Dzisiaj jest środa 23 stycznia 2019, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21409) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-5 / -7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nerwy do samego końca. KKF Automobile Torino wicel ... (8)KOD o nazwaniu jednej z ulic w Koninie imieniem P. ... (127)

Jak szybko, wygodnie i bezpiecznie kupić walutę? To proste!

Materiał promocyjny

Dodano: 20.07.2018 13:38
  • Jak szybko, wygodnie i bezpiecznie kupić walutę? To proste!

Każda osoba, która wykonuje transakcję walutową, zastanawia się – jak i skąd zdobyć najtańsza walutę. Do tego liczy się wygoda i bezpieczeństwa, które w dzisiejszych czasach stawiamy na równi z korzystnym kursem. Gdy wymieniamy pieniądze w tradycyjnym kantorze, zakupu dokonujemy szybko. Ale czy bezpiecznie i po najlepszym możliwym kursie?

Podstawowym źródłem walut dla wielu Polaków od zawsze były banki i kantory stacjonarne. Jako główny argument podawaliśmy bliskość takich placówek i szybkość wymiany. Wystarczyło podejść do okienka, podać złotówki i w kilka chwil otrzymywaliśmy wybraną walutę. Nikt jednak nie zastanawiał się, czy taki monopol na wymianę walut wpływa dobrze na stan zawartości naszych portfeli. A to wszak jest podstawą przy wymianie pieniędzy.

Kursy walut oferowane przez banki proponowane są z wysokim spreadem, czyli różnicą między kursem sprzedaży a kursem kupna waluty. Ta różnica może sięgać nawet kilkudziesięciu groszy! Dodatkowo kursy walut w bankach są zmieniane często tylko raz dziennie, co negatywnie wpływa na nasz zysk.

A przecież od kilku dobrych lat na rynku istnieje idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają waluty. Dodatkowo jest to bezpieczne, szybkie i bardzo wygodne. Przede wszystkim jednak ten sposób pozwala zdobyć pieniądze potrzebne na zagraniczne wyjazdy po najkorzystniejszych możliwych kursach.

Tym rozwiązaniem są kantory internetowe, które zaczęły zdobywać rynek niecałą dekadę temu. Jednym z pierwszych takich serwisów był Internetowykantor.pl, który rozpoczął działalność już w 2010 roku, a po wejściu w życie ustawy antyspreadowej rok później w szybkim tempie zdobył setki tysięcy klientów. Dziś w Internecie pieniądze wymieniają miliony – duża ich część właśnie w Internetowykantor.pl, który może poszczycić się aż 700 tysiącami pozytywnych opinii w serwisie Opineo.

Dlaczego e-kantory są tak popularne? Przede wszystkim przemawia za nimi wygoda, bezpieczeństwo, szybkość i wysokość kursu. Aby wymienić pieniądze w Internetowykantor.pl, wystarczy założyć profil użytkownika i zasilić go wpłatą ze swojego konta. Jeśli Internetowykantor.pl posiada konto w tym samym banku, co my, pieniądze pojawią się na naszym profilu w zaledwie kilka minut! Od tej chwili możemy rozpocząć wymianę walut, wybierając aktualnie najlepszy kurs, lub ustalając kurs, który nas interesuje.

Dodatkowym atutem, przemawiającym za kantorami internetowymi, jest kwestia bezpieczeństwa. Wymieniając walutę online, nie musimy fatygować się do placówki banku czy stacjonarnego kantoru. Wszystko wykonujemy w Internecie. Dodatkowo możemy liczyć na gwarancje, jakie daje bankowość elektroniczna. W przypadku Internetowykantor.pl, użytkownicy serwisu mogą liczyć na takie same zabezpieczenie, jak klienci banków – połączenia szyfrowane za pomocą protokołu SSL, a także potwierdzanie transakcji kodem SMS.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:waluty,   kantor,   finanse,   budżet domowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.