Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19583) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

Na konińskim bulwarze koncert "Szantowo" już w najbliższą sobotę

Dodano: 26.07.2018 12:01

W najbliższą sobotę, 28 lipca, na konińskim bulwarze koncert "Szantowo". Początek o godz. 18.00.

Impreza odbędzie się w ramach akcji „Lato na Bulwarze”, jej organizatorami są Miasto Konin i Koniński Dom Kultury. Kilkugodzinny koncert to gratka dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i tego typu muzyki. Wystąpią trzy, dobrze znane zespoły z Wielkopolski.

Gumowe Szekle - zespół powstał pod koniec lat 80 ubiegłego stulecia. Wywodzi się ze słupeckiego środowiska harcerskiego. Wykonuje szanty oraz piosenki żeglarskie i morskie. „Zagrali i Poszli” – gnieźnieńska grupa, która pierwsze kroki na scenie stawiała w 1991 roku. W repertuarze są własne kompozycje stanowiące krzyżówkę piosenki folkowej, żeglarskiej, bluegrassu, rocka i ballady. Zespół znany jest przede wszystkim w kręgach piosenki żeglarskiej, turystycznej i poezji śpiewanej. Folk Street to grupa, w której spotkali się ludzie o różnych upodobaniach muzycznych. Zespół porusza się pomiędzy standardami w oprawie folkowej, wyławia nutki z szeroko określanej kultury celtyckiej, sięga też po mocniejsze rockowe klimaty.

28.07.2018 koncert Szantowo, godz. 18.00, Bulwar Nadwarciański w Koninie

  •  Na konińskim bulwarze koncert "Szantowo" już w najbliższą sobotę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szantowo,   bulwar,   Konin,   lato na bulwarze

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gdzie można łódź zacumować? Jaki stan wody na Warcie?
Dodano: 26.07.2018 12:42    Przez: ~Pzdr.
stan wody: 276 cm,co do cumowania ,to legenda głosi ,że pewien latający Holender zacumował na bulwarze i tak został przez kilkanaście miesięcy .
Dodano: 26.07.2018 13:05    Przez: ~legenda
Za te pieniądze lepiej usunąć suche topole przy ul Kleczewskiej na Zatorzu póki nie wydarzyła się tragedia
Dodano: 26.07.2018 13:16    Przez: ~Zatprzanin
Zatprzanin, weż siekierę i karczuj.
Dodano: 26.07.2018 15:37    Przez: ~Drwal
A moja żona po 20 latach zakochała się w facecie z instagrama nie widziała go fizycznie ale tak jej namieszal w głowie ze kompletnie ja odzucilo ode mnie chociaż jeszcze 4 miesiące temu była sielanka facet okazał się oszustem któremu chodziło o wyłudzenie kasy sam przeprowadziłem śledztwo i uświadomiłem to jej teraz jest zraniona oszukana ale ja jestem nadal be wyciąga mi z życia same negatywy choć pozytywów było wiecej mamy dwie dorastające córki nigdy jej nie skrzywdzilem ani nie zdradziłem zachowuje się jak bym był obcy jak by mnie się przydział rozmawiamy tylko urzędowo nawet na urlop nie chce jechać powiedziałem że zaczekam ile będzie trzeba ale obawiam się że czas nie działa na moją korzyść choć ona podkreśla że potrzebuje czasu jeśli ktoś był w podobnej sytuacji to może coś doradzi jak to poskłada
Dodano: 26.07.2018 15:20    Przez: ~zraniony
Och gdybyś ty miał żonę. Marzenia dobra rzecz, ale ty nie jesteś marzycielem, ty jesteś fantastą, który buja w obłokach, co następnym razem wymyślisz w swojej bujnej fantazji ?
Dodano: 26.07.2018 15:50    Przez: ~Stanisław Lem
badz chlopem z jajami, zasadz jej kopa , walnij ze dwie , trzy sety i wypusc sie na panienki, biadolenie pogarsza twoja sprawe , kobiety gardza mieczakami,,,
Dodano: 26.07.2018 17:59    Przez: ~Stachu z Kragoli
To Ty tu radzisz a nieba puszczalska szlaufa. Najgorsze co może być to to że sie obwiniasz. Takie życie. Jej wybór. Tego kqiatu pol swiatu
Dodano: 26.07.2018 22:29    Przez: ~Jozef z sld
Zraniony, zmien żonę
Dodano: 27.07.2018 12:04    Przez: ~aga
I bardzo dobrze, niech się ludzie bawią, oby pogoda dopisała, bo synoptycy od pogody zapowiadają burze nawet z gradem i porywistym wiatrem. Konin tańczy, Konin śpiewa, byle jak najdalej od polityki.
Dodano: 26.07.2018 15:44    Przez: ~K-n
Konin tanczy , konin spiewa , a komuchow krew zalewa ,,,to w zwiazku z przyszlymi wyborami
Dodano: 26.07.2018 18:01    Przez: ~Kasandra
"Pan" Alfred Michalczyk też bardzo wyborami się stresuje...pewnie domyśla się kto wygra i nawet jego kolega Pn nic tu nie pomoże.
Dodano: 26.07.2018 21:28    Przez: ~zx
Kunin tanczy,kunin spiewa,a tu nic nie ma,najwieksze bezrobocie,DNO,wszystko sie wali stadion ruina,przeprawa,basen odkryty zaorali,rośnie cebula tak znana w tym miescie,nie ma druzyny co by reguralnie zasiadlo 1 tys chociaż ! Tylko ten Lichen k Kunina !
Dodano: 26.07.2018 22:52    Przez: ~Kuniniok
Ostatnio przeżyłam dziwną sytuację. Chciałam policzyć 83,5% z 8754. Widziałam, że obok syna leży kalkulator i powiedziałam co ma wpisać, ale zanim wziął kalkulator to rzucił tylko spod nosa 7309,59. Myślałam, że sobie żartuje, więc postanowiłam sama policzyć i okazało się, że faktycznie ma rację. Zapytałam go jeszcze o kilka trudniejszych działań i okazuje się, że syn liczy błyskawicznie i bezbłędnie. Mam pytanie czy to jest normalne?
Dodano: 26.07.2018 18:49    Przez: ~ewa lat45
Nje ja tak nie umiem