Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22233) SPORT FORUM FIRMY (5222) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
IMGW: Silny wiatr w porywach do 85 km/h, lokalnie burze
Polecamy:

Medyk wygrał drugi sparing. Sześć bramek z wicemistrzem Węgier

Dodano: 11.07.2018 14:26
Źródło: LM.pl

Węgierski zespół Ferencvárosi TC był w środę sparingowym rywalem Medyka Konin. Zespół Romana Jaszczaka rozegrał mecz kontrolny w Budapeszcie, w drodze na obóz przygotowawczy w Bułgarii.

Większość strzelonych przez medyczki bramek padła w pierwszej połowie spotkania. Już w czternastej minucie wynik otworzyła Natalia Chudzik. Dwie bramki przed przerwą dołożyła jeszcze Dominika Kopińska, a po jednej - Sandra Sałata i Nikol Kaletka. Po zmianie stron padł już tylko jeden gol - w 83. minucie hat-tricka skompletowała Dominika Kopińska, ustalając wynik meczu na 6:0 dla Medyka Konin.

Był to drugi mecz kontrolny koninianek w letnim okresie przygotowawczym. W zeszłą sobotę Medyk wygrał 8:0 z beniaminkiem Ekstraligi - Polonią Poznań. Kolejny sparing medyczki mają zaplanowany w najbliższy weekend, już podczas obozu przygotowawczego w Wielkim Tyrnowie w Bułgarii.

Ferencvárosi TC - Medyk Konin 0:6 (14' Natalia Chudzik, 26', 34', 83' Dominika Kopińska, 30' Sandra Sałata, 44' Nikol Kaletka)

Medyk Konin (wyjściowy skład): Monika Sowalska - Haley Lukas, Sandra Sałata, Nicole Zając, Mariana Iwaniszyn, Natalia Pakulska, Klaudia Olejniczak, Nikol Kaletka, Gabija Gedgaudaite, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska. 

fot. Medyk Konin



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Mylisz się i to BARDZO! Mnie i 1000 koleżanek i kolegów z mojej szkoły TAK I TO BARDZO !!!
Dodano: 11.07.2018 16:27    Przez: ~Kasia i spółka 😊
Gratulacje,3zespol Polski wygrywa aż 6 do 0 z 2 zespołem Węgier...
Dodano: 11.07.2018 18:28    Przez: ~Aż z id0ⁿ/#@$-
pozdrowienia dla Medyka - dumy Konina! Trenujcie, odpocznijcie trochę, zwiedzajcie = należy się to zespołowi. W Kuninie z piłka kobiecą jak w PZP = Rudy nie lubi, i co mu zrobisz? Żałosny to stan ... Póki co w Kuninie na Mistrzowskim poziomie tylko Medyk i ... szachiści!
Dodano: 12.07.2018 09:48    Przez: ~Pat ... Garret.

KOMENTARZE

Zupełnie to nas nie interesuje
Dodano: 11.07.2018 14:34    Przez: ~Ola
Ola kulaj babola
Dodano: 11.07.2018 15:12    Przez: ~Nos
Mylisz się i to BARDZO! Mnie i 1000 koleżanek i kolegów z mojej szkoły TAK I TO BARDZO !!!
Dodano: 11.07.2018 16:27    Przez: ~Kasia i spółka 😊
do kasia i spolka to jak was to interesuje to dlaczego na meczach jest 30 no moze 35 osób
Dodano: 11.07.2018 19:21    Przez: ~Medyk
Ola 100% racji
Dodano: 11.07.2018 19:21    Przez: ~KSG
Dlatego na mecze medyka przychodzi 35 osób bo rodziny piłkarek od czasu do czasu chcą zobaczyć jak grają ich pociechy tak by nikogo nie było smutne ale prawdziwe
Dodano: 12.07.2018 06:03    Przez: ~😀
Na trybunach mozna spotkac dzewczyny dziewczyn pilkarek,czytaj ich chlopakow!!!!
Dodano: 12.07.2018 09:03    Przez: ~ot caly doping
Ot, napisał super Men wielbiciel super pilkarzy😉 czytaj chłopak chlopakow😊
Dodano: 12.07.2018 11:45    Przez: ~KSG
Lubię placki
Dodano: 12.07.2018 21:24    Przez: ~Xd
brawo
Dodano: 11.07.2018 18:25    Przez: ~gol
Gratulacje,3zespol Polski wygrywa aż 6 do 0 z 2 zespołem Węgier...
Dodano: 11.07.2018 18:28    Przez: ~Aż z id0ⁿ/#@$-
Super!!! Ten sezon będzie wasz dziewczyny!!!
Dodano: 11.07.2018 22:55    Przez: ~Ania
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął 173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 11.07.2018 23:09    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
to są poważne oskarżenia na miejscu Pana trenera sprawę bym kierował do Prokuratury
Dodano: 12.07.2018 11:33    Przez: ~adw
G..no ruszysz wiecej smierdzi....szkoda na takich czasu.
Dodano: 12.07.2018 11:41    Przez: ~Pilkarz
W dupe sobie możesz skierować ten komentarze!!!!
Dodano: 12.07.2018 22:21    Przez: ~Smieszny jesteś
pozdrowienia dla Medyka - dumy Konina! Trenujcie, odpocznijcie trochę, zwiedzajcie = należy się to zespołowi. W Kuninie z piłka kobiecą jak w PZP = Rudy nie lubi, i co mu zrobisz? Żałosny to stan ... Póki co w Kuninie na Mistrzowskim poziomie tylko Medyk i ... szachiści!
Dodano: 12.07.2018 09:48    Przez: ~Pat ... Garret.
Faktycznie,coraz ladniejsze te nasze chlopaki:))))hehe