Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19033) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Jak uniknąć drastycznych podwyże ... (0)Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (3)

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

Dodano: 23.08.2018 15:20

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

To inauguracja akcji pod nazwą „Spotkajmy się”, podczas której członkowie będą zbierać podpisy poparcia oraz spotykać się z mieszkańcami Konina. Działania prowadzone w ramach tej akcji będą podzielone na dwa etapy. Najpierw zbiórka podpisów na listy, które prawica będzie rejestrować na wszystkich poziomach. Drugim etapem będzie zapoznanie mieszkańców z kandydatami. Między innymi z Zenonem Chojnackim – kandydatem prawicy na prezydenta Konina. Ma to być kampania zwykłych ludzi, a nie osób w garniturach, na kajakach, w kawiarniach, tylko bezpośrednio na ulicach.

- Będziemy spotykać się na każdym osiedlu, na każdej ulicy z mieszkańcami miasta i porozmawiamy z każdym, kto tego chce, ale nie chcemy zachowywać się jak domokrążcy i pukać od drzwi do drzwi – mówi Krystian Majewski, szef klubu radnych PiS.

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości mają spotykać się prawie codziennie na ulicach Konina aż do momentu ogłoszenia ciszy wyborczej. Ogłoszenie list nastąpi po zakończeniu zbiórki podpisów, których prawica chce zebrać jak najwięcej. W tegorocznej kampanii dużą rolę mają odegrać przede wszystkim młodzi ludzie.

- Chcemy, aby do akcji włączyli się nie tylko członkowie, ale także sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, w szczególności ludzie młodzi. Dlatego przy stolikach spotkamy nie tylko znane twarze, ale ludzi zwykłych, którzy są mieszkańcami Konina. - mówi Lucyna Jaronek

PiS deklaruje, że jest otwarty na ludzi młodych, na nową energię i środowiska oraz chce pokazać, że można być młodym i zaangażowanym politycznie mieszkańcem Konina. W tej kampanii prawica otwiera się na potrzeby społeczeństwa i zapowiada nowych, młodych kandydatów, których przedstawi wkrótce.

 

 

 

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica
Slajd 1/15

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 1 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 2 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 3 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 4 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 5 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 6 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 7 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 8 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 9 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 10 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 11 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 12 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 13 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

Konin. Na każdym osiedlu, na każdej ulicy – Zjednoczona Prawica

slajd 14 z 15

Chcemy się spotykać z mieszkańcami na każdym osiedlu – zapowiadają członkowie konińskiej prawicy, którzy zainaugurowali kampanię wyborczą.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Dawid Gańczak

 e-mail: d.ganczak@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jaka zjednoczona prawica to zart😁 nie ma porozumienia w Koninie ludzi z PIS tylko sie kłócą i obrażają innych. Radny Majewski wiedzie w tym prym,zero doswiadczenia, zero kwalifikacji ani umiejetnosci przywódcy partii .Potrafi tylko wykrzykiwac LGBT i aborcjonistki.Jest na dobrej drodze aby przejsc do historii Konina jako lokalny....Macierewicz albo....Pawłowicz😁
Dodano: 23.08.2018 16:35    Przez: ~Obserwator
Zenek Chojnacki = katecheta, zamiast programu, 10 przykazań dla miasta
Dodano: 23.08.2018 16:51    Przez: ~Mojżesz
czemu nie kajak? widać że troche sportu by się wam przydało!
Dodano: 23.08.2018 16:50    Przez: ~fit
Krajanie... a teraz aby pomóc pracownikom KWB... PiS sprowadza węgiel od rosjan :D
Dodano: 23.08.2018 17:17    Przez: ~TheSimon
To są pisowskie miski. Chłoposzki. I dziewuszka jak kwiat do korzucha. Dziwaki.
Dodano: 23.08.2018 16:49    Przez: ~MAC

