Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21298) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Konin kwitnie, czyli kwiatowy napis na bulwarze nadwarciańskim

Dodano: 17.08.2018 15:00

Krajobraz na konińskim bulwarze nadwarciańskim uległ delikatnej zmianie i nie chodzi tu wcale o nowe miejsce do wypicia kawy, a o barwne kwiaty ułożone w nietypowy napis.

Nowa kawiarnia, drewniane tarasy z zadaszeniem, kajaki pływające po Warcie oraz wspomniane kolorowe kwiaty, które przez to, że zostały posadzone w napis ''KONIN.PL”, przykuwają uwagę już z Trasy Warszawskiej. Nasadzenia wykonano w kolorystyce dość mocno rzucającej się w oczy.

Czy takich ubarwień miejskiego krajobrazu będzie więcej? Zobaczymy.

  • Konin kwitnie, czyli nowy napis na bulwarze
  • Konin kwitnie, czyli nowy napis na bulwarze
  • Konin kwitnie, czyli nowy napis na bulwarze
  • Konin kwitnie, czyli nowy napis na bulwarze

 autor: Dawid Gańczak

 e-mail: d.ganczak@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konin,   bulwar nadwarciański,   kwiaty,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wow w koncu jest co zwiedzac na bulwarze... Pojedziemy z cala rodzina i spedzimy caly dzien przy tych kwiatkach :)
Dodano: 17.08.2018 15:23    Przez: ~Lm
Konin wola o pomoc i porządnego prezydenta
Dodano: 17.08.2018 15:53    Przez: ~konin_pomocy
kwiatki na pożegnanie pana prezydenta..zegnamy sld w naszym miescie!
Dodano: 17.08.2018 15:37    Przez: ~buli z galerki
Bardzo fajny pomysł. Brawo.
Dodano: 17.08.2018 15:06    Przez: ~KK
Konin kwitnie jak sinice na jeziorze
Dodano: 17.08.2018 16:11    Przez: ~mityczny inwestor

