Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19143) SPORT FORUM FIRMY (5411) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hejosz przechodzi na zawodowstwo. Celuje w mistrzo ... (0)Premier przyjął rezygnację wojewody Zbigniewa Hoff ... (0)

Decyzja w sprawie odkrywki Ościsłowo za kolejne dwa miesiące

Dodano: 8.08.2018 13:04

Kolejne przesunięcie terminu decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Poznaniu w sprawie odkrywki Ościsłowo.

Termin wydania decyzji wyznaczono ponownie na 8 października 2018 r. Jak informuje RDOŚ w Poznaniu, sprawa ponownego rozpatrzenia wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pod nazwą „Wydobycie węgla brunatnego i kopalin towarzyszących z odkrywki Ościsłowo” nie mogła być załatwiona w terminie. Przyczyną zwłoki jest skomplikowany charakter sprawy oraz oczekiwanie na zwrot akt sprawy.

Nowy termin decyzji środowiskowej dla odkrywki Ościsłowo wyznaczono na 8 października br. Czy tym razem się uda postanowić coś w sprawie przyszłości budowy odkrywki.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Ościsłowo,   odkrywka,   RDOŚ,   decyzja środowiskowa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W ten czas niemiaszki otworzą ze dwie kopalnie więcej ( w ramach ekologii oczywiscie) nastepnie wyślą paru p.o.p.a.p.r.a.ń.c.ó.w aby pikietowali w obronie matki ziemi (oczywiscie robią to gratis, charytatywnie). Co za dziwny kraik ta Polsza.
Dodano: 8.08.2018 14:24    Przez: ~Łowca absurdu
podziękujcie Panu N co teraz tak walczy o odkrywke gdzie był wcześniej jak sprzedawali kopalnie elektrownie
Dodano: 8.08.2018 14:26    Przez: ~l
Pan poseł z PO T. Nowak olał nasz region, a przecież mógł z D. Tuskiem sprawę popchnąć do przodu.
Dodano: 8.08.2018 15:57    Przez: ~PO to bajarze
Niech PIS nie liczy na elektorat w Koninie. Minął juz czas obietnich które składał Pan Prezes będąc w Koninie. Rozgrywki z Solorzem odbija się na naszym być albo nie być. Ludzie z Konina będą emigrowac za praca
Dodano: 8.08.2018 13:22    Przez: ~Max
W tym samym czasie Niemcy ,którzy odchodzą od węgla brunatnego otwierają kolejne odkrywki...czy już jest umowa z Niemcami na zakup prądu.
Dodano: 8.08.2018 15:09    Przez: ~Mariusz

