Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22233) SPORT FORUM FIRMY (5222) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
IMGW: Silny wiatr w porywach do 85 km/h, lokalnie burze
Polecamy:

O tym, co ważne w naszych miastach. Robert Biedroń w Koninie

Dodano: 9.07.2018 10:22

Spotkanie z Robertem Biedroniem odbędzie się 15 lipca 2018, o godz. 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie.

Robert Biedroń - prezydent Słupska, były poseł na Sejm RP VII kadencji z okręgu Gdynia - Słupsk, polityk, działacz społeczny, publicyst. - Porozmawiajmy o tym, co ważne dziś i jutro w naszych miastach. Opowiem też dlaczego powstała moja książka „Włącz demokrację”. Mam nadzieję, że już wkrótce poznamy się bliżej – zaprasza na spotkanie Robert Biedroń.

15 lipca, niedziela, godz.12.00, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 13 w Koninie. 

  • O tym, co ważne w naszych miastach. Robert Biedroń w Koninie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Robert Biedroń,   Biedroń w Koninie,   MBP Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

W tym temacie cenzor Lm-owski tnie jak za komuny. Wiele wpisów już wypadło w ramach obrony tolerancji i demokracji.
Dodano: 9.07.2018 12:07    Przez: ~Obserwator życia
Co? Wczoraj byłem w Koszalinie i Słupsku. Umieralnie jak w Koninie ... nawet 10x gorzej bo z Konina uciekniesz autostrada i koleją. Człowieku nigdy tam nie byłeś bo bys głupot nie pisał. Tam u tego Biedrona to buduja druga nitkę koleji bo były mijanki na PKP! Na aquaparku stracili ponad 100 mln złotych (stare rzady) i będzie deficytowy (nauczka dla Konina). Biedron jeździ po kase do Holandii, Danii i Szwecji bo promuje tam ekologie i inne lewicowe zabawy. Chociaż chwała mu za to, że jeździ po inwestorow, gada po angielsku ale na razie efekty jak w Koninie. Urzedu nie odmłodził bo urzednika w Polsce nie zwolnisz. Co najwyzej przycioł spolki miejskie, ale ceny nie poszly w dół. Wiecej piany niz efektu!
Dodano: 9.07.2018 11:26    Przez: ~Lo
Mam rodzinę w Koszalinie i przyjaciół w Słupsku: Chwalą go za ... inne, ludzkie podejście do problemów miasta i mieszkańców. Słucha, co mają do powiedzenia. Istotnie, stara się o fundusze, jeździ, zaprasza inwestorów. Generalnie ... lubią go!
Dodano: 9.07.2018 12:10    Przez: ~Fifi
A KIEDY PRZYJEDZIE DO KONINA HENRYK KOWALCZYK Z PISU OBIECAŁ TO PANI PRZEWODNICZACEJ Z ZWIĄZKÓW KOPALNIACH JAK BYL W TURKU JAKIEJŚ 4 MIESIACE TEMU ŻE ZA 2 TYGODNIE NA PEWNO PRZYJEDZIE ŻE PROBLEM OŚCISŁOWA ROZWIARZE BO TRZEBA TO SZYBKO ZROBIĆ I CO 4 MIESIACE MIJA I ANI WIDU ANI SŁYCHU PRZYSZŁOSC REGIONU OD TEGO ZALEŻY ALE WIDZIE ŻE LUDZIE Z KONINA MAJA GDZIES I TO WSZYSCY JEDNI NAS SPRZEDALI INNI MAJA NAS GŁEBOKO CO ZA REGION :-(
Dodano: 9.07.2018 12:28    Przez: ~:-((
A co ma Koszalin do Słupska ???
Dodano: 9.07.2018 15:09    Przez: ~Jaaa

