Dzisiaj jest wtorek 18 września 2018, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21569) SPORT FORUM FIRMY (5218) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy start Pieczyńskiego w nowym klubie, pierw ... (0)Kamil Gardzielik i Igor Jakubowski na jednej gali. ... (7)

PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? Oto jest pytanie

Dodano: 17.08.2018 14:07

Krystian Majewski, radny, przewodniczący klubu radnych PiS w Koninie, skrytykował akcję bilboardową, która zaczyna się od „PiS wziął... ”. 

W Koninie, tak jak w całej Polsce, pojawiły się takie plakaty, których obecność postanowił skomentować K.Majewski z PiS. - Rzeczywiście PiS wziął, ale nie z kieszeni podatników, ale z mafii watowskiej, 22 miliardy i przekazał to na polskie rodziny – powiedział. K. Majewski. - Jesteśmy zniesmaczeni tym, jak Platforma Obywatelska rozpoczęła kampanię. Takim czarnym piarem, ale to taka broń obosieczna. Jeżeli platforma mówi, że PiS wziął to my możemy powiedzieć, że platforma też wzięła. Na przykład Piotr Korytkowski, radny, kandydat PO na prezydenta Konina, który otrzymał stanowisko dyrektora WORD od władz samorządu wojewódzkiego, zarobił 1.500.000. Mogę powiedzieć, że Piotr Korytkowski też wziął, a mieszkańcom Konina wcale z tego powodu się nie żyje lepiej. Mało nie wziął, bo ponad milion złotych za swoje dyrektorowanie.

Radny PiS, Krystian Majewski zaapelował do innych sił politycznych. - Apeluję do konkurentów, żeby uważali z czarnym piarem bo to jest broń obosieczna i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy będziemy bardziej się skupiać na propozycjach dla miasta, a nie na takich kalumniach i pomówieniach - powiedział K. Majewski i po raz kolejny wymienił nazwisko kandydata na prezydenta, ale innej opcji. - To wymaga komentarza, tym bardziej, że Piotr Korytkowski jest takim konińskim Misiewiczem, został zatrudniony jako radny platformy przez byłego radnego platformy, na partyjnym stanowisku, więc niech politycy platformy nie będą tacy cwani bo używają instytucji samorządu województwa wielkopolskiego od lat i próbują to wmówić politykom PiS, którzy tak naprawdę uzdrowili budżet państwa i ukrócili mafie watowskie, które przez osiem lat nie mogły być ukrócone.

  • PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? Oto jest pytanie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krystian Majewski,   PiS Konin,   Ryszard Białkowski,   pis wziął,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Gdzie macie swojego kandydata? Katecheta menadżerem miasta? Broń Boże!
Dodano: 17.08.2018 14:41    Przez: ~K M B
Radny Majewski lansuje się przy Rysiu PZPRowcu! Wstyd!
Dodano: 17.08.2018 14:40    Przez: ~Obatel
PiS to stan umysłu, oni nie mają kompetentnych ludzi, więc dają do spółek panstwowych kogo mają = MISIEWICZE
Dodano: 17.08.2018 14:38    Przez: ~Ernest
Słabe gadki misiewiczów...
Dodano: 17.08.2018 14:36    Przez: ~Osiedlowy
pisiory konińskie błysnęły ,,inteligencją i wielką wiedzą'" na temat gospodarki kraju i partii po,ha,ha chyba wkurzyły ich ostro te plakaty,rady pis jest żałosny!
Dodano: 17.08.2018 14:36    Przez: ~koninianka

KOMENTARZE

Widzę poruszenie u konińskich pis'owców. A ten drugi to nawet wydobył z siebie ha, ha.
Dodano: 17.08.2018 14:24    Przez: ~antypis
Tak to jest, jak nie można pogrzebać w swoim portfelu, to się grzebie u innych. Pan Majewski czuje się pominięty przez swoich "kaczystowskich bogów" w rozdawaniu stołków, więc ruszył do boju wylewać swoje frusty atakując innych... Żałosne i małe!!! Poza tym, jak pan Majewski nie umie liczyć, to lepiej niech się za to nie zabiera.
