Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19069) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy

Dodano: 17.07.2018 14:39
Źródło: LM.pl

Policjantki z konińskiej komendy odwiedziły podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Razem”.

Funkcjonariuszki w minionym tygodniu spotkały się z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Zakładowej w Koninie. Głównym tematem było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jak informuje Adrianna Karwowska-Kuna z KMP w Koninie, przypomniano zasady przechodzenia przez ulicę, korzystania z sygnalizacji świetlnej oraz niebezpieczeństwa jakie wiąże się z wybieganiem na jezdnię zza samochodu. Nie zabrakło też porad co do oświetlenia roweru i elementów odblaskowych, które obowiązkowo należy mieć po zmroku poza terenem zabudowanym.

Na koniec spotkania jego uczestnicy otrzymali ulotki, naklejki i opaski odblaskowe.

fot. KMP Konin

  • Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy
  • Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy
  • Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Poinformowali ,że toruński biznesmen żebrzący z anteny radiowej o pieniądze to taki sam złodziej jak ten kradnący metodą na wnuczka?
Dodano: 17.07.2018 15:06    Przez: ~PiS to dno

KOMENTARZE

Poinformowali ,że toruński biznesmen żebrzący z anteny radiowej o pieniądze to taki sam złodziej jak ten kradnący metodą na wnuczka?
Dodano: 17.07.2018 15:06    Przez: ~PiS to dno
Jednak nie tak duży jak rudy donald
Dodano: 17.07.2018 20:01    Przez: ~Oko
Jednym z elementów edukacji powinno być pt. Oznakowanie poziome na ulicy Poznańskiej czyli malunki pijanego Kazia. Tam ładne policjantki może by wytłumaczyły jak ten abdurd się mieści w przepisach ruchu drogowego
Dodano: 17.07.2018 20:54    Przez: ~Kilfon
Edukacji nigdy za dużo, każdy z nas zdrowy czy chory, sprawny czy niepełnosprawny powinien się cały czas dokształcać w tym galopującym w postępie świecie, a stawianie na bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważna dla naszego zdrowia i życia.
Dodano: 17.07.2018 16:53    Przez: ~K-n
Super
Dodano: 17.07.2018 17:12    Przez: ~Tz
JAK MARCINKOWSKIEMU ,, DALI ''KARTKĘ , W PRZYCHODNI NA PRZYJAZNI : ,,NIECH PAN ZAREJESTRUJE SIĘ , NA BADANIE 28 LIPCA , I NIE MA ? ULGI JAKO : NIEZDOLNY DO ZAWODOWEJ PRACY [OKREOWO NIEZDOLNY] TO , MARCINKOWSKIEMU WYDAJE SIĘ ŻE : JEST ŚWIAT ZDROWYCH I CHORYCH ,LECZ INACZEJ , MNIEJ SPRAWIEDLIWIE ZAKWALIFIKOWYWANYCH DO ,,LECZENIA''[ MA O PRZYJECIU NA BADANIE I POTRZEBIE DECYDOWAĆ ,,ZWYKŁY POMOCNICZY PERSONEL ?. ]
Dodano: 18.07.2018 01:41    Przez: ~M

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.