Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21532) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudow ... (0)

Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę

Dodano: 6.08.2018 10:02

Tragicznie zakończyła się podróż dla jednego z pasażerów audi po wypadku w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi.

Na drodze powiatowej nr 30230, w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi, doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech młodych osób. 28-letni pasażer zmarł, pomimo natychmiastowej pomocy.

Tuż przed godziną 3.00 w nocy, kierująca audi 22-letnia mieszkanka powiatu słupeckiego w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi wjechała najpierw na krawężnik, następnie w barierki ochronne, betonowy płot, drzewo, słup energetyczny by w ostateczności zatrzymać się na ścianie domu jednorodzinnego. W pojeździe oprócz niej znajdowało się dwóch mężczyzn, niestety jeden z nich z powodu obrażeń zmarł podczas przejazdu do szpitala.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi, OSP Dobrosołowo, OSP Tokarki. A policjanci wciąż apelują o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku. 

Fot. KMP,  JRG Nr 1 w Koninie

  • Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę
  • 1533544306-tbl2u_-kozarzew1.jpg
  • 1533544310-3lr398-kozarzew3.jpg
  • 1533544314-a8a1zc-kozarzew2.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta droga z Kazimierza biskupiego do kozarzewa jest traktowana przez takich idiotow jak autostrada. Na Golinskiej w Kazimierzu już się rozpędzaja. Mijając bazar maja juz setkę na blacie. Efekty widać na załączonych fotach.
Dodano: 6.08.2018 10:50    Przez: ~Szkoda
Luzy w zawieszeniu- bo wahacz nowy 500pln a potrzeba cztery takie. Opony łyse bo nowe 2500- po co kupowac jak i tak nie widac. I CZTERY ZERA NA MASCE. żeby somsiada bolało. Zamiast na początek kupić seicento 39KM trza kupić audi 150km. Bo na wsi sejczento to wstyd a audi prestiż. Jak dodamy do tego sieczke w pustym łbie mocny silnik i ZEROWE umiejętnosci plus jakiś zakręt mamy koktajl wybuchowy... Wielka tragedia dla ofiar. Wielkie wyrazy współczucia. Ale takich tragedii jest było i będzie dużo. Moja kobieta straciła tak kuzyna. Okolicznosci identyczne tylko auto inne... na 3 litery...
Dodano: 6.08.2018 10:55    Przez: ~masz co chciałas
debil? a może ludzie niedługo bedą jezdzic F1 na wsiach? 912 sieroto pamietaij predkosc zabija!!!
Dodano: 6.08.2018 10:46    Przez: ~b
Szkoda ona miała że 160 że skasowała barierki płot drzewo słup energetyczny i dopiero dom ja zatrzymał wiem bo niedaleko mieszkam tego miejsca tam często są wypadki i ci co jada 100 zatrzymuja się na bateriach ewentualnie płocie
Dodano: 6.08.2018 10:57    Przez: ~Bbbh
Teraz na wsiach stoją koło domów ałdi A4 a6. Pełno tego. Ściągane złomy z niemiec. Szpan pełna klasa
Dodano: 6.08.2018 10:53    Przez: ~A jak

