Dzisiaj jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22003) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (171)83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły ... (23)

Dyrektor SP nr 3 w Koninie zrezygnował w lipcu ze stanowiska

Dodano: 10.07.2018 12:52

Tomasz Rybarczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie, złożył rezygnację ze stanowiska

- Została złożona rezygnacja z dniem 31 lipca bieżącego roku. Prezydent zwrócił się teraz do Wielkopolskiego Kuratora Oświaty o opinię w tym zakresie – potwierdza S. Lorek, zastępca prezydenta Konina.

Przypomnijmy, że Tomasz Rybarczyk został dyrektorem "Trójki" 1 września 2016. Nominację otrzymał podczas miejskiej inauguracji roku, która odbyła się w SP 3. Objął stanowisko po Ryszardzie Nijakowskim.

Rezygnacja z powodów osobistych została złożona z dniem 31 lipca. Teraz podjęto dalszą procedurę. Po opinii kuratora (21 dni), na stanowisko zostanie powołany prawdopodobnie zastępca, a później zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora Trójki. 

  • Dyrektor SP nr 3 w Koninie zrezygnował w lipcu ze stanowiska

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Tomasz Rybarczyk,   SP 3 Konin,   trójka Konin,   rezygnacja dyrektora,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie pozwólcie Mu odejść- jeden z najlepszych pedagogów i dyrektorów :(
Dodano: 10.07.2018 13:33    Przez: ~Ja
Świetny człowiek - bardzo żałuję !!!
Dodano: 10.07.2018 13:06    Przez: ~mama z 3 ;(
Człowiek który robił !! pasjonata swojej pracy zawodowej, dobry człowiek , świetny polonista !! TAK NIE MOŻE BYĆ !!!! Co się dzieje w tym mieście ????????????????????????
Dodano: 10.07.2018 13:26    Przez: ~zaskoczona
szkoda bardzo fajny człowiek :-(
Dodano: 10.07.2018 13:17    Przez: ~NN
Pan Rybarczyk jest przede wszystkim świetnym polonistą. Edukował mojego siostrzeńca i dał mu znakomite podstawy. Moźe miał dosyć namnaźanej papierologii? Kaźdy ma prawo do własnych wyborów.
Dodano: 10.07.2018 13:25    Przez: ~polonistka

