LM.plSportWysoka porażka Sokoła na inaugurację. Stracili aż cztery gole

Wysoka porażka Sokoła na inaugurację. Stracili aż cztery gole

Nie udał się pierwszy mecz Sokoła Kleczew w sezonie 2018/2019. W Starogardzie Gdańskim drużyna Łukasza Cichosa przegrała 1:4.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dla gości fatalnie, bo od straconej bramki już w czwartej minucie. Prowadzenie KP zapewnił Kacper Łazaj. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik pokonał Dawida Kołodziejczaka po raz drugi i Sokół przegrywał do przerwy 0:2.

Po zmianie stron przez ponad dwadzieścia minut wynik nie ulegał zmianom. W 68. minucie trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił jednak Wojciech Zyska. Sześć minut później dla kleczewian, jak się później okazało, honorowego gola zanotował Jan Paczyński. Wynik w 81. minucie ustalił Dawid Retlewski.

Cztery stracone bramki zepchnęły Sokoła na ostatnie miejsce w tabeli III ligi. Kolejny mecz już w środę - w Jarocinie kleczewianie zmierzą się z tamtejszym Jarotą.

KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 4:1 (4', 41' Kacper Łazaj, 68' Wojciech Zyska, 81' Dawid Retlewski - 74' Jan Paczyński)

Sokół Kleczew: Dawid Kołodziejczak - Michał Kozajda, Mateusz Majewski (75' Jakub Groszkowski), Mikołaj Pingot, Arkadiusz Widelski, Michał Wolinowski, Tomasz Kowalczuk, Jakub Dębowski (84' Marcel Koziorowski), Tomasz Koziorowski (65' Jan Paczyński), Norbert Grzelak (75' Wiktor Kacprzak), Jakub Antosik.