Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21317) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Koło. Sprawca uszkodzenia samochodu zatrzymany przez policję

Dodano: 17.08.2018 10:44

Kolscy policjanci zatrzymali 34-latka z gminy Osiek Mały, który metalowym stojakiem do rowerów wybił szyby oraz zniszczył karoserię samochodu swojej konkubiny.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Toruńskiej w Kole młody mężczyzna niszczy metalowym przedmiotem samochód. We wskazane miejsce natychmiast udał się patrol. Policjanci obezwładnili furiata, gdy ten wciąż okładał metalowym kształtownikiem stojącą na parkingu alfę romeo. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 2,4 promila alkoholu. Jak ustalili policjanci, rozzłoszczony nieporozumieniem z partnerką mężczyzna najpierw wypił alkohol, a następnie chwycił metalowy stojak do rowerów i zaczął niszczyć nim należący do kobiety pojazd. Zdążył stłuc wszystkie szyby w samochodzie oraz zrobić dziury w pokrywie silnika.

Właścicielka pojazdu wstępnie oszacowała wysokość strat na kwotę ok. 3000 złotych. 34-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policji, wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

Fot. KPP w Kole 

  • Koło. Sprawca uszkodzenia samochodu zatrzymany przez policję
  • Koło. Sprawca uszkodzenia samochodu zatrzymany przez policję

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koła,   wandal,   uszkodzony samochód,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Przykre to jest. Partnerka była pewnie w stanie nie trzeźwym, i chciała jechać autem pod wpływem do sklepu. Biedak zapobiegł prawdopodobnej tragedii, a teraz mu grozi do 5 lat. Smutne :)
Dodano: 17.08.2018 11:05    Przez: ~abc
BMW i wszystko jasne
Dodano: 17.08.2018 12:13    Przez: ~Pn
Ruchac się na stare lata chce a w tym wieku już przebrane wszystko i trzeba brać co jest
Dodano: 17.08.2018 12:22    Przez: ~Ale
Może zobaczył w środku nadwislanskiego pytonga
Dodano: 18.08.2018 10:54    Przez: ~Bank video
Brawo dzielni policjanci! Po przeprowadzeniu wnikliwego i długotrwałego dochodzenia z użyciem zaawansowanych technik kryminalistycznych oraz danych pozyskanych z wywiadu kosmicznego wykryli sprawcę dewastacji auta.
Dodano: 17.08.2018 11:06    Przez: ~jako
Gdy tylko w budżecie znajdą się pieniądze na dodatki i premie dla policjantów to na pewno je dostaną ?Proszę nie wierzyć opozycji ,że PiS ich oszukał i jak podają ogólnopolskie media policjant będzie miał na razie gołą pensję.Na razie będzie ale dostał ojciec Tadeusz Rydzyk ,dostanie i policjant.Gorąco zachęcam do głosowania na PiS.
Dodano: 17.08.2018 11:26    Przez: ~Symp.PiS
Powinieneś wygłosić tą wersję zdarzeń na zebraniu kółka różańcowego słuchaczek Radyja - tylko bez ironii, a z pewnością wzbudzisz u pań uczestniczących patriotyczne uniesienie a jak będą tam chłopaki to może i wywołasz u nich patriotyczny wzwód.
Dodano: 17.08.2018 11:37    Przez: ~jaś
Sympatyku pisdzielców obiecuję głosować na tę sektę i tak dotrzymam słowa jak Beata Szydło obiecując 500 plus na KAŻDE dziecko.Wychodzi na to ,że policja oleje PiS rolnicy również.O nauczycielach nie wspomnę.Żyj sobie sondażami CBOS ha ha.
Dodano: 17.08.2018 12:13    Przez: ~Kent
Podobno kot Alik domaga się pieniędzy na nową kuwetę.Zrób Symp.pisu zbiórkę u siebie w szpitalu jak ci pielęgniarz odda telefon i zdejmie kaftanik.
Dodano: 17.08.2018 13:39    Przez: ~Antoni
A ja mam 500 i co mi zrobicie. Gul wam skacze
Dodano: 18.08.2018 10:26    Przez: ~Echhhhh
za 3 tys to mam alfe nie smigana od turka z niemiec...
Dodano: 17.08.2018 12:10    Przez: ~ala
Ale z ciebie romeło
Dodano: 18.08.2018 10:27    Przez: ~Fiat Panda
Jaka to Alfa 156 ?
Dodano: 17.08.2018 12:13    Przez: ~Gangan
159
Dodano: 17.08.2018 19:09    Przez: ~555
Sprzedam alfę, po gradobiciu, natura celowała w szyby
Dodano: 17.08.2018 12:36    Przez: ~sprzedam alfe
Okladal alfe pewnie dlatego ze znowu nie chciala odpalić.
Dodano: 17.08.2018 14:47    Przez: ~Pn
Moje BMW zawsze odpala! czyna gazie czy na benie!
Dodano: 17.08.2018 19:10    Przez: ~Pn
3 tysiące zl to ta alfa kosztuje. Bez przesady
Dodano: 17.08.2018 14:54    Przez: ~Audi
na forum plujesz na AR a w realu slina ci z pyska cieknie jak cie w twoim rozyebanym a4 w gruzawiku mija taka 159... Ale ty alfy nie kupisz. bo tam taczka nie wejdzie i worek paszy na skup... ale dupa boli...
Dodano: 17.08.2018 19:12    Przez: ~hans z audi
W zyciu nie kupie takiego gruza jak alfa
Dodano: 17.08.2018 19:47    Przez: ~Audi
Prosze cie co to alfa- lepszy fiat... Pff. Stać mnie na klase premium a4 to chlam. Twoja alfe wciagam o tak moja a8 i tobie leci z pyska wtedy slina. Wiecej nie wdaje sie w dyskusje z toba.
Dodano: 17.08.2018 19:51    Przez: ~Audi
wlasciciel audi a8 nie siedzi na lm i nei pisze komentarzy:D:D chyba ze rozjebundy b2 w tedeesie 150kunia:D:d na wsi to ty moze lans robisz ale tu jest miasto. tu nie zakozaczysz. a alfy nie mam. mam rower wigry3
Dodano: 17.08.2018 20:34    Przez: ~umyj paznkcie
umyj pazkcie jesli uwazasz ze konin ze jest miastem to jestes zwykla cebula ktora mysli ze jest miastowy a sloma mu z butow wystaje. Na dodatek mieszka w golebniku ( w bloku 45 m2). Konin jest gorsza wsia niz ci sie wydaje. Zreszta zobacz jak miasto zamiera po 20. Nie to co Poznań Wrocław.
Dodano: 17.08.2018 20:55    Przez: ~Wieś
A ja mam ałdi a6 jak każdy w mej wsi
Dodano: 18.08.2018 10:31    Przez: ~Adrian
Gruza się nie kupuje tylko przyjmuje.
Dodano: 18.08.2018 12:40    Przez: ~Ogloszenia
Oho alfiarze wrócili do domu na niedziele od mechaników i daja minusy. Ale spokojnie jutro znowu wrócą na warsztat z alfa. Dzień jak co dzień.
Dodano: 19.08.2018 12:47    Przez: ~Merc 6.3 amg