Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21318) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Konin. Nastolatek przed sądem odpowie za zniszczenie mienia

Dodano: 10.08.2018 09:26
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci zatrzymali 15-latka, który odpowiedzialny jest za zniszczenie mienia.

Klatka schodowa, winda i elewacja jednego z bloków przy ul. 11 Listopada w Koninie padły celem młodego wandala. Sprawcą uszkodzeń okazał się 15-latek, który markerem i zapalniczką zniszczył cudzą własność. Jak informuje Adrianna Karwowska-Kuna z konińskiej policji, szkody wyrządzone przez nastolatka oszacowano na blisko tysiąc złotych.

Wandal za zniszczenie mienia odpowie przed Sądem Rodzinnym.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

tysiąc złotych to za materiał a gdzie robocizna? powinien oddać przynajmniej z 5 tys
Dodano: 10.08.2018 10:07    Przez: ~wasa
Niech u siebie w domu popisze na ścianie jak nie ma co robić.
Dodano: 10.08.2018 10:09    Przez: ~brak słów
Małoletnie sebixy takie czasy.
Dodano: 10.08.2018 10:12    Przez: ~Precz z patusami
Jak wychowali tak mają...
Dodano: 10.08.2018 13:31    Przez: ~Jan
Na bulwarach od strony parku też jakiś PALANT nabazgrał KSG !!! Znając życie też jakieś 15 lat musiał mieć
Dodano: 10.08.2018 11:09    Przez: ~W

KOMENTARZE

tysiąc złotych to za materiał a gdzie robocizna? powinien oddać przynajmniej z 5 tys
Dodano: 10.08.2018 10:07    Przez: ~wasa
jakby to były pieniadze publiczne to co najmniej 25 000
Dodano: 10.08.2018 10:18    Przez: ~MOCKBA
Chyba razem z Pn od rana chodzil w zaciasnych majtkach no i sa rezultaty
Dodano: 10.08.2018 20:29    Przez: ~Uw
Niech u siebie w domu popisze na ścianie jak nie ma co robić.
Dodano: 10.08.2018 10:09    Przez: ~brak słów
Małoletnie sebixy takie czasy.
Dodano: 10.08.2018 10:12    Przez: ~Precz z patusami
Łapy poobcinac.
Dodano: 10.08.2018 11:05    Przez: ~Qn
Na bulwarach od strony parku też jakiś PALANT nabazgrał KSG !!! Znając życie też jakieś 15 lat musiał mieć
Dodano: 10.08.2018 11:09    Przez: ~W
Tak rodzice wychowują swoje dzieci ? Bezstresowe wychowanie "Róbta co chceta".
Dodano: 10.08.2018 17:59    Przez: ~Owsik
Zlapac pajaca i pokazać publicznie. Co za dzicz. Policja lać takich palantow
Dodano: 10.08.2018 19:52    Przez: ~Wstyd
skoro na 1000 wyceniono, to dla nauczki powinien oddać 5000, moze by sie nauczyl szanowac cudza wlasnosc. To samo tyczy sie KODerastow niszczacych elewacje budynkow, karaz 10krotnie surowiej.
Dodano: 10.08.2018 11:16    Przez: ~asd
Ciekawe kto to????
Dodano: 10.08.2018 12:32    Przez: ~JA>
szkoda rodziców,bo jak małoletni,to oni będą musieli pokryć szkody..
Dodano: 10.08.2018 13:00    Przez: ~małolaty
Jak wychowali tak mają...
Dodano: 10.08.2018 13:31    Przez: ~Jan
To rodzice winni, za nieudolne wychowywanie dzieci, w Niemczech dzieci zabierają rodzicom.
Dodano: 10.08.2018 18:01    Przez: ~Jugentag
Na bank Symp.PiS albo syn Kobrzyckiego .
Dodano: 10.08.2018 14:44    Przez: ~i co mi zrobicie?
Zostanie uniewinniony bo pisał "Bóg Honor Ojczyzna to jedyna słuszna partia". Jeszcze go nysą czy poldkiem do domu policaje odwiozą z przeprosinami.
Dodano: 10.08.2018 17:01    Przez: ~kilo
Twojej starej
Dodano: 10.08.2018 18:16    Przez: ~Bleyk
Biorą jako patologia pincet na bachora to zapłacą.
Dodano: 10.08.2018 14:46    Przez: ~i co mi zrobicie?
Pukaj mame i idz spac