Dzisiaj jest sobota 17 listopada 2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21707) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / 0oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jan Klimkowski zagrał na Mistrzostwach Świata w Sz ... (7)Zatrzymano drugiego ze sprawców postrzelenia dosta ... (50)

Osiek Mały. Niesprawnymi autokarami chcieli jechać nad morze

Dodano: 11.07.2018 10:16
Źródło: LM.pl

Niesprawnymi autokarami zamierzali zawieźć dzieci nad morze. Policjanci z kolskiej drogówki zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów.

Coraz częściej rodzice, wychowawcy i organizatorzy wyjazdów zgłaszają chęć przeprowadzenia kontroli autokarów przed wakacyjną podróżą. Mundurowi z kolskiej jednostki systematycznie sprawdzają trzeźwość kierowców, dokumenty i stan techniczny pojazdów.

Wczoraj w Osieku Małym policjanci sprawdzili dwa autokary, którymi dzieci miały jechać na wycieczkę nad morze.

- W obu pojazdach stwierdzono usterki w postaci wycieków płynów eksploatacyjnych – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Funkcjonariusze nie dopuścili autokarów do dalszej jazdy. Przewoźnik podstawił inne, którymi dzieci bezpiecznie mogły ruszyć w podróż.

fot. KPP Koło

  • Osiek Mały. Niesprawnymi autokarami chcieli jechać nad morze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wy chyba nie widzieliscie niesprawnego autobusu. Zapraszam do koninskiego PKS gdzie zobaczyc mozna zabytki kopcace i zardzewiale wozace codziennie ludzi i dzieci do szkol... brawo dla prezesa! tak sie zarzundzo firmom. Za nasze!
Dodano: 11.07.2018 15:53    Przez: ~kierowca
Umiarkowany! Puknij się w dekiel!!! Chyba lepiej żeby dzieci bezpiecznie dotarły na miejsce.
Dodano: 11.07.2018 10:55    Przez: ~ania
Policjant do odznaczenia medalem za zaslugi ciekawe czy policyjne fury nie maja wyciekow trzeba zorganizowac akcje Stan techniczny radiowozow
Dodano: 11.07.2018 12:21    Przez: ~Byly policjant
Każde auto ma wycieki ludzie opamiętajcie się - nie chcecie płacić za autokary bo za drogie wycieczki, a jak przyjeżdza autokar w dobrej cenie to policje nasyłacie, a ci się czepiają o głupoty jak pęknięty kierunkowskaz albo inne bzdety no ludzie... Pijany kierowca albo łyse opony czy faktycznie jakiś złom takie jak nasze pks w regionie z przed wojny to faktycznie powinni karać i zatrzymywać dowody no, ale czasem to te damulki co się zapytasz jaki mają samochód odpowiadają ze niebieski - wielkie znawczynie a do bredzenia pierwsze ... Idiotyzm... ci się nie podoba to siedz z bachorem w domu albo zawieź go sama...
Dodano: 11.07.2018 12:11    Przez: ~Konin
A o dzieci trzeba dbać i żaden niesprawny pojazd nie powinien być dopuszczony do ruchy, życie ludzkie jest ponad wszystkim wartością nadrzędną.
Dodano: 11.07.2018 11:25    Przez: ~Witek

