Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19473) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (1)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę

Dodano: 6.08.2018 10:02

Tragicznie zakończyła się podróż dla jednego z pasażerów audi po wypadku w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi.

Na drodze powiatowej nr 30230, w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi, doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech młodych osób. 28-letni pasażer zmarł, pomimo natychmiastowej pomocy.

Tuż przed godziną 3.00 w nocy, kierująca audi 22-letnia mieszkanka powiatu słupeckiego w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi wjechała najpierw na krawężnik, następnie w barierki ochronne, betonowy płot, drzewo, słup energetyczny by w ostateczności zatrzymać się na ścianie domu jednorodzinnego. W pojeździe oprócz niej znajdowało się dwóch mężczyzn, niestety jeden z nich z powodu obrażeń zmarł podczas przejazdu do szpitala.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi, OSP Dobrosołowo, OSP Tokarki. A policjanci wciąż apelują o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku. 

Fot. KMP,  JRG Nr 1 w Koninie

  • Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę
  • 1533544306-tbl2u_-kozarzew1.jpg
  • 1533544310-3lr398-kozarzew3.jpg
  • 1533544314-a8a1zc-kozarzew2.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta droga z Kazimierza biskupiego do kozarzewa jest traktowana przez takich idiotow jak autostrada. Na Golinskiej w Kazimierzu już się rozpędzaja. Mijając bazar maja juz setkę na blacie. Efekty widać na załączonych fotach.
Dodano: 6.08.2018 10:50    Przez: ~Szkoda
Luzy w zawieszeniu- bo wahacz nowy 500pln a potrzeba cztery takie. Opony łyse bo nowe 2500- po co kupowac jak i tak nie widac. I CZTERY ZERA NA MASCE. żeby somsiada bolało. Zamiast na początek kupić seicento 39KM trza kupić audi 150km. Bo na wsi sejczento to wstyd a audi prestiż. Jak dodamy do tego sieczke w pustym łbie mocny silnik i ZEROWE umiejętnosci plus jakiś zakręt mamy koktajl wybuchowy... Wielka tragedia dla ofiar. Wielkie wyrazy współczucia. Ale takich tragedii jest było i będzie dużo. Moja kobieta straciła tak kuzyna. Okolicznosci identyczne tylko auto inne... na 3 litery...
Dodano: 6.08.2018 10:55    Przez: ~masz co chciałas
debil? a może ludzie niedługo bedą jezdzic F1 na wsiach? 912 sieroto pamietaij predkosc zabija!!!
Dodano: 6.08.2018 10:46    Przez: ~b
Szkoda ona miała że 160 że skasowała barierki płot drzewo słup energetyczny i dopiero dom ja zatrzymał wiem bo niedaleko mieszkam tego miejsca tam często są wypadki i ci co jada 100 zatrzymuja się na bateriach ewentualnie płocie
Dodano: 6.08.2018 10:57    Przez: ~Bbbh
Teraz na wsiach stoją koło domów ałdi A4 a6. Pełno tego. Ściągane złomy z niemiec. Szpan pełna klasa
Dodano: 6.08.2018 10:53    Przez: ~A jak

