Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21532) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)Koło. Prawdopodobnie wiosną zakończy się przebudow ... (0)

Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę

Dodano: 6.08.2018 10:02

Tragicznie zakończyła się podróż dla jednego z pasażerów audi po wypadku w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi.

Na drodze powiatowej nr 30230, w Kozarzewie, gmina Kazimierz Biskupi, doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech młodych osób. 28-letni pasażer zmarł, pomimo natychmiastowej pomocy.

Tuż przed godziną 3.00 w nocy, kierująca audi 22-letnia mieszkanka powiatu słupeckiego w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi wjechała najpierw na krawężnik, następnie w barierki ochronne, betonowy płot, drzewo, słup energetyczny by w ostateczności zatrzymać się na ścianie domu jednorodzinnego. W pojeździe oprócz niej znajdowało się dwóch mężczyzn, niestety jeden z nich z powodu obrażeń zmarł podczas przejazdu do szpitala.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi, OSP Dobrosołowo, OSP Tokarki. A policjanci wciąż apelują o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku. 

Fot. KMP,  JRG Nr 1 w Koninie

  • Kozarzew. Samochód wypadł z drogi, uderzył w barierki i ścianę
  • 1533544306-tbl2u_-kozarzew1.jpg
  • 1533544310-3lr398-kozarzew3.jpg
  • 1533544314-a8a1zc-kozarzew2.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta droga z Kazimierza biskupiego do kozarzewa jest traktowana przez takich idiotow jak autostrada. Na Golinskiej w Kazimierzu już się rozpędzaja. Mijając bazar maja juz setkę na blacie. Efekty widać na załączonych fotach.
Dodano: 6.08.2018 10:50    Przez: ~Szkoda
Luzy w zawieszeniu- bo wahacz nowy 500pln a potrzeba cztery takie. Opony łyse bo nowe 2500- po co kupowac jak i tak nie widac. I CZTERY ZERA NA MASCE. żeby somsiada bolało. Zamiast na początek kupić seicento 39KM trza kupić audi 150km. Bo na wsi sejczento to wstyd a audi prestiż. Jak dodamy do tego sieczke w pustym łbie mocny silnik i ZEROWE umiejętnosci plus jakiś zakręt mamy koktajl wybuchowy... Wielka tragedia dla ofiar. Wielkie wyrazy współczucia. Ale takich tragedii jest było i będzie dużo. Moja kobieta straciła tak kuzyna. Okolicznosci identyczne tylko auto inne... na 3 litery...
Dodano: 6.08.2018 10:55    Przez: ~masz co chciałas
debil? a może ludzie niedługo bedą jezdzic F1 na wsiach? 912 sieroto pamietaij predkosc zabija!!!
Dodano: 6.08.2018 10:46    Przez: ~b
Szkoda ona miała że 160 że skasowała barierki płot drzewo słup energetyczny i dopiero dom ja zatrzymał wiem bo niedaleko mieszkam tego miejsca tam często są wypadki i ci co jada 100 zatrzymuja się na bateriach ewentualnie płocie
Dodano: 6.08.2018 10:57    Przez: ~Bbbh
Teraz na wsiach stoją koło domów ałdi A4 a6. Pełno tego. Ściągane złomy z niemiec. Szpan pełna klasa
Dodano: 6.08.2018 10:53    Przez: ~A jak

KOMENTARZE

Ludzie nie wiecie to nie piszcie glupot. Zastanowcie sie trzy razy zanim cos napiszecie. Klaudiusz na zawsze w naszych sercach 😪😪😪
Dodano: 08.08.2018 09:12    Przez: ~Bliska
Ludzie co tu piszą to aż się nie chce uwierzyć, dziewczyna wsiadła w sportowy samochód, od roku ma prawko, takim nigdy jeszcze nie jechała, chłopacy krzyczeli do niej ze ma zwolnić, głupia zamiast hamulec wcisnęła jeszcze bardziej gas.!!!! Nie mieli pasów zapiętych, poduszki nie wystrzeliły. Chłopak z tylu zdarzył się schować między siedzeniami, tamtej nic się nie stało. Dziewczyna uderzała o wszystko prawa strona czyli tam gdzie siedział odpięty klaudiusz ona jest kierowca wiec jest winna i bardzo dobrze o tym wie, do końca życia bo chciała się przejechać sportowym samochodem. Ci co piszą ze drugi jest na wózku albo noe żyje niech się najpierw 1000 razy zastanowią i nie sieją propagandy. Zajmijcie się swoim życiem i cieszcie się ze was i waszym rodzina taka tragedia się nie przydarzyła bo po dwóch tygodniach będziecie szukać nowej sensacji!!!
Dodano: 08.08.2018 09:47    Przez: ~RIP Klaudiusz
Trzeba myśleć co się robi. A nie szpanować. Bezmózgi żyją na świecie i najgorsze jest w tym że jest ich coraz więcej.
Dodano: 08.08.2018 10:45    Przez: ~Xxxx
Czemu giną mode osoby w Audi czy BMW. Mają gówno pod maską i myślą że są królami dróg. Tak się kończy jak ktoś ma siano w głowie proste.
Dodano: 08.08.2018 10:50    Przez: ~Poirytowany
Polska mentalność. Kopać leżącego... Dziewczyna będzie za ten błąd płaciła przez całe życie, a Wy życzycie jej wszystkiego co najgorsze. Jak tak można ?! Klaudiuszowi też niestety życia tym jadem nie przywrócicie [*] Moje kondolencje ...
Dodano: 08.08.2018 14:45    Przez: ~Dominika
Wypadki się zdarzają mysle że kazdy doświadczony kierowca był uczestnikiem kolizji wypadku nie możemy pluć jadem na wszystkich dziewczynę poniosła wyobraźnia myślę że sąd sprawiedliwe osadzi. Dla rodziny głębokie kondolencje nikt nie chce odchodzić z tego świata
Dodano: 08.08.2018 19:12    Przez: ~Kiero
Dziewczyna "wykazała" się kompletnym brakiem odpowiedzialności. Jak chciała poczuć prędkość, to jest w Polsce trochę torów na rajdy. Odebrała młodemu człowiekowi życie - i teraz nawet największy żal niczego nie zmieni.
Dodano: 10.08.2018 08:43    Przez: ~mysz
Ta dziewczyna jest nie poważna powinna ponieść surową karę wsiąźć do czyjegoś samochodu i jechać z taką prędkością .Wysłała na świat mojego kuzyna a jego córeczkę osierociła