KOMENTARZE

super GOŚĆ !!! Pozdrawiam
Dodano: 09.07.2018 11:03    Przez: ~Buba
Dla Ciebie super gość ale zaraz zacznie wyć nienawistnie wataha ulubieńców dojnej zmiany, Radyja oraz wyznawców czystej miłości w wykonaniu niektórych pasterzy KK.
Dodano: 09.07.2018 11:13    Przez: ~Zdzich@
Jego tekst...".mam nadzieję że poznamy się bliżej"...o, żesz w mordę, już się boję.....
Dodano: 09.07.2018 12:02    Przez: ~No i chyba nie pójdę...
A KIEDY PRZYJEDZIE DO KONINA HENRYK KOWALCZYK Z PISU OBIECAŁ TO PANI PRZEWODNICZACEJ Z ZWIĄZKÓW KOPALNIACH JAK BYL W TURKU JAKIEJŚ 4 MIESIACE TEMU ŻE ZA 2 TYGODNIE NA PEWNO PRZYJEDZIE ŻE PROBLEM OŚCISŁOWA ROZWIARZE BO TRZEBA TO SZYBKO ZROBIĆ I CO 4 MIESIACE MIJA I ANI WIDU ANI SŁYCHU PRZYSZŁOSC REGIONU OD TEGO ZALEŻY ALE WIDZIE ŻE LUDZIE Z KONINA MAJA GDZIES I TO WSZYSCY JEDNI NAS SPRZEDALI INNI MAJA NAS GŁEBOKO CO ZA REGION :-(
Dodano: 09.07.2018 12:28    Przez: ~:-((
Do :-(( - PiS zamknie kopalnie wiec pi co ma przyjezdzac Kowalczyk?? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 09.07.2018 17:55    Przez: ~Pn
Pn, PiS zamknie kopalnie i tak w kółko, ciesz się chłopie, że ciebie nie zamyka za te obrażliwe komentarze, a ciągle obrażasz.
Dodano: 09.07.2018 18:11    Przez: ~Witek
@Witek - chloptasiu, pokaż mi gdzie i kogo obrazilem swoim wpisem? Nic nie poradze na to, ze PRAWDA cie boi...
Dodano: 09.07.2018 19:03    Przez: ~Pn
No proszę przyjedzie cyrk zboków dewiantów i innych wynaturzeń.
Dodano: 11.07.2018 16:34    Przez: ~ggggg
ale super,może wreszcie ktoś z naszych władz posłucha jak można wyciągnąć miasto z przepaści.jak wykorzystać że jesteśmy w centrum polski.jak odmłodzić nasze miasto.cały urząd miasta powinien tam być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 09.07.2018 11:04    Przez: ~abc
Co? Wczoraj byłem w Koszalinie i Słupsku. Umieralnie jak w Koninie ... nawet 10x gorzej bo z Konina uciekniesz autostrada i koleją. Człowieku nigdy tam nie byłeś bo bys głupot nie pisał. Tam u tego Biedrona to buduja druga nitkę koleji bo były mijanki na PKP! Na aquaparku stracili ponad 100 mln złotych (stare rzady) i będzie deficytowy (nauczka dla Konina). Biedron jeździ po kase do Holandii, Danii i Szwecji bo promuje tam ekologie i inne lewicowe zabawy. Chociaż chwała mu za to, że jeździ po inwestorow, gada po angielsku ale na razie efekty jak w Koninie. Urzedu nie odmłodził bo urzednika w Polsce nie zwolnisz. Co najwyzej przycioł spolki miejskie, ale ceny nie poszly w dół. Wiecej piany niz efektu!
Dodano: 09.07.2018 11:26    Przez: ~Lo
Człowieczku mały Koszalin ma w miarę stabilna demografie. W każdym mieście świata są brzydsze i ładniejsze miejsca, widziałeś ich filharmonię ??? Mają teatry i o wiele lepsza edukację niż w Koninie, a ty bo wczoraj przejechałem to wielki znawca...
Dodano: 09.07.2018 12:31    Przez: ~Nie
Więcej czerwonego niż zielonego. No cóż w Koninie UM, to największy pracodawca. Wstyd.
Dodano: 09.07.2018 17:32    Przez: ~am
to jest człowiek który naprawdę wiele zrobił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Dodano: 09.07.2018 11:05    Przez: ~abc
A ilu mężczyzn zdeprawował ?
Dodano: 09.07.2018 12:25    Przez: ~Pytam
Jest gejem a dla lewaków to wystarczy zeby zostać ich autorytetem
Dodano: 09.07.2018 13:35    Przez: ~W zupełności
bycie lewakiem to nic złego, ale skrajnie prawicowym zacofańcem wpatrzonym w Jarosława to wstyd!
Dodano: 09.07.2018 15:01    Przez: ~Radosław
W tym temacie cenzor Lm-owski tnie jak za komuny. Wiele wpisów już wypadło w ramach obrony tolerancji i demokracji.
Dodano: 09.07.2018 12:07    Przez: ~Obserwator życia
Mam rodzinę w Koszalinie i przyjaciół w Słupsku: Chwalą go za ... inne, ludzkie podejście do problemów miasta i mieszkańców. Słucha, co mają do powiedzenia. Istotnie, stara się o fundusze, jeździ, zaprasza inwestorów. Generalnie ... lubią go!