KOMENTARZE

Brawo Młodzi, Brawo PiS!!!!
Dodano: 23.08.2018 16:22    Przez: ~x.Andrzej
Szanowni pracownicy KWB Konin, idą wybory pamiętacie jak dwoma łapami glosowaliscie kiedyś na rudego i jego bandę rozbojnikow???? Jak was łatwo sprzedał naiwnych swojemu kompanowi solorzowi. Chyba nie chcecie nadal głosować na nich by sciagneli to coś rude do Polski????
Dodano: 23.08.2018 16:47    Przez: ~Krajan
To są pisowskie miski. Chłoposzki. I dziewuszka jak kwiat do korzucha. Dziwaki.
Dodano: 23.08.2018 16:49    Przez: ~MAC
czemu nie kajak? widać że troche sportu by się wam przydało!
Dodano: 23.08.2018 16:50    Przez: ~fit
Co ten po lewo taki chudy? Za krótko na stołku chyba siedział.
Dodano: 23.08.2018 16:50    Przez: ~bezRadny
Zenek Chojnacki = katecheta, zamiast programu, 10 przykazań dla miasta
Dodano: 23.08.2018 16:51    Przez: ~Mojżesz
Bardzo dobrze, Konin potrzebuje młodych. Wracam z USA i głosuje
Dodano: 23.08.2018 16:51    Przez: ~Głos na PiS
Szanowni pracownicy KWB Konin, idą wybory... widzicie chyba, kto nie wydaje pozutywnej decyzji dot nowej odkrywki, co rowna sie upadkpwi Waszego zakladu? Tak, to jest PiS...
Dodano: 23.08.2018 17:11    Przez: ~Pn
Krajanie... a teraz aby pomóc pracownikom KWB... PiS sprowadza węgiel od rosjan :D
Dodano: 23.08.2018 17:17    Przez: ~TheSimon
Oto młodzi ludzi, którzy na szalę stawiają zaangażowanie, nadzieję marząc o tym, by Konin stał się miastem dynamicznym i rozwojowym, przede wszystkim dla młodych ludzi. Naprzeciwko stoi stary układ, którego reprezentantami jest starzec po politycznej szkole moskiewskiej stojący na czele gangu komunistycznych staruszków oraz dorobkiewicz, milioner –geograf, który piastuje urząd z nadania partyjnego, utrzymywany z pieniędzy podatnika, a którego zarobki roczne w ciągu 7 lat urosły o 50% z 135 tys. zł do niebotycznych 200 tys. zł. Wybór jest chyba prosty?
Dodano: 23.08.2018 17:21    Przez: ~Koninianin
Wybór jest prosty, stawiam na PiS !
Dodano: 23.08.2018 17:29    Przez: ~Anna
Gdzie te pisiory były przez ostatnie cztery lata? Ten jeden chce samych krzyży i modłów w Koninie.
Dodano: 23.08.2018 18:44    Przez: ~precz z czarnymi i pisiorami
Każdy byle nie znów PO-SLD bo to oznacza zagładę dla miasta.
Dodano: 23.08.2018 19:29    Przez: ~eeee
Jak ktoś jest Polakiem i chrześcijaninem to nie powinien głosować na pisowskich faryzeuszy
Dodano: 23.08.2018 19:47    Przez: ~Ksiądz kanonik
Pn było trzeba nie głosować na rudego to problemu z oscislowem by nie było.........
Dodano: 23.08.2018 20:27    Przez: ~Hanoi gwx pih bki tvi
Panie Majewski ta pani Lucyna która wciąż jest u Pana boku to nie czasem pana dziewczyna. Niech zgadne ma numer jeden w najbliższych wyborach? Haha
Dodano: 23.08.2018 21:01    Przez: ~Nieźle
Zenon Chojnacki na Prezydenta
Dodano: 23.08.2018 21:48    Przez: ~Tylko PiS
NIGDY WIĘCEJ PISU!!!!!!!!!!!!
Dodano: 23.08.2018 22:45    Przez: ~TYLKO SOLIDARNOŚĆ
Brawo to mi się podoba super tak trzymać
Dodano: 24.08.2018 01:23    Przez: ~Pn
Głosujemy na Korwin Mikke on uzdrowi Polskę
Dodano: 24.08.2018 10:19    Przez: ~Hhhhhhhh
Brawo ksiądz, polityka na ambony, wybory do kościoła, prezes na papieża
Dodano: 24.08.2018 11:21    Przez: ~Zdegustowany poziomem
