Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21318) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach

Dodano: 14.07.2018 12:32
Źródło: LM.pl

Tereny inwestycyjne od sierpnia będą promowane na trzech lotniskach. To kolejny etap „wyrabiania marki”, który zaplanował wydział obsługi inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie.

Najpierw była kampania billboardowa w powiecie konińskim, później reklamy na autobusach w Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Drugi etap promocji terenów inwestycyjnych w Koninie pochłonął ponad 20 tys. zł.

- Odzew jest, ale to nie jest tak jak w sprzedaży, że puszczamy fajną promocję i pojawia się tłum zainteresowanych inwestorów. Tu chodzi o stopniowe budowanie marki w świadomości, że jest Konin, jaka jest jego lokalizacja i mocne strony – mówi Roman Karbowy, kierownik wydziału obsługi inwestora UM w Koninie.

Teraz przyszedł czas na promowanie terenów inwestycyjnych na lotniskach. Tym razem postawiono na hale odlotów w Łodzi, Wrocławiu i Katowicach. Od sierpnia przez cały miesiąc 4350 razy dziennie, na 45 ekranach będzie się pojawiał piętnastosekundowy spot bez dźwięku, ale z napisami w języku angielskim.

- Nieprzypadkowo wybraliśmy sierpień, kiedy jest duży ruch na lotniskach. Z tych milionów ludzi, które zobaczą spoty, może znajdzie się ktoś kto się zainteresuje. Przekazujemy takie informacje jak: lokalizacja, powierzchnie jakie posiadamy w Koninie, coś co nas wyróżnia czyli źródła geotermalne oraz informacje kontaktowe do nas – mówi Roman Karbowy.

Miejsca, w których wyświetlane będą spoty też wybrano „z klucza”.

- Kiedy uruchomiliśmy stronę internetową analizowaliśmy ruch i sprawdzaliśmy z jakich miast mamy najwięcej odwiedzin, które miasta są potencjalnie najbardziej atrakcyjne pod kątem uzyskania inwestorów – podkreśla Roman Karbowy.

Lotniska w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi odnotowały w sumie blisko 6 milionów pasażerów (dane z 2016 roku). Kampania konińskich terenów inwestycyjnych na wszystkich trzech portach lotniczych pochłonie blisko 10 tys. zł.

fot. gospodarka.konin.pl

  • Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach
  • Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach
  • Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Sorry ale coscie robili orzez ostatnie 4 lata? Teraz to wyglada jak rozpaczliwa kiełbasa wyborcza
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Jozef Mostowiak
Jednak lotnisko w Warszawie byłoby najodpowiedniejsze do takiej reklamy. Biznesmeni głównie latają do stolicy i z stolicy a przecież do takich osób ma trafić reklama terenów inwestycyjnych, a nie Januszy i Grażyn co lecą tanimi liniami na urlop do Tunezji.
Dodano: 14.07.2018 12:59    Przez: ~Orbis
Bardziej niż postkomunistyczny beton to tego miasta zniszczyć się nie da. Stare dziadki z minionej epoki decydują o ekonomicznym być albo nie być. 65 lat i przymusowy won od polityki. Każdy, kto przed 89 rokiem miał więcej niż 18 lat jest podejrzanym, niezależnie czy PZPRowiec czy Silidarnosciowiec. Oba te gady rozpie.ą Polskę
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Mr x
wszyscy politycy bez wyjątków nigdy do końca prawdy nie mówią. obecna władza rządzi koninem od 1994r. i kompletnie nic wartościowego dla miasta nie zrobiła. niestety nikt wartościowy tu inwestował nie będzie.
Dodano: 14.07.2018 13:10    Przez: ~daniel
Dokładnie!!! Inwestorów będą teraz poszukiwać!!! A taki jeden był - volkswagen- i co zrobili??! Może niech do Wrześni pojadą może sią czegoś nauczą!!!
Dodano: 14.07.2018 16:20    Przez: ~bezrobotny

