Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21127) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
10 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ligi wojewódzkie. Trampkarze Górnika w barażu o li ... (18)Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (7)

Wyznanie miłosne niczym z filmu. Wyświetlił je na telebimie

Dodano: 5.07.2018 20:03
Źródło: LM.pl

Miłosne wyznanie na telebimie. W ten nietypowy sposób swoje uczucia postanowił wyrazić jeden z mieszkańców Konina.

„Emilko! Serduszko Ty moje pamiętaj, że...” - tak zaczyna się kilkusekundowa animacja, którą można zobaczyć na telebimie przy ul. Kleczewskiej w Koninie. Miłosne wyznanie zostało już zauważone przez mieszkańców.

- Na tym świecie jest mało facetów, którzy potrafią być romatyczni – podkreśla jedna z naszych czytelniczek.

Niektórzy zastanawiają się dlaczego ktoś w ten sposób chciał powiedzieć co czuje i czy adresatka już o tym wie.

- Sądzę, że widziała ale pewności nie mam – mówi nam zleceniodawca nietypowego „ogłoszenia”. - To tak trochę przeprosinowo i z przytupem, żeby wiedziała jak bardzo mi zależy – dodaje.

Jak podkreśla Rafał Witkowski, umieszczenie miłosnego wyznania było swego rodzaju eksperymentem.

- Ten rynek mocno się zmienia. Spot zrobiony był w dobrym smaku i zdecydowaliśmy się go puścić – mówi Rafał Witkowski.

Kobieta, do której skierowana jest miłosna wiadomość to dwudziestokilkuletnia koninianka. Czy historia skończy się szczęśliwie i wybaczy ukochanemu? O tym z pewnością poinformujemy.

  • Wyznanie miłosne niczym z filmu. Wyświetlił je na telebimie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Mało romantycznych facetów mówi jedna z czytelniczek....A kobiet nie ma wogole.
Dodano: 5.07.2018 20:26    Przez: ~Le
Szkoda że kobiety w ogóle nie są romantyczne...
Dodano: 5.07.2018 20:39    Przez: ~ja
Trudne Sprawy - Konin
Dodano: 5.07.2018 22:07    Przez: ~haha
Ale to nie było tak spontanicznie, tylko przeprosinowo, jak mówi autor tego pomysłu.... gdyby to było,ot tak,po prostu dlatego że jesteś i tylko ty,itd itp...to można się wzruszyć, choć pomysł fajny i oryginalny, tylko czy to wystarczy;)
Dodano: 5.07.2018 20:40    Przez: ~Rose Dowson HMS Titanic
Piszemy w ogóle
Dodano: 5.07.2018 20:46    Przez: ~Cvg

KOMENTARZE

Tylko pogratulować pomysłu i zazdrościć adresatce.
Dodano: 05.07.2018 20:21    Przez: ~Onaaa
Trudne Sprawy - Konin
Dodano: 05.07.2018 22:07    Przez: ~haha
nie ma czego -dziecinada
Dodano: 06.07.2018 07:59    Przez: ~ewa
Mało romantycznych facetów mówi jedna z czytelniczek....A kobiet nie ma wogole.
Dodano: 05.07.2018 20:26    Przez: ~Le
Piszemy w ogóle
Dodano: 05.07.2018 20:46    Przez: ~Cvg
Ilu facetów, ile dziwek. Są mężczyźni i kobiety.
Dodano: 06.07.2018 17:03    Przez: ~eL
nie warto i tak cię zdradzi
Dodano: 05.07.2018 20:30    Przez: ~xd
To jest facet tylko pozazdrość. Super pomysł. Gratulacje
Dodano: 05.07.2018 20:39    Przez: ~Obserwator
Szkoda że kobiety w ogóle nie są romantyczne...
Dodano: 05.07.2018 20:39    Przez: ~ja
Ale to nie było tak spontanicznie, tylko przeprosinowo, jak mówi autor tego pomysłu.... gdyby to było,ot tak,po prostu dlatego że jesteś i tylko ty,itd itp...to można się wzruszyć, choć pomysł fajny i oryginalny, tylko czy to wystarczy;)
Dodano: 05.07.2018 20:40    Przez: ~Rose Dowson HMS Titanic
za rok rozwód....taka moda teraz...
Dodano: 05.07.2018 21:23    Przez: ~morfeusz
Ożenić się łatwo, rozwieść trudniej
Dodano: 06.07.2018 05:22    Przez: ~, ,
Lewackie nowości.kwiaty kupić i dobre wino na kolanach przepraszać
Dodano: 05.07.2018 21:25    Przez: ~Stara ale jara
A co, miłośniej wyglądałoby wyznanie "Kocham PiSa"? Co prawda istnieje powiedzenie "Nie da ci ojciec, nie da ci matka, nie da ci nawet tego sąsiadka co PiSda ci. Ale czy o to chodzi?!
Dodano: 05.07.2018 21:53    Przez: ~jaś
Jaś widzę że masz obsesję na punkcie PIS.Wiem że odcięcie emerytki boli ale żeby aż tak i pisać byle jak żeby zaistnieć.Do lekarza natychmiast !!
Dodano: 05.07.2018 22:16    Przez: ~Jowita
Gratulacje dla autora . Szzczere prawdziwe wyznanie . Oryginalna forma , tez bym wybaczyła !!!!!
Dodano: 05.07.2018 22:37    Przez: ~Patrycja
Dokkadnie. Ale nie zdrade
Dodano: 05.07.2018 23:54    Przez: ~Heh
Jesli jest taki super to autor to dlaczego musiał przepraszać ? .... tez bym wybaczyła- np. zdradę też ?? Konin - Dlaczego JA ?! W Trudnych Sprawach.... Lombard Zycie pod Zastaw :D
Dodano: 06.07.2018 08:39    Przez: ~*** tylko ***
To jest wyczyn goscia ktoremu zalezy super. Ealcz jak ci zalezy a zalezy widac. I juz nie krzywdz
Dodano: 05.07.2018 23:53    Przez: ~Emilko daj mu chociaz pogada
Emilko daj mu i nie gadaj.
Dodano: 06.07.2018 17:06    Przez: ~Ealcz
1 z 2
12>>