Dodano: 17.08.2018 16:11    Przez: ~pudelek
Pan Majewski działacz PiS-u odpowiada tylko na zarzuty PO i to w sposób merytoryczny, a więc atak na niego jest nietrafiony. Zwolenniku opozycji nie dostrzegasz belki w swoim oku, a zauważasz drzazgę w oku bliżniego, zobacz co się działo przez 8 lat nieudolnych rządów PO-PSL.
Dodano: 17.08.2018 16:21    Przez: ~Symp. PiS
PIS WZIĄŁ MILIONY OD MAFII PO/PSL I ODDAŁ JE POLAKOM...
Dodano: 17.08.2018 16:26    Przez: ~anty Po
@anty Po - tiaaaa.... kasę to lubkeli Bieresie, Pisiewicze etc.
Dodano: 17.08.2018 16:30    Przez: ~Pn
*łyknęli
Dodano: 17.08.2018 16:30    Przez: ~Pn
Na temat wszelkich wziątek to aktywiści PiSa wiedzą najlepiej jak to się robi. W końcu to ich ober majster - niejaki Jarosław Skarlany ogłosił po wygranych wyborach "Tera k..wa my", a gawiedź Pisowska odebrała słowa wodza dosłownie i koncertowo rozkrada Polskę jak nikt inny przez 25 lat. A co w tej opowiastce najciekawsze to działacze PiSa i ich apologeci najgłośniej wykrzykują "łapać złodzieja". Ale jeszcze trochę będziemy musieli te bandyckie zachowania tolerować gdyż Zbyszkowa prokuratura nie zajmie się problemem. A po wyborach będziemy z lubością oglądali Zbyszka, Jarka, Mariusza oraz pozostałych kundli pisowskiech oglądali w pasikach z kajdanami na nadgarstkach jak maszerują do celi z c**lami.
Dodano: 17.08.2018 16:38    Przez: ~jaś
Strrrrrrrasznie merytoryczny, buhaha !!!! Najlepiej wychodzi mu modlenie pod krzyżem, a później tak typowo, po katolicku szukanie drzazg u innych... Niech się skupi na swoich belkach lepiej. Sposób w jaki się zachowuje o odzywa nie pomaga Chojnackiemu. A jeśli Chojnacki mu na to pozwala, to też o nim źle świadczy...
Dodano: 17.08.2018 16:38    Przez: ~Pudelek
Trzeba sondę znów zrobić bo widzę tutaj ktoś macza w likowaniu KTO ZA PIS łapka zielona,kto za PO czerwona .Jedziemy drodzy Państwo
Dodano: 17.08.2018 16:42    Przez: ~ewa
POpaprańcy ponabijali sobie kieszenie, a teraz się skończyło i wyją z żalu!
Dodano: 17.08.2018 16:47    Przez: ~Tylko PiS
PIS wygrał i wygra następne wybory a wy macie pełne pory
Dodano: 17.08.2018 16:57    Przez: ~Tylko PiS
Czytając brednie Symp.PiS jakbym słyszał Betkę Szydło ,,Przez ostatnie 8 lat Polki i Polacy ...."I na końcu ,,przecież premia Nam się należała"
Dodano: 17.08.2018 17:35    Przez: ~kończ pajacu z PiS
@kończ pajacu z PiS - tam jest wiecej takich rodzynkow. np komuch wsadzajacy do paki opozycjonistow jest teraz twarza zmian w sadzie. Smieszne i zalosne.
Dodano: 17.08.2018 17:48    Przez: ~Pn
Radny Majewski niech sie pan pochwali jak było na wycieczce z wiceprezydent.Konina w Bulgari dodajmy darmowej,za pieniądze podatnika.
Dodano: 17.08.2018 18:07    Przez: ~Victor O
Ten radny wszechwiedzacy Majewski jeszcze nie dorósł do polityki. Chce być mądrym,a jest .....
Dodano: 17.08.2018 18:13    Przez: ~Dzieciak
Mój Boże jak ten radny wygląda
Dodano: 17.08.2018 18:35    Przez: ~Xxx
Totalny atak totalnej opozycji na porządnego człowieka, z komentarzy zamieszczonych pod tym artykułem można by wywnioskować, że w Koninie 99% mieszkańców to komuniści, ludzie żli, czy naprawdę tak jest ?
