Dzisiaj jest piątek 19 lipca 2019, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18958) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (5)Koniński Budżet Obywatelski. Powstaje mini uzdrowi ... (6)

Wyznanie miłosne niczym z filmu. Wyświetlił je na telebimie

Dodano: 5.07.2018 20:03
Źródło: LM.pl

Miłosne wyznanie na telebimie. W ten nietypowy sposób swoje uczucia postanowił wyrazić jeden z mieszkańców Konina.

„Emilko! Serduszko Ty moje pamiętaj, że...” - tak zaczyna się kilkusekundowa animacja, którą można zobaczyć na telebimie przy ul. Kleczewskiej w Koninie. Miłosne wyznanie zostało już zauważone przez mieszkańców.

- Na tym świecie jest mało facetów, którzy potrafią być romatyczni – podkreśla jedna z naszych czytelniczek.

Niektórzy zastanawiają się dlaczego ktoś w ten sposób chciał powiedzieć co czuje i czy adresatka już o tym wie.

- Sądzę, że widziała ale pewności nie mam – mówi nam zleceniodawca nietypowego „ogłoszenia”. - To tak trochę przeprosinowo i z przytupem, żeby wiedziała jak bardzo mi zależy – dodaje.

Jak podkreśla Rafał Witkowski, umieszczenie miłosnego wyznania było swego rodzaju eksperymentem.

- Ten rynek mocno się zmienia. Spot zrobiony był w dobrym smaku i zdecydowaliśmy się go puścić – mówi Rafał Witkowski.

Kobieta, do której skierowana jest miłosna wiadomość to dwudziestokilkuletnia koninianka. Czy historia skończy się szczęśliwie i wybaczy ukochanemu? O tym z pewnością poinformujemy.

  • Wyznanie miłosne niczym z filmu. Wyświetlił je na telebimie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mało romantycznych facetów mówi jedna z czytelniczek....A kobiet nie ma wogole.
Dodano: 5.07.2018 20:26    Przez: ~Le
Szkoda że kobiety w ogóle nie są romantyczne...
Dodano: 5.07.2018 20:39    Przez: ~ja
Trudne Sprawy - Konin
Dodano: 5.07.2018 22:07    Przez: ~haha
Ale to nie było tak spontanicznie, tylko przeprosinowo, jak mówi autor tego pomysłu.... gdyby to było,ot tak,po prostu dlatego że jesteś i tylko ty,itd itp...to można się wzruszyć, choć pomysł fajny i oryginalny, tylko czy to wystarczy;)
Dodano: 5.07.2018 20:40    Przez: ~Rose Dowson HMS Titanic
Piszemy w ogóle
Dodano: 5.07.2018 20:46    Przez: ~Cvg

KOMENTARZE

Tylko pogratulować pomysłu i zazdrościć adresatce.
Dodano: 05.07.2018 20:21    Przez: ~Onaaa
Trudne Sprawy - Konin
Dodano: 05.07.2018 22:07    Przez: ~haha
nie ma czego -dziecinada
Dodano: 06.07.2018 07:59    Przez: ~ewa
Mało romantycznych facetów mówi jedna z czytelniczek....A kobiet nie ma wogole.
Dodano: 05.07.2018 20:26    Przez: ~Le
Piszemy w ogóle
Dodano: 05.07.2018 20:46    Przez: ~Cvg
Ilu facetów, ile dziwek. Są mężczyźni i kobiety.
Dodano: 06.07.2018 17:03    Przez: ~eL
nie warto i tak cię zdradzi
Dodano: 05.07.2018 20:30    Przez: ~xd
To jest facet tylko pozazdrość. Super pomysł. Gratulacje
Dodano: 05.07.2018 20:39    Przez: ~Obserwator
Szkoda że kobiety w ogóle nie są romantyczne...
Dodano: 05.07.2018 20:39    Przez: ~ja
Ale to nie było tak spontanicznie, tylko przeprosinowo, jak mówi autor tego pomysłu.... gdyby to było,ot tak,po prostu dlatego że jesteś i tylko ty,itd itp...to można się wzruszyć, choć pomysł fajny i oryginalny, tylko czy to wystarczy;)
Dodano: 05.07.2018 20:40    Przez: ~Rose Dowson HMS Titanic
za rok rozwód....taka moda teraz...
Dodano: 05.07.2018 21:23    Przez: ~morfeusz
Ożenić się łatwo, rozwieść trudniej
Dodano: 06.07.2018 05:22    Przez: ~, ,
Lewackie nowości.kwiaty kupić i dobre wino na kolanach przepraszać
Dodano: 05.07.2018 21:25    Przez: ~Stara ale jara
A co, miłośniej wyglądałoby wyznanie "Kocham PiSa"? Co prawda istnieje powiedzenie "Nie da ci ojciec, nie da ci matka, nie da ci nawet tego sąsiadka co PiSda ci. Ale czy o to chodzi?!
Dodano: 05.07.2018 21:53    Przez: ~jaś
Jaś widzę że masz obsesję na punkcie PIS.Wiem że odcięcie emerytki boli ale żeby aż tak i pisać byle jak żeby zaistnieć.Do lekarza natychmiast !!
Dodano: 05.07.2018 22:16    Przez: ~Jowita
Gratulacje dla autora . Szzczere prawdziwe wyznanie . Oryginalna forma , tez bym wybaczyła !!!!!
Dodano: 05.07.2018 22:37    Przez: ~Patrycja
Dokkadnie. Ale nie zdrade
Dodano: 05.07.2018 23:54    Przez: ~Heh
Jesli jest taki super to autor to dlaczego musiał przepraszać ? .... tez bym wybaczyła- np. zdradę też ?? Konin - Dlaczego JA ?! W Trudnych Sprawach.... Lombard Zycie pod Zastaw :D
Dodano: 06.07.2018 08:39    Przez: ~*** tylko ***
To jest wyczyn goscia ktoremu zalezy super. Ealcz jak ci zalezy a zalezy widac. I juz nie krzywdz
Dodano: 05.07.2018 23:53    Przez: ~Emilko daj mu chociaz pogada
Emilko daj mu i nie gadaj.
Dodano: 06.07.2018 17:06    Przez: ~Ealcz
1 z 2
12>>