KOMENTARZE

Niedługo ludzie się będą budować w pasie drogowym.
Dodano: 06.08.2018 10:36    Przez: ~912
debil? a może ludzie niedługo bedą jezdzic F1 na wsiach? 912 sieroto pamietaij predkosc zabija!!!
Dodano: 06.08.2018 10:46    Przez: ~b
ej gościu poczytaj ile teraz metrów trzeba zachować od pasa drogowego przy budowaniu domu. kiedyś to było że dom stał metr od drogi ale nie teraz
Dodano: 06.08.2018 10:56    Przez: ~oj
Prędkość nikogo jeszcze nie zabiła !!!! Hamowanie owszem zabija często
Dodano: 06.08.2018 11:10    Przez: ~A
Ten dom stoi tam od zawsze.
Dodano: 06.08.2018 11:23    Przez: ~przejezdny
@A idąc twoim tokiem rozumowania- wyskoczenie z 10 piętra jeszcze nikogo nie zabiło. Uderzenie w chodnik owszem zabija czesto...
Dodano: 06.08.2018 13:22    Przez: ~tępe mózgi
b, prędkość jeszcze nikogo nie zabiła, to natychmiastowe jej wytrącenie zbiera żniwo, głupota ludzka nie zna granic
Dodano: 07.08.2018 18:38    Przez: ~Do b
Pora budować fosy.
Dodano: 06.08.2018 10:39    Przez: ~Krzysztof
Chyba sadzić drzewa od nowa by tacy schodzili z tego świata nie zabijając przy tym innych
Dodano: 06.08.2018 10:51    Przez: ~Ale
nie uczą się na błędach innych
Dodano: 06.08.2018 10:47    Przez: ~er
Teraz na wsiach stoją koło domów ałdi A4 a6. Pełno tego. Ściągane złomy z niemiec. Szpan pełna klasa
Dodano: 06.08.2018 10:53    Przez: ~A jak
23 - 4 zera na,masce i piąte w aucie za kierownicą...
Dodano: 06.08.2018 11:52    Przez: ~Pm
W logo audi są koła, a zera to jesteście wy i wyglądacie tak 0 !!!
Dodano: 06.08.2018 13:41    Przez: ~Co za wiesniki na tym portal
@Co za wiesniki na tym portal - tak sadzilem,vze jakis ograniczono umyslowo nie zalapie tze. przenośni. I szybko sie taki znalazł...
Dodano: 06.08.2018 14:11    Przez: ~Pn
NAUCZ SIĘ PIERW PISAĆ AUDI. PÓŹNIEJ PISZ KOMENTARZ
Dodano: 08.08.2018 09:54    Przez: ~TRALALA
Luzy w zawieszeniu- bo wahacz nowy 500pln a potrzeba cztery takie. Opony łyse bo nowe 2500- po co kupowac jak i tak nie widac. I CZTERY ZERA NA MASCE. żeby somsiada bolało. Zamiast na początek kupić seicento 39KM trza kupić audi 150km. Bo na wsi sejczento to wstyd a audi prestiż. Jak dodamy do tego sieczke w pustym łbie mocny silnik i ZEROWE umiejętnosci plus jakiś zakręt mamy koktajl wybuchowy... Wielka tragedia dla ofiar. Wielkie wyrazy współczucia. Ale takich tragedii jest było i będzie dużo. Moja kobieta straciła tak kuzyna. Okolicznosci identyczne tylko auto inne... na 3 litery...
Dodano: 06.08.2018 10:55    Przez: ~masz co chciałas
Dokładnie, zgadzam się ze wszystkim co napisane powyżej. Szybkie auta i motocykle wymagają szacunku do innych a przede wszystkim do prędkości... Jeżeli nie ma szacunku czasem śmierć weryfikuje wszystko. Przykre jest w tym wszystkim to że giną młodzi ludzie...
Dodano: 06.08.2018 12:10    Przez: ~CBR1000F
Czy ty młotku znałeś stan techniczny tego auta? Właściciel auta który zginął ( a nie prowadził) mieszkał na codzien w Niemczech i tam auto było zarejestrowane. Jako , że pewnie twoja wiedza o świecie ogranicza się do wiedzy ile twój sołtys ma ciągników - to podpowiem Ci , że tam przeglądy są bardzo rygorystyczne i nikt nie żałuję pieniędzy na samochody i utrzymanie ich w dobrymi stanie technicznym.
Dodano: 06.08.2018 13:17    Przez: ~Kd
Chyba za dużo w internecie czadu spędzasz, i chyba jakieś uczulenie na Audi masz.Stan techniczny niby skąd znasz tego auta.A jak to napisałeś w seicento będą luzy to nic się nie stanie.Sory ale masz nabombane w tej głowie.Prędkość i brak umiejętności a przedewszystkim brak wyobraźni i tragedia gotowa.
Dodano: 07.08.2018 00:43    Przez: ~Przemo
Szybciej jeszcze szybciej i jeszcze szybciej. Wyprzedzać co się da nawet sarne biegnąca po polu. Nie dać się wyprzedzić za wszelką cenę
Dodano: 06.08.2018 10:58    Przez: ~A tyyyyy
Wiecie kto to?
Dodano: 06.08.2018 11:01    Przez: ~czytelniczka
Miejscowa. Blondynka
Dodano: 06.08.2018 23:08    Przez: ~I
Jakiś Klaudiusz... Klepsydra już wywieszona także wystarczy odejść z przed komputera.
Dodano: 08.08.2018 15:29    Przez: ~#noloadgameinreallife
Droga do kozarzewa jest ciemna, mało kto wie że są bardzo niskie rowy bo obu stronach.. już kilkadziesiąt wypadków było na owym zakręcie jak i na "Daninów-Warznia". Jestem za tym by ktoś w końcu na tych drogach postawił radary!!! Dodam, że na ulicy Golińskiej prędkość z jakimi jeżdżą jest podobna... obok są osiedla Golińska/Zawadzkiego, sklepy.. Niech władze Kazimierza coś z tym zrobią!!! A z Radnymi BEZRADNYMI nic nie idzie załatwić bo pieniądze to biorą ale żeby zająć się swoimi okregami to już nie. Nigdy o nic nie pytają, nigdy o niczym nie informują... banda!
Dodano: 06.08.2018 11:11    Przez: ~Mieszkanka Kazimierza
Policja tylko łapie i spisuje pijaczków pod sklepem albo na przystanku.. mogliby się zająć łapaniem kierowców przekraczających prędkość nie tylko przy kościele parafialnym i sklepie w kozarzewie (jak widać są odcinki drogi o większej ilości wypadków)
Dodano: 06.08.2018 11:41    Przez: ~Zróbcie coś z tym
Kolo kosciola jest 40 i czesto widze policje.
Dodano: 06.08.2018 11:54    Przez: ~Pn
NIECH KTOŚ MI POWIE ŻE JECHAŁA 50/60h
Dodano: 06.08.2018 11:18    Przez: ~RUDY1984
180 km/h
Dodano: 06.08.2018 11:39    Przez: ~Abc
Patrzac na zniszczenia i polozenie auta na bank nie jechala zgodnie z przrpisami....
Dodano: 06.08.2018 14:16    Przez: ~Pn
Codziennie przebywam drogę z Konina do Słupcy i z powrotem.Niestety duża liczba Slupczan ma bardzo ciężką nogę...Wyprzedzają na zakrętach na ciągłej,na 3,spychają.Jak widzę w lusterku psl to się boję.
Dodano: 06.08.2018 11:38    Przez: ~Przerażona
Ponadto każdy z nich chce wjechać do lidla do środka swoim bolidem. Na ulicy koło netto też jeżdzą jak by dopiero się na kurs zapisali.
Dodano: 06.08.2018 18:08    Przez: ~żenadaSkontrolowacIch
1 z 6
123456>>