Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21126) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
10 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ligi wojewódzkie. Trampkarze Górnika w barażu o li ... (18)Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (7)

Konin. Dachowanie na Przemysłowej. Poszkodowana jedna osoba

Dodano: 12.07.2018 09:11

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło na ul. Przemysłowej w Koninie.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na poboczu drogi leży na dachu samochód opel corsa. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieli poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie mężczyzna został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie.

Fot. JRG Nr 1 w Koninie.

  • Konin. Dachowanie na Przemysłowej. Poszkodowana jedna osoba

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Za stan tej drogi w granicach konina to powinien ktos siedziec
Dodano: 12.07.2018 09:56    Przez: ~Bolo
Siedzą i to wygodnie na swoich stołkach i to od lat i co im zrobisz ?
Dodano: 12.07.2018 12:03    Przez: ~Obywatel
Do człowieka zwracasz się - cielaku, jak tak można ?
Dodano: 12.07.2018 12:00    Przez: ~Kultura

KOMENTARZE

BMW i wszystko jasne. Pewno sie scigali z motopiz..ami...
Dodano: 12.07.2018 09:33    Przez: ~kuntakinte
Czytanie ze zrozumieniem się kłania..... eh...napisali że to opel corsa.... załączyli zdjęcie na którym widać że to opel corsa.... ale memeja od komentarza widzi bmw.... żal dupe sciska...inna sprawa że ten opel lepszy niż większość wspaniałych, czarnych, super podrasowanych, odpicowanych bmw które widać na okolicznych drogach :)
Dodano: 12.07.2018 10:18    Przez: ~BA
xd
Dodano: 12.07.2018 10:32    Przez: ~xd
lm jak Zawsze wiadomości z tygodniowym opóznieniem podaje. ten wypadek był w piątek 06.07.2018
Dodano: 12.07.2018 10:43    Przez: ~auto
Nie w piątek cielaku, a we wtorek. W piątek to była stłuczka 2 samochodów (wjazd w tył). Ale fakt, że praktycznie w tym samym miejscu.
Dodano: 12.07.2018 11:58    Przez: ~EB
Do człowieka zwracasz się - cielaku, jak tak można ?
Dodano: 12.07.2018 12:00    Przez: ~Kultura
http://www.konin.psp.wlkp.pl/index.
Dodano: 12.07.2018 12:03    Przez: ~i wszystko jasne
W zdarzeniu brali udział strażacy........ Tzn też ucierpiały w wypadku?
Dodano: 12.07.2018 14:41    Przez: ~R
Porozbijali wozy strażackie ?
Dodano: 12.07.2018 17:33    Przez: ~No nie !
Za stan tej drogi w granicach konina to powinien ktos siedziec
Dodano: 12.07.2018 09:56    Przez: ~Bolo
Siedzą i to wygodnie na swoich stołkach i to od lat i co im zrobisz ?
Dodano: 12.07.2018 12:03    Przez: ~Obywatel
Myślenia za kierownicą też trzeba wymagać od stanu drogi ?
Dodano: 12.07.2018 14:08    Przez: ~Po
Droga nie myśli, ale kierowca powinien, no ale jak się siedzi w Mercedesie czy BMW, to myślenie się automatycznie wyłącza, tak elektronika poszła do przodu.
Dodano: 12.07.2018 17:37    Przez: ~Ziutek
Komentarze typu BMW i wszystko jasne to typowy niż społeczny .
Dodano: 12.07.2018 10:29    Przez: ~Uuh
W BMW za kierownicą siedzą tylko "paniska" ?
Dodano: 12.07.2018 12:07    Przez: ~Fiat
niż społęczny to spotkasz w 20 letnich e46 i 15 letnich e60... opony łyse, luzy w zawieszeniu bo albo LPG do pełna albo wahacz. wybór sebixa oczywisty.
Dodano: 12.07.2018 13:13    Przez: ~sebix
Gdzie to jest w Gaju ? Przemysłowa jest najdłuższą ulicą w Koninie.
Dodano: 12.07.2018 11:55    Przez: ~Adam
Tuż przed Elektrobudową - na wysokości zjazdu do Siniata, HilGazu, Agtosa
Dodano: 12.07.2018 12:00    Przez: ~EB
Dziękuję.
Dodano: 12.07.2018 12:05    Przez: ~Pozdrawiam
Jak szaleć to szaleć, a co, nawet Oplem Corsą. Gdyby to był samochód marki BMW to bym zrozumiał, ale Corsą ?
Dodano: 12.07.2018 11:58    Przez: ~BMW-ypadek
Kierowco chcesz godnie zejść z tego świata, to tylko w BMW.
Dodano: 12.07.2018 12:09    Przez: ~Grabarz
Wyklepie sie i do żyda :)
Dodano: 12.07.2018 12:13    Przez: ~Gosc
Za szybko jechał, czy za nisko leciał?
Dodano: 12.07.2018 12:43    Przez: ~Brzoza
Szło na deszcz, BMW nisko latają.
Dodano: 12.07.2018 17:23    Przez: ~jaskółka siostra burzy
BMW to istne rakiety, a nie samochody.
Dodano: 12.07.2018 17:40    Przez: ~Sajuz
Jezu, kto to napisał?!
Dodano: 12.07.2018 21:27    Przez: ~no ręce opadają