KOMENTARZE

Inwestorzy niebawem do Konina zwalą się, oj będzie się działo, będzie się działo.
Dodano: 14.07.2018 12:46    Przez: ~K-n
Będzie się działo jak Pisior zostanie prezydentem miasta, to zobaczysz jak PiS zniszczy miasto
Dodano: 14.07.2018 12:50    Przez: ~aaa
Bardziej niż postkomunistyczny beton to tego miasta zniszczyć się nie da. Stare dziadki z minionej epoki decydują o ekonomicznym być albo nie być. 65 lat i przymusowy won od polityki. Każdy, kto przed 89 rokiem miał więcej niż 18 lat jest podejrzanym, niezależnie czy PZPRowiec czy Silidarnosciowiec. Oba te gady rozpie.ą Polskę
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Mr x
Chyba inwestorzy z lotniska w Radomiu . Od sierpnia przez cały miesiąc 4350 razy dziennie ! To chyba dnia nie starczy ? Ten kierownik to kura co składa złote jaja .Konin jest dumny . Tak się uśmiałem ,że aż klawiatura spadła.
Dodano: 14.07.2018 13:54    Przez: ~emigrant
Pisiewicze zruonuja to miasto kiedy tylko dostana sie do KORYTAplus. 😂😂😂😂😂😂😂 A PiS zamknie kopalnie. 😠😠😠😠😠😠😠
Dodano: 14.07.2018 15:19    Przez: ~Pm
To chyba nie na tym polega prezydent Konina powinien się zgłosić do ministra gospodarki i ten go powinien zabrać na jakieś spotkanie z inwestorami np do chin Niemczech itp. I tam błyskotliwy Józef by namawiał inwestorów żeby swoje firmy wybudowali w Koninie a na co on liczy że np właściciel wielkiej firmy przejdzie obok bilbordu i do niego zadzwoni ej Józef wybuduje u was fabrykę na 6 tyś osób watpie
Dodano: 14.07.2018 15:59    Przez: ~Lol
Prędzej zwalą się w Koninie niż zwalą się do Konina
Dodano: 14.07.2018 17:15    Przez: ~Pny
A gdzie CHINOLE ściągani przez komunistycznego aparatczyka J.N. ??????
Dodano: 14.07.2018 17:59    Przez: ~KUREK czerwony z sosnowej
A mogę tam posiac kukurydze do czasu nie pojawienia inwestora ??
Dodano: 15.07.2018 10:44    Przez: ~Wieczna dzierżawa
Jeśli jesteś w układzie Józefa to możesz siać co chcesz !
Dodano: 15.07.2018 13:51    Przez: ~Józef i SPÓŁka
Jednak lotnisko w Warszawie byłoby najodpowiedniejsze do takiej reklamy. Biznesmeni głównie latają do stolicy i z stolicy a przecież do takich osób ma trafić reklama terenów inwestycyjnych, a nie Januszy i Grażyn co lecą tanimi liniami na urlop do Tunezji.
Dodano: 14.07.2018 12:59    Przez: ~Orbis
Chyba Marianów i Barbar
Dodano: 14.07.2018 18:24    Przez: ~heh
6 000 ha oddane pod Bazylikę na marne nie pójdzie.
Dodano: 14.07.2018 18:31    Przez: ~ham
Sorry ale coscie robili orzez ostatnie 4 lata? Teraz to wyglada jak rozpaczliwa kiełbasa wyborcza
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Jozef Mostowiak
Dokładnie!!! Inwestorów będą teraz poszukiwać!!! A taki jeden był - volkswagen- i co zrobili??! Może niech do Wrześni pojadą może sią czegoś nauczą!!!
Dodano: 14.07.2018 16:20    Przez: ~bezrobotny
@bezrobotny , widac zes prosty i ciemny lud, ktory w dudzie byl i g.... widział...
Dodano: 14.07.2018 16:30    Przez: ~Pn
@Pn - może i prosty ale ludzi nie obrażam - pasuje ci to co się dzieje w Koninie?! bo mi nie - chce żeby to miasto zaczęło w końcu żyć, żeby ludzie nie uciekali za pracą i dlatego pora na zmiany
Dodano: 14.07.2018 20:33    Przez: ~bezrobotny
Ale ludzi stad beda uciekali nawet jak Nowickiego juz nie bedzie. Niech tylko PiS zamknie kopalnie to zobaczysz iku ludzi stad zniknie. Pisiewicze zaniast komuchowcyovzadne rozwiązanie. A rzrklbym, ze jeszcze wieksza oirazka dla Konina.
Dodano: 14.07.2018 21:56    Przez: ~Pn
