Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22218) SPORT FORUM FIRMY (5221) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
28 / 15oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik Konin rozpoczął zbiórkę pieniędzy na odszko ... (14)Konin lubi książki. Aleksander Edelman w Koninie o ... (19)

Konin. Uderzył w samochód PWiK-u. Kolizja na ul. Poznańskiej

Dodano: 11.07.2018 14:41
Źródło: LM.pl

Kolizja na ul. Poznańskiej w Koninie. Samochód osobowy uderzył w auto Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Do stłuczki doszło przed południem. Jak informuje Adrianna Karwowska-Kuna z konińskiej policji, jadący samochodem marki Hyundai nieprawidłowo zmienił kierunek i doprowadził do zderzenia z autem należącym do PWIK-u. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 250 zł.

  • Konin. Uderzył w samochód PWiK-u. Kolizja na ul. Poznańskiej
  • Konin. Uderzył w samochód PWiK-u. Kolizja na ul. Poznańskiej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Co powie policja na te potrójne linie przerywane na poznańskiej? Kto za to odpowiada? Niewiadomo której sie trzymać !!! ludzie!!! Czy w tym miescie naprawde nic nie moze byc tak jak powinno tylko wszystko na odpie..ol i po znajomosci?
Dodano: 11.07.2018 15:46    Przez: ~nowe chodniki
Dokładnie, te linie to tylko zamęt kierowcy sieją.
Dodano: 11.07.2018 16:24    Przez: ~Kierowca
No i woda znów podrożeje .
Dodano: 11.07.2018 16:53    Przez: ~Aras
Konin, to brzmi dumnie !
Dodano: 11.07.2018 17:08    Przez: ~To prawda
Osoby odpowiedzialne za oznakowanie poziome na ulicy Poznańskiej powinny być ukarane mandatem przez Policję. To wygląda jak malunki Pablo Picasso. Karygodne zaniedbanie zarządcy drogi który naraża kierowców na wielkie niebezpieczeństwo. No ale ci fachowcy tego nie rozumieją - szkoda słów.
Dodano: 11.07.2018 21:35    Przez: ~Jutek

KOMENTARZE

Wjechały trzy literówce do miasta i się zaczęło ...
Dodano: 11.07.2018 15:35    Przez: ~Yny
Trochę wilgoci na drodze i od razu brak umiejętności w prowadzeniu pojazdu widać gołym okiem
Dodano: 11.07.2018 15:36    Przez: ~Tom
A co z przeprawa? Kiedy dymisja Panie N. ? Zerkamy na katastrofę budowlana?
Dodano: 11.07.2018 15:37    Przez: ~Psl
Moze kierowca hjunddaja nie wiedzial ktorej linii przerywanej sie trzymac... Wiesniaki zapraszamy do konina na poznanska to zrozumiecie o co mi chodzi.
Dodano: 11.07.2018 15:48    Przez: ~nowe chodniki
Osoby odpowiedzialne za oznakowanie poziome na ulicy Poznańskiej powinny być ukarane mandatem przez Policję. To wygląda jak malunki Pablo Picasso. Karygodne zaniedbanie zarządcy drogi który naraża kierowców na wielkie niebezpieczeństwo. No ale ci fachowcy tego nie rozumieją - szkoda słów.
Dodano: 11.07.2018 21:35    Przez: ~Jutek
Haha do miasta nie bądź śmieszny wielki pan z miasta Konina haha
Dodano: 12.07.2018 14:11    Przez: ~U
Ten pwik to jakiś lokalny celebryta że w tytule artykułu opisany
Dodano: 12.07.2018 14:42    Przez: ~Witam serdecznie Panie
Co powie policja na te potrójne linie przerywane na poznańskiej? Kto za to odpowiada? Niewiadomo której sie trzymać !!! ludzie!!! Czy w tym miescie naprawde nic nie moze byc tak jak powinno tylko wszystko na odpie..ol i po znajomosci?
Dodano: 11.07.2018 15:46    Przez: ~nowe chodniki
Dokładnie, te linie to tylko zamęt kierowcy sieją.
Dodano: 11.07.2018 16:24    Przez: ~Kierowca
Ojej samochód pewika, pewnie rodzina dziadka z majestatu nie bedzie miala podwozki
Dodano: 11.07.2018 16:20    Przez: ~Guaniak
Ewidentna wina kierującego Hyundajem, powinien przymusowo zostać skierowany na powtórny egzamin na prawo jazdy.
Dodano: 11.07.2018 16:20    Przez: ~WORD
znjac zycie nie masz nawet PJ a sie madrujesz...
Dodano: 11.07.2018 16:28    Przez: ~d32
Ty masz i nic mądrego na temat wypadku nie napisałeś, a więc po co mnie docinasz?
Dodano: 11.07.2018 17:07    Przez: ~Mądrala
No i woda znów podrożeje .
Dodano: 11.07.2018 16:53    Przez: ~Aras
KONIN DO GANGSTerka
Dodano: 11.07.2018 16:55    Przez: ~GANGSTER
Konin, to brzmi dumnie !
Dodano: 11.07.2018 17:08    Przez: ~To prawda
Kogo to obchodzi, ze PWiK? Zapłacili za reklamę czy co? Tyn LM to padaka... Ogarnijta się !!
Dodano: 11.07.2018 17:00    Przez: ~wiem
Do szkoły nieuku.
Dodano: 11.07.2018 17:09    Przez: ~Polonistka
Aż mnie zatkało z wrażenia! Łoooo!
Dodano: 11.07.2018 17:19    Przez: ~Ars
Czy w zawiązku z kolizją i potencjalnymi kosztami naprawy podnisą ceny wody ?
Dodano: 11.07.2018 17:26    Przez: ~armator
Prswko powini mu zabrac.
Dodano: 11.07.2018 17:57    Przez: ~Pn
Pn chciałbyś mieć prawko prawda???Sorki ludzi z baraków nie dotyczy ,rowerek i hulajnoga dla ciebie tylko.No chyba że pracodawca za trollowanie ci zafunduje.Ale nie wieżę bo te twoje komentarze na jedno kopyto są.Mało się wykazujesz.Hi Hi