Dzisiaj jest sobota 15 czerwca 2019, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18833) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną

Dodano: 3.07.2018 18:56
Źródło: LM.pl

„POglądy konińskie” - to tytuł broszury informującej o sukcesach radnych Platformy Obywatelskiej. - Warto podsumować co robiliśmy – mówią.

Powoli kończy się siódma kadencja Rady Miasta Konina i sześć lat rządów koalicji SLD-PO. W związku z tym radni klubu PO postanowili wydać kilkustronnicową gazetę, w której podsumowują swoją działalność.

- To co zostało zrobione przez poszczególnych radnych i w ogóle przez samorząd, ma teraz formę papierową. Z tym wydawnictwem będziemy pojawiali się w określonych miejscach i przekazywali je mieszkańcom – mówi Piotr Korytkowski, przewodniczący klubu radnych PO i kandydat tej partii na prezydenta Konina. - Znajdą się one też w skrzynkach mieszkańców miasta - dodaje. 

Jak podkreślił Witold Nowak, broszura nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą.

- Przez 4 lata było więcej działań niż w tej gazecie. Tu nie ma agitacji politycznej. To zwykła informacja z tego co się działo. Gdyby miała to być gazetka kampanijna to pisalibyśmy, żeby na nas głosować. Wypełniamy tylko politykę informacyjną i chcemy pokazać co robiliśmy – mówi Witold Nowak.

Przewodniczący Rady Miasta – Wiesław Steinke za największy sukces mijającej kadencji uznaje budowę dróg  osiedlowych i program profilaktyczny.

- Zadbaliśmy o zrównoważony rozwój miasta. Powstało kilkadziesiąt dróg, na które mieszkańcy czekali latami – mówi Wiesław Steinke. - Ważny był też program profilaktyki raka szyjki macicy. To był program kilkuletni, z którego skorzystało kilkaset dziewcząt i będziemy starali się go wznowić – dodaje.

Radni PO przyznali, że Konin jest w tym roku wielkim placem budowy. - To efekt naszej pracy – mówią. Za swoje i miasta sukces uznają nie tylko remonty dróg, ale też budowę ścieżek dla rowerów, chodników oraz udział w Konińskim Obszarze Startegicznej Interwencji.

  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną
  • Radni Platformy Obywatelskiej wydali broszurę informacyjną

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie oszukujmy się PO zostanie zapamiętane jako partia oszustów i złodziei. Patrząc na ich osiągnięcia w mieście to widzę tylko że trzymają się SLD jak rzep byle rządzić. Ręka rękę myje.
Dodano: 3.07.2018 19:30    Przez: ~niko
Te wasze drogi i kostki brukowej i mosty które i tak trzeba ciągle remontować chleba ludzia nie dały jakby tu był taki zrównoważony rozwój to by miastu mieszkańców przybywało sld sprzedało elektrownie po cukrownie i kopalnie to są wasze największe osiągnięcia bądźcie szczerzy ogólnie jeśli konin znowu się nabierze i zagłosuje na sld lub po to już się mówi że to miasto jest chore to co to będzie po wyborach panowie w Koninie głównie brakuje dobrze prosperujacych dużych zakładów podstawa to spokój stabilność życiową godność i chleb wy nie dość że tego nie daliście to jeszcze tym co w Koninie to mieli zabraliscie !!
Dodano: 3.07.2018 20:03    Przez: ~Młody
A ja sobie nie życzę , by moja skrzynka pocztowa , była zaśmiecana broszurką POpaprańców !!!!
Dodano: 3.07.2018 20:11    Przez: ~62-latek
Bójcie się konia z tyłu,byka z przodu a głuPOty i PEŁO z każdej strony !!!!
Dodano: 3.07.2018 20:11    Przez: ~AKTtor
banda jak byli przy korycie nie zrobili nic dla obywateli ... wstydu nie maja POpaprańcy... żal
Dodano: 3.07.2018 20:02    Przez: ~mieszkaniec K-n