Dodano: 17.08.2018 19:46    Przez: ~Pytam
Więc pytam radnego Majewskiego dlaczego na Facebooku pali nie nawiscią do drugiego człowieka przecież podobno jestes osobą wierzącą. Do Częstochowy powinien iść na kolanach.
Dodano: 17.08.2018 20:51    Przez: ~Katolik
Taki majcie styl POpaprańcy zero konkretów, sami nakradliście a teraz krzyczycie łapać złodziei :( Dla siebie nabrali miliardy, rozmontowali Polskę a teraz krzyczą coś na Prawo i Sprawiedliwość totalna żenada 😡😡 Nigdy więcej tych POlsewików aby rządzili naszym ukochanym krajem!!! Mogą ostatecznie rządzić niemcani 😂😂😂
Dodano: 17.08.2018 22:23    Przez: ~T-rex
~anty Po napisał: "PIS WZIĄŁ MILIONY OD MAFII PO/PSL I ODDAŁ JE POLAKOM..." Wierutne kłamstwo. Jestem Polakiem od 50 lat i oświadczam publicznie, że nic od PiSu nie dostałem!!!
Dodano: 17.08.2018 22:45    Przez: ~xXx
@T-rex - osmiorniczki sie kojarza z ministrani PO tak? Ok, a wiesz ile osmioerniczek zafundowal sobie PiS dajac np nagrodyx ktorw im sie nie nalezaly? Odpiwiem ci.... TONY, WAGONY OSMIORNICZEK! Ok, Amber Gold to afera związana z PO tak? Ok, a wiesz, ze pisowska afera GetBack to kilka (nawet 5 razy!) wieksza afera os Amber Gold?
Dodano: 18.08.2018 07:08    Przez: ~Pn
@xXx - ja również...
Dodano: 18.08.2018 07:09    Przez: ~Pn
Nareszcie dzialalnosc holoty ujrzala swiatlo dzienne.
Dodano: 18.08.2018 09:09    Przez: ~Q
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dziś, Prawo i Sprawiedliwość zdeklasowałoby całą konkurencję. Na partię Jarosława Kaczyńskiego chce oddać swój głos 38 proc. Polaków .
Dodano: 18.08.2018 14:32    Przez: ~prawa
Weźcie premie ,przecież wam się należy a policjantom ochłapy.Jesień będzie dla was straszna.
Dodano: 17.08.2018 14:29    Przez: ~No PiS No problem
Policjantom obcinaja dodatki, niepelnosprawnym obcinaja.... by kupić suwerena pseudoprogranem Patologia pincset....
Dodano: 17.08.2018 16:08    Przez: ~Pn
Wy POwcy już nigdy nie będziecie w Polsce przy władzy. Szukajcie sobie innego " tenkraju ".
Dodano: 17.08.2018 16:37    Przez: ~Moherowa beretka
Schetyna z Lubnauer przegrupowują się, a ich programem i propozycją dla Polaków jest atak na PiS.
Dodano: 17.08.2018 17:19    Przez: ~I tylko tyle !
Za PO i PSL Polska była w ogromnych tarapatach a jednak byliśmy za bardzo cierpliwi co o mały włos doszłoby do całkowitej ruiny naszego kraju..Chciałabym oczyszczenia Polskich z takich kanalii, złodziei i sprzedawczyków .
Dodano: 17.08.2018 17:26    Przez: ~Głosuję tylko na PiS
@Głosuję tylko na PiS - hehehe. Twoje pissuarki pchaja nas w lapy Putina. Gdybys nie zauwazyl...
Dodano: 17.08.2018 17:50    Przez: ~Pn
Pn tobie też obcieli? Całego czy kawałek ?
Dodano: 17.08.2018 17:54    Przez: ~wojtek
@wojtek - a co, chciałbyś possac? Niestety ale payacom nie daje.
Dodano: 17.08.2018 18:39    Przez: ~Pn
Pn gdzie jest twoj pan rudy, fałszywy donald?
