Władze Goliny chcą pomóc pogorzelcom

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego bogatych nieszczęścia omijają, a na biednych spadają, gdzie sprawiedliwość ?
Dodano: 2.07.2018 19:15    Przez: ~Temida
Bo miala dobre serce i adoptowala dziecko niepelnosprawnej Siostry ...
Dodano: 3.07.2018 20:39    Przez: ~Kow

KOMENTARZE

Powodzenia...
Dodano: 02.07.2018 18:29    Przez: ~zxccx
Dlaczego bogatych nieszczęścia omijają, a na biednych spadają, gdzie sprawiedliwość ?
Dodano: 02.07.2018 19:15    Przez: ~Temida
Być może niektórzy ludzie sa bardziej ogarnieci i przezorni dlatego sa np. bogatsi i potrafią przewidywać pewne zdarzenia, po prostu to sami ludzie kreują swoją przyszłość. Takie jest moje doświadczenie.
Dodano: 03.07.2018 08:46    Przez: ~Programista15k
Pissuary zmienią to i zabiorą bogatszym i mądrzejszym aby dać biednym i głupim za głosy w wyborach. Ot logika janosika
Dodano: 03.07.2018 09:17    Przez: ~Dudi
Pn, ja myślę, że to za PO-PSL byliśmy okradani przez bogatych.
Dodano: 03.07.2018 16:17    Przez: ~Tylko nie PO
Kiedy tą rodzinę przestaną omijac nieszczescia?
Dodano: 03.07.2018 07:44    Przez: ~Kow
BO BOAGTY TO FRAJER
Dodano: 03.07.2018 09:04    Przez: ~pała
Myślę, że jesteś palcem robiony
Dodano: 03.07.2018 09:18    Przez: ~Janusz
Jestes taki ogarniety i przezorny to smierc partnera tez. przewidzisz?
Dodano: 03.07.2018 09:36    Przez: ~Kow
Jakiego partnera, jesteś gejem ?
Dodano: 03.07.2018 16:19    Przez: ~Hetero
,, Władze Goliny chcą pomóc pogorzelcom,, . I w czym problem? autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla
Dodano: 03.07.2018 10:44    Przez: ~912
A odszkodowanie z ubezpieczenia domu i majątku? Mając tylu dzieci nie są biedni, zwłaszcza że stać ich było na wynajem domu.
Dodano: 03.07.2018 14:26    Przez: ~ewa
Nie masz pojęcia jakie mielii klody pod nogami !jakie ubezpieczenie ? Ledwie koniec z koncem wiazali.
Dodano: 03.07.2018 16:12    Przez: ~Kow
Tak trzeba współczuć ludziom, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
Dodano: 03.07.2018 16:22    Przez: ~Symp. PiS
Jedynaczko - czy troje dzieci to tak dużo- chyba oszalałaś .. normalna rodzina