Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19417) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (5)

Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach

Dodano: 29.07.2018 07:02
Źródło: LM.pl

Ograniczony wjazd do ośrodka miejskiego w Gosławicach. Wszystko przez zbyt dużą liczbę samochodów. Do końca wakacji w okolicy miejskiego kąpieliska spotkać będzie można strażników miejskich.

Upalne dni najlepiej spędzić nad jeziorem. Nic więc dziwnego, że „Przystań Gosławice” przeżywa prawdziwe oblężenie. W ubiegłym tygodniu zajęty był nie tylko cały parking w okolicy ośrodka, ale parkujące przy drodze samochody niemal zablokowały dojazd do niego. Dlatego od dzisiaj porządku pilnują strażnicy miejscy. Wjechać do ośrodka można tylko, kiedy z plaży ktoś wyjedzie. Jeśli wszystkie miejsca za i przed bramą prowadzącą do miejskiego kąpieliska będą zajęte, samochód trzeba zostawić i przejść blisko kilometrowy odcinek pieszo. Ewentualnie czekać, aż ktoś wyjedzie z ośrodka i tym samym zwolni się miejsce parkingowe.

Strażnicy będą dzisiaj od godz. 10:00 do 18:00, ale też w każdy kolejny weekend aż do końca sierpnia.

  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach
  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach
  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach
  • Regulują ruch samochodów przed ośrodkiem w Gosławicach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Był Ośrodek w Pątnowie i Cukrowni, czy miasto coś ztobiło żeby przejąć te miejsca ? Lepiej niech prywaciarze trzymają Łapę. Całe Jęzioro Pątnowskie jest niedostępne. Jak nie masz łódki to możesz zapomnieć ze dotkniesz wody. Porażka, zresztą jak cały Konin
Dodano: 29.07.2018 08:32    Przez: ~Koninian
kąpanie się w tym ścieku może powodować problemy skórne
Dodano: 29.07.2018 08:08    Przez: ~elektrowniany
Ten ośrodek to jeszcze trochę i grzybem zarośniie. Ceny jak nad morzem a w środku domku SZOK! powyrywane gniazdka, okno ledwo wisi, rolety pozrywane, w środku kominka zamiast drewna pająki i butelki, a o czajniku nie wspomnę... No i ogólnie zapach stechlizny.... 😛 no mega warunki... I stwierdzenie Pana który przekazywał klucze na nasze uwagi... Stwierdza że to są dobre warunki... Bo bywają gorsze.... MASAKRA 😶😶😶
Dodano: 29.07.2018 09:04    Przez: ~Gabi
Ci strażnicy lepiej by się wzięli za wyciąganie wodorostów z kąpieliska, jak można do takiej sytuacji dopuścić, że wyznacza się kąpielisko w wodorostach nie likwidując ich? Pewnie gospodarze za mało zarabiają -:)
Dodano: 29.07.2018 09:57    Przez: ~Kąpiący
To chyba normalne że latem wszyscy nad jeziora jadą się obchodzić wypocząć. Zawsze będzie tłok w takich miejscach. Może miasto by pomyślało o parkingach, byle jakich ale by były. W końcu ten problem nie jest od miesiąca roku tylko lat kilku
Dodano: 29.07.2018 08:34    Przez: ~Antek

