Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20710) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

Michał Kotlarski - najmłodszy kandydat na prezydenta Konina

Dodano: 4.07.2018 14:39
Źródło: LM.pl

Michał Kotlarski po pierwszej kadencji w Radzie Miasta Konina postanowił walczyć o prezydencki fotel. To póki co jedyny niezależny kandydat.

Stawia na młodych, a jego hasło to „Konin miastem na TAK”.

Michał Kotlarski to najmłodszy jak do tej pory kandydat na prezydenta miasta - ma 29 lat. Do Rady Miasta startował z listy Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnich wyborach samorządowych uzyskał drugi wynik w Koninie. Zaraz po rozpoczęciu kadencji został usunięty z klubu PiS. Od tego czasu jest radnym niezależnym i jako taki zamierza też walczyć o fotel prezydenta miasta. Jaki ma pomysł na miasto? Czym chce pokonać Józefa Nowickiego i pozostałych kontrkandydatów? Zobaczcie!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Michał jest niestety cwaniaczkiem i lanserem. Lubi obiektyw, gadkę ma dobrą, ale na konkretne działania nie można liczyć. A jego niezależność - no cóż.. po wyborach dostał fuchę w spółce miejskiej. Portal konin24 z którym jest związany też czerpie z miasta niezłą kasę. Miałem okazję poznć tego gościa bliżej, , i niestety - rozczarowuje po bliższym poznaniu
Dodano: 4.07.2018 15:54    Przez: ~niestety..
Karierowicz, nie mający nic do zaoferowania poza pustymi gadkami i słabą bajerą. Nie dziwię się, że wyrzucili go z PiS. Dopóki nie znajdzie się kandydat "z jajami", nie zmieciemy starej kliki ze stołków. Taki "plastuś" dużo nie zwojuje niestety, albo i stety w sumie.
Dodano: 4.07.2018 15:05    Przez: ~wyborca Konin
Niezależny i w spółce miejskiej??? U Nowickiego w kieszeni?
Dodano: 4.07.2018 14:59    Przez: ~Nbv
z takimi przeciwnikami to józek znowu wygra i kolejne lata będzie zdechła komuna.tutaj potrzeba menadżera do zarządzania,ale kandydat wyżej to na pewno nie jest rozwiązanie. Karierowicz nie mający nic do zaoferowania. Poza bzdurami, drobnymi uszczypliwościami w kierunku władzy nie zrobił absolutnie nic konkretnego w kierunku tzw. zmiany kiepsko to wszystko wygląda. Będzie głosowanie przeciw obecnemu,a nie na kogoś i to samo w sobie jest kiepskie.
Dodano: 4.07.2018 14:59    Przez: ~krzy
Niech na Sołtysa idzie gdziekolwiek :p
Dodano: 4.07.2018 15:15    Przez: ~Konin