mam pytanie do LEMINGÓW : "sędziowie" sadu najwyższego twierdzą , że nie można zmienić im wieku emerytalnego w czasie trwania "pracy" . więc pytam gdzie był sad najwyższy jak tusk zmieniał wiek emerytalny zwykłym obywatelom . gdzie wtedy był Niedorzecznik praw obywatelskich . gdzie był rzepliński i jego trybunał . ja sie tylko pytam .
Dodano: 24.08.2018 13:54    Przez: ~kac
Ludzie,którzy głosują na Totalnych nieudaczników, złodziei,zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami ! Są ich wspólnikami !!!
Dodano: 24.08.2018 14:01    Przez: ~PiS
PiS stawia na młodych, nie to co po i sld-od lat te same twarze.
Dodano: 23.08.2018 16:24    Przez: ~Olooo
No i PIS stawia na rozbrajanie obywateli ... naprawdę poroniony pomysł... ehhh masakra a tak ich lubiłem
Dodano: 23.08.2018 16:28    Przez: ~oj
No i PIS stawia na rozbrajanie obywateli ... naprawdę poroniony pomysł... ehhh masakra a tak ich lubiłem
Dodano: 23.08.2018 17:06    Przez: ~oj
Miwisz o komunistach pokroju Piotrowicza i Kryze, którzy wsadzali opozycjonistów?
Dodano: 23.08.2018 17:12    Przez: ~Pn
@oj... najlepsze jest to, że UE machnęła przepis dotyczące broni, a PiS... zaostrzył przepisy idąc jeszcze dalej jak UE.
Dodano: 23.08.2018 17:19    Przez: ~TheSimon
A teraz pytanie co do broniz rozbrajania obywateli itp :-) .. czemu Niemcy nie zaatakowali Szwajcarii podczas II WŚ???
Dodano: 23.08.2018 18:56    Przez: ~oj
I tak trzymać.. bo PO i postkomuna, dziś liberalni demokraci myślą że będą trwać wiecznie u władzy w Koninie...a już Anna Jantar śpiewała przecież że "Nic nie może wiecznie trwać"....
Dodano: 23.08.2018 19:59    Przez: ~su_arez@wp.pl
Ludzie,którzy głosują na Totalnych nieudaczników, złodziei,zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami ! Są ich wspólnikami !!!
Dodano: 24.08.2018 14:02    Przez: ~PiS
Młodzi PIS vs stary układ
Dodano: 23.08.2018 16:27    Przez: ~SVD
Mlodzi z pis vs komuchy z pis? Piotrowicz, Kryze....
Dodano: 23.08.2018 17:13    Przez: ~Pn
Patryk Jaki popiera delegalizację ONR.
Dodano: 23.08.2018 19:06    Przez: ~wolna-polska.pl
Franciszek konsekrował zwolennika "małżeństw" homoseksualnych.
Dodano: 23.08.2018 19:07    Przez: ~wolna-polska.pl
Skandal! Patryk Jaki za delegalizacją ONR i zostawieniem tęczy na Placu Zbawiciela.
Dodano: 23.08.2018 19:17    Przez: ~prawy.pl
"Użyteczni idioci". Sekretarz premiera Morawieckiego ubliża Polakom krytykującym Danielsa.
Dodano: 23.08.2018 19:20    Przez: ~wPrawo.pl
Stanisław Michalkiewicz o rozdawnictwie i żerowiskach.
Dodano: 23.08.2018 19:22    Przez: ~nacjonalista.pl
Zenon Chojnacki na Prezydenta
Dodano: 23.08.2018 21:48    Przez: ~Tylko PiS
wolna polska kopiowanie linków jest zabronione jełopie,nawet komentarza nie umiesz sam napisać zakało Konina tylko kopiujesz ,myślisz że jak ty jesteś debilem to inni też debile
Dodano: 23.08.2018 23:58    Przez: ~PO do bakutilu
Bardzo dobre działanie! My "normalsi" też mam coś do powiedzenia. Oby tak dalej!
Dodano: 23.08.2018 16:30    Przez: ~Kris_a
Portki za ciasne z ubiegłego roku. Dobra zmiana nażarła się na tym urzędowym stołku! Radny: to dobry sposób na życie. Kasa, darmowe wycieczki do Bułgarii. Robotę w spółce miejskiej można przytulić. A mówili, że wystarczy nie kraść! Oni nie kradną, oni nas kiwają.
Dodano: 24.08.2018 06:46    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
