Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20704) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

Licheń. Ciało 30-latka nurkowie wydobyli z jeziora w niedzielę rano

Dodano: 19.08.2018 12:05

Utonięcie w Licheniu Starym. Ciało 30-latka wydobyte dzisiaj rano z jeziora przez strażaków

Dwóch mężczyzn kąpało się rano w jeziorze Licheńskim. Jeden z nich nie wypłynął z wody, więc kolega zawiadomił służby. - Dzisiaj po godzinie 9.00 zgłoszono, że kapiący się jeziorze 30-latek zniknął pod wodą – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej. - Wszczęto poszukiwania. Zadysponowano tam OSP Licheń Stary, grupę ratownictwa wodno - nurkowego Konin z łodzią. Mężczyzna został wydobyty z wody kilkanaście metrów od brzegu. Lekarz stwierdził zgon.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:utonięcie,   Licheń,   jezioro Licheńskie,   straż pożarna Konin,   Licheń plaża,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wakacje życia normalnie wychodzi kozaczenie co ja nie wypłyne na środek i potem wychodzi
Dodano: 19.08.2018 12:27    Przez: ~Ccgg
W Licheniu licho ciągle grasuje stąd nazwa miejscowości. Ulfberg uczy.
Dodano: 19.08.2018 12:33    Przez: ~ULFBERG
To okropne co rok jezioro w Licheniu zbiera zniwo az strach sie kopac tam
Dodano: 19.08.2018 12:44    Przez: ~bonita
Odpust to był 15 sierpnia....
Dodano: 19.08.2018 13:18    Przez: ~Xyz
Zawsze w odpust i po nim sie topia. Natural selection kostuchy.
Dodano: 19.08.2018 12:31    Przez: ~💀