KOMENTARZE

A wybory za pasem...
Dodano: 08.08.2018 13:15    Przez: ~Ludzik
Ziobro gdzie te szybkie sądy!!!!???
Dodano: 08.08.2018 15:02    Przez: ~Hhh
O reformę sądów zapytaj totalną opozycję, która przeszkadza, ma być tak jak było.
Dodano: 08.08.2018 15:52    Przez: ~Podsądny
Ano kopalnioki tak wpatrzeni w Tuska byli teraz mają. Myśleli że Tusk im nawala do kieszeni
Dodano: 08.08.2018 17:44    Przez: ~Pn
A gdzie wasz kochany Tusk któremu zawierzyliscie swój los
Dodano: 08.08.2018 17:51    Przez: ~Pn
Może Merkel pomoże
Dodano: 08.08.2018 17:51    Przez: ~Pn
A gdzie wasz szefunciu solorz którego tak gorąco witaliscie jak was kupil
Dodano: 08.08.2018 17:52    Przez: ~Pn
TUSK przyjedzie was wesprzeć
Dodano: 08.08.2018 17:52    Przez: ~Pn
Poseł Nowak pomoże tylko wybierzcie go na prezydenta
Dodano: 08.08.2018 17:53    Przez: ~Pn
Przeciez to Pycha i Szmal zabija region a nie PO czy Tusk. Slonce niezle wam kaski zjaralo.... 😂😂😂😂😂😂
Dodano: 08.08.2018 18:18    Przez: ~Pn
Ja tam kupuje niemiecki wegiel
Dodano: 08.08.2018 21:37    Przez: ~Sex shop
Niech PIS nie liczy na elektorat w Koninie. Minął juz czas obietnich które składał Pan Prezes będąc w Koninie. Rozgrywki z Solorzem odbija się na naszym być albo nie być. Ludzie z Konina będą emigrowac za praca
Dodano: 08.08.2018 13:22    Przez: ~Max
W Koninie rządzi koalicja SLD-PO i co oni robią w sprawie odkrywki "Ościsłowo" ? A co robił poseł z Po t. Nowak, kiedy oni rządzili przez 8 lat ?
Dodano: 08.08.2018 15:54    Przez: ~Pytam
Pan poseł z PO T. Nowak olał nasz region, a przecież mógł z D. Tuskiem sprawę popchnąć do przodu.
Dodano: 08.08.2018 15:57    Przez: ~PO to bajarze
od umorzenia decyzji przez gdos, tj. 30.11.2017, rdos czeka na zwrot dokumentow, to chyba jakies zarty, chyba, ze akta sprawy ida z warszawy do poznania przez san escobar (to rozumiem bo tam podobno kurierzy strajkuja i opozniaja przesylki)
Dodano: 08.08.2018 13:29    Przez: ~uvcv
Tak dziala DOJNA zmiana...
Dodano: 08.08.2018 17:01    Przez: ~Pn
Torf to przeżytek. Zaorać i zrekultywować.
Dodano: 08.08.2018 13:29    Przez: ~anty
Węgiel brunatny, to nasze bogactwo narodowe, to nasze konińskie czarne złoto i trzeba z niego korzystać, gdyż natura nam daje i tylko idiota by z niego nie skorzystał. W końcu na co dzień korzystamy z dobrodziejstw energii elektrycznej.
Dodano: 08.08.2018 16:04    Przez: ~Symp. PiS
Koninskie czarne zloto ? To dlaczego miasto wyglada,jak wyglada,ruiny,stadion skansen,najwieksze bezrobocie,dlaczego tu nie ma chociaz 2 ligi Gornika ?
Dodano: 08.08.2018 16:22    Przez: ~A
A prad bostze sie z gniazdka? Co za tepaki....
Dodano: 08.08.2018 17:01    Przez: ~Pn
Pn mamy prąd od koleżanki twojego Boga pani merkel
Dodano: 08.08.2018 17:54    Przez: ~J
@J - nie.... na razie to twoj bog - Napoleonek z Żoliborza zabiera powolutku ci prad. A ty mu przychlascie przyklaskujesz... 😂😂😂😂😂😂
Dodano: 08.08.2018 18:20    Przez: ~Pn
Jesteśmy dziwnym narodem niby cywilizowanym a wystarczy że ktoś da nam kolorowe paciorki , coś obieca i lecimy do urn głosować na partie która daje 500 i daje wolne ojcom którzy mogą teraz spędzać czas z kolegami przed blokiem z flaszką piwa w ręce i wystarczy że w Koninie powstaną po odkrywkach wysypiska śmieci i tak będziemy wdzięczni że mamy pracę byleby starczyło na 6 pak żubra jesteśmy jak najbardziej ciemne narody afryki .
Dodano: 08.08.2018 13:41    Przez: ~Realkoń
szkoda że masz takie środowisko
Dodano: 08.08.2018 15:09    Przez: ~-robi
Hahahah ale zazdroscisz cioto hahaha frajer jestes i burak 😂
Dodano: 09.08.2018 00:08    Przez: ~Tusk.de
Decyzja o ogłoszeniu upadłości chyba. Kopalnia ma kolosalne zadłużenia a odkrywki nie będzie
Dodano: 08.08.2018 13:44    Przez: ~Decyzja o ogłoszeniu upadłoś
Prywatyzacja strategicznych firm państwowych przez ówczesnych rządzących to jakaś porażka, jak można było sprzedać takie firmy jak Elektrownie czy Kopalnia ?
Dodano: 08.08.2018 16:08    Przez: ~Symp. PiS
@Symp. PiS - tu patrz co robi PiS bo na to mamy wpkuw a nie babraj sie w historii, na ktora nie masz żadnego wplywu.
Dodano: 08.08.2018 17:03    Przez: ~Pn
W przyszłym roku będzie ogłoszona upadłość
Dodano: 08.08.2018 13:53    Przez: ~realista
dziękuję PIS za zniszczenie konińskiej kopalni i wspieranie niemieckich odkrywek.
Dodano: 08.08.2018 14:21    Przez: ~stiwen
To lobby niemieckie przy POmocy totalnej oPOzycji stara się zniszczyć nasz polski przemysł, czy Ty tego "ślepcze" nie widzisz ?
Dodano: 08.08.2018 16:15    Przez: ~PO to polityczne DNO
Ale debil z ciebie hahahahah co za błazen
Dodano: 08.08.2018 18:10    Przez: ~Gronkowiec-walc
lobby niemieckie nie wydaje decyzji???PO nie wydaje decyzji??? to PiS blokuje pozytywną opinię na temat nowej odkrywki.
Dodano: 08.08.2018 18:14    Przez: ~stiwen
ty debilu to POsrańcy naszkodzili a nie PISdzielce
Dodano: 24.09.2018 10:10    Przez: ~Kupaż
W ten czas niemiaszki otworzą ze dwie kopalnie więcej ( w ramach ekologii oczywiscie) nastepnie wyślą paru p.o.p.a.p.r.a.ń.c.ó.w aby pikietowali w obronie matki ziemi (oczywiscie robią to gratis, charytatywnie). Co za dziwny kraik ta Polsza.
Dodano: 08.08.2018 14:24    Przez: ~Łowca absurdu
podziękujcie Panu N co teraz tak walczy o odkrywke gdzie był wcześniej jak sprzedawali kopalnie elektrownie
Dodano: 08.08.2018 14:26    Przez: ~l
pan N był wtedy pewnie z rudym i spółką u Sowy i dlatego tak jest
Dodano: 08.08.2018 15:43    Przez: ~t
Pan poseł T. Nowak z PO ma się świetnie, gdzie może się lansuje, licząc na ponowny wybór przez koniński elektorat.
Dodano: 08.08.2018 16:18    Przez: ~Wyborca
1 z 3
123>>