Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18661) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana

Dodano: 20.07.2018 10:28
Źródło: LM.pl

Słupeccy strażacy zabezpieczali drogę wojewódzką, na której rozsypał się obornik.

W miejscowości Orchowo kierujący ciągnikiem siodłowym nie zabezpieczył odpowiednio klapy przyczepy. Przewożący przez niego obornik rozsypał się na drogę, na długości około 4 km.

- Strażacy musieli na czas prowadzonych działań zamknąć drogę w celu doprowadzenia jej do normalnego użytku – informuje Marcin Nachowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

Udział w akcji brali również druhowie ochotnicy z Orchowa, Słowikowa oraz Bielska.

fot. KP PSP Słupca

  • Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana
  • Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana
  • Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga była zablokowana

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Obornik wysypał się z ciągnika... TEN KTO TO NAPISAL NIECH ZAMILKNIE NA WIEKI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ...
Dodano: 20.07.2018 11:12    Przez: ~A
Gazy wydzielone z obornika zagrażają powiększeniu się dziury ozonowej nad Orchowem ekolodzy z ościsłowa już tam jadą aby zaprotestować i zakazać hodowli trzody oraz bydła w tym powiecie
Dodano: 20.07.2018 12:13    Przez: ~😀
Myślę, że redaktor tego artykułu dostanie nagrodę PULITZERA. Gratulacje, dalszych sukcesów życzę
Dodano: 20.07.2018 12:05    Przez: ~Andrzej Moczymorda
Pod ręką macie obóz ekologów którzy chętnie przyjmą gnój
Dodano: 20.07.2018 11:15    Przez: ~Ekoterroryści
Wiózł w kabinie ciągnika obornik ?
Dodano: 20.07.2018 12:00    Przez: ~No nie ?

KOMENTARZE

Śmierdzące sprawa.....
Dodano: 20.07.2018 10:59    Przez: ~***
Gazy wydzielone z obornika zagrażają powiększeniu się dziury ozonowej nad Orchowem ekolodzy z ościsłowa już tam jadą aby zaprotestować i zakazać hodowli trzody oraz bydła w tym powiecie
Dodano: 20.07.2018 12:13    Przez: ~😀
Proponuję dołączyć taczki i wywieżć ekologów......Natura sama podsuwa rozwiązanie
Dodano: 20.07.2018 13:16    Przez: ~aga
Heh w Orchowie są balety więc można by się w tym wytarzać i od razu na imprezę :)
Dodano: 21.07.2018 11:18    Przez: ~imprezowicz :)
Obornik wysypał się z ciągnika... TEN KTO TO NAPISAL NIECH ZAMILKNIE NA WIEKI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ...
Dodano: 20.07.2018 11:12    Przez: ~A
Dlaczego skoro płacą?
Dodano: 20.07.2018 11:46    Przez: ~Lm
czy ten obornik z bagaznika ma cos wpolnego z UBywatelamiRP , POmyjami i nowosmieszna ?
Dodano: 20.07.2018 13:30    Przez: ~asd
Pod ręką macie obóz ekologów którzy chętnie przyjmą gnój
Dodano: 20.07.2018 11:15    Przez: ~Ekoterroryści
Oni sami wytwarzają gnój.
Dodano: 20.07.2018 11:58    Przez: ~Toi, toi
Jaki piękny zapach gnoju, nic tylko wdychać całą piersią, samo zdrowie.
Dodano: 20.07.2018 11:57    Przez: ~Azot
Wiózł w kabinie ciągnika obornik ?
Dodano: 20.07.2018 12:00    Przez: ~No nie ?
To są te nowoczesne ciągniki co róż to schowek i 4 tony gnoju się zmieściło
Dodano: 20.07.2018 13:56    Przez: ~Ggf
Co na to pseudo-ekolodzy ?
Dodano: 20.07.2018 12:02    Przez: ~Greenpeace
Myślę, że redaktor tego artykułu dostanie nagrodę PULITZERA. Gratulacje, dalszych sukcesów życzę
Dodano: 20.07.2018 12:05    Przez: ~Andrzej Moczymorda
Każdy wyjeżdżający rolnik z pola powinien zadbać o to żeby nie wywozić z resztek ziemi, obornika itp. przyklejone do kół śmiecą na drogach i stwarzają zagrożenie dla ruchu.
Dodano: 20.07.2018 14:08    Przez: ~Piotr
u nas w Kramsku tez gubią gnój na drogę powiatową i ... nic!
Dodano: 20.07.2018 14:37    Przez: ~konik
Prawdziwy obraz informacji z LM, jedno wielkie gówno.... i tak tego nie opublikujecie bo cenzura hehehhe
Dodano: 20.07.2018 16:09    Przez: ~rolnik gnojarz
Cenzor nie zauważył ? Napisz coś na lewicę, to od razu ci usuną.
Dodano: 20.07.2018 16:31    Przez: ~Prawy
napiszesz na lewicę - usuną.. napiszesz na prawicę ,też usuną.. ja już w końcu nie wiem,na kogo pisać..