Dzisiaj jest poniedziałek 16 grudnia 2019, imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20011) SPORT FORUM FIRMY (5435) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 5oC
Jutropogoda
7 / 6oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jednostka OSP w Broniszewie uhonorowana specjalną ... (0)Świąteczne konkursy w ZSEU w Żychlinie i najpiękni ... (0)

Włamał się do przedszkola. Grozi mu za to do 15 lat więzienia

Dodano: 13.07.2018 14:08
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafił 29-letni mieszkaniec powiatu tureckiego. Mężczyzna odpowie za włamanie do przedszkola we Władysławowie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu w minioną środę rano. Sprawca w nocy wszedł do budynku przedszkola i ukradł trzy odtwarzacze marki Philips, jeden odtwarzać JVC, aparat fotograficzny i monitor do komputera. Straty oszacowano na 1350 zł.

Jak informuje Mateusz Latuszewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Turku mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Kilka godzin później do policyjnego aresztu trafił 29-letni mieszkaniec powiatu tureckiego.

- W czasie przeszukania policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty – podkreśla Mateusz Latuszewski.

Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzuty działania w warunkach recydywy. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec 29-latka tymczasowy areszt. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Turek

  • Włamał się do przedszkola. Grozi mu za to do 15 lat więzienia
  • Włamał się do przedszkola. Grozi mu za to do 15 lat więzienia
  • Włamał się do przedszkola. Grozi mu za to do 15 lat więzienia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pokazać mordeTrzeba zmienić prawo tak by takie mendy byly z mordy znane żeby wiedzieć z kim ma sie do czynienia przy kontakcie osobistym
Dodano: 13.07.2018 15:00    Przez: ~Tom
wstrętny złodziej i burak ... skarpety i klapki-ohyda !
Dodano: 13.07.2018 14:23    Przez: ~Turkowianin
Jemu grozi 15 lat a Hania kamieniczka upłynniała nieruchomości na miliardy złotych i sobie spaceruje nawet na komisje się nie stawia a znajomi sędziowie anulują nałożone kary. Brak słów.
Dodano: 13.07.2018 19:19    Przez: ~Waldek
Jakie ,,byki" go prowadzą.W Turku to taka policja ,że jak mówią coś o głodowych pensjach to nie kłamią .W radiowozach na patrolach w krzakach większość to dzieci z twarzy, postury Woody Allena .
Dodano: 13.07.2018 15:14    Przez: ~mieszkaniec
Przestępca jest chroniony, ale ofiara już nie, co to za prawo ?
Dodano: 13.07.2018 16:00    Przez: ~Obywatel

KOMENTARZE

wstrętny złodziej i burak ... skarpety i klapki-ohyda !
Dodano: 13.07.2018 14:23    Przez: ~Turkowianin
Nie pomyślał o tym że kiedyś jego dziecko będzie musiało słuchać śpiewu swojej pani zamiast płyty
Dodano: 13.07.2018 15:11    Przez: ~Pn
Pn a ty umiesz śpiewać, czy tylko potrafisz ubliżać ludziom ?
Dodano: 13.07.2018 17:28    Przez: ~Agata
Jemu grozi 15 lat a Hania kamieniczka upłynniała nieruchomości na miliardy złotych i sobie spaceruje nawet na komisje się nie stawia a znajomi sędziowie anulują nałożone kary. Brak słów.
Dodano: 13.07.2018 19:19    Przez: ~Waldek
Nie wiem co tacy ludzie mają w głowach
Dodano: 13.07.2018 20:53    Przez: ~O
O prosze, i tu piSSuatski trol Pn sie udziela. I nawet sam ze soba rozmawia. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 14.07.2018 16:37    Przez: ~Pn
Ale łach i nędzarz
Dodano: 13.07.2018 14:45    Przez: ~PTU 🐽
Śmieć i tyle.
Dodano: 13.07.2018 15:59    Przez: ~W temacie
Suweren. Po wiekuvwidac, ze ONeRowiec.
Dodano: 14.07.2018 16:37    Przez: ~Pn
Pokazać mordeTrzeba zmienić prawo tak by takie mendy byly z mordy znane żeby wiedzieć z kim ma sie do czynienia przy kontakcie osobistym
Dodano: 13.07.2018 15:00    Przez: ~Tom
Przestępca jest chroniony, ale ofiara już nie, co to za prawo ?
Dodano: 13.07.2018 16:00    Przez: ~Obywatel
Prawo i policja nie pracuje dla ludzi, tylko dla bogatych.
Dodano: 13.07.2018 20:11    Przez: ~Dente
Jakie ,,byki" go prowadzą.W Turku to taka policja ,że jak mówią coś o głodowych pensjach to nie kłamią .W radiowozach na patrolach w krzakach większość to dzieci z twarzy, postury Woody Allena .
Dodano: 13.07.2018 15:14    Przez: ~mieszkaniec
Wolałbys by byli grubasami , którzy z krzesła nie mogą wstać? Policjant powinien być sprawny fizycznie, nawet lepiej jak jest szczupły.
Dodano: 14.07.2018 16:19    Przez: ~He he
A to wstrętny złodziej, za uczciwą pracę taki truteń się nie weżmie.
Dodano: 13.07.2018 15:56    Przez: ~K-n
Patol pincset nie musi pracowac. 😂😂😂😂😂😂
Dodano: 14.07.2018 16:38    Przez: ~Pn
Ładnie go rodzice wychowali, na złodzieja !
Dodano: 13.07.2018 15:57    Przez: ~Adam
Ten z prawej to na lepa
Dodano: 13.07.2018 17:29    Przez: ~Giguś
Co za bydle!!! Za robote niech sie weznie a nie dzieci okradac
Dodano: 13.07.2018 20:12    Przez: ~prawy
TO ? NIE MA ? PRACY U ,,ROLNIKA ?. ...
Dodano: 14.07.2018 00:46    Przez: ~L
Udar ?
Dodano: 14.07.2018 08:41    Przez: ~@
15 latek za włamanie i spowodowanie straty na 1350 pln. to ile powinno grozić maliniakowi za złamanie ustawy zasadniczej? i to przynajmniej trzykrotne.
Dodano: 14.07.2018 06:19    Przez: ~boruta
Chyba 10krotnie.
Dodano: 14.07.2018 16:39    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>