Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18713) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Gosławice. Wybierzcie i zagłosujcie na imię dla słonia leśnego!

Dodano: 7.08.2018 13:21

Do Muzeum Okręgowego w Koninie - Gosławicach wpłynęło 178 propozycji imienia dla słonia leśnego. Wybrano sześć. Do końca tego tygodnia możecie zadecydować o wyborze imienia za pośrednictwem naszego portalu.

Muzeum Okręgowe w Koninie przez cały lipiec czekało na ciekawe pomysły imienia dla słonia leśnego, który jest jedną z największych (dosłownie) atrakcji muzeum. Po zebraniu 178 propozycji, komisja wybrała sześć do dalszego rozpatrzenia: Gosław, Szarek, Bruno, Anatol, Jóźwin i Polinek. Za pośrednictwem naszego portalu możecie wybrać imię. 

- Wygra imię, które będzie się cieszyć największą popularnością wśród internautów, a autor zwycięskiej propozycji otrzyma w nagrodę tablet, który został ufundowany przez Urząd Miejski w Koninie – informuje Muzeum Okręgowe w Koninie.

Głosować można do 12 sierpnia br.

 

  • Gosławice. Wybierzcie i zagłosujcie na imię dla słonia leśnego

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Już jedne światła są w Gosławicach za pół bańki pln . I co ? Połowa patologi i tak chodzi ze sklepu do swoich baraków na szagę ,czyli przez skrzyżowanie ,bo po co iść 100 metrów w lewo i przejść przez sygnalizowane przejście .Także wydatek zbędny .
Dodano: 7.08.2018 14:26    Przez: ~kierowca
na szagę [na ukos, na przełaj] . Gwara poznańska . Tak ...ci co przełażą obok sygnalizacji to patologia .
Dodano: 7.08.2018 14:51    Przez: ~kierowca

KOMENTARZE

wy sie nie zajmujcie nic nie kosztujacymi urzedasow glupotami , tylko trzeba naciskac na decydentow niech wreszcie zamontuja swiatlo na przejscu przez jezdnie kolo ronda , to jest droga ktora przechodza codziennie wszystkie male dzieci do szkoly i po oddaniu do uzytku nowego mostu ruch samochodowy zwiekszyl sie przez Goslawice znacznie, czy urzad czeka , az ktore dziecko zostanie potracone przez pedzace samochody, wtedy sie srodki i decyzje znajda, ale coz, widze , ze lepiej wylozyc pieniadze na wybieg dla psow ,na haldach z ktorego korzysta jak to mowia pies z kulawa noga niz zadbac o bezpieczenstwo bezbronnych malych dzieci..
Dodano: 07.08.2018 13:53    Przez: ~pro publico bono
Już jedne światła są w Gosławicach za pół bańki pln . I co ? Połowa patologi i tak chodzi ze sklepu do swoich baraków na szagę ,czyli przez skrzyżowanie ,bo po co iść 100 metrów w lewo i przejść przez sygnalizowane przejście .Także wydatek zbędny .
Dodano: 07.08.2018 14:26    Przez: ~kierowca
do ''kierowcy'', ciekawe czy tak samo bys mowil jak by auto potracilo twoje dziecko, wtedy bedziesz darl glupi pysk , gdzie byli wlodarze odpowiedzialni za ten stan rzeczy..a co sie tyczy patologi to sam sie okresliles wyrazajac sie na tutejszym foorum, tak na marginesie , co to jest '' na szage''...
Dodano: 07.08.2018 14:46    Przez: ~pro publico bono
na szagę [na ukos, na przełaj] . Gwara poznańska . Tak ...ci co przełażą obok sygnalizacji to patologia .
Dodano: 07.08.2018 14:51    Przez: ~kierowca
Najbardziej logiczne jest "Jozwin" czyli tam gdzie go prawdopodobnie znaleziono.Wacki szarki,Bruna,itp.brzmia jakos tak piszac grzecznie dziwnie.Ponial ?
Dodano: 07.08.2018 14:25    Przez: ~realista
Prawdziwy słoń leśny z Jóźwina został zabrany do Warszawy, my mamy gumową atrapę.
Dodano: 07.08.2018 14:54    Przez: ~Pozdrawiam
W Koninie są prawdziwe kości słonia leśnego, które można obejrzeć na wystawie. Natomiast nie mniejszą atrakcją dla dzieci jest makieta w skali 1:1 :) Natomiast informacja o Warszawie nie jest prawdą. Pozdrawiam
Dodano: 07.08.2018 14:57    Przez: ~muzealniczka
Ale głupoty, przecież nie ma żadnego słonia, a więc jak można nadawać imię czemuś, czego nie ma ? Dziecko się rodzi i wtedy mu rodzice nadają imię i tak można by z rodzącym się zwierzęciem, a tu zwykła błazenada.
Dodano: 07.08.2018 16:13    Przez: ~Mieszkaniec
A dlaczego nie Adrian?
Dodano: 07.08.2018 17:45    Przez: ~Pn
Na czesc glownego lamacza konstytucji.
Dodano: 07.08.2018 17:48    Przez: ~Pn
A może by tak Pn łysa pała ?
Dodano: 08.08.2018 19:01    Przez: ~Np
Ja jako Asystentka Prezesa byłam z Prezesem w Brazyli na synpozjum na temat degradacji przyrody w lasach ecuatorial (hehe, to słowo przepisałam z folderu reklamowego). Czy wiecie, że codziennie ginie kilka-kilkadziesiąt gatunków roślin, zwierząt, wirusów, robaków i ślimaków oraz storczyków? To mnie tak poruszyło, że do rana nie zasnąłam i zrozumiałam tą walkę o żaby i winniczki z obwodnicy Augustowa. No ale ja mam wyższe licencjackie wykształcenie, a to zobowiązuje do godnych zachowań, żeby nie było jak ludowym przysłowiu - kto rano wstaje ten patrzy jak wół na malowane wrota. Z
Dodano: 07.08.2018 18:12    Przez: ~maniek
Pn dokonałeś klika wpisów kretyńskich i po co ? Upały bardzo żle wpływają na Ciebie.
Dodano: 07.08.2018 18:14    Przez: ~Lato
Twoj wpis za to merytoryczny, scisle na temat... zal....
Dodano: 07.08.2018 21:04    Przez: ~Pn
Za cezurę i usuwanie komentarzy brawa dla komunistów i ich PO-ciotków z LM-u.
Dodano: 08.08.2018 10:29    Przez: ~chwwdikk
Dać mu imię Wielki Czerwony Qtas z LM-u.
Dodano: 08.08.2018 10:31    Przez: ~etam
Manipulanci za niemieckie jurgieltniki.
Dodano: 08.08.2018 10:48    Przez: ~tfffuuu
Skoro to tak stare zwierzę, to może po prostu Józek, jak nasz troszkę młodszy prezydent. Choć Józwa chyba starszy jest niż węgiel?
Dodano: 07.08.2018 19:08    Przez: ~Józwa
jedyne imię dla tegoż zwierzaka to imię najpierwszego ssaka Kaczkaka
Dodano: 07.08.2018 19:58    Przez: ~jaropisek
Ponieważ został znaleziony na Odkrywce Jóźwin wypada nadać mu imię JÓŹWIK.
Dodano: 07.08.2018 21:30    Przez: ~PO-p
1 z 2
12>>