Dzisiaj jest poniedziałek 20 sierpnia 2018, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22146) SPORT FORUM FIRMY (5209) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Przepełniony bus. Kilka osób jechało w b ... (20)Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na a ... (9)

Już niedługo głosowanie na projekty KBO. Kto może oddać głos?

Dodano: 22.07.2018 11:08

Przed nami piąta edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Konina, zgodnie z definicją zawartą w regulaminie KBO, będą mogli oddać głosy w głosowaniu internetowym, jak i w lokalu wyborczym.

Głosowanie internetowe potrwa od 1 do 9 września 2018 roku do godziny 18.00, kiedy zamknięte zostaną lokale wyborcze. W głosowaniu przez Internet mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Konina (nie ma obowiązku meldunkowego). Definicja mieszkańca Konina zawarta jest w regulaminie KBO ilekroć jest mowa o:„Mieszkańcach – rozumie się przez to osoby zamieszkujące, przebywające w Koninie w związku z wykonywaniem pracy lub edukacją”.

Osoby niezameldowane w Koninie, mające ukończone 16 lat, które chcą zagłosować na wybrane projekty w ramach KBO mogą zgłosić chęć zagłosowania poprzez wypełnienie właściwego formularza, który będzie aktywny od 01.08.2018 roku.

Terminem ostatecznym jest 22 sierpnia 2018 roku. Osoby odpowiedzialne za prawidłowy przebieg głosowania internetowego muszą mieć czas na wprowadzenie informacji do bazy danych. Wszystkie informacje na stronie KBO.

  • Już niedługo głosowanie na projekty KBO. Kto może oddać głos?

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KBO,   głosowanie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A co z ludzmi którzy głosowali na basen przy SP 3 a teraz nie mogą z niego korzystać?
Dodano: 22.07.2018 11:31    Przez: ~po co głosować?
Szkoda głosów Mieszkańców na ten Budżet Obywatelski w którym znajdują się datowania dla szkoły, remonty chodników itd... to są zadania urzędników i radnych miasta które samo miasto powinno realizować a nie dawać mieszkańcom wybór co zamiast czego będzie w mieście zrobione, to nie ma nic wspólnego z pierwotnymi ideami KBO bo urząd i tak zrobi jak zechce. Jeśli w Koninie tak ma wyglądać Budżet Obywatelski to niech cały budżet miasta zostanie podzielony pod wybory mieszkańców a radnych i urzędników należy zwolnić bo po co nam oni skoro nic dla mieszkańców nie robią tylko kasę biorą?
Dodano: 22.07.2018 11:29    Przez: ~taka prawda
Ciekawe co w tym roku wybierze pan prezydent?
Dodano: 22.07.2018 11:28    Przez: ~#józefzegnaj
Już niedługo do KBO będą obywatele, radni i urzędnicy zgłaszać budowę swoich prywatnych garaży bo to też obywatele
Dodano: 22.07.2018 11:33    Przez: ~śmiech z tego budżetu
Należy, po wyborach, zlikwidować to KBO. Kilku kolesi bawi się za nasze pieniądze oczekując oklasków. Ulica Dworcowa pokrzywiona, krawężniki połamane, studnie zapadnięte ale w środku tulipany za 120 tysięcy rocznie, kwitnące przez dwa tygodnie.
Dodano: 22.07.2018 16:10    Przez: ~już dość tego

KOMENTARZE

Ciekawe co w tym roku wybierze pan prezydent?
Dodano: 22.07.2018 11:28    Przez: ~#józefzegnaj
Już niedługo do KBO będą obywatele, radni i urzędnicy zgłaszać budowę swoich prywatnych garaży bo to też obywatele
Dodano: 22.07.2018 11:33    Przez: ~śmiech z tego budżetu
wstydu nie maja....
Dodano: 23.07.2018 18:18    Przez: ~polo
Szkoda głosów Mieszkańców na ten Budżet Obywatelski w którym znajdują się datowania dla szkoły, remonty chodników itd... to są zadania urzędników i radnych miasta które samo miasto powinno realizować a nie dawać mieszkańcom wybór co zamiast czego będzie w mieście zrobione, to nie ma nic wspólnego z pierwotnymi ideami KBO bo urząd i tak zrobi jak zechce. Jeśli w Koninie tak ma wyglądać Budżet Obywatelski to niech cały budżet miasta zostanie podzielony pod wybory mieszkańców a radnych i urzędników należy zwolnić bo po co nam oni skoro nic dla mieszkańców nie robią tylko kasę biorą?
Dodano: 22.07.2018 11:29    Przez: ~taka prawda
A co z ludzmi którzy głosowali na basen przy SP 3 a teraz nie mogą z niego korzystać?
Dodano: 22.07.2018 11:31    Przez: ~po co głosować?
Kasta kolesi juz dzieli zyski, koperty gotowe ?
Dodano: 22.07.2018 12:55    Przez: ~El do ra do
Należy, po wyborach, zlikwidować to KBO. Kilku kolesi bawi się za nasze pieniądze oczekując oklasków. Ulica Dworcowa pokrzywiona, krawężniki połamane, studnie zapadnięte ale w środku tulipany za 120 tysięcy rocznie, kwitnące przez dwa tygodnie.
Dodano: 22.07.2018 16:10    Przez: ~już dość tego
To akurat jest jeden z najfajniejszych projektów.
Dodano: 22.07.2018 19:45    Przez: ~Monika
Basen miejski za szpitalem przywrócić do zycia!
Dodano: 22.07.2018 18:07    Przez: ~Tre
swiatla zrobcie przy szkole w Goslawicach, co czekacie az bedzie smiertelny wypadek, przy tym pozalowania godnym rondzie to ani przeprowadzacza jak w Koninie ani sygnalizacji , a ruch jest duzy po owarciu tego nowego mostu , ktorego trzyma tylko modlitwa i pokropienie przewielebnego przed zawaleniem, wiemy ze panowie prezydenci- decydenci mieszkaja w innej czesci miasta , wiec jak to mowia, kogo nie boli temu powoli, tylko czy jak zginie jakies dziecko , to czy Jozef dostanie sie do Krolestwa Niebieskiego o ktore tak usilnie czyni zabiegi przy pomocy asystentow w dlugich czarnych kieckach. Otoz mysle ze sw.Piotr moze mu zamknac furtke przed nosem, bo grzech zaniechania moze lec na drodze dostapienia do obcowania z szeroka paleta swietych, i na nic sie zda ziemska protekcja watykanskich wydrwigroszy..
Dodano: 22.07.2018 18:41    Przez: ~pro publico bono
Czy ktoś jeszcze wierzy w to całe KBO ? Jeden wielki przekręt gdzie są teznie z ubiegłorocznego projektu ? Co z realizacja pozostałych projektów ? Niezle ktoś się obłowił,to się do telewizji nadaje!
Dodano: 23.07.2018 08:54    Przez: ~124
wielkie rozczarowanie z tym KBO. Gdzie jest realizacja projektu tężnie na V oś.? Kto mi odpowie ? Zlikwidowany plac zabaw na dla dzieci, zero ławek dla mieszkańców. KBO to wielkie oszustwo.
Dodano: 23.07.2018 11:03    Przez: ~renia78