Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18847) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną

Dodano: 3.07.2018 18:56
Źródło: LM.pl

„POglądy konińskie” - to tytuł broszury informującej o sukcesach radnych Platformy Obywatelskiej. - Warto podsumować co robiliśmy – mówią.

Powoli kończy się siódma kadencja Rady Miasta Konina i sześć lat rządów koalicji SLD-PO. W związku z tym radni klubu PO postanowili wydać kilkustronnicową gazetę, w której podsumowują swoją działalność.

- To co zostało zrobione przez poszczególnych radnych i w ogóle przez samorząd, ma teraz formę papierową. Z tym wydawnictwem będziemy pojawiali się w określonych miejscach i przekazywali je mieszkańcom – mówi Piotr Korytkowski, przewodniczący klubu radnych PO i kandydat tej partii na prezydenta Konina. - Znajdą się one też w skrzynkach mieszkańców miasta - dodaje. 

Jak podkreślił Witold Nowak, broszura nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą.

- Przez 4 lata było więcej działań niż w tej gazecie. Tu nie ma agitacji politycznej. To zwykła informacja z tego co się działo. Gdyby miała to być gazetka kampanijna to pisalibyśmy, żeby na nas głosować. Wypełniamy tylko politykę informacyjną i chcemy pokazać co robiliśmy – mówi Witold Nowak.

Przewodniczący Rady Miasta – Wiesław Steinke za największy sukces mijającej kadencji uznaje budowę dróg  osiedlowych i program profilaktyczny.

- Zadbaliśmy o zrównoważony rozwój miasta. Powstało kilkadziesiąt dróg, na które mieszkańcy czekali latami – mówi Wiesław Steinke. - Ważny był też program profilaktyki raka szyjki macicy. To był program kilkuletni, z którego skorzystało kilkaset dziewcząt i będziemy starali się go wznowić – dodaje.

Radni PO przyznali, że Konin jest w tym roku wielkim placem budowy. - To efekt naszej pracy – mówią. Za swoje i miasta sukces uznają nie tylko remonty dróg, ale też budowę ścieżek dla rowerów, chodników oraz udział w Konińskim Obszarze Startegicznej Interwencji.

  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie oszukujmy się PO zostanie zapamiętane jako partia oszustów i złodziei. Patrząc na ich osiągnięcia w mieście to widzę tylko że trzymają się SLD jak rzep byle rządzić. Ręka rękę myje.
Dodano: 3.07.2018 19:30    Przez: ~niko
Te wasze drogi i kostki brukowej i mosty które i tak trzeba ciągle remontować chleba ludzia nie dały jakby tu był taki zrównoważony rozwój to by miastu mieszkańców przybywało sld sprzedało elektrownie po cukrownie i kopalnie to są wasze największe osiągnięcia bądźcie szczerzy ogólnie jeśli konin znowu się nabierze i zagłosuje na sld lub po to już się mówi że to miasto jest chore to co to będzie po wyborach panowie w Koninie głównie brakuje dobrze prosperujacych dużych zakładów podstawa to spokój stabilność życiową godność i chleb wy nie dość że tego nie daliście to jeszcze tym co w Koninie to mieli zabraliscie !!
Dodano: 3.07.2018 20:03    Przez: ~Młody
A ja sobie nie życzę , by moja skrzynka pocztowa , była zaśmiecana broszurką POpaprańców !!!!
Dodano: 3.07.2018 20:11    Przez: ~62-latek
Bójcie się konia z tyłu,byka z przodu a głuPOty i PEŁO z każdej strony !!!!
Dodano: 3.07.2018 20:11    Przez: ~AKTtor
banda jak byli przy korycie nie zrobili nic dla obywateli ... wstydu nie maja POpaprańcy... żal
Dodano: 3.07.2018 20:02    Przez: ~mieszkaniec K-n

