Dzisiaj jest środa 23 stycznia 2019, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21407) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-5 / -7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nerwy do samego końca. KKF Automobile Torino wicel ... (8)KOD o nazwaniu jednej z ulic w Koninie imieniem P. ... (127)

Konin. Szanty, muzyka folkowa i piosenka turystyczna na bulwarze

Dodano: 16.07.2018 12:55

Szanty, muzyka folkowa i piosenka turystyczna zabrzmią 28 lipca 2018 podczas koncertu „Szantowo” na Bulwarze Nadwarciańskim. Początek o godz. 18.00.

Impreza odbędzie się w ramach akcji „Lato na Bulwarze”, jej organizatorami są Miasto Konin i Koniński Dom Kultury. Żeglowna rzeka Warta, bulwar i jego otoczenie to idealne miejsce na szantowo-folkowe granie. Kilkugodzinny koncert to gratka dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i tego typu muzyki. Wystąpią trzy, dobrze znane zespoły z Wielkopolski.

Gumowe Szekle zespół powstał pod koniec lat 80 ubiegłego stulecia. Wywodzi się ze słupeckiego środowiska harcerskiego. Wykonuje szanty oraz piosenki żeglarskie i morskie.

„Zagrali i Poszli” – gnieźnieńska grupa, która pierwsze kroki na scenie stawiała w 1991 roku. W repertuarze są własne kompozycje stanowiące krzyżówkę piosenki folkowej, żeglarskiej, bluegrassu, rocka i ballady. Zespół znany jest przede wszystkim w kręgach piosenki żeglarskiej, turystycznej i poezji śpiewanej.

Folk Street to grupa, w której spotkali się ludzie o różnych upodobaniach muzycznych. Zespół porusza się pomiędzy standardami w oprawie folkowej, wyławia nutki z szeroko określanej kultury celtyckiej, sięga też po mocniejsze rockowe klimaty.

28.07.2018 koncert Szantowo, godz. 18.00, Bulwar Nadwarciański w Koninie

  • Konin. Szanty, muzyka folkowa i piosenka turystyczna na bulwarze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szanty,   bulwar Konin,   lato na bulwarze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

A nie będzie padać deszcz ? Kapela z Kopyta 14-go nie zagrała... i nie wiadomo kiedy zagra
Dodano: 16.07.2018 20:05    Przez: ~akordeonista
A słynny tramwaj wodny przypłynie ?
Dodano: 16.07.2018 20:23    Przez: ~kapitan
Ja jadę z żoną na wakacje do Włoch,Francji, Hiszpanii, a następnie do Australii nad Dunaj. Ale spokojnie rok jeszcze długi myślę, że zwiedzimy jeszcze Amerykę Południową, Japonię, Afrykę. Sąsiadom niezły gul skoczył. Jak im opowiadaliśmy o naszych planach to facet cały się spocił i zrobił czerwony. Potem słyszeliśmy z podwórka jak żona go ochrzania od góry do dołu, że jej nie zabiera na takie ekskluzywne wakacje jak ja. Nie każdy ma takie wysokie i powarzane stanowisko jak ja. W końcu znam 7 języków, skończyłem prawo, ekonomię i zarządzanie. Jakieś pytania ma plebs? Odpowiem na karzde.
Dodano: 16.07.2018 20:50    Przez: ~henio
CZY TY HENIO WIESZ GDZIE JEDZIESZ BO AUSTRALIA NIE LEŻY NAD DUNAJEM, WEŻ MAPĘ I SPRAWDŻ, MOŻE DLATEGO TAKA BYŁA REAKCJA SĄSIADÓW
Dodano: 17.07.2018 06:59    Przez: ~DREDA
to jest przykład zagłuszania rzeczywistości =odwrócenie uwagi od sprawy i tematu.jest to działania planowe i zamierzone ,tej techniki używają rożne służby do rożnych celów .
Dodano: 17.07.2018 07:50    Przez: ~Karol k
Zna ktoś te dwie co klikając i zarabiaja kase
Dodano: 17.07.2018 14:01    Przez: ~Bobus
do Henio! słownik do ręki nie wiesz, że każde to ż się pisze. niby taki wykształcony.
Dodano: 17.07.2018 15:54    Przez: ~xxx
I ZAMIAST NAD ADRIATYK TO ? SZUKAJA SZCZESCIA NIE W PORCIE ? . ...
Dodano: 18.07.2018 01:55    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.