Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19537) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach

Dodano: 14.07.2018 12:32
Źródło: LM.pl

Tereny inwestycyjne od sierpnia będą promowane na trzech lotniskach. To kolejny etap „wyrabiania marki”, który zaplanował wydział obsługi inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie.

Najpierw była kampania billboardowa w powiecie konińskim, później reklamy na autobusach w Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Drugi etap promocji terenów inwestycyjnych w Koninie pochłonął ponad 20 tys. zł.

- Odzew jest, ale to nie jest tak jak w sprzedaży, że puszczamy fajną promocję i pojawia się tłum zainteresowanych inwestorów. Tu chodzi o stopniowe budowanie marki w świadomości, że jest Konin, jaka jest jego lokalizacja i mocne strony – mówi Roman Karbowy, kierownik wydziału obsługi inwestora UM w Koninie.

Teraz przyszedł czas na promowanie terenów inwestycyjnych na lotniskach. Tym razem postawiono na hale odlotów w Łodzi, Wrocławiu i Katowicach. Od sierpnia przez cały miesiąc 4350 razy dziennie, na 45 ekranach będzie się pojawiał piętnastosekundowy spot bez dźwięku, ale z napisami w języku angielskim.

- Nieprzypadkowo wybraliśmy sierpień, kiedy jest duży ruch na lotniskach. Z tych milionów ludzi, które zobaczą spoty, może znajdzie się ktoś kto się zainteresuje. Przekazujemy takie informacje jak: lokalizacja, powierzchnie jakie posiadamy w Koninie, coś co nas wyróżnia czyli źródła geotermalne oraz informacje kontaktowe do nas – mówi Roman Karbowy.

Miejsca, w których wyświetlane będą spoty też wybrano „z klucza”.

- Kiedy uruchomiliśmy stronę internetową analizowaliśmy ruch i sprawdzaliśmy z jakich miast mamy najwięcej odwiedzin, które miasta są potencjalnie najbardziej atrakcyjne pod kątem uzyskania inwestorów – podkreśla Roman Karbowy.

Lotniska w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi odnotowały w sumie blisko 6 milionów pasażerów (dane z 2016 roku). Kampania konińskich terenów inwestycyjnych na wszystkich trzech portach lotniczych pochłonie blisko 10 tys. zł.

fot. gospodarka.konin.pl

  • Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach
  • Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach
  • Konińskie tereny inwestycyjne będą promowane na lotniskach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sorry ale coscie robili orzez ostatnie 4 lata? Teraz to wyglada jak rozpaczliwa kiełbasa wyborcza
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Jozef Mostowiak
Jednak lotnisko w Warszawie byłoby najodpowiedniejsze do takiej reklamy. Biznesmeni głównie latają do stolicy i z stolicy a przecież do takich osób ma trafić reklama terenów inwestycyjnych, a nie Januszy i Grażyn co lecą tanimi liniami na urlop do Tunezji.
Dodano: 14.07.2018 12:59    Przez: ~Orbis
Bardziej niż postkomunistyczny beton to tego miasta zniszczyć się nie da. Stare dziadki z minionej epoki decydują o ekonomicznym być albo nie być. 65 lat i przymusowy won od polityki. Każdy, kto przed 89 rokiem miał więcej niż 18 lat jest podejrzanym, niezależnie czy PZPRowiec czy Silidarnosciowiec. Oba te gady rozpie.ą Polskę
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Mr x
wszyscy politycy bez wyjątków nigdy do końca prawdy nie mówią. obecna władza rządzi koninem od 1994r. i kompletnie nic wartościowego dla miasta nie zrobiła. niestety nikt wartościowy tu inwestował nie będzie.
Dodano: 14.07.2018 13:10    Przez: ~daniel
Dokładnie!!! Inwestorów będą teraz poszukiwać!!! A taki jeden był - volkswagen- i co zrobili??! Może niech do Wrześni pojadą może sią czegoś nauczą!!!
Dodano: 14.07.2018 16:20    Przez: ~bezrobotny