KOMENTARZE

Haha
Dodano: 03.07.2018 19:22    Przez: ~G
POwinniście to odczytać z wież widokowych Nowaka.Było by POważnie i dalej by było słychać,tylko nie wiem czy sarny i zające by chciały tego słuchać.
Dodano: 03.07.2018 19:59    Przez: ~Wincenty I
Bójcie się konia z tyłu,byka z przodu a głuPOty i PEŁO z każdej strony !!!!
Dodano: 03.07.2018 20:11    Przez: ~AKTtor
Dobre pytanie :"Radni platformy obywatelskiej-kim są? Odpowiemy im JESIENIĄ ps. nikim
Dodano: 03.07.2018 20:17    Przez: ~scena
Nie ośmieszać się dziady. PO jest na dnie i cała Polska na was nie zagłosuje
Dodano: 03.07.2018 20:21    Przez: ~Anty PO
Do mojej skrzynki ani się ważcie wrzucać to badziewie.
Dodano: 03.07.2018 20:31    Przez: ~ewa
Kamieni kupa.Nikt już z Polaków na was nie zagłosuje poza ubekami z pod sądu. Polacy nie zapominają i nie dadzą się oszukać.Lm nie usuwać niewygodnych komentarzy.Przecież jest wolność slowa
Dodano: 03.07.2018 21:43    Przez: ~Jolka
Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą
Dodano: 03.07.2018 22:00    Przez: ~A
Jacy oni wszyscy piękni ,nowocześni tacy amerykańscy.Szkoda tylko że o szarym ludzie nie myśleli za swoich rządów.Wstydu za grosz nie mają z tym lansowaniem.
Dodano: 03.07.2018 22:06    Przez: ~Edyta
PO miało i ma w tyłku społeczeństwo.
Dodano: 03.07.2018 22:13    Przez: ~Tylko nie PO
Zapamiętajcie tę twarze. Oni razem ze swoim wspoltowarzyszem Tuskiem wyprzedali co się dało włącznie z KWB
Dodano: 03.07.2018 22:28    Przez: ~Pn
Teraz czas na gazetkę radnych PIS. W opisie będzie że się kłócili i wywalali. Kotlet i ta księżniczka od Hofmana wzięli od Józefa etaty. Kotlet dodatkowo chyba na ten swój lipny którego nikt nie czyta portal kasę.
Dodano: 03.07.2018 22:29    Przez: ~Beka
NIE POMOGŁY ŚWIECZKI ANI DO BRUKSELI WYCIECZKI 😂No to Pani Prezes Gersdorf wycięła numer lemingom 😂😂😂😂Przeszła w stan spoczynku na mocy obowiązującego prawa👍 i sama wskazałą osobę, która ma być pełniącą obowiązki Prezesa SN na czas jej nieobecnośc
Dodano: 03.07.2018 23:19    Przez: ~anty platformerska dziewucha
Będą się pojawiać w określonych miejscach.... tzn po wcześniejszym zbadaniu sytuacji pojawia się na tyłach galerii nad jeziorem z reporterem LM i trzasna fotę. Przynajmniej bezpiecznie dla nich. Nikt ich nie rozniesie
Dodano: 04.07.2018 06:51    Przez: ~Koko koko
Komentarze wynajętych tutaj hejterów nie poprawią sytuacji PiS-u. Pokłóceni, bez żadnego pomysłu na miasto przez 4 lata, z kandydatem, którego nikt nie zna...Szczekać można, ale od tego tylko jęzor boli :)
Dodano: 04.07.2018 08:01    Przez: ~edwin
"POgonić ich" - takie hasło świta mi w głowie i też ono nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą.
Dodano: 04.07.2018 10:00    Przez: ~Obserwator życia
PO co wam ta gazetka skoro macie LM i Przegląd koniński?
Dodano: 04.07.2018 10:12    Przez: ~Analityk czytelnictwa
a nie lepiej Dziady konińskie?
Dodano: 04.07.2018 10:13    Przez: ~Hejter
Są zdjęcia jak POwcy błogosławili przeprawę podczas otwarcia :)
Dodano: 04.07.2018 10:16    Przez: ~Fotograf
Z cyklu bajeczki i legendy konińskie... czyli papier wszystko przyjmie :) /Wybory samorządowe 16 listopada 2014 roku - lista 4 okręg 3 poz. 1 Piotr Korytkowski - program wyborczy pkt. 4 cytuję "pozyskanie inwestorów i utworzenie nowych miejsc pracy"./ A teraz trzy szybkie pytania do Kandydata na Prezydenta z ramienia PO; nr 1 - ile Pan stworzył nowych miejsc pracy?; nr 2 - ilu Pan pozyskał nowych inwestorów w Koninie? nr 3 - jak Pana działania przełożyły się na zmniejszenie bezrobocia wśród mieszkańców Konina, w szczególności młodych mieszkańców? Proszę się rozliczyć z wyborczych obietnic. Czekamy!
Dodano: 04.07.2018 10:30    Przez: ~Statystyk wyborczy
Oni dużo obiecują i nic z tego nie realizują, taki jest program PO.
Dodano: 04.07.2018 12:43    Przez: ~PO to ZŁO
