Dzisiaj jest czwartek 20 września 2018, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22211) SPORT FORUM FIRMY (5220) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 20oC
Jutropogoda
26 / 15oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Znamy ostatniego ćwierćfinalistę. S ... (0)Sadlno. Ruszył Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno- ... (10)

Konin. Pożar na placu zabaw. Spaliły się urządzenia dla dzieci

Dodano: 18.08.2018 18:14

Pożar na placu zabaw w parku przy hali Rondo w Koninie. Strażacy mówią o znacznym spaleniu. Nikomu nic się stało.

Około godz.17.00 na placu zabaw ukrytym w parku przy ulicy Przemysłowej wybuchł pożar. Spaliły się stojące tam urządzenia do zabaw z plastiku, bądź tworzyw sztucznych. Strażacy mówią o dużych stratach. Z ogniem walczyły dwa zastępy straży pożarnej w Koninie. - Nikomu nic się nie stało – mówi Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

  • Konin. Pożar na placu zabaw. Spaliły się urządzenia dla dzieci
  • Konin. Pożar na placu zabaw. Spaliły się urządzenia dla dzieci
  • Konin. Pożar na placu zabaw. Spaliły się urządzenia dla dzieci

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar na placu zabaw,   straż pożarna Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wstyd dla miasta i wstyd dla władz i pilnująch porządku.... Wiele razy mieszkańcy prosili o monitoring tego miejsca i pilnowanie.. Wielokrotnie tym placu był niszczone akcesoria dla dzieci... Dziś musiał spłonąc doszczętnie.... Jednen z większych koninie. Ostatnio chyba był naprawiamy.. Z tego co a mogę się mylić zarządza nim hala rondo... I był naprawiany... Wszystko pod czujnym okiem patroli policji która jest po drugiej stronie jak i zarządcy... Wstyd maksymalny.... Policja po drugiej stronie ulicy i można coś bezkarnie niszczyć potem ma być to naprawiane i na końcu spalone... Jak znam życie to za 20 lat powstanie nowy.... Bo liczą się bulwary..
Dodano: 18.08.2018 18:57    Przez: ~h** w dupe zarządcy
Co za menda to podpaliła, ludzie nie mają mózgu...
Dodano: 18.08.2018 18:54    Przez: ~Xyz
Podpalenie na bank, Policja do roboty ! Młodzież pod wpływem narkotyków szuka wrażeń.
Dodano: 18.08.2018 19:12    Przez: ~K-n
Samo się nie zapaliło. Śledztwo jak zwykle zakończy się umorzeniem z powodu niewykrycia sprawcy.
Dodano: 18.08.2018 18:39    Przez: ~płk z(ub)er
Jest sobota, młodzież już jest pod wpływem narkotyków.
Dodano: 18.08.2018 19:26    Przez: ~Marihuana