KOMENTARZE

Inwestorzy niebawem do Konina zwalą się, oj będzie się działo, będzie się działo.
Dodano: 14.07.2018 12:46    Przez: ~K-n
Będzie się działo jak Pisior zostanie prezydentem miasta, to zobaczysz jak PiS zniszczy miasto
Dodano: 14.07.2018 12:50    Przez: ~aaa
Bardziej niż postkomunistyczny beton to tego miasta zniszczyć się nie da. Stare dziadki z minionej epoki decydują o ekonomicznym być albo nie być. 65 lat i przymusowy won od polityki. Każdy, kto przed 89 rokiem miał więcej niż 18 lat jest podejrzanym, niezależnie czy PZPRowiec czy Silidarnosciowiec. Oba te gady rozpie.ą Polskę
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Mr x
Chyba inwestorzy z lotniska w Radomiu . Od sierpnia przez cały miesiąc 4350 razy dziennie ! To chyba dnia nie starczy ? Ten kierownik to kura co składa złote jaja .Konin jest dumny . Tak się uśmiałem ,że aż klawiatura spadła.
Dodano: 14.07.2018 13:54    Przez: ~emigrant
Pisiewicze zruonuja to miasto kiedy tylko dostana sie do KORYTAplus. 😂😂😂😂😂😂😂 A PiS zamknie kopalnie. 😠😠😠😠😠😠😠
Dodano: 14.07.2018 15:19    Przez: ~Pm
To chyba nie na tym polega prezydent Konina powinien się zgłosić do ministra gospodarki i ten go powinien zabrać na jakieś spotkanie z inwestorami np do chin Niemczech itp. I tam błyskotliwy Józef by namawiał inwestorów żeby swoje firmy wybudowali w Koninie a na co on liczy że np właściciel wielkiej firmy przejdzie obok bilbordu i do niego zadzwoni ej Józef wybuduje u was fabrykę na 6 tyś osób watpie
Dodano: 14.07.2018 15:59    Przez: ~Lol
Prędzej zwalą się w Koninie niż zwalą się do Konina
Dodano: 14.07.2018 17:15    Przez: ~Pny
A gdzie CHINOLE ściągani przez komunistycznego aparatczyka J.N. ??????
Dodano: 14.07.2018 17:59    Przez: ~KUREK czerwony z sosnowej
A mogę tam posiac kukurydze do czasu nie pojawienia inwestora ??
Dodano: 15.07.2018 10:44    Przez: ~Wieczna dzierżawa
Jeśli jesteś w układzie Józefa to możesz siać co chcesz !
Dodano: 15.07.2018 13:51    Przez: ~Józef i SPÓŁka
Jednak lotnisko w Warszawie byłoby najodpowiedniejsze do takiej reklamy. Biznesmeni głównie latają do stolicy i z stolicy a przecież do takich osób ma trafić reklama terenów inwestycyjnych, a nie Januszy i Grażyn co lecą tanimi liniami na urlop do Tunezji.
Dodano: 14.07.2018 12:59    Przez: ~Orbis
Chyba Marianów i Barbar
Dodano: 14.07.2018 18:24    Przez: ~heh
6 000 ha oddane pod Bazylikę na marne nie pójdzie.
Dodano: 14.07.2018 18:31    Przez: ~ham
Sorry ale coscie robili orzez ostatnie 4 lata? Teraz to wyglada jak rozpaczliwa kiełbasa wyborcza
Dodano: 14.07.2018 13:03    Przez: ~Jozef Mostowiak
Dokładnie!!! Inwestorów będą teraz poszukiwać!!! A taki jeden był - volkswagen- i co zrobili??! Może niech do Wrześni pojadą może sią czegoś nauczą!!!
Dodano: 14.07.2018 16:20    Przez: ~bezrobotny
@bezrobotny , widac zes prosty i ciemny lud, ktory w dudzie byl i g.... widział...
Dodano: 14.07.2018 16:30    Przez: ~Pn
@Pn - może i prosty ale ludzi nie obrażam - pasuje ci to co się dzieje w Koninie?! bo mi nie - chce żeby to miasto zaczęło w końcu żyć, żeby ludzie nie uciekali za pracą i dlatego pora na zmiany
Dodano: 14.07.2018 20:33    Przez: ~bezrobotny
Ale ludzi stad beda uciekali nawet jak Nowickiego juz nie bedzie. Niech tylko PiS zamknie kopalnie to zobaczysz iku ludzi stad zniknie. Pisiewicze zaniast komuchowcyovzadne rozwiązanie. A rzrklbym, ze jeszcze wieksza oirazka dla Konina.
Dodano: 14.07.2018 21:56    Przez: ~Pn