KOMENTARZE

Haha
Dodano: 03.07.2018 19:22    Przez: ~G
POwinniście to odczytać z wież widokowych Nowaka.Było by POważnie i dalej by było słychać,tylko nie wiem czy sarny i zające by chciały tego słuchać.
Dodano: 03.07.2018 19:59    Przez: ~Wincenty I
Bójcie się konia z tyłu,byka z przodu a głuPOty i PEŁO z każdej strony !!!!
Dodano: 03.07.2018 20:11    Przez: ~AKTtor
Dobre pytanie :"Radni platformy obywatelskiej-kim są? Odpowiemy im JESIENIĄ ps. nikim
Dodano: 03.07.2018 20:17    Przez: ~scena
Nie ośmieszać się dziady. PO jest na dnie i cała Polska na was nie zagłosuje
Dodano: 03.07.2018 20:21    Przez: ~Anty PO
Do mojej skrzynki ani się ważcie wrzucać to badziewie.
Dodano: 03.07.2018 20:31    Przez: ~ewa
Kamieni kupa.Nikt już z Polaków na was nie zagłosuje poza ubekami z pod sądu. Polacy nie zapominają i nie dadzą się oszukać.Lm nie usuwać niewygodnych komentarzy.Przecież jest wolność slowa
Dodano: 03.07.2018 21:43    Przez: ~Jolka
Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą
Dodano: 03.07.2018 22:00    Przez: ~A
Jacy oni wszyscy piękni ,nowocześni tacy amerykańscy.Szkoda tylko że o szarym ludzie nie myśleli za swoich rządów.Wstydu za grosz nie mają z tym lansowaniem.
Dodano: 03.07.2018 22:06    Przez: ~Edyta
PO miało i ma w tyłku społeczeństwo.
Dodano: 03.07.2018 22:13    Przez: ~Tylko nie PO
Zapamiętajcie tę twarze. Oni razem ze swoim wspoltowarzyszem Tuskiem wyprzedali co się dało włącznie z KWB
Dodano: 03.07.2018 22:28    Przez: ~Pn
Teraz czas na gazetkę radnych PIS. W opisie będzie że się kłócili i wywalali. Kotlet i ta księżniczka od Hofmana wzięli od Józefa etaty. Kotlet dodatkowo chyba na ten swój lipny którego nikt nie czyta portal kasę.
Dodano: 03.07.2018 22:29    Przez: ~Beka
NIE POMOGŁY ŚWIECZKI ANI DO BRUKSELI WYCIECZKI 😂No to Pani Prezes Gersdorf wycięła numer lemingom 😂😂😂😂Przeszła w stan spoczynku na mocy obowiązującego prawa👍 i sama wskazałą osobę, która ma być pełniącą obowiązki Prezesa SN na czas jej nieobecnośc
Dodano: 03.07.2018 23:19    Przez: ~anty platformerska dziewucha
Będą się pojawiać w określonych miejscach.... tzn po wcześniejszym zbadaniu sytuacji pojawia się na tyłach galerii nad jeziorem z reporterem LM i trzasna fotę. Przynajmniej bezpiecznie dla nich. Nikt ich nie rozniesie
Dodano: 04.07.2018 06:51    Przez: ~Koko koko
Komentarze wynajętych tutaj hejterów nie poprawią sytuacji PiS-u. Pokłóceni, bez żadnego pomysłu na miasto przez 4 lata, z kandydatem, którego nikt nie zna...Szczekać można, ale od tego tylko jęzor boli :)
Dodano: 04.07.2018 08:01    Przez: ~edwin
"POgonić ich" - takie hasło świta mi w głowie i też ono nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą.
Dodano: 04.07.2018 10:00    Przez: ~Obserwator życia
PO co wam ta gazetka skoro macie LM i Przegląd koniński?
Dodano: 04.07.2018 10:12    Przez: ~Analityk czytelnictwa
a nie lepiej Dziady konińskie?
Dodano: 04.07.2018 10:13    Przez: ~Hejter
Są zdjęcia jak POwcy błogosławili przeprawę podczas otwarcia :)
Dodano: 04.07.2018 10:16    Przez: ~Fotograf
Z cyklu bajeczki i legendy konińskie... czyli papier wszystko przyjmie :) /Wybory samorządowe 16 listopada 2014 roku - lista 4 okręg 3 poz. 1 Piotr Korytkowski - program wyborczy pkt. 4 cytuję "pozyskanie inwestorów i utworzenie nowych miejsc pracy"./ A teraz trzy szybkie pytania do Kandydata na Prezydenta z ramienia PO; nr 1 - ile Pan stworzył nowych miejsc pracy?; nr 2 - ilu Pan pozyskał nowych inwestorów w Koninie? nr 3 - jak Pana działania przełożyły się na zmniejszenie bezrobocia wśród mieszkańców Konina, w szczególności młodych mieszkańców? Proszę się rozliczyć z wyborczych obietnic. Czekamy!
Dodano: 04.07.2018 10:30    Przez: ~Statystyk wyborczy
Oni dużo obiecują i nic z tego nie realizują, taki jest program PO.
Dodano: 04.07.2018 12:43    Przez: ~PO to ZŁO
