Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18505) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)

Wola Podłężna. Przejazd kolejowy na ulicy Centralnej zamknięty 

Dodano: 16.08.2018 13:21
Źródło: LM.pl

W związku z modernizacją linii kolejowej E-20 w kierunku Warszawy, w najbliższy weekend (18, 19 sieprnia br.) zamknięty będzie przejazd w Woli Podłężnej na ulicy Centralnej, w gminie Kramsk. Nie dotyczy to przejazdu na drodze wojewódzkiej. 

Od połowy lipca trwa remont torów kolejowych na odcinku Konin – Warszawa. Inwestycja wymaga między innymi zamknięcia na czas robót istniejących przejazdów kolejowych. I tak się stanie w najbliższy weekend, to jest 18 i 19 sierpnia w Woli Podłężnej.

Jak informują służby, w czasie zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Centralnej w Woli Podłężnej obowiązywać będą objazdy. Kierowcy na trasie Konin – Kramsk będą musieli pojechać ul. Licheńską, Szkolną i drogą powiatową nr 3210P.

  • Na dożynki do Kramska objazdem. Przejazd kolejowy zamknięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

No to którędy wreszcie jechać? Co to jest droga powiatowa nr 3210P? Naprawdę nie można napisać tego prosto i jasno, tylko bezmyślnie kopiować, co przyślą mailem?
Dodano: 16.08.2018 14:23    Przez: ~matoł powiatowy nr 1
A może jakąś mapkę dla ułatwienia?
Dodano: 16.08.2018 15:04    Przez: ~Janusz
Nie wiedziałem że ul. Centralna w Woli Podłężnej to główna droga dojazdowa do Kramska- tragedia jak ja do domu dojadę.
Dodano: 16.08.2018 13:48    Przez: ~mieszkaniec
chodzi o zamknięcie przejazdu kolejowego w Woli Podłężnej na ul. Centralnej a nie przejazd kolejowy w Patrzykowje na drodze wojewódzkiej nr 266 . Nie wprowadzajcie ludzi w błąd z Konina do Kramska dojedzie się bez żadnego problemu . Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
Dodano: 17.08.2018 07:10    Przez: ~mieszkaniec
Ważna wiadomość dla wszystkich kierowców, dla ciebie pewnie nie, bo tylko "obcerwujesz".
Dodano: 16.08.2018 14:26    Przez: ~moko

KOMENTARZE

Nie wiedziałem że ul. Centralna w Woli Podłężnej to główna droga dojazdowa do Kramska- tragedia jak ja do domu dojadę.
Dodano: 16.08.2018 13:48    Przez: ~mieszkaniec
A to Kramsk jeszcze zaorany nie jest ?
Dodano: 16.08.2018 13:51    Przez: ~Pn
Gdyby nadal rządził rząd PO-PSL to być może by tak się stało, oni wszystko niszczyli.
Dodano: 16.08.2018 17:33    Przez: ~Tylko nie PO
Ale news 🤣😅
Dodano: 16.08.2018 14:18    Przez: ~obcerwuję
Jaka wieś (Koniowo) taki news
Dodano: 16.08.2018 14:24    Przez: ~jestemZMiastaToWidać
Ważna wiadomość dla wszystkich kierowców, dla ciebie pewnie nie, bo tylko "obcerwujesz".
Dodano: 16.08.2018 14:26    Przez: ~moko
moko jesteś zwykłym trolem dla Lm, jakbys kumał to specjalnie obcerwuję 3mając poziom Łelemu.
Dodano: 16.08.2018 15:16    Przez: ~obcerwuję
No to którędy wreszcie jechać? Co to jest droga powiatowa nr 3210P? Naprawdę nie można napisać tego prosto i jasno, tylko bezmyślnie kopiować, co przyślą mailem?
Dodano: 16.08.2018 14:23    Przez: ~matoł powiatowy nr 1
Do Kramska normalnie. Wpis mocno wprowadza w błąd.
Dodano: 17.08.2018 10:26    Przez: ~k
Autor wpisu bardzo znany. A jaki autor taki wpis. Zenada. Pomylili drogi.... dziennijarzyny koninskie.
Dodano: 17.08.2018 10:57    Przez: ~Pn
A może jakąś mapkę dla ułatwienia?
Dodano: 16.08.2018 15:04    Przez: ~Janusz
Żulu Anty Pn co 500 plus idzie u ciebie na chlanie ?Widać po wypowiedziach .
Dodano: 16.08.2018 17:57    Przez: ~abstynent
Czyli w woli podłężnej w lewo i co dalej?może jakaś wskazówka
Dodano: 16.08.2018 16:16    Przez: ~Big
19 są dożynki w Kramsku. Brawo !!!
Dodano: 16.08.2018 16:35    Przez: ~ula
Z Konina na Licheńską i potem na Szkolną a potem jest ul. Centralna gdzie zamknięty będzie przejazd ??? !!!!! Dziwne !!
Dodano: 16.08.2018 16:38    Przez: ~ula
Raca z Konina-ciebie mocno gryza pchly to widac na odległość
Dodano: 16.08.2018 16:49    Przez: ~Bodek
Czyżby wyszedł z wariatkowa ? Prawdziwa raca z PO.
Dodano: 16.08.2018 17:36    Przez: ~Kolo
Jego gryzły bakterie takie co kaczyński miał na zębach i dziąsłach.Wynik :raca pisze co chce ,kaczyński żre tylko gotowane i zblendowane.
Dodano: 16.08.2018 18:00    Przez: ~colgate
KTO TO PISAł czemu nie ma drogi objazdowej pokazanej. gdzie jest droga drogą powiatową nr 3210PZ Konina i z kramska jak objazd będzie.?
Dodano: 16.08.2018 18:22    Przez: ~koninianin
1 z 2
12>>