KOMENTARZE

To już jest czepianie się. Tylko męczą dzieci.
Dodano: 11.07.2018 10:43    Przez: ~Umiarkowany
CHYBA TWOJĄ GLOWĘ
Dodano: 11.07.2018 11:36    Przez: ~1221
A od kiedy to policjanci są autorytetami w mechanice samochodowej? Z artykułu nawet nie wiadomo o jaki dokładnie płyn chodziło, bo jak chodziło np. o płyn do spryskiwaczy, to zagrożona była kieszeń kierowcy jedynie i to w znikomym stopniu
Dodano: 11.07.2018 14:38    Przez: ~X
faktycznie te autobusy w koninie to już dawno na szrot powinny trafić, tak to kopci że nic nie widać
Dodano: 14.07.2018 09:02    Przez: ~fsf
Umiarkowany! Puknij się w dekiel!!! Chyba lepiej żeby dzieci bezpiecznie dotarły na miejsce.
Dodano: 11.07.2018 10:55    Przez: ~ania
A cóż to za problem z tym autobusem? Skoro państwem rządzi niepełnosprawny krasnal o autorytarnych zapędach skutkiem czego skala katastrofy może być znacznie większa. Gdyby ów krasnal rządził bezpośrednio to pół biedy ale on to czyni przy pomocy nie mniej niepełnosprawnych intelektualnie i merytorycznie halabardników takich jak Mariusz, Bredziński, Suski czy liczny panteon mniejszych lub większych ćwoków przekonanych bezkrytycznie o swej mądrości i roztropności którą obdarzył ich namiestnik Pana Boga w Polsce niejaki Rydzyk.
Dodano: 11.07.2018 11:07    Przez: ~Zdzich@
Ja bym proponował w te niesprawne autobusy, najlepiej bez hamulców, wsadzić Zdzicha i jemu podobnych lewaków i wysłać ich w góry.
Dodano: 11.07.2018 11:23    Przez: ~Witek
A o dzieci trzeba dbać i żaden niesprawny pojazd nie powinien być dopuszczony do ruchy, życie ludzkie jest ponad wszystkim wartością nadrzędną.
Dodano: 11.07.2018 11:25    Przez: ~Witek
Teraz zabiegacie o bezpieczenstwo dzieci a jak Sir wroci z wycieczki to rodzice tak blokuja wjazdy ze nice ma jak bezpiecznie wysadzic tych dzieci wtedy jest dobrze a ten policjant to zrobil pokazowke przyjechal nice na kontrole tylko po dowody
Dodano: 11.07.2018 12:02    Przez: ~Kierowca
Każde auto ma wycieki ludzie opamiętajcie się - nie chcecie płacić za autokary bo za drogie wycieczki, a jak przyjeżdza autokar w dobrej cenie to policje nasyłacie, a ci się czepiają o głupoty jak pęknięty kierunkowskaz albo inne bzdety no ludzie... Pijany kierowca albo łyse opony czy faktycznie jakiś złom takie jak nasze pks w regionie z przed wojny to faktycznie powinni karać i zatrzymywać dowody no, ale czasem to te damulki co się zapytasz jaki mają samochód odpowiadają ze niebieski - wielkie znawczynie a do bredzenia pierwsze ... Idiotyzm... ci się nie podoba to siedz z bachorem w domu albo zawieź go sama...
Dodano: 11.07.2018 12:11    Przez: ~Konin
Policjant do odznaczenia medalem za zaslugi ciekawe czy policyjne fury nie maja wyciekow trzeba zorganizowac akcje Stan techniczny radiowozow
Dodano: 11.07.2018 12:21    Przez: ~Byly policjant
Rodzice wzywacie policje a Co taki policjant moze sprawdzic przy szkole: trzezwosc Stan opon I oswietlenia a podstawa sa hamulce a to moze sprawdzic tylko stacja djagnostyczna ale Sie podpisuje I poswiadcza sprawnosc autokaru smieszne?
Dodano: 11.07.2018 12:46    Przez: ~Rodzic
Wy chyba nie widzieliscie niesprawnego autobusu. Zapraszam do koninskiego PKS gdzie zobaczyc mozna zabytki kopcace i zardzewiale wozace codziennie ludzi i dzieci do szkol... brawo dla prezesa! tak sie zarzundzo firmom. Za nasze!
Dodano: 11.07.2018 15:53    Przez: ~kierowca
Kierowca to na h.. wsiadasz do takiego zlomu???Naucz sie pisac a Pozniej za fajere