Dodano: 17.08.2018 19:10    Przez: ~Oko
Laikowanie komentarzy pod tym artykułem jest manipulowane .
Dodano: 17.08.2018 19:58    Przez: ~xd
Dokładnie @xd wszyscy to widzą
Dodano: 18.08.2018 08:35    Przez: ~Taki
PiS wybaczy wszystko ,z pracą dla SB, przynależnością do PZPR ale uczciwie zarobionych pieniędzy nie wybaczy. Takie to środowisko zawistników.
Dodano: 19.08.2018 16:05    Przez: ~am
Słabe to. Mafia pisowska odebrała pieniądze mafii vatowskiej i przekazała swoim Kumplom w rządzie i spółkach. Mówienie o tym uwiera was, nie?
Dodano: 17.08.2018 14:30    Przez: ~Adam
PiS wziął..tak, wziął 22miliardy mafii vatoskiej i dał to rodzinom polskim na wszechstronny rozwój...To was tak boli,bo wy szemrane towarzystwo spod znaku PO pokazaliście na taśmach u Sowy czym są dla was Polscy!!!
Dodano: 17.08.2018 15:54    Przez: ~Mariusz
Marszałek Kuchciński przehulał MILIN W GODZINĘ...
Dodano: 17.08.2018 18:38    Przez: ~internet
Marek Kuchciński wydał 1 mln zł na namiot w godzinę.
Dodano: 17.08.2018 18:40    Przez: ~internet
Musisz to wiedzieć (327) Skandaliczne zachowanie prezydenta i dyrektora muzeum w stosunku do powstańca.
Dodano: 17.08.2018 18:59    Przez: ~gazetawarszawska.com
Polska smutna cz. I. Jan Bek.
Dodano: 17.08.2018 19:20    Przez: ~wolna-polska.pl
Rozbijacze prawicy i ruscy agenci. Tak PiS straszy obrońcami życia.
Dodano: 17.08.2018 19:21    Przez: ~wolna-polska.pl
Co widać na horyzoncie III RP?
Dodano: 17.08.2018 19:22    Przez: ~wolna-polska.pl
Dekomunizacja w Polsce była fikcją.
Dodano: 17.08.2018 19:23    Przez: ~wolna-polska.pl
Rolowanie rolników - rolowanie Polaków. Nowy Bolek działa.
Dodano: 17.08.2018 19:25    Przez: ~wolna-polska.pl
Zabrakło obiektywizmu.
Dodano: 17.08.2018 19:25    Przez: ~wolna-polska.pl
Międlar u Roli mówi o szlamie ukrywanym przed polskim społeczeństwem.
Dodano: 17.08.2018 19:27    Przez: ~wolna-polska.pl
A twoja matka czesze sie schabowym kretynie
Dodano: 17.08.2018 20:56    Przez: ~Eva
Opozycja ma pełne gacie i zero pomysłu na przyszłość!!!!wysługuje się zakażonymi wirusem TVN
Dodano: 18.08.2018 15:52    Przez: ~lol
PiS , to środowisko, które płaci Rydzykowi ale nie ma groszy dla niepełnosprawnych, czy dla samotnie wychowujących dzieci matek. Wstyd jest mieć znajomych w PiS
Dodano: 19.08.2018 16:08    Przez: ~ANTYFASZYSTA
Majewski PISIEWICZ pierwsza klasa :)
Dodano: 17.08.2018 14:33    Przez: ~123
Dzięki 😉
Dodano: 17.08.2018 14:52    Przez: ~Majewski
A jak tam czaskowekiego i scerba
Dodano: 18.08.2018 11:19    Przez: ~Brexit
Kruchu jaki oburzony
Dodano: 17.08.2018 14:35    Przez: ~xoxo
Sprawdzamy co posiada spółka Srebrna związana z PiS: Od gotówki, nieruchomości po udziały.
Dodano: 18.08.2018 10:02    Przez: ~msn wiadomosci
Słabe gadki misiewiczów...
Dodano: 17.08.2018 14:36    Przez: ~Osiedlowy
Laikowanie komentarzy pod tym artykułem jest manipulowane .
