Dzisiaj jest piątek 19 października 2018, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20521) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
12 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Razem dla grodzieckiej przyrody. Gmina otrzymała d ... (10)Radni powiatowi testowali nowy elektroniczny syste ... (15)

Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana

Dodano: 20.07.2018 10:28
Źródło: LM.pl

Słupeccy strażacy zabezpieczali drogę wojewódzką, na której rozsypał się obornik.

W miejscowości Orchowo kierujący ciągnikiem siodłowym nie zabezpieczył odpowiednio klapy przyczepy. Przewożący przez niego obornik rozsypał się na drogę, na długości około 4 km.

- Strażacy musieli na czas prowadzonych działań zamknąć drogę w celu doprowadzenia jej do normalnego użytku – informuje Marcin Nachowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

Udział w akcji brali również druhowie ochotnicy z Orchowa, Słowikowa oraz Bielska.

fot. KP PSP Słupca

  • Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana
  • Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana
  • Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Obornik wysypał się z ciągnika... TEN KTO TO NAPISAL NIECH ZAMILKNIE NA WIEKI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ...
Dodano: 20.07.2018 11:12    Przez: ~A
Gazy wydzielone z obornika zagrażają powiększeniu się dziury ozonowej nad Orchowem ekolodzy z ościsłowa już tam jadą aby zaprotestować i zakazać hodowli trzody oraz bydła w tym powiecie
Dodano: 20.07.2018 12:13    Przez: ~😀
Myślę, że redaktor tego artykułu dostanie nagrodę PULITZERA. Gratulacje, dalszych sukcesów życzę
Dodano: 20.07.2018 12:05    Przez: ~Andrzej Moczymorda
Pod ręką macie obóz ekologów którzy chętnie przyjmą gnój
Dodano: 20.07.2018 11:15    Przez: ~Ekoterroryści
Wiózł w kabinie ciągnika obornik ?
Dodano: 20.07.2018 12:00    Przez: ~No nie ?

KOMENTARZE

Śmierdzące sprawa.....
Dodano: 20.07.2018 10:59    Przez: ~***
Gazy wydzielone z obornika zagrażają powiększeniu się dziury ozonowej nad Orchowem ekolodzy z ościsłowa już tam jadą aby zaprotestować i zakazać hodowli trzody oraz bydła w tym powiecie
Dodano: 20.07.2018 12:13    Przez: ~😀
Proponuję dołączyć taczki i wywieżć ekologów......Natura sama podsuwa rozwiązanie
Dodano: 20.07.2018 13:16    Przez: ~aga
Heh w Orchowie są balety więc można by się w tym wytarzać i od razu na imprezę :)
Dodano: 21.07.2018 11:18    Przez: ~imprezowicz :)
Obornik wysypał się z ciągnika... TEN KTO TO NAPISAL NIECH ZAMILKNIE NA WIEKI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ...
Dodano: 20.07.2018 11:12    Przez: ~A
Dlaczego skoro płacą?
Dodano: 20.07.2018 11:46    Przez: ~Lm
czy ten obornik z bagaznika ma cos wpolnego z UBywatelamiRP , POmyjami i nowosmieszna ?
Dodano: 20.07.2018 13:30    Przez: ~asd
Pod ręką macie obóz ekologów którzy chętnie przyjmą gnój
Dodano: 20.07.2018 11:15    Przez: ~Ekoterroryści
Oni sami wytwarzają gnój.
Dodano: 20.07.2018 11:58    Przez: ~Toi, toi
Jaki piękny zapach gnoju, nic tylko wdychać całą piersią, samo zdrowie.
Dodano: 20.07.2018 11:57    Przez: ~Azot
Wiózł w kabinie ciągnika obornik ?
Dodano: 20.07.2018 12:00    Przez: ~No nie ?
To są te nowoczesne ciągniki co róż to schowek i 4 tony gnoju się zmieściło
Dodano: 20.07.2018 13:56    Przez: ~Ggf
Co na to pseudo-ekolodzy ?
Dodano: 20.07.2018 12:02    Przez: ~Greenpeace
Myślę, że redaktor tego artykułu dostanie nagrodę PULITZERA. Gratulacje, dalszych sukcesów życzę
Dodano: 20.07.2018 12:05    Przez: ~Andrzej Moczymorda
Każdy wyjeżdżający rolnik z pola powinien zadbać o to żeby nie wywozić z resztek ziemi, obornika itp. przyklejone do kół śmiecą na drogach i stwarzają zagrożenie dla ruchu.
Dodano: 20.07.2018 14:08    Przez: ~Piotr
u nas w Kramsku tez gubią gnój na drogę powiatową i ... nic!
Dodano: 20.07.2018 14:37    Przez: ~konik
Prawdziwy obraz informacji z LM, jedno wielkie gówno.... i tak tego nie opublikujecie bo cenzura hehehhe
Dodano: 20.07.2018 16:09    Przez: ~rolnik gnojarz
Cenzor nie zauważył ? Napisz coś na lewicę, to od razu ci usuną.
Dodano: 20.07.2018 16:31    Przez: ~Prawy
napiszesz na lewicę - usuną.. napiszesz na prawicę ,też usuną.. ja już w końcu nie wiem,na kogo pisać..