Dodano: 09.07.2018 12:10    Przez: ~Fifi
Głupoty gadasz. Koszalin ma tyle wspólnego ze Słupskiem, co Kalisz z Koninem. Czy nic. Biedronia nie chwalą w Koszalinie, tak samo jak w Koninie nie chwalą Prezydenta Kalisza.
Dodano: 09.07.2018 12:15    Przez: ~Analityk polityki
A co ma Koszalin do Słupska ???
Dodano: 09.07.2018 15:09    Przez: ~Jaaa
Szefostwo MBP w Koninie zaprasza tylko i wyłącznie pseudo autorytety z lewicy, a dlaczego nie zapraszacie ludzi prawych, wierzących w Boga ? Co jest wart człowiek nie wierzący w Boga i czyim on jest autorytetem ?
Dodano: 09.07.2018 12:21    Przez: ~Chrzescijanin
moim, ty prostacki fundamentalisto...
Dodano: 09.07.2018 14:04    Przez: ~p.p.b
A na cóż w takim razie takie wypasione sale przykościelne ?
Dodano: 09.07.2018 17:35    Przez: ~pytający
Nie bierz prochów, widać że Ci bardzo szkodzą.
Dodano: 10.07.2018 06:21    Przez: ~Q
Do Chrześcijanina: Nie szafuj BOGIEM i nie angażuj BOGA do swoich niecnych czynów. Połowa polskich katolików nie wierzy w BOGA mimo, że chodzą do kościoła, spowiadają się . jednak nie przestrzegają BOŻYCH przykazań. Można powiedzieć, że nie znają DEKALOGU. Przykazanie 8-me i miłości mają za nic. Stąd tyle nienawiści, mordów, gwałtów, złodziejstwa i innych świństw. Myślą, że BÓG w swojej dobroci odpuści im wszystkie plugastwa. Oby się nie pomylili. Tak więc BOGA zostaw w spokoju . ON wie co robi.
Dodano: 10.07.2018 21:16    Przez: ~podPIS
W Koninie też będzie miał swoich fanów, to będą stare twarze z manifestacji KOD, spod sądów, czy czarnych parasolek. Zapytajcie tego człowieka czy się Boga nie boi, żyjąc w zboczeńczym związku z innym mężczyzną ?
Dodano: 09.07.2018 12:31    Przez: ~Wierzący
Pozostaje na takiego zrobić tylko Tfu
Dodano: 09.07.2018 13:05    Przez: ~ewa
Zapytam się czy konińscy duchowni nie boją się Boga, gdy nawołują do poparcia PiS. ?
Dodano: 09.07.2018 17:39    Przez: ~PYTAJĄCY
A co robi złego PiS nawołuje do złych zachowań homoseksualnych, czy może kryminalnych, a może wyśmiewa ludzi wierzących w Boga ?
Dodano: 09.07.2018 18:21    Przez: ~Pytam
Wiedziałem,że Konin to miasto starych komuchów,ORMO-wców,SB-eków i ich pociotków,ale że aż tylu zboków tu mieszka to nie wiedziałem.Od jutra wychodząc do miasta zabezpieczam tyły.
Dodano: 09.07.2018 20:34    Przez: ~tfffuuu
Cyrk na kółkach w Koninie , doczekalismy sie :)
Dodano: 09.07.2018 13:32    Przez: ~Lepiej niz Cyrk au soleil
Specjalnie zrobili godzinę 12 bo wtedy mało osób przyjdzie !!! 😡😡😡 18 lub 19 !
Dodano: 09.07.2018 13:41    Przez: ~wiem
Pn możesz już lecieć.Przynajmniej ty będzie spokój od ciebie
Dodano: 09.07.2018 14:22    Przez: ~Anty Pn
@Anty Pn - rabij sie wvten pusty sagan payacu. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 09.07.2018 17:57    Przez: ~Pn
Czyżby Pn miał pełen "sagan", ale czego ? Pn, popierasz homoseksualistów w ich zboczeńczych zachowaniach ?
Dodano: 09.07.2018 18:24    Przez: ~Kaziu
@Kaziu - masz na mysli czarnuchow w sukienkach, ktorym dajesz na tzw tace??
Dodano: 09.07.2018 19:05    Przez: ~Pn
W niedzielę?!?
Dodano: 14.07.2018 01:48    Przez: ~Zzz
szkoda że Konin nie ma takich włodarzy, Biedroń to człowiek z pomysłem, pasją, energią do pracy. Słupsk pod jego rządami przeistoczył się w naprawdę fajne miasto, a Konin jest dziurą, a za sterami ciągle ten sam emeryt.
Dodano: 09.07.2018 14:58    Przez: ~Jeżon
A nasz w Koninie- bez POmysłu,bez pasji, bez energii-znaczy stary wierny ideą Marksa i Lenina o trzecim nie wspomnę !!!!!!!
Dodano: 09.07.2018 16:46    Przez: ~CCCP
Naprawdę chciałbyś, żeby Koninem rządził człowiek nie wierzący w Boga i jeszcze homoseksualista ?
Dodano: 09.07.2018 18:27    Przez: ~No nie !
@No nie ! - a katecheta?
Dodano: 09.07.2018 20:32    Przez: ~No nie ! 2x
Ma dobrą rękę............