Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19045) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 19oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)

Wypadek w Powidzu. Stracił panowanie na autem i dachował

Dodano: 3.08.2018 11:09
Źródło: LM.pl

Do groźnego wypadku doszło w Powidzu. Poszkodowany odmówił udzielenia pierwszej pomocy.

Kierujący samochodem osobowym marki Toyota z niewyjaśnionych przyczyn na ul. Strzałkowskiej stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i dachował. Mężczyzna opuścił pojazd o własnych siłach. Na miejscu pojawili się strażacy ze Słupcy oraz OSP Powidz. Jak informuje Dariusz Różański z Komendy Powiatowej PSP w Słupcy, osoba uczestnicząca w wypadku odmówiła udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a jego okoliczności wyjaśnia policja.

fot. KP PSP Słupca

  • Wypadek w Powidzu. Stracił panowanie na autem i dachował
  • Wypadek w Powidzu. Stracił panowanie na autem i dachował
  • Wypadek w Powidzu. Stracił panowanie na autem i dachował

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie wiem jak można jezdzic sanochodem z ku..asem w logo na masce
Dodano: 3.08.2018 11:58    Przez: ~AUDI TDI TO JE TO

KOMENTARZE

Kolejne BMW na dachu.
Dodano: 03.08.2018 11:20    Przez: ~Pn
Toyota Baranie
Dodano: 03.08.2018 12:51    Przez: ~xxx
BMW i wszystko jasne
Dodano: 03.08.2018 13:19    Przez: ~oj
Dlaczego kierowcy w BMW tracą rozum ?
Dodano: 03.08.2018 18:23    Przez: ~BMW-ypadek
Widać że się znacie xD hahaha to jest Toyota
Dodano: 05.08.2018 12:45    Przez: ~Xoxoxo
może w końcu ktoś tą droge wyremontuje to po prostu jest porażka ta droga
Dodano: 03.08.2018 11:36    Przez: ~wojak szwejk
Jakby myślał podczas jazdy to nawet gdyby tam był żużel to by dał radę przejechać
Dodano: 03.08.2018 12:05    Przez: ~Vr 9
Na zdjeciu widać rejestrację PN...
Dodano: 03.08.2018 11:55    Przez: ~***
Pn ma własną rejestrację ?
Dodano: 03.08.2018 18:24    Przez: ~No nie ?
Pn to pisowski troll...
Dodano: 03.08.2018 11:56    Przez: ~Henry
Henry nie karm trolla pisowskiego. Widzisz czym to się konczy
Dodano: 03.08.2018 13:03    Przez: ~Jan
Pn to zagorzały sympatyk totalnej opozycji, a czym ten typek jeżdzi ?
Dodano: 03.08.2018 18:26    Przez: ~Opel Kadet
Opel kadet no jak to czym jezdzi pn? No pewnie rowerem.
Dodano: 03.08.2018 18:42    Przez: ~Wer
Nie wiem jak można jezdzic sanochodem z ku..asem w logo na masce
Dodano: 03.08.2018 11:58    Przez: ~AUDI TDI TO JE TO
Ale urwał! Odmówił.?oj dziwne można domyślać się. ..
Dodano: 03.08.2018 12:01    Przez: ~Kaczko
Szybciej jeszcze szybciej i jeszcze szybciej. Wyprzedzać co się da nawet sarne biegnąca po polu. I za wszelką cenę nie dać się wyprzedzić
Dodano: 03.08.2018 12:04    Przez: ~Ale ja nie
Z płaskim dachem wygląda lepiej. Dość oblych kształtów!!
Dodano: 03.08.2018 13:38    Przez: ~Lux
JA JEDNAK WYBRAŁEM AUDI. PONIEWASZ PRESTISZ WIENKSZY. LUDZIE I SOMSIEDZI PATRZOM NA MNIE Z SZACUNKIĘ CZEGO NIE BYŁO JAK MIAŁEM GOLFA 3. TERAZ MAM A6 TDI ALE Z NAKLEJKAMI S6. jAK MOCNO GAZU NIE WCISNE I NIE ZADYMI TO NAWET POD FERIO IDZIE SIE NABRAĆ. ZAMUWIŁEM NA ALIEXPRES NAKŁADKI NA LÓSTERKA CHROMOWANE. tAKIE JAK W PRAWDZIWYM S6. zCHIN WIADOMO JADOM DŁUGO. ALE JAK ZAŁORZE TO DZIEWCZYNY NA DYSKOTECE W RZERKOWIE BENDOM MAJTKI PRZEZ GŁOWE ZDEJMOWAŁY. TAK MI POWIEDZIAŁ JEDEN KOLEGA CO WRÓCIŁ Z NIEMIEC ZE SZPARAG I KUPIŁ BMW E60. DZIEWCZYNY LUBIOM FACETÓW W DOBRYCH AUTACH.
Dodano: 03.08.2018 15:25    Przez: ~SEBASTIAN Z ŚLEŚINA
Sebastian z śleśina jesteś wielki
Dodano: 03.08.2018 15:45    Przez: ~mj
Nudny jesteś z tym tekstem, nie powtarzaj się dzieciaku.
Dodano: 03.08.2018 17:00    Przez: ~Xyz
Sebastian to działa ale niestety tylko na wsi
Dodano: 04.08.2018 15:58    Przez: ~a;skdjfa's;ka
Podoba mi się jak samochód leży do góry kołami, szczególnie BMW.
Dodano: 03.08.2018 18:22    Przez: ~Już taki jestem
Podoba mi sie jak ty lezysz w psychiatryku. Dobrze ci tam robia
Dodano: 03.08.2018 18:43    Przez: ~Tymek
BMW, a w środku 5-ciu małolatów.
Dodano: 03.08.2018 18:49    Przez: ~To jest to
To nie jest BMW XDDD