Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21127) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
10 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ligi wojewódzkie. Trampkarze Górnika w barażu o li ... (18)Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (7)

Koło. Poszukiwany listem gończym zatrzymany z narkotykami

Dodano: 12.07.2018 14:46

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kolskiej jednostki zatrzymali 28-letniego mieszkańca Koła poszukiwanego listem gończym.

Mężczyzna miał przy sobie marihuanę oraz tabletki ekstazy. Trafił za kratki policyjnej celi, skąd został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole, zatrzymali 28-latka, który poszukiwany był listem gończym przez zamojski sąd. W trakcie wykonywania czynności, funkcjonariusze w mieszkaniu poszukiwanego, znaleźli dwa woreczki strunowe, w których znajdował się susz roślinny i tabletki ekstazy. Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że ujawniony susz to marihuana o wadze ponad 4 gramy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, skąd został przewieziony do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim. 28-latek odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   zatrzymany z narkotykami,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Koło to wylęgarnia zła
Dodano: 12.07.2018 15:56    Przez: ~I
Ilu mieszkańców Koła miało problemy z prawem, przecież to miasto to istna patologia. Czy kiedyś usłyszę lub przeczytam coś pozytywnego o tym mieście ? Gdyby nie kolska policja, to miasto by się zamieniło w jakiś Teksas na Dzikim Zachodzie.
Dodano: 12.07.2018 16:26    Przez: ~K-n
Policja w Koninie powinna być tak skuteczna jak w Kole. Panowie może wartobwybrac Wietnam na szkolenie? Ciagle przejazdy na Chopina nie uchronią miasta przed przestępcami- Konin jest trochę większy. W nocy w ogóle nie widać Was na drogach osiedlowych...
Dodano: 12.07.2018 23:50    Przez: ~Ciubaka

KOMENTARZE

Koło to wylęgarnia zła
Dodano: 12.07.2018 15:56    Przez: ~I
Mordor wielkopolski
Dodano: 12.07.2018 21:03    Przez: ~Xd
Policja w Koninie powinna być tak skuteczna jak w Kole. Panowie może wartobwybrac Wietnam na szkolenie? Ciagle przejazdy na Chopina nie uchronią miasta przed przestępcami- Konin jest trochę większy. W nocy w ogóle nie widać Was na drogach osiedlowych...
Dodano: 12.07.2018 23:50    Przez: ~Ciubaka
Ilu mieszkańców Koła miało problemy z prawem, przecież to miasto to istna patologia. Czy kiedyś usłyszę lub przeczytam coś pozytywnego o tym mieście ? Gdyby nie kolska policja, to miasto by się zamieniło w jakiś Teksas na Dzikim Zachodzie.
Dodano: 12.07.2018 16:26    Przez: ~K-n
Jak ktoś oprócz policji będzie pisał do LM to z pewnością przeczytasz coś dobrego.
Dodano: 12.07.2018 17:25    Przez: ~xXx
Sądząc po liczbie artykułów lm konin jak często ktoś z koła ląduje za kratami to minimum połowa
Dodano: 12.07.2018 21:08    Przez: ~O
Ciąg dalszy nie kończącego się serialu kryminalnego "Koło".
Dodano: 12.07.2018 17:14    Przez: ~Widz
Suweren...
Dodano: 12.07.2018 17:26    Przez: ~Pn
To nie mieszkańcy są źli oni robią to w celu obrony przed zwolennikami innych partii niż Pisuary - czyli robią to w imię Boga - są usprawiedliwieni.
Dodano: 12.07.2018 17:47    Przez: ~Seba
Mądrale internetowi z Kuniowa i innych metropolii -nauczcie się czytać ze zrozumieniem. "Poszukiwany przez zamojsku sąd" - mówi wam to coś ?
Dodano: 12.07.2018 18:37    Przez: ~Kolberg
Czopku wracaj na swoje miejsce
Dodano: 12.07.2018 20:44    Przez: ~Oskar
A treść "mieszkańca Koła" mówi Ci coś? Gratuluję zrozumienia tekstu. Jeśli szukałby go berliński sąd, oznaczałoby to, że to Niemiec z Berlina? Przewieziono go do Ostrowa, to teraz jest Ostrowianinem pewnie... W wyniku zazdrości sarkastycznie określasz Konin, to pewnie ze wsi jesteś. Chociaż wyśmiał Cię mieszkaniec Konina, to kto wie! :)))))
Dodano: 12.07.2018 20:44    Przez: ~:)))))))
No widzisz czyli patologia z Koła opanowuje już inne rewiry Polski
Dodano: 12.07.2018 21:06    Przez: ~Xd
Kolberg to typowy kolanin, nawet sklecić poprawnie zdania nie potrafi, a go zrozumieć to już wyższa jazda dla niego.
Dodano: 13.07.2018 16:50    Przez: ~Oj Koło.
A w Koninie polerują kasę mieszkańców Zatorza, a Lm.pl głuchy i ślepy.
Dodano: 13.07.2018 05:59    Przez: ~koluś
malag
Dodano: 13.07.2018 08:35    Przez: ~a
Co za reżim, że nie można przy sobie posiadać rośliny, bo jakimś bogatym p***rzacym w stołki skurfielom się to noe podoba. Gdzie jest wolność?
Dodano: 13.07.2018 13:41    Przez: ~RedGuy
W marihuanie ? Wolność jest w Bogu ateisto jeden, tylko Bóg czyni ludzi wolnymi od nałogów, pożądań i zboczeń.
Dodano: 13.07.2018 16:55    Przez: ~Czytaj Biblię
Lubimy jarac marichuane, co tych huii obchodzi nasze prywatne zycie?! Może jeszcze będą nam mówić w jakich pozycjach mozemy, a w jakich nie uprawiać seks z naszymi żonami?
Dodano: 13.07.2018 13:58    Przez: ~Ziolo
Narkotyki wielu młodych ludzi wykończyły i ciebie też wykończą, najpierw ci padnie na mózg.
Dodano: 13.07.2018 16:58    Przez: ~Monar
Marichuan była, jest i będzie palona. Niezależne ile pieniedzy podatników zmarnujecie na walkę z nami! Bedziemy palić, sądzić, sprzedawać! Zawsze znajdziemy źródło by kupić. To moja prywatna sprawa, co ja lubie palić. Nikt nie ma prawa, mi tego dyktować. Waszą polityką zdobedziecie tylko nienawiść do siebie samych!
Dodano: 13.07.2018 14:02    Przez: ~Ziolo
Będziesz miał zwidy, halucynacje, urojenia, aż w końcu trafisz do wariatkowa. Większość narkomanów przedwcześnie schodzi z tego świata, oczywiście na cmentarz. Tego chcesz ?
Dodano: 13.07.2018 17:04    Przez: ~Monar
1 z 2
12>>