Dzisiaj jest wtorek 18 września 2018, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21569) SPORT FORUM FIRMY (5218) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy start Pieczyńskiego w nowym klubie, pierw ... (0)Kamil Gardzielik i Igor Jakubowski na jednej gali. ... (7)

Spacer po molo na Zatorzu będzie znów możliwy. Remont trwa

Dodano: 20.08.2018 11:06

Spacerujący nad jeziorkiem Zatorze mogą zauważyć zamknięte od dłuższego czasu molo, które przechodziło generalny remont kilka lat temu. Dlatego niektórych mieszkańców Konina zdziwił fakt, że nie mogą korzystać z molo przy okazji spacerów bądź zakupów w galerii handlowej, a na zamkniętej furtce wisi znak z zakazem wstępu.

Skierowaliśmy w tej sprawie pytanie do dyrekcji Centrum handlowego na Zatorzu.  

- Specjalistyczna firma dokonała przeglądu, który wykazał konieczność przeprowadzenia remontu oraz konserwacji molo. Zostanie przeprowadzona renowacja ogrodzenia, naprawa mocowań, a także wymiana desek. Pomost zostanie także zabezpieczony przed korozją, aby zapobiec kolejnym uszkodzeniom w najbliższym czasie – czytamy w odpowiedzi dyrekcji Galerii nad Jeziorem

Remont obiektu już trwa. Spacerowicze będą mogli wkroczyć na konińskie molo w połowie września tego roku. Tymczasem galeria udostępniła odwiedzającym leżaki na terenach zielonych w pobliżu altany i zachęca do korzystania z nich.

 

 
  • Spacer po molo na Zatorzu będzie znów możliwy. Remont trwa
  • Spacer po molo na Zatorzu będzie znów możliwy. Remont trwa
  • Spacer po molo na Zatorzu będzie znów możliwy. Remont trwa

 autor: Dawid Gańczak

 e-mail: d.ganczak@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:molo,   Zatorze,   Galeria nad Jeziorem,   jeziorko Zatorze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Po molo 😂😂😂 toż to marna kładka .
Dodano: 20.08.2018 11:27    Przez: ~Xxx
Uwierz mi ,że tam jest woda czyściejsza niż w jez. Pątnowskim i Gosławskim .Co do rowerków wodnych i kawiarenki z jadłem i poiwem to masz rację . Ale w tym mieście nie ma gospodarza.
Dodano: 20.08.2018 11:52    Przez: ~zatorze
Dołki pokopalniane są raczej czyste. Na takie samo zagospodarowane czeka czarne jezioro. To obok byłej brykietowni. Aż się prosi. Nawet małą kolejkę możnaby puszczać z dworca. W końcu są tory aż do przystanku Fugo. Jezioro na uboczu. Zasypać zniornik osadnika i plac jak marzenie.
Dodano: 20.08.2018 12:15    Przez: ~Bj
Ta kładka to własność galerii handlowej. A jak lezą śmieci, to same się nie rzucają przecież. Ludzie...
Dodano: 20.08.2018 14:45    Przez: ~musor
brudno to tam jest na tych ścieżkach gdzie wieśnioki z zatorza sobie pijalnie i ćpalnie urządzili
Dodano: 20.08.2018 12:13    Przez: ~dududududud

KOMENTARZE

Po molo 😂😂😂 toż to marna kładka .
Dodano: 20.08.2018 11:27    Przez: ~Xxx
spokojnie, to tylko do jesieni, po wyborach zamkną
Dodano: 20.08.2018 14:02    Przez: ~kolo
brudny po kopalniany staw w ogóle niezagospodarowany,dawajcie tam rowerki i kajaki.parasol z piwkiem i kiełbasą. miasto moze zarabić moze
Dodano: 20.08.2018 11:47    Przez: ~buli
Uwierz mi ,że tam jest woda czyściejsza niż w jez. Pątnowskim i Gosławskim .Co do rowerków wodnych i kawiarenki z jadłem i poiwem to masz rację . Ale w tym mieście nie ma gospodarza.
Dodano: 20.08.2018 11:52    Przez: ~zatorze
brudno to tam jest na tych ścieżkach gdzie wieśnioki z zatorza sobie pijalnie i ćpalnie urządzili
Dodano: 20.08.2018 12:13    Przez: ~dududududud
Dołki pokopalniane są raczej czyste. Na takie samo zagospodarowane czeka czarne jezioro. To obok byłej brykietowni. Aż się prosi. Nawet małą kolejkę możnaby puszczać z dworca. W końcu są tory aż do przystanku Fugo. Jezioro na uboczu. Zasypać zniornik osadnika i plac jak marzenie.
Dodano: 20.08.2018 12:15    Przez: ~Bj
dududduu brudno jest na tych ścieżkach ,ale od odchodów kaczek .Napisałem nie ma gospodarza tego terenu ,który by sprzątał .
Dodano: 20.08.2018 12:18    Przez: ~zatorze
Ta kładka to własność galerii handlowej. A jak lezą śmieci, to same się nie rzucają przecież. Ludzie...
Dodano: 20.08.2018 14:45    Przez: ~musor
Rowerki i kajaki obiecywali kilkanaście lat temu, jak dopiero budowali galerię. Z tego wszystkiego to tylko to mini molo wybudowali.
Dodano: 22.08.2018 09:47    Przez: ~ja_to_pamiętam
Krótki, zwięzły i na temat artykuł. Gratulacje!
Dodano: 20.08.2018 12:05    Przez: ~eh...
Po co trzy prawie jednakowe zdjęcia ? Wystarczało wstawić jedno skoro "fotograf" nie ma wyobraźni i podejścia
Dodano: 20.08.2018 12:11    Przez: ~Marlej
Ty chyba też jesteś wstawiony
Dodano: 21.08.2018 09:54    Przez: ~Qn
Przepraszam po czym ???
Dodano: 20.08.2018 12:13    Przez: ~l.91
Po wódce
Dodano: 21.08.2018 09:54    Przez: ~Lm
czego to się nie robi gdy wybory się zbliżają ....a jak po wyborach to ciężko idzie
Dodano: 20.08.2018 12:13    Przez: ~zatorzanin
Jest molo, na bulwarach coś wspominali o kapitanacie, jest ulica Portowa, w Morzysławiu jest też port! Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Świnoujście, Konin - tak to widzę!
Dodano: 20.08.2018 13:00    Przez: ~podpis
Dziś o komandorze na regatach piszom
Dodano: 21.08.2018 09:55    Przez: ~Manhattan
Brawo to mi się podoba super tak trzymać
Dodano: 20.08.2018 13:50    Przez: ~Pn
"Koninskie molo"... jaki Konin takie molo, prezydencie!!!!
Dodano: 20.08.2018 15:40    Przez: ~Oko
A park już otwarty ?
Dodano: 20.08.2018 15:53    Przez: ~Hania
No właśnie , żadnej informacji , nikt nie odpowie ?
Dodano: 21.08.2018 10:17    Przez: ~Basia
1 z 2
12>>