Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19388) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (19)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (27)

Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy

Dodano: 17.07.2018 14:39
Źródło: LM.pl

Policjantki z konińskiej komendy odwiedziły podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Razem”.

Funkcjonariuszki w minionym tygodniu spotkały się z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Zakładowej w Koninie. Głównym tematem było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jak informuje Adrianna Karwowska-Kuna z KMP w Koninie, przypomniano zasady przechodzenia przez ulicę, korzystania z sygnalizacji świetlnej oraz niebezpieczeństwa jakie wiąże się z wybieganiem na jezdnię zza samochodu. Nie zabrakło też porad co do oświetlenia roweru i elementów odblaskowych, które obowiązkowo należy mieć po zmroku poza terenem zabudowanym.

Na koniec spotkania jego uczestnicy otrzymali ulotki, naklejki i opaski odblaskowe.

fot. KMP Konin

  • Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy
  • Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy
  • Policja o bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Poinformowali ,że toruński biznesmen żebrzący z anteny radiowej o pieniądze to taki sam złodziej jak ten kradnący metodą na wnuczka?
Dodano: 17.07.2018 15:06    Przez: ~PiS to dno

KOMENTARZE

Poinformowali ,że toruński biznesmen żebrzący z anteny radiowej o pieniądze to taki sam złodziej jak ten kradnący metodą na wnuczka?
Dodano: 17.07.2018 15:06    Przez: ~PiS to dno
Jednak nie tak duży jak rudy donald
Dodano: 17.07.2018 20:01    Przez: ~Oko
Jednym z elementów edukacji powinno być pt. Oznakowanie poziome na ulicy Poznańskiej czyli malunki pijanego Kazia. Tam ładne policjantki może by wytłumaczyły jak ten abdurd się mieści w przepisach ruchu drogowego
Dodano: 17.07.2018 20:54    Przez: ~Kilfon
Edukacji nigdy za dużo, każdy z nas zdrowy czy chory, sprawny czy niepełnosprawny powinien się cały czas dokształcać w tym galopującym w postępie świecie, a stawianie na bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważna dla naszego zdrowia i życia.
Dodano: 17.07.2018 16:53    Przez: ~K-n
Super
Dodano: 17.07.2018 17:12    Przez: ~Tz
JAK MARCINKOWSKIEMU ,, DALI ''KARTKĘ , W PRZYCHODNI NA PRZYJAZNI : ,,NIECH PAN ZAREJESTRUJE SIĘ , NA BADANIE 28 LIPCA , I NIE MA ? ULGI JAKO : NIEZDOLNY DO ZAWODOWEJ PRACY [OKREOWO NIEZDOLNY] TO , MARCINKOWSKIEMU WYDAJE SIĘ ŻE : JEST ŚWIAT ZDROWYCH I CHORYCH ,LECZ INACZEJ , MNIEJ SPRAWIEDLIWIE ZAKWALIFIKOWYWANYCH DO ,,LECZENIA''[ MA O PRZYJECIU NA BADANIE I POTRZEBIE DECYDOWAĆ ,,ZWYKŁY POMOCNICZY PERSONEL ?. ]
Dodano: 18.07.2018 01:41    Przez: ~M

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.