KOMENTARZE

Bardzo fajny pomysł. Brawo.
Dodano: 17.08.2018 15:06    Przez: ~KK
Konin kwitnie jak sinice na jeziorze
Dodano: 17.08.2018 16:11    Przez: ~mityczny inwestor
A dlaczego nie Józef żegnaj?
Dodano: 17.08.2018 16:22    Przez: ~wyborca
20.00 na bulwarze tłumy! Rewelacja marudy!
Dodano: 17.08.2018 20:08    Przez: ~Lol
Rzeczywiście pomysł ok
Dodano: 17.08.2018 20:36    Przez: ~Ewka
Rzeka, kajaki, ścieżki rowerowe, rowery, prawie jak Amsterdam. Jeszcze tylko zmienić władze na bardziej ogarnięte i będzie można tu żyć
Dodano: 17.08.2018 20:57    Przez: ~matoly
Miasto wymiera bo komuszki z PO-SLD nie mają większych ambicji od trzymania stołków i przytulania pieniążków.
Dodano: 17.08.2018 21:52    Przez: ~mieszkaniec
Jest super! Bulwar pełen ludzi.
Dodano: 17.08.2018 22:04    Przez: ~Goho
Te krowy z Zatorza jak te kwiatki wyczuja to po nich
Dodano: 18.08.2018 10:42    Przez: ~PZ
To dla tych ciężko pracujących w upały urzedniczek UM
Dodano: 18.08.2018 10:43    Przez: ~Nom hsv obf obhh
Wreszcie bulwary ożyją. Tego było nam trzeba. Nie chcemy fabryk, zakładów pracy i nowych firm. Kwiatki rekompensują nam brak pracy i brak możliwości rozwoju. Dziekujemy , dziękujemy, dzięk........ !!!!!
Dodano: 20.08.2018 08:41    Przez: ~Wdzięczny i zadowolony
Zagrajmy w gre!!! Kto napisze ilu spacerowiczów widocznych jest na zdjęciach? to taka zabawa jak "gdzie jest wallie" . Tłumy na tych bulwarach jak w san francisko!
Dodano: 17.08.2018 15:18    Przez: ~wallie
Wallie, zobacz co się dzieje na bulwarach popołudniami albo w weekendy to co oko zczarnieje.... Ludziska spacerują, jedzą, piją, opalają się, pływają kajakami.....nie sztuką jest być na bulwarach wtedy gdy wszyscy są w pracy.....
Dodano: 17.08.2018 18:28    Przez: ~Pan od naleśników
Pan od naleśników- poczekamy zobaczymy czy zima beda sie opalac ;)
Dodano: 17.08.2018 18:43    Przez: ~Lm
Co za durna teza.... Będą spacerować i pić gorącą kawę
Dodano: 17.08.2018 19:30    Przez: ~Pan od naleśników
Zobacz wieczorem co tam się dzieje
Dodano: 17.08.2018 20:37    Przez: ~gg
Dobra teraz jest szał na bulwar przez kwiatki i jakies karawki, ale ile razy mozna tam byc w miesiacu? Wszystko sie brzydnie z czasem. Lepiej jechac do Ślesina wiecej atrakcji.
Dodano: 17.08.2018 20:48    Przez: ~KONIN.PL
https://lajt.lm.pl/imprezy/informac
Dodano: 17.08.2018 21:05    Przez: ~Wystarczy poczytać
Wow w koncu jest co zwiedzac na bulwarze... Pojedziemy z cala rodzina i spedzimy caly dzien przy tych kwiatkach :)
Dodano: 17.08.2018 15:23    Przez: ~Lm
A nawet i można rozbić namiot i taki weekendowy biwak zrobic :) obok kajaki tylko niech nikt nie wzywa straży do ogniska obozowego.
Dodano: 17.08.2018 16:01    Przez: ~A
polecam odwiedzić słynny na całą wlkp "kibel za milion" cos nie do opisania. Piękna sprawa!
Dodano: 17.08.2018 16:32    Przez: ~cejroski
Ludzie z Konina nie potrafią niczym się cieszyć... Smutne.. A moje oczy bardzo ucieszył widok tych kwiatków.
Dodano: 17.08.2018 19:35    Przez: ~Niesfrustriwany
PRACOWNIKÓW Um W KONINIE I ICH RODZIN UPRASZA SIĘ o nie zamieszczanie wpisów na forum lm po godzinach pracy urzędu z powodu braku obiektywizmu.
Dodano: 17.08.2018 20:12    Przez: ~florek
Malkontenci.
Dodano: 17.08.2018 20:29    Przez: ~Bogdan
Konin zakwita ! Kwiaty Konina ! Jaką kwotą został obciążony budżet miasta przez posadzenie tychże kwiatków ?
Dodano: 17.08.2018 15:36    Przez: ~KONin
Co za durne pytanie
Dodano: 17.08.2018 20:40    Przez: ~Zniesmaczony
kwiatki na pożegnanie pana prezydenta..zegnamy sld w naszym miescie!
Dodano: 17.08.2018 15:37    Przez: ~buli z galerki
ale on jest z PO!!! przeciez co było a nie jest nie pisze sie w rejestr! ten PZPR i SLD to przeciez było dawno. To sie nei liczytak w szkole sie mawiało
Dodano: 17.08.2018 16:34    Przez: ~towarzysz
Hmm ....żegnamy sld i prezydenta ...... Buli z galerii, pisząc w liczbie mnogiej rozumiem że to osoba o kilku twarzach,.....albo orientacja......lub rozdwojenie jaźni....
Dodano: 17.08.2018 19:34    Przez: ~M.S.
Konin wola o pomoc i porządnego prezydenta
Dodano: 17.08.2018 15:53    Przez: ~konin_pomocy
Byke nie był to.... katecheta. 😬
Dodano: 17.08.2018 16:04    Przez: ~Pn
Bardzo dobrą propozycję wysunęli działacze PiS-u wystawiając kandydata na prezydenta pana Chojnackiego, myślę że najlepszy z kandydatów i naprawdę warto na niego zagłosować przy najbliższych wyborach, aby wreszcie w Koninie nastąpiły dobre zmiany.
Dodano: 17.08.2018 16:44    Przez: ~Symp. PiS
Są pieniądze u pisdzielców dla rydzyka a dla policjantów nie ma.
Dodano: 17.08.2018 17:33    Przez: ~leję do PiSuaru
Gdy tylko w budżecie znajdą się pieniądze na dodatki i premie dla policjantów to na pewno je dostaną ?Proszę nie wierzyć opozycji ,że PiS ich oszukał i jak podają ogólnopolskie media policjant będzie miał na razie gołą pensję.Na razie będzie ale dostał ojciec Tadeusz Rydzyk ,dostanie i policjant.Gorąco zachęcam do głosowania na PiS.
Dodano: 17.08.2018 18:00    Przez: ~Symp. PiS
@Symp. PiS - dla Rydzola pkyna szeroki strumieniem a pilicjanci czy niepełnosprawni musza sie obejsc smakiem.... Hehehe.... DOJNA zmiana w pelnej krasie. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 17.08.2018 18:19    Przez: ~Pn
Konin ma porządnego Prezydenta, tylko brak tu porządnych mieszkańców raczej....😉
Dodano: 17.08.2018 18:30    Przez: ~Pan od naleśników
Z Platformą będzie tak jak z ziemniakami na jesień wykopią na wiosnę posadzą
Dodano: 18.08.2018 15:01    Przez: ~buhhaaaaa
Ile milionów kosztowała ta inwestycja?
Dodano: 17.08.2018 15:57    Przez: ~aa
Tyle ike piszlovdo Rydzola przez 3 lata
Dodano: 17.08.2018 18:20    Przez: ~Pn
ale mają tempo... jesień za pasem więc kwiatki zwiędną. /grunt ze do wyborow wytrwaja/ ;)
Dodano: 17.08.2018 16:25    Przez: ~kkk
dostaliśta napis? dostaliśta . to zamknijta sie towarzysze o pozwólta nam szabrowac dalej! przeciez ten napis to wydarzenie o ktorym pisze sam koninski poczytny portal.
Dodano: 17.08.2018 19:06    Przez: ~towarzysz w
zamiast napisu konin.pl powinien byc napis "RATUNKU-KONIN" widoczny z kosmosu. Moze by ktos zauważył agonie tej mieściny
Dodano: 17.08.2018 16:42    Przez: ~rv
Nie stawiajcie tu pomników kartofla.Takich napisów by chciała opozycja.
Dodano: 17.08.2018 17:49    Przez: ~Symp.PiS
Gwóźdź do trumny wbija PiS brakuem pozytywnej decyzji dot odkrywki Oscislowo.
Dodano: 17.08.2018 18:21    Przez: ~Pn
Pn idioto kiedy w koncu zrozumiesz ze dopóki w koninie nie bedzie rzadzic PIS to wladza centralna nigdy nie pojdzie na reke POebom z platformy, aby ci mogli odtrabic swoj sukces!!! zrozum to w koncu... p**dzielce sa takie same jak popaprancy ale decyzje zapadaja w warszawie a nie w koninie...
Dodano: 17.08.2018 18:42    Przez: ~231
Na co ci ta odkrywka? Ziemniaki będziesz szukał?
Dodano: 18.08.2018 22:43    Przez: ~Pl
Do tego napisu brakuje zdania I CO DALEJ ?
Dodano: 17.08.2018 18:42    Przez: ~Florysta
1 z 4
1234>>