poszukiwac będą ale nie znajdą jak nie znalezi ptzez cały okres urzędowania..prezydentowi juz podziekujemy teraz to zdrowie zeby bylo zabrac Zone na wczasy i zająć się wnukami..... zdrowie jest jedno...... zycze zdrowia emeyturu i niech pan już nie startuje...prosze !!!#
Dodano: 16.07.2018 13:29    Przez: ~annnna
wszyscy politycy bez wyjątków nigdy do końca prawdy nie mówią. obecna władza rządzi koninem od 1994r. i kompletnie nic wartościowego dla miasta nie zrobiła. niestety nikt wartościowy tu inwestował nie będzie.
Dodano: 14.07.2018 13:10    Przez: ~daniel
Następna edycja reklam konińskich terenów inwestycyjnych będzie pod kościołami, na plażach i na dworcu PKSu. Bosze zmieńmy prezydenta bo wstyd mi się przyznać, że pochodzę z Konina.
Dodano: 14.07.2018 14:04    Przez: ~Anna
Łódź? Lotnisko z samymi czarterami? Śmiech na sali. Poznań byłby lepszym rozwiaząniem. Wiecej tradycyjnych linii
Dodano: 14.07.2018 14:16    Przez: ~Gość
Wszystko durnie sprzedajecie za granicę...
Dodano: 14.07.2018 15:09    Przez: ~Michu
To znaczy, ze bedzie wyswietlane ponad 18 godzin na dobe.
Dodano: 14.07.2018 15:10    Przez: ~xYz
po tylu latach dopiero ????????????????????? Az się wierzyć nie chce a prawda wybory niebawem
Dodano: 14.07.2018 15:16    Przez: ~Ewelina
I kogo chcesz, wybrac? Pisiewiczy? Przeciez oni rozgrabia miasto bardziej od komuchow.😡😡😡😡😡😡
Dodano: 14.07.2018 15:36    Przez: ~Pn
Kiedy władza w końcu zabierze się za rozbiórkę i budowę nowego stadionu w Koninie ? Nie dość że w Koninie nic nie ma to jeszcze nie ma warunków do stworzenia czegoś . Nie potrzebne nam zaraz camp nou ale stadion na 5 tys ludzi z dwoma trybunami wzdłuż linii bocznych boiska wystarczy. Skorzystał by na tym Górnik Konin a nawet żeński Medyk . Ale po tej czerwonej ekipie się nie spodziewam rewelacji . Jedyne co potrafili zrobic z obiektami to doprowadzić do ruiny . Basenów już nie ma. Amfiteatr się sypie . Stadion jeden z najstarszych i najbrzydszych w Polsce. Tego chcecie ?
Dodano: 14.07.2018 16:18    Przez: ~Tylko nie po czy sld
Dla kogo ten stadion ? Kiedy tu zasiadlo 5 tys ? jakies moze 20 lat temu ! Na Gornika dwa razy w sezonie jest ok 1 tys,a tak w granicach 200 moze 300 ludzi,na Medyka na lidze pusto, jak grali w LM zasiadlo 1 tys a bilety rozdane w szkolach.Najpierw musi byc druzyna,a tak stadion na 5 tys aby byl pusty,zastanow sie najpierw ! Teraz promocja miasta,przeciez w takich Katowicach nawet nikt nie wie gdzie ten Konin lezy !
Dodano: 14.07.2018 16:30    Przez: ~Futbol
Stadion to ostatnia rsecz, ktorej potrzebuje Konin...
Dodano: 14.07.2018 16:32    Przez: ~Pn
Ostatniej rzeczy a raczej osoby której potrzebuję Konin to troll kodziarski Pn. Kto zna się na piłce ten wie że do zbudowania drużyny potrzebne są pieniądze. Z samej dotacji klub ledwo zipie. Pieniądze można najszybciej pozyskać z biletów. A kto chce oglądać zawody piłkarskie na takim gruzowisku bez zadaszenia często w strugach deszczu ? Efekt nowego stadionu przyciągnie ludzi którzy staną się częstymi bywalcami jak to bywało w innych polskich miastach.Ale lepiej od razu szukać powodów żeby tego nie dokonać. Zero kapitalistycznego podejścia w tym postkomunistycznym mieście . Dla większości liczy się tylko nażreć i wypić parę browarow, więc może lepiej postawić od razu następny market. Nie ma rozwoju bez inwestycji !!!
Dodano: 14.07.2018 19:09    Przez: ~Kibic obserwator
Hehehe. No comment.
Dodano: 14.07.2018 21:58    Przez: ~Pn
1 z 4
1234>>