LM.plSportGolf. Zagrali w IV Turnieju Klubowym. Wygrali Zbyszewski i Cepiński

Golf. Zagrali w IV Turnieju Klubowym. Wygrali Zbyszewski i Cepiński

W niedzielę w Golinie-Kolonii odbył się IV Turniej Klubowy KKG Konin. W kategorii brutto zwyciężył Piotr Zbyszewski, a w kategorii netto - Mirosław Cepiński.

Tradycyjnie golfowe zmagania toczyły się w dwóch kategoriach, w których wystartowało 21 zawodników. W klasyfikacji brutto najlepszy okazał się Piotr Zbyszewski, notując 66 uderzeń. O jedno uderzenie gorszy był Robert Tralewski, a na trzecim miejscu podium  uplasował się Andrzej Kozłowski z wynikiem 76 uderzeń.

W kategorii netto zwyciężył Mirosław Cepiński, golfista Air Golf Club Ostrów Wlkp. z wynikiem 55. Drugie miejsce wywalczył Piotr Kruszczyński (59), a trzeci był Robert Tralewski (61).

Kolejne golfowe zmagania zaplanowane są na 21 lipca. Rozegrany zostanie wtedy Turniej Biało-Czerwony.