KOMENTARZE

z takimi przeciwnikami to józek znowu wygra i kolejne lata będzie zdechła komuna.tutaj potrzeba menadżera do zarządzania,ale kandydat wyżej to na pewno nie jest rozwiązanie. Karierowicz nie mający nic do zaoferowania. Poza bzdurami, drobnymi uszczypliwościami w kierunku władzy nie zrobił absolutnie nic konkretnego w kierunku tzw. zmiany kiepsko to wszystko wygląda. Będzie głosowanie przeciw obecnemu,a nie na kogoś i to samo w sobie jest kiepskie.
Dodano: 04.07.2018 14:59    Przez: ~krzy
Prawda.
Dodano: 04.07.2018 15:06    Przez: ~G
Ale dużo racji radny ma!
Dodano: 04.07.2018 15:51    Przez: ~wyborca
O każdym młodym można powiedzieć że karierowicz. Ja uważam że jako jedyny ma jaja by posprzątać ten syf w urzędzie.
Dodano: 04.07.2018 16:51    Przez: ~Narko
Robi wokół siebie dużo szumu i MYŚLI, MARZY SOBIE,ŻE PREZYDENTEM ZOSTANIE :) Buja w chmurach.
Dodano: 04.07.2018 17:18    Przez: ~Ha ha ha
Powiedz z czym się nie zgadzasz co powiedział?
Dodano: 04.07.2018 17:18    Przez: ~Ryj
W kieszeni to są te wszystkie trolle
Dodano: 04.07.2018 17:19    Przez: ~Ryba
Ale macie smutne życie że chcę się wam tu siedzieć i za 5 złoty wylewać na kogoś kogo nie znacie wiadro pomyj. Trzymaj się panie radny.
Dodano: 04.07.2018 17:21    Przez: ~Ztr
Przez 20 lat jak mieszkam na zatorzu Kotlarski to jedyny radny który przyszedł do mnie do domu i się przedstawił. Bardzo miły człowiek. Jestem za bo przynajmniej mu się chce coś zrobić w tym smutnym mieście.
Dodano: 04.07.2018 17:46    Przez: ~Ewa46
Nie wiem jak on na zamiar dotrzeć do wszystkich mieszkańców Konina. Podziwiam
Dodano: 04.07.2018 17:47    Przez: ~Piotr C
A te pieniądze od miasta na te lipne media to dla niego?
Dodano: 04.07.2018 18:00    Przez: ~Kotlet
Duda i PIS mówili też wszystkim że się wszystko da zrobić, a teraz nie ma pracowników w szpitalu, policji. Oszukali niepełnosprawnych i Frankowiczów. Kotlarski był w PIS i zrobi to samo co PIS.
Dodano: 04.07.2018 18:04    Przez: ~beton
"Jestem na tak" to taka komedia z Jimem Carreyem. bohader dla tej idei wyd-ymał staruszkę, bo go o to poprosiła.
Dodano: 04.07.2018 18:06    Przez: ~jIM
Do narko...Jakie jaja ma!!!! Beda go wozic limuzyna jak kaczora bo nawet prawka nie ma. Dojdzie nowy etat w Um Konin-kierowca na pol etatu... I to sa jaja!!!
Dodano: 04.07.2018 18:09    Przez: ~xxx
Kotlet nie ma gdzie się zabawić i dupek wyrwać więc chce zrobić sobie grajdołek.
Dodano: 04.07.2018 18:11    Przez: ~Anka
Komedia to świetny argument na nie 😂
Dodano: 04.07.2018 18:12    Przez: ~Dominik
Klub gazety polskiej ciebie popiera jeśli ogłosisz że wierzysz jak Macierewicz w zamach.
Dodano: 04.07.2018 18:16    Przez: ~Antek
Widać starcie 2 sztabów wyborczych. Nie nudzi się wam panowie? Jak dla mnie to kandydat środka, lepszy niż leśne dziadki
Dodano: 04.07.2018 18:16    Przez: ~0rawfa
Wierzę w zmiany w tym mieście. Konin na Tak!,
Dodano: 04.07.2018 18:56    Przez: ~Dura
Przecież on nie miał żadnej pracy, ciągle na tatusia utrzymaniu później wylansowany za tatusia kasę do radnego tam wywalony z PiS , skakał od Kukiz15 po Waszkowiaka i Gowina by w końcu wylądować u Nowickiego w kieszeni czyli spółce miejskiej.
Dodano: 04.07.2018 21:38    Przez: ~Tragedia
Widocznie koninianom odpowiada zdechła komuna skoro ja wybieraja
Dodano: 04.07.2018 21:48    Przez: ~Ale ja nie