Dobrze że PO się tu lansuje bo w ten sposób przypominają obywatelom że istnieją jeszcze by wiedzieli kogo unikac
Dodano: 04.07.2018 19:01    Przez: ~Pn
Nie oszukujmy się PO zostanie zapamiętane jako partia oszustów i złodziei. Patrząc na ich osiągnięcia w mieście to widzę tylko że trzymają się SLD jak rzep byle rządzić. Ręka rękę myje.
Dodano: 03.07.2018 19:30    Przez: ~niko
"POgląd koniński" czytaj : "POrażka konińska"
Dodano: 03.07.2018 20:08    Przez: ~WON POpapreńcy
Plan PO jest jasny.. jak się nam nie uda to wygra wiecznie żywy towarzysz Józef i tak czy tak ...nikt nam koryta nie oderwie.....oto chodzi oto chodzi
Dodano: 03.07.2018 21:36    Przez: ~Kasa i układy
Sprzedawczyki na rzecz Merkel
Dodano: 03.07.2018 22:29    Przez: ~Pn
Donoszą ciągle do Brukseli na własny kraj, nic im się nie podoba, bo oni nie rządzą.
Dodano: 04.07.2018 07:31    Przez: ~PO to DNO
Teoretycy bujajcie sie!!!!
Dodano: 03.07.2018 19:37    Przez: ~.....
To pierwsza we wszechświecie broszura o dłubaniu w nosie .
Dodano: 03.07.2018 19:41    Przez: ~Sitwa K.
"Przewodniczący Rady Miasta – Wiesław Steinke za największy sukces mijającej kadencji uznaje budowę dróg osiedlowych i program profilaktyczny". Ambitni są jak Tusk. Drogi osiedlowe (gdzie?) i program profilaktyczny ... to są wg. samych autorów osiągnięcia po 4 letniej kadencji miasta niegdyś ponad 80 000 i miasta regionu ponad 330 000.
Dodano: 04.07.2018 09:10    Przez: ~lo
Kłamać każdy potrafi, a najlepiej to wychodzi PO.
Dodano: 04.07.2018 12:46    Przez: ~Witek
a co z radnym z po a kleczewskiej sie dzieje bo coś go nie widać na zdjeciu
Dodano: 04.07.2018 22:02    Przez: ~aska
A pierwszy ułan Konina zamiast szabli gazetę w ręku ?
Dodano: 03.07.2018 19:58    Przez: ~lenin
jest czym sie hwalic
Dodano: 03.07.2018 20:00    Przez: ~styifgh
Piłsudski i peło dobre sobie !
Dodano: 03.07.2018 20:01    Przez: ~vitos
banda jak byli przy korycie nie zrobili nic dla obywateli ... wstydu nie maja POpaprańcy... żal
Dodano: 03.07.2018 20:02    Przez: ~mieszkaniec K-n
Jak to nic??? Mieliśmy dłużej pracować. No i przyjmować i robić na emigrantów, najeźdźców
Dodano: 03.07.2018 21:50    Przez: ~Haha
Za PO praca do śmierci i tysiące Muzułmanów na ulicach polskich miast.
Dodano: 03.07.2018 22:18    Przez: ~Program PO
Te wasze drogi i kostki brukowej i mosty które i tak trzeba ciągle remontować chleba ludzia nie dały jakby tu był taki zrównoważony rozwój to by miastu mieszkańców przybywało sld sprzedało elektrownie po cukrownie i kopalnie to są wasze największe osiągnięcia bądźcie szczerzy ogólnie jeśli konin znowu się nabierze i zagłosuje na sld lub po to już się mówi że to miasto jest chore to co to będzie po wyborach panowie w Koninie głównie brakuje dobrze prosperujacych dużych zakładów podstawa to spokój stabilność życiową godność i chleb wy nie dość że tego nie daliście to jeszcze tym co w Koninie to mieli zabraliscie !!
Dodano: 03.07.2018 20:03    Przez: ~Młody
Zobacz jaki myk jest z mostem - zwanym przeprawą. Miał kosztować powiedzmy ok 200 mln. Miasto dało 50 mln a z naszych zakupów u Niemca UE oddała nam 150 mln. Się cieszyli, że dali za most 50 mln (choć daliśmy całość 200 mln zakładając transfer do UE 5% PKB wg. samej UE). Teraz się okazuje, że potrzeba naprawy szacowanej przez red. Olejnika na 50-70 mln, czyli nowe kable. Zaraz wyjdzie, że ich fuszera kosztuje więcej (70mln) niż całość poprzedniej inwestycji z kasy miasta - 50 mln.
Dodano: 04.07.2018 09:15    Przez: ~lo
A ja sobie nie życzę , by moja skrzynka pocztowa , była zaśmiecana broszurką POpaprańców !!!!
Dodano: 03.07.2018 20:11    Przez: ~62-latek
Jak nie z kampanią wyborczą to z czym???Kłamcy ,obłudnicy.partia oszustów.Nigdy więcej PO.Ludzie nie zapominają i więcej poza ubekami z pod sądu nikt na was nie zagłosuje !!!
Dodano: 03.07.2018 21:16    Przez: ~Edward
odsyłamy za pobraniem