Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21594) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
1 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (14)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Gosławice. Wybierzcie i zagłosujcie na imię dla słonia leśnego!

Dodano: 7.08.2018 13:21

Do Muzeum Okręgowego w Koninie - Gosławicach wpłynęło 178 propozycji imienia dla słonia leśnego. Wybrano sześć. Do końca tego tygodnia możecie zadecydować o wyborze imienia za pośrednictwem naszego portalu.

Muzeum Okręgowe w Koninie przez cały lipiec czekało na ciekawe pomysły imienia dla słonia leśnego, który jest jedną z największych (dosłownie) atrakcji muzeum. Po zebraniu 178 propozycji, komisja wybrała sześć do dalszego rozpatrzenia: Gosław, Szarek, Bruno, Anatol, Jóźwin i Polinek. Za pośrednictwem naszego portalu możecie wybrać imię. 

- Wygra imię, które będzie się cieszyć największą popularnością wśród internautów, a autor zwycięskiej propozycji otrzyma w nagrodę tablet, który został ufundowany przez Urząd Miejski w Koninie – informuje Muzeum Okręgowe w Koninie.

Głosować można do 12 sierpnia br.

 

  • Gosławice. Wybierzcie i zagłosujcie na imię dla słonia leśnego

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Już jedne światła są w Gosławicach za pół bańki pln . I co ? Połowa patologi i tak chodzi ze sklepu do swoich baraków na szagę ,czyli przez skrzyżowanie ,bo po co iść 100 metrów w lewo i przejść przez sygnalizowane przejście .Także wydatek zbędny .
Dodano: 7.08.2018 14:26    Przez: ~kierowca
na szagę [na ukos, na przełaj] . Gwara poznańska . Tak ...ci co przełażą obok sygnalizacji to patologia .
Dodano: 7.08.2018 14:51    Przez: ~kierowca

KOMENTARZE

wy sie nie zajmujcie nic nie kosztujacymi urzedasow glupotami , tylko trzeba naciskac na decydentow niech wreszcie zamontuja swiatlo na przejscu przez jezdnie kolo ronda , to jest droga ktora przechodza codziennie wszystkie male dzieci do szkoly i po oddaniu do uzytku nowego mostu ruch samochodowy zwiekszyl sie przez Goslawice znacznie, czy urzad czeka , az ktore dziecko zostanie potracone przez pedzace samochody, wtedy sie srodki i decyzje znajda, ale coz, widze , ze lepiej wylozyc pieniadze na wybieg dla psow ,na haldach z ktorego korzysta jak to mowia pies z kulawa noga niz zadbac o bezpieczenstwo bezbronnych malych dzieci..
Dodano: 07.08.2018 13:53    Przez: ~pro publico bono
Już jedne światła są w Gosławicach za pół bańki pln . I co ? Połowa patologi i tak chodzi ze sklepu do swoich baraków na szagę ,czyli przez skrzyżowanie ,bo po co iść 100 metrów w lewo i przejść przez sygnalizowane przejście .Także wydatek zbędny .
Dodano: 07.08.2018 14:26    Przez: ~kierowca
do ''kierowcy'', ciekawe czy tak samo bys mowil jak by auto potracilo twoje dziecko, wtedy bedziesz darl glupi pysk , gdzie byli wlodarze odpowiedzialni za ten stan rzeczy..a co sie tyczy patologi to sam sie okresliles wyrazajac sie na tutejszym foorum, tak na marginesie , co to jest '' na szage''...
Dodano: 07.08.2018 14:46    Przez: ~pro publico bono
na szagę [na ukos, na przełaj] . Gwara poznańska . Tak ...ci co przełażą obok sygnalizacji to patologia .
Dodano: 07.08.2018 14:51    Przez: ~kierowca
Najbardziej logiczne jest "Jozwin" czyli tam gdzie go prawdopodobnie znaleziono.Wacki szarki,Bruna,itp.brzmia jakos tak piszac grzecznie dziwnie.Ponial ?
Dodano: 07.08.2018 14:25    Przez: ~realista
Prawdziwy słoń leśny z Jóźwina został zabrany do Warszawy, my mamy gumową atrapę.
Dodano: 07.08.2018 14:54    Przez: ~Pozdrawiam
W Koninie są prawdziwe kości słonia leśnego, które można obejrzeć na wystawie. Natomiast nie mniejszą atrakcją dla dzieci jest makieta w skali 1:1 :) Natomiast informacja o Warszawie nie jest prawdą. Pozdrawiam
Dodano: 07.08.2018 14:57    Przez: ~muzealniczka
Ale głupoty, przecież nie ma żadnego słonia, a więc jak można nadawać imię czemuś, czego nie ma ? Dziecko się rodzi i wtedy mu rodzice nadają imię i tak można by z rodzącym się zwierzęciem, a tu zwykła błazenada.
Dodano: 07.08.2018 16:13    Przez: ~Mieszkaniec
A dlaczego nie Adrian?
Dodano: 07.08.2018 17:45    Przez: ~Pn
Na czesc glownego lamacza konstytucji.
Dodano: 07.08.2018 17:48    Przez: ~Pn
A może by tak Pn łysa pała ?
Dodano: 08.08.2018 19:01    Przez: ~Np
Ja jako Asystentka Prezesa byłam z Prezesem w Brazyli na synpozjum na temat degradacji przyrody w lasach ecuatorial (hehe, to słowo przepisałam z folderu reklamowego). Czy wiecie, że codziennie ginie kilka-kilkadziesiąt gatunków roślin, zwierząt, wirusów, robaków i ślimaków oraz storczyków? To mnie tak poruszyło, że do rana nie zasnąłam i zrozumiałam tą walkę o żaby i winniczki z obwodnicy Augustowa. No ale ja mam wyższe licencjackie wykształcenie, a to zobowiązuje do godnych zachowań, żeby nie było jak ludowym przysłowiu - kto rano wstaje ten patrzy jak wół na malowane wrota. Z
Dodano: 07.08.2018 18:12    Przez: ~maniek
Pn dokonałeś klika wpisów kretyńskich i po co ? Upały bardzo żle wpływają na Ciebie.
Dodano: 07.08.2018 18:14    Przez: ~Lato
Twoj wpis za to merytoryczny, scisle na temat... zal....
Dodano: 07.08.2018 21:04    Przez: ~Pn
Za cezurę i usuwanie komentarzy brawa dla komunistów i ich PO-ciotków z LM-u.
Dodano: 08.08.2018 10:29    Przez: ~chwwdikk
Dać mu imię Wielki Czerwony Qtas z LM-u.
Dodano: 08.08.2018 10:31    Przez: ~etam
Manipulanci za niemieckie jurgieltniki.
Dodano: 08.08.2018 10:48    Przez: ~tfffuuu
Skoro to tak stare zwierzę, to może po prostu Józek, jak nasz troszkę młodszy prezydent. Choć Józwa chyba starszy jest niż węgiel?
Dodano: 07.08.2018 19:08    Przez: ~Józwa
jedyne imię dla tegoż zwierzaka to imię najpierwszego ssaka Kaczkaka
Dodano: 07.08.2018 19:58    Przez: ~jaropisek
Ponieważ został znaleziony na Odkrywce Jóźwin wypada nadać mu imię JÓŹWIK.
Dodano: 07.08.2018 21:30    Przez: ~PO-p
1 z 2
12>>