Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19500) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Policyjna akcja na drogach. Będą sprawdzać prędkość i trzeźwość

Dodano: 5.07.2018 11:04
Źródło: LM.pl

„Prędkość – zero tolerancji” – to hasło kolejnej policyjnej akcji. Mundurowi pojawią się na drogach już w najbliższą niedzielę.

Kontrole odbywać się będą na drogach krajowych i wojewódzkich. Mundurowi będą sprawdzać nie tylko prędkość, ale też trzeźwość kierowców i wykonywane przez nich manewry. To nie jedyna policyjna akcja w najbliższym czasie. 6 lipca odbędzie się również ogólnopolska akcja „Pasy”, podczas której funkcjonariusze będą sprawdzać, czy kierowcy korzystają z pasów bezpieczeństwa.

Nadmierna prędkość jest ciągle jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, w tym wypadków śmiertelnych. Dlatego celem prowadzonych przez policjantów działań będzie zapobieganie wypadkom i wyeliminowanie z dalszej jazdy jak największej liczby piratów drogowych.

  • Policyjna akcja na drogach. Będą sprawdzać prędkość i trzeźwość

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:prędkość,   kontrola,   policyjna akcja,   kontrola prędkości,   pasy,   trzeźwość,   policja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pozwolę sobie zadać pytanie i byłbym bardzo wdzięczny za krótką odpowiedź, dlaczego policja pije a innym nie pozwala?!
Dodano: 5.07.2018 12:07    Przez: ~tryb.us
WIELKIE AKCJE a skonczy sie tradycyjnie: Poznanska w krzakach, jakby nie budowali mostu to wiadomo kolo orlenu w krzakach, brzezno w krzakach za koniem... i ogolnie krzaki. Na przeprawie stancie i egzekwujcie te smieszne 40 dla tirów i 70 dla osobowek...
Dodano: 5.07.2018 11:38    Przez: ~jozef

KOMENTARZE

Policjantów zapraszam na ul. Leśną w Koninie - droga na Rudzicę, średnio co drugi kierowca ma na liczniku 90-120 km/h
Dodano: 05.07.2018 11:32    Przez: ~Niesłusz
Dlaczego piesi i rowezysci bez kamizelek???
Dodano: 05.07.2018 23:31    Przez: ~obywatel
Nie ma takiego przepisu.
Dodano: 06.07.2018 08:28    Przez: ~912
WIELKIE AKCJE a skonczy sie tradycyjnie: Poznanska w krzakach, jakby nie budowali mostu to wiadomo kolo orlenu w krzakach, brzezno w krzakach za koniem... i ogolnie krzaki. Na przeprawie stancie i egzekwujcie te smieszne 40 dla tirów i 70 dla osobowek...
Dodano: 05.07.2018 11:38    Przez: ~jozef
I jazdę lewym pasem, aż od ronda po ktoś skręca na Zagórowską..A prawy wolny...
Dodano: 05.07.2018 11:48    Przez: ~Qwertt
Pozwolę sobie zadać pytanie i byłbym bardzo wdzięczny za krótką odpowiedź, dlaczego policja pije a innym nie pozwala?!
Dodano: 05.07.2018 12:07    Przez: ~tryb.us
Latem są temperatury wysokie i organizm się odwadnia, a więc trzeba uzupełniać niedobór wody w organizmie pijąc. Nie wiedziałeś o tym ?
Dodano: 05.07.2018 13:17    Przez: ~Medyk
Wszystko co żyje pić musi.
Dodano: 06.07.2018 08:30    Przez: ~nauka o życiu
tryb.us-kazdy człowiek pije / inaczej odwodnił by się organizm /nie zapomnij o piciu
Dodano: 05.07.2018 12:46    Przez: ~człowiek
On na sucho, a potem utworzą mu się kamienie na nerkach z powodu małej ilości wody w organiżmie. To jakiś dziwak i pewnie ma zatwardzenia z tego powodu.
Dodano: 05.07.2018 13:20    Przez: ~Medyk
Będą sprawdzać prędkość i trzeżwość, naprawdę ? Nigdy tego nie robili ! Policjantów zagonić do roboty, bo ich nie widać na drogach i ulicach.
Dodano: 05.07.2018 13:13    Przez: ~Konin
to dzwon do dyzurnego ze szybko jezdza i patrol stanie na przeprawie.Ostatnio bylo widac jak Insignia smiga i kasuje az milo.
Dodano: 05.07.2018 15:19    Przez: ~pn
Niech się ustawia w patnowie o 6 rano w poniedziałek i po kolei niech dmuchają kierowcy to by napapali pijanych kierowców
Dodano: 05.07.2018 15:52    Przez: ~Janek
napapali ?
Dodano: 05.07.2018 17:09    Przez: ~No nie !
Po papie.
Dodano: 06.07.2018 08:31    Przez: ~dekarz
Raport NIK o przyczynach wypadków:1) Niedostateczna infrastruktura drogowa2) Zła organizacja ruchu drogowego3) Błędy w systemie nadzoru nad ruchem drogowym4) Brak powszechnego, spójnego systemu oddziaływania na bezpieczeństwo w ruchu drogowym5) Niedostateczne finansowanie zadańAle prościej wpisać prędkość.
Dodano: 05.07.2018 19:03    Przez: ~TakO
Kolego czy jednak nie myslis ze to predkosc?????
Dodano: 05.07.2018 23:33    Przez: ~Pozdrawiam
WŁASNIE PRZECZYTAŁEM: ,,ORZECZENIE :NIEZDOLNOŚĆ DO PRACY ,,ZAW''-/. UPRAWNIA DO WIZYTY U , SPECJALISTY ,PO TYG. . 4 LIPCA 2018 R / NA :PRZYJAŹNI ,PO 18 ,ODMÓWIONO ,,MI'' WIZYTY U: SPECJALISTY ,DAJĄC TERMIN NA ,,ZAPIS '' :-POD KONIEC LIPCA 2018 R . W SZPITALU : ,,TAK WMAWIANO ?:PRZYJĘLI -BY - PANA PŁATNIE ?. '' . GDZIE PRAWDA ?. SĄ ? INSPEKTORZY? NADZORU ? . ...
Dodano: 06.07.2018 00:36    Przez: ~M
Wniosek jest jeden, brakuje na " pincet plus "
Dodano: 06.07.2018 06:30    Przez: ~Q
Narobiłeś bachorów i przez ciebie budżet nie wytrzymuje, Pn pisze, że tacy to patologia.
Dodano: 06.07.2018 15:32    Przez: ~Władek
1 z 2
12>>