Dzisiaj jest niedziela 5 kwietnia 2020, imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17637) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
14 / 9oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i ... (0)Wierzbinek. Pomysł na świąteczną dekorację do zrob ... (0)

Koncert Ad Libitum w ramach akcji "Lato na bulwarze" w Koninie

Dodano: 22.08.2018 14:07

Kameralny Zespół Smyczkowy Ad Libitum zagra na konińskim bulwarze 26 sierpnia. Koncert wpisuje się w projekt ,,Lato na Bulwarze''.

W niedzielę, 26 sierpnia, zapraszamy na koncert Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum. Początek wydarzenia na Bulwarze Nadwarciańskim o godz. 19.00. Zespół powstał z pasji wspólnego muzykowania i wykonywania muzyki kameralnej, by swoimi występami uświetniać zarówno spotkania kulturalne jak i okolicznościowe. Oficjalnie swoją działalność artystyczną pod obecną nazwą zespół rozpoczął w marcu 2013 roku w Konińskim Domu Kultury. Program zespołu nieustannie się poszerza i obejmuje wiele rodzajów muzyki, od utworów klasycznych aż po rozrywkowe. Są to kompozycje oryginalne oraz opracowania znanych i popularnych utworów. Koniński Kameralny Zespół Smyczkowy Ad Libitum tworzą absolwenci szkół muzycznych, a także wyższych uczelni muzycznych. Skład zespołu: Mirosław Grzanka i Krystian Panfil – I skrzypce, Paulina Wawrzyniak – II skrzypce, Robert Gaertner - III skrzypce, Klaudia Larus, Zuzanna Figaj – altówka, Daria Junkiert – wiolonczela, Szymon Wieczorkiewicz – kontrabas.

Organizatorami akcji „Lato na Bulwarze” są: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie oraz PTTK.
 

  • Koncert Ad Libitum w ramach akcji "Lato na bulwarze" w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:lato na bulwarze,   bulwar Konin,   Ad Libitum,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A po ile wejściówki ?
Dodano: 22.08.2018 19:11    Przez: ~cesiu
Nawet jak będzie bezpłatnie i do tego dadzą ci bilet na komunikację miejską to i tak nie przyjdziesz - wolisz DiscoPolo i to co serwuje muzycznie TVPpis więc po co to głupie pytanie ?
Dodano: 23.08.2018 07:37    Przez: ~Jan Sebastian Trach
Ziewać mi się chce
Dodano: 23.08.2018 12:33    Przez: ~Wrrrr
Metal chcemy
Dodano: 23.08.2018 12:33    Przez: ~Pn
Metal ? A idź ty Pn-ie w ogień wieczny !!!
Dodano: 23.08.2018 21:10    Przez: ~Dalida
SUPER IMPREZA...
Dodano: 22.08.2018 19:54    Przez: ~jan
I a to idzie kasa podatników. Muzyka dla trupów. Zresztą po czym się spodziewać po KDKu. Zmieńcie urzędasów i zróbcie czystkę 100% w KDK ! Ciepłe posadki za kasę mieszkańców.
Dodano: 23.08.2018 16:10    Przez: ~my pis zmienimy
FORSA JEST? , MODLITWA TO ?. ...
Dodano: 24.08.2018 05:07    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.