Sama przynależność jako były człowiek PIS-U dyskwalifikuje Pana na ten urząd bo nikt normalny nie wiązał się by z pisem tak jak Pan to zrobił .Dla mnie człowieka [ 2 sortu] przynależność do Pisu niczym się nie różni jak przynależność za komuny do ZOMO i do końca Pańskiego życia będzie miał Pan w swoim życiorysie tą czarną plamę jest Pan naznaczony jak inni ludzie tej grupy przestępczej zwanej PIS pod przewodnictwem Prezesa któremu Pan klaskał na zebraniach. NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA NIECH ŻYJĄ WOLNE SĄDY.
Dodano: 04.07.2018 21:53    Przez: ~CZŁEK II SORTU
jak powiesz ze "winny PiS i Kaczynski" to cie przyjme do siebie
Dodano: 05.07.2018 08:47    Przez: ~rudy z maczu pikczu
On ma jaja? Zerknij jak wyglada, przecież on jest ciepły.
Dodano: 07.07.2018 15:42    Przez: ~I tyle
Kotlarski to taki Koniński Ryszard Petru :)
Dodano: 07.07.2018 21:32    Przez: ~gfe
Tylko Kotlarski daje nadzieję na realne zmiany .Pozostali kandydaci jeszcze przed wyborami układają się z dziadkiem Józiem.Czy możliwe jest jego zwycięstwo? W wyborach wszystko jest możliwe!
Dodano: 09.07.2018 13:15    Przez: ~hej
Niezależny i w spółce miejskiej??? U Nowickiego w kieszeni?
Dodano: 04.07.2018 14:59    Przez: ~Nbv
Byly pisior wiec jestem na NIE.
Dodano: 04.07.2018 16:07    Przez: ~Pn
Gdyby był w kieszeni u Nowickiego to by go tak nie punktował.
Dodano: 04.07.2018 16:52    Przez: ~Ry#ś
Jak masz jakieś ale to przeczytaj w jego oswiadczeniu z czego żyje
Dodano: 04.07.2018 17:23    Przez: ~Roksa
A Ty Nbv czujesz się niezależny od Twojego pracodawcy?
Dodano: 04.07.2018 17:51    Przez: ~Tylna
Kto zna trolli zatrudnionych przez dziadka? Podajcie nazwiska
Dodano: 04.07.2018 18:18    Przez: ~Tadzio
Wystarczy posłuchać co mówi na radzie miasta i jak głosuje.Nowicki go nie kupił.Kandydat środka krytyczny wobec obecnej ekipy oraz konińskiego nicniemożnazrobić PISu.
Dodano: 05.07.2018 09:49    Przez: ~pol
Wystarczy go posłuchać żeby wiedzieć, że jest jedynym konsekwentnym krytykiem prezydenta Nowickiego, ale można też hejtować bez słuchania.Za darmo?
Dodano: 09.07.2018 13:22    Przez: ~wyborca2
Karierowicz, nie mający nic do zaoferowania poza pustymi gadkami i słabą bajerą. Nie dziwię się, że wyrzucili go z PiS. Dopóki nie znajdzie się kandydat "z jajami", nie zmieciemy starej kliki ze stołków. Taki "plastuś" dużo nie zwojuje niestety, albo i stety w sumie.
Dodano: 04.07.2018 15:05    Przez: ~wyborca Konin
Plastuś, na lepszy pocisk was nie stać?
Dodano: 04.07.2018 16:53    Przez: ~Zenon
On plastuś a ty kim jesteś?
Dodano: 04.07.2018 17:44    Przez: ~Nikim
Tatus jezdym
Dodano: 04.07.2018 21:26    Przez: ~ppp
Panie Michale, a pańskie zaplecze polityczne z Zatorza, to jest "czyściutkie"? Wróble ćwierkają, że nie za bardzo! Ale to pański kłopot przed kampanią...!
Dodano: 05.07.2018 09:55    Przez: ~xyz
Niech na Sołtysa idzie gdziekolwiek :p
Dodano: 04.07.2018 15:15    Przez: ~Konin
Tylko po co ma marnować potencjał będąc soltysem.
Dodano: 04.07.2018 16:53    Przez: ~Rak
Byłby dobrym soltysem bo traktuje uczciwie ludzi. Sama byłam u tego pana na dyżurze. Bardzo pomocny i cierpliwy. Podał mi do siebie prywatny numer. Zawsze jak dzwonie pyta w czym może pomóc. Reszta radnych albo nie przychodzi albo traktuje cię z byka.
Dodano: 04.07.2018 17:42    Przez: ~Konarska Zofia
To miasto,ten region jest w ciezkiej sytuacji,bezrobocie najwieksze w wlkp,zadnych inwestorow,wszystko sie sypie,przeprawa,stadion,amfiteatr,n ba basenu odkrytego,kiepski sport,brak rozrywek.Na dnii Konina Rodowicz ,a w Kleczewie duzo lepiej.miasto sie wyludnia najszybciej obecnie ledwo 72.000.Taka Wrzesnia sie rozwija,juz bam odjechali,a Dnii Wrzesnii to dopiero gwiazdy i imprezy,Sytuacja regionu Koninskiego jest fatalna,a co bedzie jak zamkna kopalnie,miasto bedzie liczyc 50.000 samych emerytow i to sie sprawdza !