~bliźniak Kobrzyckiego jak Ci żal poślady ściska to sam możesz kandydować. No chyba że nie musisz bo należysz do zaszczanego PO i trollujesz na LMie
Dodano: 24.08.2018 11:03    Przez: ~K.A.
Wypad z Konina Pisiory...nie potrzebujemy tu Dobrej Zmiany...
Dodano: 23.08.2018 16:34    Przez: ~Riko
sam wypadaj na ubogacenie za Odrę
Dodano: 23.08.2018 16:36    Przez: ~olo
Właśnie, potrzebujemy Nowickiego, strekker Dembiński czy jak się ona tam zwie
Dodano: 23.08.2018 16:43    Przez: ~Hug
Wypad PO Wypad Nowoczesna już dość waszych kretactw i bardzo niesprawiedliwych sądów,wywalania ludzi na bruk z kamienic które poszły za bezcen w nieodpowiednie ręce a kto zrekompensuje te straty tym ludziom? Nie potrzebujemy problemów,dosyc już was się oglądało i sluchalo.Wyczerpal wam się limt.
Dodano: 23.08.2018 22:04    Przez: ~Ha
Jaka zjednoczona prawica to zart😁 nie ma porozumienia w Koninie ludzi z PIS tylko sie kłócą i obrażają innych. Radny Majewski wiedzie w tym prym,zero doswiadczenia, zero kwalifikacji ani umiejetnosci przywódcy partii .Potrafi tylko wykrzykiwac LGBT i aborcjonistki.Jest na dobrej drodze aby przejsc do historii Konina jako lokalny....Macierewicz albo....Pawłowicz😁
Dodano: 23.08.2018 16:35    Przez: ~Obserwator
Szczawiu trochę pojedz i noś czapkę w upały
Dodano: 23.08.2018 16:37    Przez: ~ewa
Krystian Macierewicz
Dodano: 23.08.2018 16:39    Przez: ~Barack Obama
Bardzo lubię Pana Krystiana
Dodano: 23.08.2018 16:45    Przez: ~Alfred M
Ta blondynka też spoko. Ma mój głos
Dodano: 23.08.2018 16:47    Przez: ~wielbiciel
PiS to nie prawica. Nie obrażaj ludzi o poglądach prawicowych.
Dodano: 23.08.2018 17:19    Przez: ~TheSimon
Biorą młodych i eliminują młodych, ot cały pis. Zosia wracaj.
Dodano: 23.08.2018 21:27    Przez: ~Krystyna
nie zrób czasem kupy w galoty
Dodano: 23.08.2018 23:59    Przez: ~ant PO
dobrze płacą za te komentarze? Dejta namiar, popisze se trochę, zarobię na nowe trampki
Dodano: 23.08.2018 16:35    Przez: ~bosy Antek Troll
Na słownik chociaż zarób ortograficzny.
Dodano: 23.08.2018 16:39    Przez: ~ok
Kto popiera PiS łapka zielona a kto PO łapka czerwona.Zobaczmy ilu nas jest kochani
Dodano: 23.08.2018 16:35    Przez: ~Popieram PiS
Spieprzaj dziadu
Dodano: 23.08.2018 17:38    Przez: ~zimny lech
podpowiem za darmo: powinni postawić wyciętego Jarka z kartonu w środku, byliby bardziej wiarygodni na zdjęciu !!!
Dodano: 23.08.2018 16:38    Przez: ~Podpowiadacz
Żółć i niemoc totalnych się z ciebie wylewa.Wyluzuj bo zawału dostaniesz
Dodano: 23.08.2018 16:41    Przez: ~xd
Wraz z początkiem rządów Pis u nie za bardzo ich popierałem lecz teraz muszę szczerze stwierdzić ,że Pis to dobry gospodarz i zależy im na Polakach.
Dodano: 23.08.2018 16:41    Przez: ~norbert
Głos rozsądku, brawo przyjacielu, PiS to partia pro rodzinna, pro Polska, nie jacyś zdrajcy i kapusie donoszący do Berlina czy Brukseli na własny kraj.
Dodano: 23.08.2018 16:54    Przez: ~Witek
PiS to partia proamerykańska, prowatykańska i prożydowska. Polska niczego za ich rzadów nie zyskała. A co do donoszenia to przypominam... donosił Macierewicz, Ziobro i sam Prezydent Andrzej Duda. Nie pamiętasz już o tym co wyprawiali za opozycji?
Dodano: 23.08.2018 17:22    Przez: ~TheSimon
Simon a twoja PO była proniemiecka i proislamska
Dodano: 23.08.2018 17:26    Przez: ~Jarek wielki człowiek
1 z 6
123456>>