Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

LM.plSportSokół Kleczew przegrał ostatni sparing. 1:2 z III-ligowcem

Sokół Kleczew przegrał ostatni sparing. 1:2 z III-ligowcem

Tomasz Koziorowski strzelił jedyną bramkę dla Sokoła Kleczew w przegranym 1:2 meczu kontrolnym z Pelikanem Łowicz. Był to ostatni sparing kleczewian w letnim okresie przygotowawczym.

Zespół Łukasza Cichosa mierzył się z drużyną grającą w III lidze, ale w grupie pierwszej - Pelikanem Łowicz. W piętnastej minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, do siatki Dawida Kołodziejczaka trafił Damian Szczepański. Sokół wyrównał w 32. minucie - zagranie Norberta Grzelaka wykorzystał Tomasz Koziorowski. Ostatnie słowo należało jednak do Pelikana - w drugiej połowie Huberta Świtalskiego bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał Michał Adamczyk.

Był to ostatni mecz kontrolny Sokoła Kleczew w letnim okresie przygotowawczym. Już w przyszłą sobotę kleczewianie zainaugurują rozgrywki ligowe, mierząc się na wyjeździe z KP Starogard Gdański.

Pelikan Łowicz - Sokół Kleczew 2:1 (15' Damian Szczepański, 60' Michał Adamczyk - 32' Tomasz Koziorowski)

Sokół Kleczew: Dawid Kołodziejczak (46' Hubert Świtalski) - Michał Kozajda (60' Kuba Młynarski), Mikołaj Pingot, Mateusz Majewski (46' Sebastian Śmiałek), Michał Wolinowski, Tomasz Kowalczuk (60' Marcel Koziorowski), Arkadiusz Widelski, Tomasz Koziorowski (46' Wiktor Kacprzak), Jakub Groszkowski (46' Jakub Dębowski), Norbert Grzelak (60' Olczyk), Jakub Antosik (46' Jan Paczyński).