KOMENTARZE

Może na taki pomysł wpadnie slesin i policja też będzie ruchem kierować bo jest masakra przejechać przez slesin
Dodano: 29.07.2018 07:15    Przez: ~Turysta
To chyba normalne że latem wszyscy nad jeziora jadą się obchodzić wypocząć. Zawsze będzie tłok w takich miejscach. Może miasto by pomyślało o parkingach, byle jakich ale by były. W końcu ten problem nie jest od miesiąca roku tylko lat kilku
Dodano: 29.07.2018 08:34    Przez: ~Antek
kąpanie się w tym ścieku może powodować problemy skórne
Dodano: 29.07.2018 08:08    Przez: ~elektrowniany
Ci co się w tym kąpią mają problemy z glowa
Dodano: 29.07.2018 11:34    Przez: ~Nie
bo w tej wodzie kąpał się zanieczyszczony konin
Dodano: 29.07.2018 12:11    Przez: ~hfgj
Widziałam jak tylko jedyny Pn tam się kąpał, a więc całego miasta nie mieszaj.
Dodano: 29.07.2018 16:25    Przez: ~Ela
Byłem w piątek w goslawicach. Wczoraj zauważyłem jakieś czerwone ślady na nogach i swędzi mnie....
Dodano: 29.07.2018 22:45    Przez: ~.
dobry nawyk - prysznic po :)
Dodano: 30.07.2018 01:43    Przez: ~kom2
Brawo to mi się podoba brawo tak powinno byc praeidlowo brawo
Dodano: 29.07.2018 08:15    Przez: ~Pn
A w czym się kąpał Pn, w starych gaciach, w tych pewnie co na Kopalni robił. Ten to jest "giguś".
Dodano: 29.07.2018 16:28    Przez: ~Ela
Szydera wiedzą od tylu lat że jest za mało parkingów i nie budują a można za ośrodkiem tylko trzeba odsuszyć teren wtyd
Dodano: 29.07.2018 08:26    Przez: ~xmen
Odsuszać bagna, aby raz w roku ktoś auto zaparkować?? Można zaparkować w Gosławicach i kilometr czy półtora przejść
Dodano: 29.07.2018 08:53    Przez: ~Wygodnyś
Był Ośrodek w Pątnowie i Cukrowni, czy miasto coś ztobiło żeby przejąć te miejsca ? Lepiej niech prywaciarze trzymają Łapę. Całe Jęzioro Pątnowskie jest niedostępne. Jak nie masz łódki to możesz zapomnieć ze dotkniesz wody. Porażka, zresztą jak cały Konin
Dodano: 29.07.2018 08:32    Przez: ~Koninian
Ten ośrodek to jeszcze trochę i grzybem zarośniie. Ceny jak nad morzem a w środku domku SZOK! powyrywane gniazdka, okno ledwo wisi, rolety pozrywane, w środku kominka zamiast drewna pająki i butelki, a o czajniku nie wspomnę... No i ogólnie zapach stechlizny.... 😛 no mega warunki... I stwierdzenie Pana który przekazywał klucze na nasze uwagi... Stwierdza że to są dobre warunki... Bo bywają gorsze.... MASAKRA 😶😶😶
Dodano: 29.07.2018 09:04    Przez: ~Gabi
Grubo przesadzasz!!!
Dodano: 29.07.2018 12:57    Przez: ~Kaja
Jeżdżę tam ale aż takiego oblężenia nie było... Oblężenie to jest w Slesinie... Zmuszanie ludzi do płacenia za parkingi teraz to już w ogole nikt tam nie będzie chciał jeździć...chociaż by coś tam odnowili... A z drugiej strony dobrze dla pracowników bo będą mieli spokój w pracy.. Mniej ludzi najlepiej
Dodano: 29.07.2018 09:29    Przez: ~Xyz
6 zloty by postawic auto i caly dzien korzystac z 2 najfajniejszych plaz w rejonie to tanio jak barszcz.. do tego tania gastronomia i masz jedno z najfajniejszych i najtanszych miejsc jakie mozna chciec w letni dzien. gdyby ktos tak zarzadzal koninem jak zarzadza slesinem to bym kochal to miasto
Dodano: 29.07.2018 14:19    Przez: ~kom2
kom2 - jakos jego żona płacze, więc chyba nie jest taki cudowny ten ślesin, a ludzie gadają swoje też, o tych aferach
Dodano: 29.07.2018 22:11    Przez: ~Agata87
widzisz ja nie słucham ludzi - po prostu widzę jak zmienił się ślesin, mikorzyn, pątnów, gosławice i konin przez 30 lat.. uwielbiam nasz rejon za te jeziora i rok w rok korzystam.. gosławice - rezerwat i jeziorko bez zmian (wędka, kajak, plaża) super; pątnów - brzegi rozszabrowane, jezioro sadzawka; mikorzyn - sadzawka, brzegi rozszabrowane (prywatne pomosty, brak dostępu do obu jezior, nawet lodzie uciekaja w strone slesina dla szpanu), slesin - wzorowo wykorzystane srodki unijne i nadal dbają, 2 plaże qde jakie powinny być bliżej konina, gastronomia tańsza i lepsza niż żarcie w koninie, kilka zadbanych ośrodków z przystepnymi cenami, imprezy częściej i lepsze niż w koninie, chodniki, place zabaw, dostęp do jeziora wszędzie a i miasteczko schludniejsze z roku na rok. porównaj z koninem, co sie w tym miescie zmienilo na lepsze... grube przekrety od 30 lat i nic mądrego dla ludzi
Dodano: 30.07.2018 01:59    Przez: ~kom2
kom2 - chciałbyś, żeby prezydent Konina publicznie pokazywał się pijany, tak jak burmistrz Ślesina? Kto był w Koninie na koncercie Andrzeja Krzywego ten widział, jak ze sceny uciszano towarzystwo z Zaborowskim na czele. Potem sam Krzywy do nich skierował słowa na temat ich zachowania.
Dodano: 30.07.2018 12:10    Przez: ~aaa
Ci strażnicy lepiej by się wzięli za wyciąganie wodorostów z kąpieliska, jak można do takiej sytuacji dopuścić, że wyznacza się kąpielisko w wodorostach nie likwidując ich? Pewnie gospodarze za mało zarabiają -:)
Dodano: 29.07.2018 09:57    Przez: ~Kąpiący
co roku zagladam i zawsze ten sam wniosek: super mili ludzie tam pracuja ale stan osrodka to rozpacz.. wodorosty w wodzie, oblesne domki o ktorych juz legendy chodza, drabinki gdzie nie odpadly to zaraz to zrobia, a plaza..no psa bym tam nie wyprowadzil. wniosek jeden - miasto skąpi kasy lub gdzies ona odpływa.. przy okazji: jak latwo rozpoznac miejskich wichrzycieli - kazdy kto pompowal kase w okolice bulwarow/zagonek kolesiostwa/ ignorujac latami potrzeby miasta ktorego 99% znajduje sie po drugiej stronie rzeki powinien byc surowo rozliczony przez CBA
Dodano: 29.07.2018 14:34    Przez: ~kom2
Racja ! Do wyrywania glonów najbardziej się nadają :)
Dodano: 30.07.2018 10:46    Przez: ~Kapral glon
Jak się ma nasz okręt flagowy "Pociejewo"? Jakby trzeba było zrobić zrzutę, na kilka kilka gwoździ do remontu bieżącego łajby, to daję 3 grosze. Niech pływa po sadzawkach, bajorkach i rozsławia Konin.
Dodano: 29.07.2018 10:43    Przez: ~koluś
TO SIĘ TERAZ IM SKOŃCZY SIEDZENIE W AUCIE NA PARKINGU NA ZATORZU!!!!!
Dodano: 29.07.2018 12:52    Przez: ~NIC NIE ROBIENIE
1 z 2
12>>