Dodano: 04.07.2018 15:18    Przez: ~Miasto znam
Kopalnie zamknie PiS. To jest na bank pewne. Wtedy Konin dostanie po dudzie.
Dodano: 04.07.2018 16:08    Przez: ~Pn
Pn, a ile lat ci zostało do emerytury ? I w jakim wieku przejdziesz na nią ? Ty POpierasz PO to powinieneś pracować do 67 roku życia.
Dodano: 04.07.2018 18:40    Przez: ~Czyż nie ?
Twoja stara zamknie PiS że takiego debila wychowało gdyby nie PiS to twój wujek rudy już by op***rzielil ja Kulczykowi czy innemu za pół darmo przez twoje po co miało plan sprzedaży polskich kopalń bo są nie rentowne kupujemy węgiel os ruakich... PiS nigdy nie sprzeda niczego co należy do kraju wręcz odkupuje czerwona gnido
Dodano: 05.07.2018 19:09    Przez: ~Polak młody
Madre Słowa !!!
Dodano: 06.07.2018 01:08    Przez: ~Koninianin
Miasto się zwija , jak dziesiątki innych w całej Polsce. Infrastruktura powstała za PRL-u zaczyna się sypać {nic nie jest wieczne}, Politycy Po-Pis-u dziesięć lat wstecz zdecydowali o wygaszaniu średnich miast kosztem dużych aglomeracji. To proces nie do odwrócenia - kierunek inwestycyjny {czyt. kapitałowy} został wyznaczony w połowie transformacji.Szukanie winnych czy też przyczyn takiego stanu mija się z logiką i podstawowym rozumowaniem. Kolejni kandydaci na prezydenta wiedzą o tym doskonale, kreśląc wizje filmowe {czyt. - miodowe lata }, bezczelnie oszukują wyborców. Ostatnie lata w naszym mieście są przykładem rozsądnego inwestowania {budżet nie jest z gumy, bezpieczne zadłużenie, stabilne podatki itp.} zahamowały wprost szybszą jego degradację - należy to docenić! dać szansę na kontynuację i dokończenie planów.
Dodano: 06.07.2018 10:49    Przez: ~kera
ale przytył...
Dodano: 04.07.2018 15:24    Przez: ~szczupły
Jedyny szczupły to Chojnacki tylko co z tego
Dodano: 04.07.2018 16:54    Przez: ~Rrrr
A jak był szczupły to był płacz że za chudy hahaha
Dodano: 04.07.2018 18:21    Przez: ~Uj
TO ILU JEST KANDYDATOW I KTO? NA DZIS.
Dodano: 04.07.2018 15:29    Przez: ~WET
Kolejny misiek misiewicz?
Dodano: 04.07.2018 15:40    Przez: ~qaz
Teraz już każdy kto nie w kod będzie tak nazywany. Ja proponuję z szacunkiem. Młody ambitny człowiek. Może to za wcześnie na wygraną ale będę trzymał kciuki za zmianę.
Dodano: 04.07.2018 17:49    Przez: ~Krszy
Kciuki ci pomogą.
Dodano: 04.07.2018 18:42    Przez: ~Przesądny
Fryzura go dyskwalifikuje na starcie
Dodano: 04.07.2018 15:44    Przez: ~Fryzjer
Idź wybierać precydenta na insta gram
Dodano: 04.07.2018 16:55    Przez: ~Profesor
A Ciebie zły gust
Dodano: 04.07.2018 17:38    Przez: ~War
Do Kostrzyna jedzie na Woodstok, a potem się ostrzyże.
Dodano: 04.07.2018 18:43    Przez: ~Owsiak
Woodstoku już nie ma bo pisiory załatwiły żeby tej nazwy nie mógł używać Jurek Owsiak. Precz z pisiorstwem dyktatorstwem. Wolna Polska ,Wolne Sądy.
Dodano: 04.07.2018 23:51    Przez: ~człek II sortu
Sympatyczny facet ma mój głos.Wreszcie powiew jakiejś świeżości, młodości, nadziei na zmiany.
Dodano: 09.07.2018 13:09    Przez: ~kon
Michał jest niestety cwaniaczkiem i lanserem. Lubi obiektyw, gadkę ma dobrą, ale na konkretne działania nie można liczyć. A jego niezależność - no cóż.. po wyborach dostał fuchę w spółce miejskiej. Portal konin24 z którym jest związany też czerpie z miasta niezłą kasę. Miałem okazję poznć tego gościa bliżej, , i niestety - rozczarowuje po bliższym poznaniu
Dodano: 04.07.2018 15:54    Przez: ~niestety..
Niestety..... trafnie potrafisz ocenić gościa, podobne głosy słyszałem od osób, które miały styczność z nim.
Dodano: 04.07.2018 18:05    Przez: ~City Konin
A ja go znam i to miły gość