Dodano: 17.08.2018 19:59    Przez: ~lili
Może bardziej merytorycznie. Były doradca Prezydenta Francji wychwala demokrację francuską, gospodarkę, samorządność. Jako przykład podaje iż we Francji brane są tylko 3% łapówki od przetargów. Z tego 1% idzie na urzednikow z projektu, 1% na partie w regionie i 1% na wybory Prezydenckie. Zatem załóżmy, że każdy Nas okrada od PO do PiS i rozliczajmy ich za to na ile Nas okradają. Przy Kaczyńskim mówią że wziął miliony. Przy Tusku mówią, że stracił setki miliardów. Uff i konflikt rozwiązany. Można też liczyć za GUS tak: PO śr. 42 mld zl deficytu i 0 zl dla ludzi. PiS 28 mld deficytu i 25 mld zl dla ludzi. PiS wychodzi iż daje mam rocznie o 39 miliardow zl więcej. Niech "kradnä" tak dalej a PO sie uczy.
Dodano: 18.08.2018 08:13    Przez: ~Lo
pisiory konińskie błysnęły ,,inteligencją i wielką wiedzą'" na temat gospodarki kraju i partii po,ha,ha chyba wkurzyły ich ostro te plakaty,rady pis jest żałosny!
Dodano: 17.08.2018 14:36    Przez: ~koninianka
Dlaczego Kiedy rząd PIS powiedział DOSYĆ Okradania a banki, stocznie.....wracają w Polskie ręce...... skaczesz PO ulicach?Kiedy pieniądze zamiast złodziejom Watowskim, IMIGRANTOM.... idą do Polskich dzieci dlaczego nazywasz to Patologią?.................itp.Je bronicie esbeckich emerytur to komu służycie?
Dodano: 17.08.2018 16:28    Przez: ~ewa
@ewa - a co robi PiS z kopalnia?? Przypomne ci - zamyka ja powolutku....
Dodano: 17.08.2018 16:31    Przez: ~Pn
Durny jesteś Pn ,to zaczął kopalnie sprzedawać.Włącz myslenie ,wyłącz TVN
Dodano: 17.08.2018 16:39    Przez: ~Kopalniak
@Kopalniak - kopalnia caly czas istnieje ale dzieki PiS moze to sie zmienic. Patrz btak decyzji dot. Oscislowa. Teraz jarzysz o co chodzi pismatolku???
Dodano: 17.08.2018 16:50    Przez: ~Pn
Żal to dopie d...ściska
Dodano: 17.08.2018 17:31    Przez: ~Też koninanka tyle że praw
Gdzie komentarze Symp.PiS gdzie Anty Pn lub nigdy więcej PO,może to jedna osoba?A co do tych ze zdjęcia to ten stary niech bawi wnuki chyba ,że jak Kaczyński po prostu ich nie ma a ten z lewej niech idzie do fryzjera a później się ustawia do zdjęć.Nie popieram PiS ,jako podatnik czyli ich żywiciel mam prawo się wypowiedzieć. Ewentualne straszenie mnie Sądem spowoduje tylko uśmiech na mojej twarzy jak u Kaczyńskiego,gdy policja usuwała demonstrujących.
Dodano: 17.08.2018 14:38    Przez: ~Marek
Juz jesteśmy
Dodano: 17.08.2018 16:29    Przez: ~Anty Pn
To zabierz tego co tę śmieszną rączkę pokazuje na zdjęciu do fryzjera.Sam też się ostrzyż i ogol bo na pewno też lepiej nie wyglądasz.Potem się odezwij.
Dodano: 17.08.2018 17:46    Przez: ~Marek
Każdy sądzi po sobie .Więc ciebie już sobie wyobrażam.Pan Majewski super gość i zapewne nawet do palca u nogi mu nie dorastasz
Dodano: 17.08.2018 17:57    Przez: ~xd
A chociaż te palce to ma w czystych butach bo patrząc na górę czyli twarz to trzeba mieć wątpliwości.Pytanie nr 2 czy to prawda ,że zaczął się tak trzepać ze strachu bo w Koninie ma kandydować babcia Józia z Plebanii czyli ulubiona aktorka Jarosława Ka. niejaka Katarzyna Łaniewska?