Dobrze że PO się tu lansuje bo w ten sposób przypominają obywatelom że istnieją jeszcze by wiedzieli kogo unikac
Dodano: 04.07.2018 19:01    Przez: ~Pn
Nie oszukujmy się PO zostanie zapamiętane jako partia oszustów i złodziei. Patrząc na ich osiągnięcia w mieście to widzę tylko że trzymają się SLD jak rzep byle rządzić. Ręka rękę myje.
Dodano: 03.07.2018 19:30    Przez: ~niko
"POgląd koniński" czytaj : "POrażka konińska"
Dodano: 03.07.2018 20:08    Przez: ~WON POpapreńcy
Plan PO jest jasny.. jak się nam nie uda to wygra wiecznie żywy towarzysz Józef i tak czy tak ...nikt nam koryta nie oderwie.....oto chodzi oto chodzi
Dodano: 03.07.2018 21:36    Przez: ~Kasa i układy
Sprzedawczyki na rzecz Merkel
Dodano: 03.07.2018 22:29    Przez: ~Pn
Donoszą ciągle do Brukseli na własny kraj, nic im się nie podoba, bo oni nie rządzą.
Dodano: 04.07.2018 07:31    Przez: ~PO to DNO
Teoretycy bujajcie sie!!!!
Dodano: 03.07.2018 19:37    Przez: ~.....
To pierwsza we wszechświecie broszura o dłubaniu w nosie .
Dodano: 03.07.2018 19:41    Przez: ~Sitwa K.
"Przewodniczący Rady Miasta – Wiesław Steinke za największy sukces mijającej kadencji uznaje budowę dróg osiedlowych i program profilaktyczny". Ambitni są jak Tusk. Drogi osiedlowe (gdzie?) i program profilaktyczny ... to są wg. samych autorów osiągnięcia po 4 letniej kadencji miasta niegdyś ponad 80 000 i miasta regionu ponad 330 000.
Dodano: 04.07.2018 09:10    Przez: ~lo
Kłamać każdy potrafi, a najlepiej to wychodzi PO.
Dodano: 04.07.2018 12:46    Przez: ~Witek
a co z radnym z po a kleczewskiej sie dzieje bo coś go nie widać na zdjeciu
Dodano: 04.07.2018 22:02    Przez: ~aska
A pierwszy ułan Konina zamiast szabli gazetę w ręku ?
Dodano: 03.07.2018 19:58    Przez: ~lenin
jest czym sie hwalic
Dodano: 03.07.2018 20:00    Przez: ~styifgh
Piłsudski i peło dobre sobie !
Dodano: 03.07.2018 20:01    Przez: ~vitos
banda jak byli przy korycie nie zrobili nic dla obywateli ... wstydu nie maja POpaprańcy... żal
Dodano: 03.07.2018 20:02    Przez: ~mieszkaniec K-n
Jak to nic??? Mieliśmy dłużej pracować. No i przyjmować i robić na emigrantów, najeźdźców
Dodano: 03.07.2018 21:50    Przez: ~Haha
Za PO praca do śmierci i tysiące Muzułmanów na ulicach polskich miast.
Dodano: 03.07.2018 22:18    Przez: ~Program PO
Te wasze drogi i kostki brukowej i mosty które i tak trzeba ciągle remontować chleba ludzia nie dały jakby tu był taki zrównoważony rozwój to by miastu mieszkańców przybywało sld sprzedało elektrownie po cukrownie i kopalnie to są wasze największe osiągnięcia bądźcie szczerzy ogólnie jeśli konin znowu się nabierze i zagłosuje na sld lub po to już się mówi że to miasto jest chore to co to będzie po wyborach panowie w Koninie głównie brakuje dobrze prosperujacych dużych zakładów podstawa to spokój stabilność życiową godność i chleb wy nie dość że tego nie daliście to jeszcze tym co w Koninie to mieli zabraliscie !!
Dodano: 03.07.2018 20:03    Przez: ~Młody
Zobacz jaki myk jest z mostem - zwanym przeprawą. Miał kosztować powiedzmy ok 200 mln. Miasto dało 50 mln a z naszych zakupów u Niemca UE oddała nam 150 mln. Się cieszyli, że dali za most 50 mln (choć daliśmy całość 200 mln zakładając transfer do UE 5% PKB wg. samej UE). Teraz się okazuje, że potrzeba naprawy szacowanej przez red. Olejnika na 50-70 mln, czyli nowe kable. Zaraz wyjdzie, że ich fuszera kosztuje więcej (70mln) niż całość poprzedniej inwestycji z kasy miasta - 50 mln.
Dodano: 04.07.2018 09:15    Przez: ~lo
A ja sobie nie życzę , by moja skrzynka pocztowa , była zaśmiecana broszurką POpaprańców !!!!
Dodano: 03.07.2018 20:11    Przez: ~62-latek
Jak nie z kampanią wyborczą to z czym???Kłamcy ,obłudnicy.partia oszustów.Nigdy więcej PO.Ludzie nie zapominają i więcej poza ubekami z pod sądu nikt na was nie zagłosuje !!!
Dodano: 03.07.2018 21:16    Przez: ~Edward
odsyłamy za pobraniem