KOMENTARZE

Dziewczyna powinna iść siedzieć!!! Jak można mieć taki brak mózgu by taka prędkością wchodzić w łuk???!!! Nie umiesz jeździć nie jeździj! Tak się kończą sytuacje gdzie dziecko ledwo co 18 lat skończy i już rodzice pchają na siłę na prawko bo niech jeździ bo dowód ma a w głowie pustka !!! Mam nadzieje że będa ja męczyć wyrzuty sumienia do końca zycia! Bo przez jej głupotę zginął człowiek a przede wszystkim ojciec ! I nie ma żadnego usprawiedliwienia na taki czyn! Żadnego!!! Co gdyby to było za dnia gdyby na ogrodzie bawiły się dzieci??? Pomyślała że prowadząc jest odpowiedzialna za czyjeś życie???!!!! Ale nie, bo ona wsiadla za kółko to szpan bajera i egoizm bo taka osoba to zwykła egoistka. Bo ona jedzie to niech jej wszyscy z drogi zejdą i wyprostują zakręty. Takim jak ona zabiera się prawko dożywotnio i odsiedzieć swoje! Szkoda chłopaka zginął niewinny tej sytuacji człowiek bo pusta księżniczka 200 w zakręt wchodziła. Popisała się inteligencja nie ma co.
Dodano: 06.08.2018 16:56    Przez: ~Mat
Tam 100 nie wiem czy by wszedl... a ci pa pusta dwa razy szybciej chciala.....
Dodano: 06.08.2018 17:35    Przez: ~Pn
Czy wy musicie pluć jadem ? Tylko oni wiedza jak było naprawdę może był to nieszczęśliwy wypadek ?A może faktycznie dziewczyne podpuszczali? Facet przyjechał z Niemiec z córka, a ujeżdżal z małolata? Nikt kto ma rodzine, nie zachowuje się tak jak on... nie chciałabym być na miejscu jego żony (o ile ja miał)
Dodano: 06.08.2018 17:25    Przez: ~nie chcesz wiedzieć
No na pewno... Nieszczesliwy wypadek to jak ci na droge jelen wyjdzie, a nie jak jedziesz z taka predkoscia i niszczysz wszystko po drodze... O czym ty mowisz? Dziweczyna jest winna , powinna dostac dożywocie, zabojczyni. .
Dodano: 06.08.2018 21:24    Przez: ~Dozywocie
Yhm, świetnie, nie wiedziałam że zginął człowiek panie „dożywocie” oni też byli w tym aucie wiec powinini zwrócić uwagę dziewczynie !!!!! Nie wiadomo co nią kierowało, zreszta o czym tu pisać ? Ta dziewczyna będzie miała wyrzuty do końca życia, a wy jeszcze jedziecie na nią!!!! Zajmijcie się lepiej własnymi sprawami !!!! Facet miał córkę i jeszcze ujeżdżal z małolatami ? Heh dobre sobie ... za mało wrażeń miał ..
Dodano: 07.08.2018 17:30    Przez: ~Niechceszwiedziec
Ostatnio pisalem ze czekam na audi w gnojowce, no i sie doczekalem
Dodano: 06.08.2018 17:52    Przez: ~Henry
Są kiero co się uważają za nieśmiertelnych i dla nich dedykuje piosenke odlotowy kierowca zawodowy przynajmniej na pogrzebie benda płakać
Dodano: 06.08.2018 18:07    Przez: ~Kiero
Co od dluzszego czasu wyprawia sie na wsiach przechodzi ludzkie pojecie.Koniecznie i na sile gonia miasto.
Dodano: 06.08.2018 19:23    Przez: ~dlugoletni obserwator.
ez
Dodano: 06.08.2018 19:38    Przez: ~kit
To kto i gdzie jechał to jego sprawa. Więc kom typu "przyjechał z córką a ujeżdżał" są nie na miejscu. Ważna sprawa jest to,że zginął człowiek z winy dziewczyny, która nie miała za grosz rozumu. Będzie żyła z wyrzutami sumienia do końca i prawidłowo. Nie masz mózgu, nie siadaj za kółko
Dodano: 06.08.2018 20:30    Przez: ~Nnk
Przecenianie swoich mozliwosci i brawura na drodze to czesto gubi mlodych i glupich kierowców.A w Bmw tylni naped i koniec.Szkoda tylko czlowieka bo zycie ludzkie jest bardzo czasami krotkie...zwolnijmy i zyjmy!!!!
Dodano: 07.08.2018 04:23    Przez: ~Alex
auto selekcja debili nie idzie jezdzic powoli niech sie wytluka i po sprawie. eh te wiesniaki z audi i bmw no i passata :P wsioki poczuli sie ze jada limuzyna BORu hehe
Dodano: 07.08.2018 08:02    Przez: ~dobry dzionek :D
Mam 24 lata i nigdy do głowy mi nie przyszło jechać tak szybko kiedy jestem odpowiedzialna za inne osoby w samochodzie. Przeciąg w głowie i tyle.
Dodano: 07.08.2018 09:47    Przez: ~Ktos
4 z 6
<<123456>>