KOMENTARZE

Samo się nie zapaliło. Śledztwo jak zwykle zakończy się umorzeniem z powodu niewykrycia sprawcy.
Dodano: 18.08.2018 18:39    Przez: ~płk z(ub)er
Winkiel-slamsy. Tyle w temacie.
Dodano: 18.08.2018 18:53    Przez: ~Tusk and Bieńkowska
Co za menda to podpaliła, ludzie nie mają mózgu...
Dodano: 18.08.2018 18:54    Przez: ~Xyz
Jest sobota, młodzież już jest pod wpływem narkotyków.
Dodano: 18.08.2018 19:26    Przez: ~Marihuana
zaKODowane POj@by szykują się na podpalenie Polski.
Dodano: 18.08.2018 20:37    Przez: ~elo
To PiSiory zjarały żeby matki z dziećmi do kościoła łaziły a nie na plac zabaw
Dodano: 19.08.2018 01:51    Przez: ~SODOMITA TORUŃSKI
Czyżby to nasze kochane pociechy były podpalaczami? Wychowujemy i dbamy, by troszczyły się o swoje i nasze dobro. Nie, to niemożliwe?
Dodano: 19.08.2018 07:22    Przez: ~wszystkie dzieci są nasze
POdpaleń dokonuje zakon POdpalaczy z parti POległych.
Dodano: 18.08.2018 18:55    Przez: ~Piekna Senyszyn😯💩
To zapity fan kartofla
Dodano: 18.08.2018 19:09    Przez: ~Tytek
Już dziś Matoł uszek Morawiecki trumnę w Sandomierzu dostał od rolników .Do zobaczenia PiSdzielce w październiku.Wasz koniński katecheta niech sobie szuka zajęcia bo fotel prezydenta miasta nie dla takiego kartofla.
Dodano: 19.08.2018 18:42    Przez: ~Krystyna Pawłowicz
Barwy partyjne na placu zabaw nie działają /to do wyznawcy PiS/.To sprawa kultury osobistej mieszkańców Konina, głównie nastolatków, bo takich tam widywałam. Gdyby Straż Miejska częściej tam zaglądała, a zarządca zadbał o monitoring, pewnie pożaru by nie było.
Dodano: 19.08.2018 21:29    Przez: ~Anna
Wstyd dla miasta i wstyd dla władz i pilnująch porządku.... Wiele razy mieszkańcy prosili o monitoring tego miejsca i pilnowanie.. Wielokrotnie tym placu był niszczone akcesoria dla dzieci... Dziś musiał spłonąc doszczętnie.... Jednen z większych koninie. Ostatnio chyba był naprawiamy.. Z tego co a mogę się mylić zarządza nim hala rondo... I był naprawiany... Wszystko pod czujnym okiem patroli policji która jest po drugiej stronie jak i zarządcy... Wstyd maksymalny.... Policja po drugiej stronie ulicy i można coś bezkarnie niszczyć potem ma być to naprawiane i na końcu spalone... Jak znam życie to za 20 lat powstanie nowy.... Bo liczą się bulwary..
Dodano: 18.08.2018 18:57    Przez: ~h** w dupe zarządcy
To nie pierwszy pożar na tym placu, urządzenia wymieniane już kilka razy (ostatnio parę miesięcy temu), dziwi brak monitoringu mimo tylu dewastacji.
Dodano: 18.08.2018 22:03    Przez: ~Głupota
Popieram w 100 % miasto zamiast kostkę wymieniać za 100 tyś lepiej okamerować miasto bo są miejsca naprawdę kiepskie
Dodano: 18.08.2018 22:39    Przez: ~Vvvh
Lepiej bym tego nie napisała, zgadzam się po stokroć z każdym słowem !
Dodano: 19.08.2018 20:14    Przez: ~Ja
Na tym placu byłam z wnuczką w tym roku 2 razy. Za każdym razem spotykałam grupy nastolatków wysiadujących tam i pozostawiających za sobą góry śmieci. Na zwróconą uwagę usłyszałam niewybredne, wręcz wulgarne komentarze . Palenie papierosów i rzucanie niedopałkami w małe dzieci to tam stałe praktyki. Ktoś jeszcze się dziwi, że to spłonęło? Monitoring w tym miejscu nie zrujnowałby budżetu gospodarza a na tym osiedlu to było jedyne miejsce dla dzieci.
Dodano: 19.08.2018 21:19    Przez: ~Anna
To miejsce jest niebezpieczne zwłaszcza w godzinach wieczornych. Tam powinny często chodzić patrole Policja choćby z uwagi na małolaty przesiadujące na ławkach.
Dodano: 20.08.2018 08:27    Przez: ~Koninianka
Totalna opozycja z powodu upadku na dno w szale będzie różne rzeczy wyprawiać
Dodano: 18.08.2018 18:59    Przez: ~olo
500 bije do bani
Dodano: 18.08.2018 19:09    Przez: ~Antonio
A twoja bania już zalana od żółci?
Dodano: 18.08.2018 19:16    Przez: ~piotr
Twoja matke bili
Dodano: 18.08.2018 19:35    Przez: ~Tusk
Ja mam 500 i dobrze mi z tym
Dodano: 19.08.2018 21:25    Przez: ~Grand
Podpalenie na bank, Policja do roboty ! Młodzież pod wpływem narkotyków szuka wrażeń.
Dodano: 18.08.2018 19:12    Przez: ~K-n
PO i KOD tez tak palili opony z rozpaczy😂
Dodano: 18.08.2018 19:39    Przez: ~Jan Grabiec hybryda👄
KOD i Obywatele RP to bojówki totalnej opozycji, ale tu podpalenia dokonali zwykli młodzi chuligani.
Dodano: 18.08.2018 19:43    Przez: ~Róbta co chceta
Brak słów. Zero szacunku. To teraz niech ci idioci wytłumaczą dzieciom gdzie mają się bawić. Juz od jakiegoś czasu psuli tam poszczególne elementy, a gdzie wtedy byla policja i straż miejska? Najciemniej pod latarnią prawda?
Dodano: 18.08.2018 19:50    Przez: ~Mlodziez....
Jezdzę z dzieckiem za miasto na plac zabaw. Sorry namiarów nie podam, bo się chołoty nazłazi. Takie miasto. Płaczą nad skwerami, które i tak są nie do użytku, bo menele tam bazują. Chołocie budować klatki jak w zoo a nie skwery i place zabaw. Szkoda tylko normalnych rodzin.
Dodano: 19.08.2018 18:35    Przez: ~Gh
odpieprzcie się wreszcie od drugiego osiedla !!!! tak byłotam od zawsze i będzie !!!
Dodano: 18.08.2018 20:25    Przez: ~Kubacki
Mistrzu i ja tam mieszkam ijak cię złapie to...
Dodano: 18.08.2018 23:50    Przez: ~M
To już nie pierwszy raz. Notorycznie ktoś specjalnie podpala czemu nie założą tam kamery.
Dodano: 18.08.2018 20:46    Przez: ~Rodzic
Bo nie ma pieniędzy
Dodano: 18.08.2018 22:05    Przez: ~Kk
Kamera kosztuje ok 200zł. Podpina się ją pod zasilanie na lampach. Kamera jest wifi. Sygnał zciągnie jakaś najprostsza antena kierunkowa wifi na elewacji Ronda . Kolejne 200zł. Montaż z 1000zł. Rejestrator ok 1000... koszt zamyka się w 5000 zł przy paru kamerach. Odkupienie zabawek na placu? 10 000? To musi mieć atesty. To nie są ślizgawki z marketu.
Dodano: 19.08.2018 18:40    Przez: ~Liczycniepotrafią
1 z 4
1234>>