Dodano: 17.08.2018 18:14    Przez: ~dx
Pn i reszta POparancow piszcie ile chcecie, prawda jest taka, że będą wybory i znowu przegracie
Dodano: 17.08.2018 19:13    Przez: ~Oko
Laikowanie komentarzy pod tym artykułem jest manipulowane .
Dodano: 17.08.2018 19:57    Przez: ~ewa
PiS to stan umysłu, oni nie mają kompetentnych ludzi, więc dają do spółek panstwowych kogo mają = MISIEWICZE
Dodano: 17.08.2018 14:38    Przez: ~Ernest
Spieprzaj dziadu!
Dodano: 17.08.2018 17:53    Przez: ~Symp.PiS
Symp.PiS tego nie powtarzaj .Autor słów nie żyje.Od sodomity go wyzwij albo coś.
Dodano: 17.08.2018 18:16    Przez: ~Głosuję tylko na PiS
Radny Majewski lansuje się przy Rysiu PZPRowcu! Wstyd!
Dodano: 17.08.2018 14:40    Przez: ~Obatel
Rządy PO były największym kabaretem w Posce
Dodano: 17.08.2018 17:16    Przez: ~Tylko PiS
Zazdrościsz bo twój czas lansowania się skończył?PO już nigdy do władzy nie wróci
Dodano: 17.08.2018 17:29    Przez: ~Jola
@Jola - marzy sie wam chloptasie dyktatura kaczafiego. Hehehe.
Dodano: 17.08.2018 17:52    Przez: ~Pn
Pn ty to się nie odzywaj bo jesteś pacynką na tym forum z którego wszyscy się nabijają.Dobry byś był na szatniarza do Brukseli
Dodano: 17.08.2018 17:59    Przez: ~jola
@jola - pacynke to masz w Wawce i na iie mu Adrian. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 17.08.2018 18:12    Przez: ~Pn
Głosować będę na Prawo i Sprawiedliwość wreszcie się doczekałem na dobrą zmianę. Dziękuję Bogu za mądry rząd za wspaniałego Jarosława Kaczyńskiego i za mądrych rodaków.
Dodano: 17.08.2018 18:26    Przez: ~Wyborca
Laikowanie komentarzy pod tym artykułem jest manipulowane .
Dodano: 17.08.2018 19:57    Przez: ~xd
Laikowanie komentarzy pod tym artykułem jest manipulowane .
Dodano: 17.08.2018 20:00    Przez: ~pis
Ryszard Białkowski, ur. 26 IV 1947 w Koninie. Ukończył Technikum dla Pracujących w Poznaniu (1980), technik mechanik.1977-1980 w PZPR. 3 IX 1980 uczestnik strajku w Bazie Sprzętowo-Transportowej PBEiP; 17 IX 1980 uczestnik zjazdu przedstawicieli MKZ i MKR w Gdańsku podczas którego powołano „S”, od IX 1980 w „S”, członek KZ; członek MKZ „S” w Koninie, 10 X – 24 XI 1980 wiceprzewodniczący MKZ, 24-27 XI 1980 przewodniczący MKZ, następnie przewodniczący sekcji ds. propagandy. III-VIII 1981 przewodniczący Fundacji Sztandaru ZR „S” w Koninie.Po 13 XII 1981 kolporter wydawnictw podziemnych (m.in. „Azylu Wojennego”„Naszej Solidarności” i „Solidarnych – Konin”), kilkakrotnie zatrzymywany na 48 godz., przesłuchiwany. 5 XI 1982 – 3 II 1983 powołany do służby w Wojskowym Obozie Specjalnym w Czerwonym Borze. Od XI 1984 uczestnik spotkań i uroczystości organizowanych przez Konfraternię im. ks.Jerzego Popiełuszki przy kościele św. Wojciecha w Koninie.I czego ma sie wstydzić?A Ty co zrobiłeś?
Dodano: 17.08.2018 23:47    Przez: ~AT
Wow 71 lat i jeszcze do polityki się pcha. Wstyd, a miała być młodość,a są dziadki i babcie.
Dodano: 20.08.2018 08:32    Przez: ~Hehe
1 z 6
123456>>