poszukiwac będą ale nie znajdą jak nie znalezi ptzez cały okres urzędowania..prezydentowi juz podziekujemy teraz to zdrowie zeby bylo zabrac Zone na wczasy i zająć się wnukami..... zdrowie jest jedno...... zycze zdrowia emeyturu i niech pan już nie startuje...prosze !!!#
Dodano: 16.07.2018 13:29    Przez: ~annnna
wszyscy politycy bez wyjątków nigdy do końca prawdy nie mówią. obecna władza rządzi koninem od 1994r. i kompletnie nic wartościowego dla miasta nie zrobiła. niestety nikt wartościowy tu inwestował nie będzie.
Dodano: 14.07.2018 13:10    Przez: ~daniel
Następna edycja reklam konińskich terenów inwestycyjnych będzie pod kościołami, na plażach i na dworcu PKSu. Bosze zmieńmy prezydenta bo wstyd mi się przyznać, że pochodzę z Konina.
Dodano: 14.07.2018 14:04    Przez: ~Anna
Łódź? Lotnisko z samymi czarterami? Śmiech na sali. Poznań byłby lepszym rozwiaząniem. Wiecej tradycyjnych linii
Dodano: 14.07.2018 14:16    Przez: ~Gość
Wszystko durnie sprzedajecie za granicę...
Dodano: 14.07.2018 15:09    Przez: ~Michu
To znaczy, ze bedzie wyswietlane ponad 18 godzin na dobe.
Dodano: 14.07.2018 15:10    Przez: ~xYz
po tylu latach dopiero ????????????????????? Az się wierzyć nie chce a prawda wybory niebawem
Dodano: 14.07.2018 15:16    Przez: ~Ewelina
I kogo chcesz, wybrac? Pisiewiczy? Przeciez oni rozgrabia miasto bardziej od komuchow.😡😡😡😡😡😡
Dodano: 14.07.2018 15:36    Przez: ~Pn
Kiedy władza w końcu zabierze się za rozbiórkę i budowę nowego stadionu w Koninie ? Nie dość że w Koninie nic nie ma to jeszcze nie ma warunków do stworzenia czegoś . Nie potrzebne nam zaraz camp nou ale stadion na 5 tys ludzi z dwoma trybunami wzdłuż linii bocznych boiska wystarczy. Skorzystał by na tym Górnik Konin a nawet żeński Medyk . Ale po tej czerwonej ekipie się nie spodziewam rewelacji . Jedyne co potrafili zrobic z obiektami to doprowadzić do ruiny . Basenów już nie ma. Amfiteatr się sypie . Stadion jeden z najstarszych i najbrzydszych w Polsce. Tego chcecie ?
Dodano: 14.07.2018 16:18    Przez: ~Tylko nie po czy sld
Dla kogo ten stadion ? Kiedy tu zasiadlo 5 tys ? jakies moze 20 lat temu ! Na Gornika dwa razy w sezonie jest ok 1 tys,a tak w granicach 200 moze 300 ludzi,na Medyka na lidze pusto, jak grali w LM zasiadlo 1 tys a bilety rozdane w szkolach.Najpierw musi byc druzyna,a tak stadion na 5 tys aby byl pusty,zastanow sie najpierw ! Teraz promocja miasta,przeciez w takich Katowicach nawet nikt nie wie gdzie ten Konin lezy !
Dodano: 14.07.2018 16:30    Przez: ~Futbol
Stadion to ostatnia rsecz, ktorej potrzebuje Konin...
Dodano: 14.07.2018 16:32    Przez: ~Pn
Ostatniej rzeczy a raczej osoby której potrzebuję Konin to troll kodziarski Pn. Kto zna się na piłce ten wie że do zbudowania drużyny potrzebne są pieniądze. Z samej dotacji klub ledwo zipie. Pieniądze można najszybciej pozyskać z biletów. A kto chce oglądać zawody piłkarskie na takim gruzowisku bez zadaszenia często w strugach deszczu ? Efekt nowego stadionu przyciągnie ludzi którzy staną się częstymi bywalcami jak to bywało w innych polskich miastach.Ale lepiej od razu szukać powodów żeby tego nie dokonać. Zero kapitalistycznego podejścia w tym postkomunistycznym mieście . Dla większości liczy się tylko nażreć i wypić parę browarow, więc może lepiej postawić od razu następny market. Nie ma rozwoju bez inwestycji !!!
Dodano: 14.07.2018 19:09    Przez: ~Kibic obserwator
Hehehe. No comment.
Dodano: 14.07.2018 21:58    Przez: ~Pn
1 z 4
1234>>