KOMENTARZE

Świetny człowiek - bardzo żałuję !!!
Dodano: 10.07.2018 13:06    Przez: ~mama z 3 ;(
Człowiek który robił !! pasjonata swojej pracy zawodowej, dobry człowiek , świetny polonista !! TAK NIE MOŻE BYĆ !!!! Co się dzieje w tym mieście ????????????????????????
Dodano: 10.07.2018 13:26    Przez: ~zaskoczona
Pan Ryszard Nijakowski także był dobrym dyrektorem, pamiętam jak kilka lat temu jeździł razem z żoną miejskim autobusem z domu do szkoły, był człowiekiem godnym tego stanowiska i autorytetem.
Dodano: 10.07.2018 13:46    Przez: ~Tylelat
Bo to zawsze tak w państwówce jest....najlepsi zapi..e.r..... a miernoty mają się najlepiej . Przykład z 15 gdzie najlepszą panią ze świetlicy zwalniają ....a zostają miernoty co to tyko przy biurku gadają żeby mieli etaty Jak się o tym dowiedziałam to mnie krew zalała
Dodano: 10.07.2018 14:50    Przez: ~dzicz
Pod kogo może być szykowana teraz ta posada? Dajcie swoje typy :)
Dodano: 10.07.2018 15:33    Przez: ~idą wybory
Przeroslo pewnie tego pana cisnienie szkoly nastawione na sukces,zycze powodzenia w dalszej karierze zawodowej
Dodano: 10.07.2018 16:01    Przez: ~Czyzby
Świetny pedagog,dobry człowiek- rezygnuje,odchodzi a stary ,oddany aparatowi komunistycznemu ,mierny prezydent trwa i jeszcze ma czelność kandydować na następną kadencję -KONIEC ŚWIATA
Dodano: 10.07.2018 17:18    Przez: ~POGONIĆ KOMUchów
No nie wiem czy taki świetny facet... Ja mam złe spostrzeżenia... No ale cóż. Myślę że dobrze zrobił i oby następca był godny zaufania.
Dodano: 10.07.2018 19:47    Przez: ~Mama
Tylko nie to wszystko w Koninie zniszczyliscie teraz nawet bierzecie się za szkoły i zwalniacie takiego pedagoga to miasto jest straszne
Dodano: 10.07.2018 20:20    Przez: ~🙁
Panowie Prezydenci z samorządowego układu politycznego SLD-PO, proszę Was.... miejcie honor i odwagę przyznać się że to Wy poprosiliście (być może ustami Waszych urzędników) o "dobrowolną rezygnację" Pana Tomasza Rybarczyka - dyrektora 3-ki. Wiecie co jest jeszcze smutniejsze od tej wymuszonej "dobrowolnej rezygnacji"? Że dla tego nie tylko bardzo sprawnego managera szkoły - ale i bardzo dobrego pedagoga ..... zabrakło etatu nauczyciela w szkole .... Czy wskazać Wam te konińskie szkoły, gdzie zmiana dyrektora ( bo np. po prostu się nie nadawał) nie oznaczała utraty dla ustępującego etatu w szkole? Swoja drogą to jesteście mistrzami socjotechniki .... Ot złożenie dobrowolne z powodów osobistych i nie ma z tym dyskusji prawda? Należy ufać, że Pan Panie Józefie przejdzie na oficjalny odpoczynek ( biorąc pod uwagę że nic w mieście się nie dzieje - też Pan odpoczywa - ale na razie nieoficjalnie) . Pan zaś Panie Lorek powróci do etatu nauczyciela ... ...
Dodano: 11.07.2018 15:34    Przez: ~Obserwator
PIS odgórnie likwiduje wszystko i wszystkich, kiedy podsumujecie ich w wyborach??? To wasza wina!!!!
Dodano: 11.07.2018 22:50    Przez: ~Jarosław S.
szkoda bardzo fajny człowiek :-(
Dodano: 10.07.2018 13:17    Przez: ~NN
Wodzowie podziekujemy Wam.w Wyborach na pewno.....oj tego juz za wiele!!!! CZy ktos mysli ze w Koninie to mieszkają idioci .....czesc tak,ale reszta widzi co sie dziejePanie Tomaszu karma wraca do tych ktorzy nas krzywdza !!
Dodano: 10.07.2018 16:23    Przez: ~Koniec Dyzmów w Koninie
Człowieku nie umiesz czytać? Sam zrezygnował z powodów osobistych. Nie mieszaj do wszystkiego polityki... Żałosne:-(
Dodano: 11.07.2018 12:46    Przez: ~ASD
Rychu wróć !!!
Dodano: 10.07.2018 13:19    Przez: ~rodzic
Józef -kończ,wstydu oszczędż !!!
Dodano: 10.07.2018 17:20    Przez: ~mama
Zapewne sam nie zrezygnował.Komuś zapewne jest szykowane stanowisko
Dodano: 10.07.2018 13:20    Przez: ~rodzic
A może by tak Maciaszkową ?
Dodano: 10.07.2018 13:24    Przez: ~ŻARTowałem
Zapewne jednak wypadałoby uszanować "względy osobiste" i tyle.
Dodano: 10.07.2018 14:05    Przez: ~też rodzic
może nauczycielowi religii na pocieszenie
Dodano: 10.07.2018 16:03    Przez: ~pytek
Pan Rybarczyk jest przede wszystkim świetnym polonistą. Edukował mojego siostrzeńca i dał mu znakomite podstawy. Moźe miał dosyć namnaźanej papierologii? Kaźdy ma prawo do własnych wyborów.
Dodano: 10.07.2018 13:25    Przez: ~polonistka
Nie pozwólcie Mu odejść- jeden z najlepszych pedagogów i dyrektorów :(
Dodano: 10.07.2018 13:33    Przez: ~Ja
Miałem z Panem Rybarczykiem do czynienia przez dosłownie 3 minuty. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Dodano: 10.07.2018 13:50    Przez: ~sanczo
niestety za tysiąc zł dodatku dyrektorskiego , gdzie radni maja po 1400 za jedna lub dwie sesje w miesiącu nie da się pracować Ekonomia.. dziś frajerów już nie ma .
Dodano: 10.07.2018 14:04    Przez: ~kis
Dobrzy i profesjonalni odchodzą, a Ci pozostali trzymają się jak mogą...W Koninie duzo też robi polityka i układy...niestety.
Dodano: 10.07.2018 14:28    Przez: ~Mmm
Szkoda ze dyrektor SPnr8 nie zrezygnował... 😏