KOMENTARZE

Wakacje życia normalnie wychodzi kozaczenie co ja nie wypłyne na środek i potem wychodzi
Dodano: 19.08.2018 12:27    Przez: ~Ccgg
To nawet nie kozaczenie może być przyczyną tragedii. Woda w jeziorze Licheńskim o tej porze jest tak ciepła, że wyłącza się w mózgu pływaka instynkt samokontroli przed zatonięciem. Pływając w tak ciepłej wodzie odnosi się wrażenie leżenia w wannie tj. relaksu i braku zagrożenia. Sam tego kiedyś doświadczyłem i od tego czasu unikam kąpieli w bardzo ciepłych wodach, no chyba że kąpię się w basenie.
Dodano: 19.08.2018 13:17    Przez: ~Zdzich@
Zdzich, nic na temat złego PiS-u, zawiodłem się na Tobie ?
Dodano: 19.08.2018 13:33    Przez: ~Licheń
A może "Zdzich" się nawrócił na chrześcijaństwo, tak jak Szaweł- Paweł w drodze do Damaszku ?
Dodano: 19.08.2018 15:42    Przez: ~Oby
Do Licheń i Oby@. A o czym tu mam pisać chłopaki? O niczym (PiS) trudno cokolwiek napisać. Po prostu nic będzie zawsze niczym.
Dodano: 19.08.2018 16:16    Przez: ~Zdzich@
Zdzich czyli Michał znowu pijesz?
Dodano: 19.08.2018 16:40    Przez: ~Ania
Nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj i zachowaj zbędne komentarze dla siebie!!!!
Dodano: 20.08.2018 08:43    Przez: ~Ona
Kaca leczył
Dodano: 20.08.2018 09:43    Przez: ~F
W tym roku wyjątkowo dużo to SGRWN wydobywa ciał
Dodano: 19.08.2018 12:28    Przez: ~Ggvvv
Jezioro w Licheniu pochłonęło już wiele ofiar !
Dodano: 20.08.2018 13:57    Przez: ~Plażowicz
Zawsze w odpust i po nim sie topia. Natural selection kostuchy.
Dodano: 19.08.2018 12:31    Przez: ~💀
Odpust był 2 lipca ..
Dodano: 19.08.2018 12:39    Przez: ~Gobo
Odpust to był 15 sierpnia....
Dodano: 19.08.2018 13:18    Przez: ~Xyz
Księża chcieli mieć dwa odpusty. 2 lipca i 15 sierpnia. Ale w tym roku im nie wyszło, bo na 2 lipca ludzie nie przyjechali.
Dodano: 19.08.2018 13:44    Przez: ~Opodatkowac kościół
@Xyz poczytaj sobie a potem pisz. Jeszcze za życia Jan Paweł 2 ustanowił odpust w Licheniu na 2 lipca. A 15 sierpnia jest w Częstochowie.
Dodano: 19.08.2018 14:02    Przez: ~Gobo
Główny odpust jest zawsze 15 sierpnia. A 2lioca jest licheński... wiem dość dobrze bo tu mieszkam
Dodano: 19.08.2018 19:36    Przez: ~Xyz
W Licheniu licho ciągle grasuje stąd nazwa miejscowości. Ulfberg uczy.
Dodano: 19.08.2018 12:33    Przez: ~ULFBERG
To okropne co rok jezioro w Licheniu zbiera zniwo az strach sie kopac tam
Dodano: 19.08.2018 12:44    Przez: ~bonita
Czy to był może "Pn", nie za młody, dlaczego "Pn" się nie utopi ?
Dodano: 19.08.2018 12:57    Przez: ~Ratownik
Żałosny idiota. Czlowiek się topi a ten wprowadza ta skretyniała ideologie pn i ***
Dodano: 19.08.2018 13:17    Przez: ~Ewelina
Bo Pn jest tak pusty ze unosi sie na wodzie
Dodano: 19.08.2018 13:37    Przez: ~ZinkPowerSzczecin
Gdyby Pn się utopił, albo zginął w wypadku, z radości bym wypił pól litra wódki, choć nie piję.
Dodano: 19.08.2018 13:38    Przez: ~Wróg Pn-a
Wszyscy jesteście żałośni. Mam sie dobrze a dla moich wrogów mam niespodziankę: TFU w m..rde.
Dodano: 19.08.2018 14:51    Przez: ~Pn
Bo tacy ludzie unoszą się na wodzie
Dodano: 19.08.2018 15:27    Przez: ~Aaaa
Pn, nie ciesz się, bo prędzej czy póżniej ręka boża cię dosięgnie, oby wcześniej.
Dodano: 19.08.2018 15:50    Przez: ~Wierzący
Pn był na naukach u swojego rudego pana tuska
Dodano: 19.08.2018 21:29    Przez: ~Oko
A matka lichenska nie pomogla, wyjechala na urlop? A moze to pic na wode dla prostakow?
Dodano: 19.08.2018 13:21    Przez: ~Q
Twoja stara to prostak a ojciec głąb
Dodano: 19.08.2018 13:42    Przez: ~POwykrecany
Prosty proboszczu, nie denerwuj sie, sam poszedles do sekty prostakow.
Dodano: 19.08.2018 15:03    Przez: ~Q
Pilnowała ciebie akurat
Dodano: 20.08.2018 18:24    Przez: ~Xyz
Bo w niedziele rano do kościoła się idzie a później na plażę...
Dodano: 19.08.2018 13:24    Przez: ~Raf
Po co do kościola, aby się modlić do cudownego obrazu matki licheńskiej ?
Dodano: 19.08.2018 13:35    Przez: ~Dydol
Nie daję na tacę w niedziele... Dzień wolny od handlu...
Dodano: 19.08.2018 14:30    Przez: ~Kler
Ja natomiast daję. Co niedzielę piątaka. Miesięcznie płacę 100 zł na kościół i raz w roku na kolędę co łaska. Miejsce mam za to w niebie obiecane. Ojca Dyrektora też wspomagam.
Dodano: 19.08.2018 15:05    Przez: ~słuchacz radia
twoja stara też ci w niedziele nie daje,kogo to obchodzi idioto.
Dodano: 19.08.2018 15:06    Przez: ~ministrant
Katolik myśli, że jak daje pieniądze na kościół to ma zagwarantowane miejsce w niebie ?
Dodano: 19.08.2018 15:54    Przez: ~Czyściec
Ale na cmentarzu ma