LM.plSportDo punktu zabrakło zaledwie trzech minut. Przegrali po karnym

Do punktu zabrakło zaledwie trzech minut. Przegrali po karnym

Bez zmian jeden punkt ma na koncie IV-ligowa Olimpia Koło. W miniony weekend kolanie przegrali w Trzemesznie 0:1, a decydujący gol padł w 87. minucie po rzucie karnym.

W sobotę Olimpia mierzyła się w Trzemesznie z zespołem ze środka tabeli - tamtejszymi Zjednoczonymi. W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje sytuacje, ale po żadnej akcji bramka nie padła. Piłka co prawda wpadła do siatki po strzale Błażeja Matysiaka, ale wcześniej sędzia dopatrzył się przewinienia ze strony gospodarzy. Kolanie również byli bliscy zaliczenia trafienia, ale po jednym ze strzałów i rykoszecie piłka minimalnie minęła bramkę Zjednoczonych.

W drugiej połowie gospodarze zdobyli już sobie przewagę, ale przez długi czas nie potrafili jej udokumentować golem. Decydująca bramka padła dopiero w 87. minucie. Po faulu w polu karnym sędzia przyznał rzut karny Zjednoczonym, a z jedenastu metrów celnie uderzył Kamil Wysocki. Gospodarze zwyciężyli 1:0.

Zespół Tomasza Mikusika bez zmian zajmuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem jednego punktu. Kolejny mecz już w najbliższą środę. Olimpia zagra na wyjeździe z Victorią Września.

Zjednoczeni Trzemeszno - Olimpia Koło 1:0 (87' Kamil Wysocki)

Zjednoczeni Trzemeszno: Paweł Mroziński - Dawid Ciążyński (89' Kacper Lewandowski), Michał Kachniarz, Marcin Nowak, Bartosz Andrzejewski, Wojciech Durski, Kamil Wysocki, Błażej Matysiak (66' Bartosz Czarnecki), Szymon Meller (78' Michał Wiśniewski), Mateusz Kaczor, Krzysztof Chojnacki.

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Miłosz Powietrzyński (57' Piotr Rutkowski), Dawid Wiśniewski, Jakub Jaroński, Mikołaj Czajka, Bartosz Kowalski, (65' Maciej Graliński), Kamil Jaroszewski (10' Szymon Bartosik), Michał Rutkowski, Igor Witczak, Bartosz Fret (77' Wiktor Małecki), Paweł Powietrzyński.

źródło: zjednoczeni-trzemeszno.futbolowo.pl