Dzisiaj jest czwartek 4 czerwca 2020, imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18421) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 14oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin wicemistrzem Polski! PZPN zakończył se ... (0)Rychwał. Rozbudują przedszkole, bez obciążenia gmi ... (0)

Akademickie Centrum Językowe – jedyna taka szkoła

Materiał promocyjny

Dodano: 29.08.2019 15:46

Akademickie Centrum Językowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie to powołana przez Rektora PWSZ profesjonalna szkoła językowa. Zajmujemy się nauczaniem studentów oraz wszystkich chętnych, których celem jest efektywne opanowanie języka na wysokim poziomie. Jest to możliwe między innymi  dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników.

Nie zatrudniamy przypadkowych lektorów. Lektorzy ACJ to profesjonalni wykładowcy akademiccy z wieloletnim doświadczeniem, wielu ze stopniem doktora, którzy wyróżniają się biegłą znajomością języka obcego oraz bogatą wiedzą merytoryczną w zakresie nauczania języków obcych. Są to profesjonaliści podchodzący do swojej pracy z nieukrywaną pasją i zaangażowaniem.

Zajęcia w Akademickim Centrum Językowym są zawsze wyjątkowym przeżyciem, sprawiają, że komunikacja staje się możliwa już od pierwszych zajęć, a gramatyka okazuje się łatwa i daje się szybko opanować.  

Prowadzimy kursy dla młodzieży i dorosłych z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego na różnych poziomach zaawansowania. Pracujemy w komfortowych warunkach: grupy 6-8 osób, dysponujemy jako jedyna szkoła językowa w Koninie profesjonalnie przygotowanymi salami dydaktycznymi  wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt. 

Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta: Prowadzimy kursy języka ogólnego, dla uczniów szkół średnich kursy przygotowujące do matury i egzaminów certyfikowanych. Dla firm i instytucji prowadzimy szkolenia z zakresu języków specjalistycznych oraz przygotowujemy pracowników do skutecznej komunikacji z partnerami zagranicznymi.

Ponadto oferujemy audyty językowe dla firm oraz prowadzimy warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kursy językowe do ACJ.

Zapisy odbywają się poprzez naszą stronę internetową: www.acj.konin.pl lub mailem: acj@konin.edu.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:acj,   języki obce,   pwsz konin,   edukacja,   nauka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.