Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21299) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Wola Podłężna. Przejazd kolejowy na ulicy Centralnej zamknięty 

Dodano: 16.08.2018 13:21
Źródło: LM.pl

W związku z modernizacją linii kolejowej E-20 w kierunku Warszawy, w najbliższy weekend (18, 19 sieprnia br.) zamknięty będzie przejazd w Woli Podłężnej na ulicy Centralnej, w gminie Kramsk. Nie dotyczy to przejazdu na drodze wojewódzkiej. 

Od połowy lipca trwa remont torów kolejowych na odcinku Konin – Warszawa. Inwestycja wymaga między innymi zamknięcia na czas robót istniejących przejazdów kolejowych. I tak się stanie w najbliższy weekend, to jest 18 i 19 sierpnia w Woli Podłężnej.

Jak informują służby, w czasie zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Centralnej w Woli Podłężnej obowiązywać będą objazdy. Kierowcy na trasie Konin – Kramsk będą musieli pojechać ul. Licheńską, Szkolną i drogą powiatową nr 3210P.

  • Na dożynki do Kramska objazdem. Przejazd kolejowy zamknięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

No to którędy wreszcie jechać? Co to jest droga powiatowa nr 3210P? Naprawdę nie można napisać tego prosto i jasno, tylko bezmyślnie kopiować, co przyślą mailem?
Dodano: 16.08.2018 14:23    Przez: ~matoł powiatowy nr 1
A może jakąś mapkę dla ułatwienia?
Dodano: 16.08.2018 15:04    Przez: ~Janusz
Nie wiedziałem że ul. Centralna w Woli Podłężnej to główna droga dojazdowa do Kramska- tragedia jak ja do domu dojadę.
Dodano: 16.08.2018 13:48    Przez: ~mieszkaniec
chodzi o zamknięcie przejazdu kolejowego w Woli Podłężnej na ul. Centralnej a nie przejazd kolejowy w Patrzykowje na drodze wojewódzkiej nr 266 . Nie wprowadzajcie ludzi w błąd z Konina do Kramska dojedzie się bez żadnego problemu . Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
Dodano: 17.08.2018 07:10    Przez: ~mieszkaniec
Ważna wiadomość dla wszystkich kierowców, dla ciebie pewnie nie, bo tylko "obcerwujesz".
Dodano: 16.08.2018 14:26    Przez: ~moko

KOMENTARZE

Nie wiedziałem że ul. Centralna w Woli Podłężnej to główna droga dojazdowa do Kramska- tragedia jak ja do domu dojadę.
Dodano: 16.08.2018 13:48    Przez: ~mieszkaniec
A to Kramsk jeszcze zaorany nie jest ?
Dodano: 16.08.2018 13:51    Przez: ~Pn
Gdyby nadal rządził rząd PO-PSL to być może by tak się stało, oni wszystko niszczyli.
Dodano: 16.08.2018 17:33    Przez: ~Tylko nie PO
Ale news 🤣😅
Dodano: 16.08.2018 14:18    Przez: ~obcerwuję
Jaka wieś (Koniowo) taki news
Dodano: 16.08.2018 14:24    Przez: ~jestemZMiastaToWidać
Ważna wiadomość dla wszystkich kierowców, dla ciebie pewnie nie, bo tylko "obcerwujesz".
Dodano: 16.08.2018 14:26    Przez: ~moko
moko jesteś zwykłym trolem dla Lm, jakbys kumał to specjalnie obcerwuję 3mając poziom Łelemu.
Dodano: 16.08.2018 15:16    Przez: ~obcerwuję
No to którędy wreszcie jechać? Co to jest droga powiatowa nr 3210P? Naprawdę nie można napisać tego prosto i jasno, tylko bezmyślnie kopiować, co przyślą mailem?
Dodano: 16.08.2018 14:23    Przez: ~matoł powiatowy nr 1
Do Kramska normalnie. Wpis mocno wprowadza w błąd.
Dodano: 17.08.2018 10:26    Przez: ~k
Autor wpisu bardzo znany. A jaki autor taki wpis. Zenada. Pomylili drogi.... dziennijarzyny koninskie.
Dodano: 17.08.2018 10:57    Przez: ~Pn
A może jakąś mapkę dla ułatwienia?
Dodano: 16.08.2018 15:04    Przez: ~Janusz
Żulu Anty Pn co 500 plus idzie u ciebie na chlanie ?Widać po wypowiedziach .
Dodano: 16.08.2018 17:57    Przez: ~abstynent
Czyli w woli podłężnej w lewo i co dalej?może jakaś wskazówka
Dodano: 16.08.2018 16:16    Przez: ~Big
19 są dożynki w Kramsku. Brawo !!!
Dodano: 16.08.2018 16:35    Przez: ~ula
Z Konina na Licheńską i potem na Szkolną a potem jest ul. Centralna gdzie zamknięty będzie przejazd ??? !!!!! Dziwne !!
Dodano: 16.08.2018 16:38    Przez: ~ula
Raca z Konina-ciebie mocno gryza pchly to widac na odległość
Dodano: 16.08.2018 16:49    Przez: ~Bodek
Czyżby wyszedł z wariatkowa ? Prawdziwa raca z PO.
Dodano: 16.08.2018 17:36    Przez: ~Kolo
Jego gryzły bakterie takie co kaczyński miał na zębach i dziąsłach.Wynik :raca pisze co chce ,kaczyński żre tylko gotowane i zblendowane.
Dodano: 16.08.2018 18:00    Przez: ~colgate
KTO TO PISAł czemu nie ma drogi objazdowej pokazanej. gdzie jest droga drogą powiatową nr 3210PZ Konina i z kramska jak objazd będzie.?
Dodano: 16.08.2018 18:22    Przez: ~koninianin
1 z 2
12>>